یکی از بهترین خوانندگان ایرانی و ترانه سرا های قدیمی آقای حسن شماعی زاده می باشد که در شهر اصفهان به دنیا آمده است. در این مقاله قصد داریم که در رابطه با زندگی شخصی این خواننده معروف اطلاعات دقیق و جذابی را به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

حسن شماعی زاده کیست؟

حسن شماعی زاده کیست؟

حسن شماعی زاده یکی از بهترین خوانندگان پاپ ایرانی محبوب و خوش صدا می باشد که در تاریخ ۱ آذر ماه سال ۱۳۲۱ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۷۸ ساله می باشد. وی در کنار خوانندگان بزرگی مانند گوگوش، داریوش، معین، هایده و مهستی فعالیت کرده است و آلبوم های بسیار زیادی را برای آن ها تولید کرده است. این خواننده معروف از سن ۱۳ سالگی در ارکستر های خوانندگان فعالیت می کرده است و از سال ۱۳۴۱ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است.

عکس های حسن شماعی زاده را در کجا ببینیم؟

راه های زیادی برای دیدن عکس های حسن شماعی زاده که از خوانندگان و ترانه سرا های حرفه ای می باشد وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی و جست و جو کردن در آن ها می باشد. شما می توانید با سرچ کردن در سایت های مختلف این عکس ها را مشاهده کنید. از دیگر راه هایی که می توان عکس این خواننده را در آن مشاهده کرد مراجعه به پیج رسمی و شخصی اینستاگرامی او می باشد. شما می توانید در ادامه همین پست یکی از عکس هایی که از این خواننده برای شما تهیه کرده ایم را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام حسن شماعی زاده چیست؟

برخی از خوانندگان قدیمی ایرانی برای این که بتوانند با طرفداران و دوست داران خود ارتباط داشته باشند، از طریق اینستاگرام این کار را انجام می دهند. یکی از این افراد نیز آقای حسن شماعی زاده می باشد که در این فضا فعالیت می کند. آدرس اینستاگرام او در این فضای پر طرفدار shamaizadehhassan می باشد. او در این صفحه توانسته است با انتشار ۲۸۱ پست نزدیک به ۱۳ هزار و ۲۰۰ نفر دنبال کننده را به خود جذب کند. شما می توانید با جست و جو کردن در این فضا این پیج را پیدا کرده و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

همسر این خواننده کیست؟

حتما تا به حال از خود پرسیده اید که همسر این خواننده معروف چه کسی می باشد و خانواده او را چه کسی تشکیل می دهد؟ این شخص در سال ۱۳۴۷ با فردی به نام نوشین ازدواج کرده است و این زندگی مشترک تا به حال ادامه داشته است. حسن شماعی زاده یک پسر به نام افشین دارد که او نیز آهنگ ساز می باشد و در زمینه موسیقی فعالیت می کند. همچنین یک دختر به نام عقیق دارد که دندان پزشک می باشد و در شهر آمریکا فعالیت های پزشکی خود را انجام می دهد.

چه حاشیه هایی برای حسن شماعی زاده به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای حسن شماعی زاده به وجود آمد؟

برخی از افراد معروف و سلبریتی ها سعی می کنند با ایجاد کردن حاشیه هایی برای خود، توجه برخی از مردم را به خود جلب کنند و همچنین از این طریق دنبال کننده های زیادی را به خود جلب کنند. در این میان فردی مانند حسن شماعی زاده که در کشور آمریکا مشغول به فعالیت و زندگی می باشد تا به حال هیچ حاشیه ای را در زندگی خود نداشته است. البته سال ها قبل، پس از مهاجرت وی از این کشور حواشی زیادی برای او پیش آمد، اما مدت ها بعد فراموش شد.

برترین آهنگ های حسن شماعی زاده چه نام دارند؟

آقای حسن شماعی زاده از افرادی می باشد که ترانه های زیادی را خوانندگی کرده است و همچنین کار های آهنگ سازی خوانندگان بزرگی مانند داریوش و معین را انجام می دهد. در این قسمت می خواهیم برخی از این آهنگ ها را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما بدهیم.

داماد

یکی از ماندگار ترین ترانه هایی این شخص خوانندگی کرده است داماد می باشد که حتی تاکنون نیز در میان مردم خوانده می شود. مدت زمان این آهنگ ۳ دقیقه و ۲۵ ثانیه می باشد و سال ها پیش نیز منتشر شده است.

برکه

از بهترین آهنگ های این خواننده معروف برکه می باشد که از معروف ترین آهنگ های این شخص می باشد. شما می توانید این ترانه را در سایت های مختلف اینترنتی پیدا کرده و دانلود کنید.

یه دختر دارم شاه نداره

از معروف ترین آهنگ های آقای حسن شماعی زاده یه دختر دارم شاه نداره می باشد. این آهنگ یکی از معروف ترین و محبوب ترین آهنگ های این خواننده می باشد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

مروارید

مروارید نیز از دیگر آهنگ های آقای شماعی زاده می باشد که در سال ۲۰۰۱ منتشر شده است. مدت زمان پخش این آهنگ ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه می باشد و دوست داران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

عروسی

یکی از شاد ترین آهنگ های شماعی زاده عروسی می باشد که همه طرفداران او با آن آشنایی دارند. این آهنگ نزدیک به ۴ دقیقه و ۱۷ ثانیه می باشد.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

برخی از افراد گمان می کنند که این خواننده معروف و هنرمند شغل دیگری را به غیر از خوانندگی داشته باشد. در واقع باید بگوییم که وی شغل دیگری به غیر از این حرفه ندارد و تا به حال موسیقی های زیادی را خوانندگی کرده است. جالب است بدانید که این شخص علاوه بر خوانندگی کار های دیگری نیز مانند تنظیم آهنگ، آهنگ سازی و نوازندگی را به صورت حرفه ای و در کنار خواننده های بزرگ انجام داده است.

اولین آهنگ حسن شماعی زاده چه نام داشت؟

اولین آهنگ حسن شماعی زاده چه نام داشت؟

ممکن است از خود پرسیده باشید که این خواننده معروف و بزرگ برای اولین بار چه آهنگی را خوانندگی کرده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اولین آهنگ حسن شماعی زاده گل نام دارد که در سال ۱۳۴۵ طراحی و تولید شده است. مدت زمان پخش این آهنگ ۲ دقیقه و ۵ ثانیه می باشد و توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.

آیا حسن شماعی زاده بیماری خاصی دارد؟

برخی از خوانندگان معروف که پا به سن می گذارند، ممکن است بیماری های مختلفی به سراغ آن ها بیاید. در این میان آقای حسن شماعی زاده دارای هیچ بیماری نمی باشد و کاملا سالم می باشد.

بهترین آلبوم های حسن شماعی زاده چه نام دارد؟

بهترین آلبوم های حسن شماعی زاده چه نام دارد؟

حسن شماعی زاده که از هنرمندان و خوانندگان مطرح ایرانی می باشد و در آمریکا زندگی می کند تا به حال آهنگ های بسیار زیادی را خوانندگی کرده است و آلبوم های بسیار زیادی را نیز تولید کرده است. در این قسمت می خواهیم برخی از این آهنگ ها را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی در رابطه با آن ها به شما بدهیم.

پرستش

یکی از معروف ترین آلبوم های این شخص پرستش می باشد که شامل آهنگ های زیادی می باشد. البته نام یکی از آهنگ های این آلبوم نیز پرستش بوده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

شب بارانی

شب بارانی که از دیگر آلبوم های معروف این خواننده می باشد شامل ترانه ها و آهنگ های زیادی می باشد. شما می توانید این آلبوم را در سایت های مختلف پیدا کرده و دانلود کنید.

خداحافظ

خداحافظ نام یکی از آلبوم های حسن شماعی زاده می باشد که در آن آهنگ های زیادی مانند بیشتر بیشتر و دستاتو بذار تو دستام خوانندگی شده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این آهنگ ها را پیدا کنید.

درآمد حسن شماعی زاده چقدر است؟

یکی از رایج ترین سوالات این می باشد که درآمد خوانندگان و افراد معروف چقدر می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که حسن شماعی زاده تا به حال آلبوم های بسیار زیادی را خوانندگی کرده است و همچنین با فروش آن ها درآمد زیادی را به دست آورده است. البته او از طریق کنسرت هایی که برگزار می کند نیز درآمد قابل توجهی را از آن خود کرده است. مقدار دقیق درآمد این شخص مشخص نمی باشد، اما این طور که مشخص است از درآمد کمی هم بهره مند نمی باشد.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود کردن آهنگ ها و ترانه های این خواننده معروف شما می توانید به سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید. همچنین شما می توانید در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز این آهنگ ها را پیدا کرده و دانلود کنید.

کنسرت های حسن شماعی زاده

آقای شماعی زاده تا به حال کنسرت های بسیار زیادی را در شهر ها و کشور های مختلف برگزار کرده است. بزرگ ترین کنسرت این شخص مربوط به کنسرت لس آنجلس می باشد که از معروف ترین کنسرت های این فرد به حساب می آید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. حسن شماعی زاده در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این خواننده در تاریخ ۱ آذر ماه سال ۱۳۲۱ به دنیا آمده است.

 2. این خواننده در چه شهری به دنیا آمده است؟

  وی در شهر اصفهان و کشور ایران به دنیا آمده است.

 3. بزرگ ترین کنسرت این شخص در چه کشوری برپا شده است؟

  بزرگ ترین کنسرت او در لس آنجلس و کشور آمریکا برگزار شده است.

 4. حسن شماعی زاده فعالیت های خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

  وی فعالیت های خود را از سال ۱۳۴۱ به صورت حرفه ای آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]