خوانندگان قدیمی ایرانی، از سری خوانندگانی می باشند که در ایران و در خارج از کشور بسیار زیاد طرفدار دارند. در این نوشته می خواهیم در مورد این خوانندگان ایرانی بیشتر بدانیم و ببینیم که در عصر حاضر و با وجود خوانندگان جدید چگونه اهنگ های خود را منتشر می کنند.

لیست عناوین محتوا پنهان
فهرست خوانندگان قدیمی ایرانی

فهرست خوانندگان قدیمی ایرانی

خوانندگان ایرانی در طول دوره زندگی خود تاکنون طرفداران زیادی را داشته و توانسته اند که بسیار زیاد در این زمینه موفق بشوند. در ادامه به معرفی برخی از این خوانندگان قدیمی می پردازیم.

علی لهراسبی یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

علی لهراسبی، یکی از افرادی می باشد که در ایران بسیار زیاد توانسته است که موفق عمل کند. این شخص نیز تیتراژ های بسیار زیادی را خوانده است. هم چنین این شخص یک خواننده معروف می باشد که اهنگ های زیبای بسیار زیادی خوانده است.

فریدون اسرایی یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

فریدون اسرایی یکی از خوانندگان نوستالژی می باشد. این شخص با اهنگ گل شب بو بسیار معروف شد و همچنان فریدون اسرایی را با این اهنگ می شناسیم. این اهنگ فریدون اسرایی هم چنان با پخش شدن خود خاطرات زیادی را زنده می کند.

محسن یگانه

محسن یگانه از دیگر خوانندگان بسیار مطرح می باشد که او نیز توانسته است اهنگ های بسیار خوبی را منتشر کند. یکی از اهنگ های محسن یگانه در یکی از بازه های زمانی توانست بیشترین رکورد بازدید در اینستاگرام را از ان خود کند.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی از دیگر خوانندگانی می باشد که او نیز یکی از خوانندگان بسیار خوب می باشد که حتی در جایگاه داوری نیز قرار گرفته است. این شخص نیز از صدای بسیار خوبی برخوردار است و اهنگ های وطنی زیادی نیز خوانده است.

ایرج بسطام

یکی از خوانندگان بسیار خوب و سنتی نیز ایرج بسطام می باشد که او خاطرات خوبی را برای پدران و مادران ما به یادگار گذاشته است. این شخص را می توان به عنوان یک سنتی کار درجه یک معرفی نمود.

رضا صادقی

رضا صادقی از خوانندگانی می باشد که صدای بسیار زیبایی دارد و او توانسته است با وجود بیماری هم چنان درخشان باقی بماند. موزیک ویدیو های رضا صادقی نیز هم چنان بسیار دیدنی می باشد.

محسن چاووشی

یکی از خوانندگان بسیار خوب کشورمان محسن چاووشی می باشد که با اینکه تا کنون در هیچ استیجی وجود نداشته است باعث شده است که بسیار درخشان بوده است و توانسته است که همیشه در اوج باشد. این خواننده از صدای خاص و بسیار خوبی برخوردار است و کار های خیریه ای زیادی تا کنون انجام داده است.

امید حاجیلی

یکی از خوانندگان توانمند کشورمان امید حاجیلی می باشد که علاوه بر موسیقی استاد دانشگاه نیز می باشد. امید حاجیلی همیشه اهنگ های شادی خوانده است و اهنگ های غمگین در کارنامه وی دید نمی شود.

سیروان خسروی

از سری خواننده های پر انرژی می توان به سیروان خسروی اشاره کرد که او نیز تیتراژ های بسیار زیبایی را خوانده است. سیروان خسروی یک خواننده به شدت انرژی مثبت می باشد.

خوانندگان قدیمی ایرانی مرد

خوانندگانی در ایران فعالیت می کنند که این افراد از سال های پیش تا کنون اهنگ می خواندند و هم اکنون نیز در کنار افراد جدید و خواننده های جدید به کار خود رسیدگی می کنند و هنوز درخشان هستند. در ادامه می خواهیم به این افراد اشنا شویم. در تلگرام و اپارات نیز می توان اهنگ ها و موزیک ویدیو های این اشخاص را پیدا نمود.

حجت اشرف زاده یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

حجت اشرف زاده یکی از خواننده هایی می باشد که او نیز توانسته است که در این مسیر بسیار خوب عمل کند. اهنگ ماه و ماهی حجت اشرف زاده یکی از اهنگ های برتر این خواننده است و بسیار معروف نیز می باشد.

علیرضا طلیسچی یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

از سری خواننده هایی باصدای متفاوت و مخملی می توان به علیرضا طلیسچی اشاره کرد. اهنگ قرار نبود این شخص بسیار معروف می باشد. این خواننده نیز یک خواننده با کار کم اما همیشه موفق می باشد.

مهدی احمدوند یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

مهدی احمدوند نیز از دیگر خواننده های خوش صدا می باشد که اهنگ های معروف بسیار زیادی خوانده است. اهنگ های مهدی احمدوند نیز همیشه جزو یکی از اهنگ های برتر سال بوده است.

بنیامین بهادری

بنامین بهادری نیز یکی دیگر از خوانندگان بسیار جذاب و قدیمی می باشد. اهنگ هایی مانند اهنگ دنیا دیگه مثل تو نداره بنیامین بهادری از جمله اهنگ های معروف و شنیدنی این شخص می باشد.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری یکی از خوانندگانی است که صدای او را بیشتر در تیتراژ ها شنیده ایم. این شخص نیز البوم های بسیار خوبی را تا کنون منتشر کرده است.

محمد علیزاده

محمد علیزاده نیز از دیگر خواننده هایی می باشد که توانسته است بسیار زیاد در بین افراد محبوب شود. محمد علیزاده نیز از خواننده هایی می باشد که تیتراژ های موفقی را تا کنون خوانده است. این شخص در سریال های موفقی اهنگ خوانده است.

علیرضا افتخاری

یکی از خوانندگان سنتی و قدیمی ایران علیرضا افتخاری می باشد که او نیز جایگاه بسیار خوبی در خوانندگی دارد. علیرضا افتخاری نیز جزو دسته افرادی می باشد که تا کنون بسیا زیاد اهنگ های زیبایی را خوانده است.

ناصر عبداللهی

زنده یاد ناصر عبداللهی از خوانندگان بسیار خوب در گذشت می باشد. پسر ناصر عبدالهی نیز اکنون همانند پدرش مشغول خواندن اهنگ می باشد.

بهنام صفوی

زنده یاد بهنام صفوی نیز از دیگر خواننده های بسیار مطرح می باشد که به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفت. بهنام صفوی نیز اهنگ های پر خاطره ای را از خود به یادگار گذاشته است.

مجید اخشابی

از سری خوانندگان قدیمی اما بسیار مشهور می توان به مجید اخشابی اشاره کرد. این شخص در سریال های ماه رمضانی اهنگ های بی نظیری را خوانده است.

خوانندگان قدیمی ایرانی خارج از کشور

برخی از خوانندگان هستند که در خارج از کشور زندگی می کنند اما هم چنان به فعالیت خود ادامه می دهند. در اینجا می خواهیم برخی از این خوانندگان را بشناسیم در مورد این افراد بیشتر بدانیم. خوانندگان قدیمی ایرانی انوش از جمله مواردی می باشد که در گوگل برای پیدا کردن این شخص سرچ شده است. هم چنین برخی از خوانندگان قدیمی در فیلم های مختلف نیز بازی کرده اند. می توان گفت که اهنگ های بی کلام خوانندگان قدیمی را می توان دانلود نمود.

حسین تهی

یکی از خواننده های فارسی زبان اما رپ خوان حسین تهی می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارد. اهنگ کلید حسین تهی در زمان منتشر شدنش بسیار معروف شد و او اهنگ های بسیار معروفی را خوانده است.

عارف

یکی دیگر از خوانندگان بسیار خوب کشورمان اما ساکن خارج عارف می باشد. اهنگ کی بهتر از تو عارف هم چنان یکی از بهترین اهنگ های مجالس عروسی می باشد.

ارش

ارش یک خواننده بسیار معروف می باشد که به زبان انگلیسی نیز اهنگ های فراوانی خوانده است. او و همکارش هلن اهنگ های تلفیقی و ترکیبی زیادی را با یکدیگر همکاری کرده اند.

ابی

ابی از دیگر خوانندگان مطرح می باشد که او نیز هم اکنون داور یک مسابقه استعداد یابی می باشد. ابی نیز اهنگ های زیادی دارد که هر کدام در نوبه خود از سطح بی نظیری برخوردار می باشند.

معین

یکی از خواندگان نوستالژی خارج از کشور معین می باشد که اهنگ های بسیار ماندگاری را خوانده است. معین همه اهنگ هایش چه اهنگ های غمگین و چه اهنگ های شادش همگی از نوع بسیار عالی می باشند و شنیدنی هستند.

داریوش

داریوش خواننده ای قدیمی و بسیار پرطرفدار با کنسرت های شلوغ است. داریوش هم در ایران و هم در خارج از کشور طرفداران بسیار زیادی دارد و کنسرت های بسیار شلوغی را برگزار می کند.

شهیاد

شهیاد نیز که همسر باران می باشد از دیگر خواننده های خوش صدای کشورمان است. موزیک ویدیو های شهیاد همیشه از بازدید های بسیار خوبی برخوردار بوده است.

حمید طالب زاده

باید گفت که همه ما حمید طالب زاده را با اهنگ دختر می شناسیم و با شنیدن این اهنگ یاد این شخص می افتیم. این شخص نیز بسیار زیاد توانسته است که اهنگ های بسیار زیبایی را از خود منتشر کند.

سامی بیگی

سامی بیگی نیز از خوانندگان قدیمی می باشد که او نیز اهنگ های بسیار معروفی را خوانده است. سامی بیگی نیز با همکاری حسین تهی اهنگ های زیادی را خوانده است.

اندی

یکی از شاد خوان های خارج از کشور اندی می باشد که تا کنون هیچ اهنگ غمگینی را نخوانده است. این خواننده در ابتدا با همکاری کوروس نیز اهنگ های شاد بسیار زیادی را خوانده است.

خوانندگان قدیمی ایرانی خارج از کشور

خوانندگان قدیمی ایرانی زن

ما در ایران علاوه بر خوانندگان مرد خوانندگان زن بسیار مطرحی را داشتیم که به دلیل شرایط ایران به خارج از کشور مهاجرت کردند. در ادامه به معرفی برخی از افراد خواهیم پرداخت. برای مثال نیز سوزان جزو خوانندگان قدیمی ایرانی می باشد. هم چنین خوانندگان قدیمی تاجیک نیز هستند که بسیار زیاد اهنگ های خوبی را خوانده اند. هم چنین ازیتا از دیگر خوانندگان زن ایرانی است.

هایده یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

هایده یکی از خوانندگانی می باشد که هنوز که هنوزه اهنگ های وی بسیار شنیدنی است و در رده اول خوانندگان برتر قرار دارد. اهنگ های هایده هم اکنون در برخی اوقات توسط خوانندگان دیگر بازخوانی می شود.

مهستی یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

مهستی نیز از دیگر خوانندگانی می باشد که او نیز خاطرات زیادی را با صدای خود به همراه دارد. همه اهنگ های مهستی را می توان خیلی راحت از سایت های مختلف دانلود نمود.

حمیرا یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

حمیرا از دیگر خوانندگان زن می باشد که البته از دنیا رفته است. حمیرا نیز از صدای بسیار خوبی برخوردار بود و اهنگ های بسیار زیبایی را برجای گذاشته است.

سپیده یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

سپیده یکی دیگر از خوانندگان بسیار خوب می باشد که از سال های بسیار دور اهنگ می خوانده است. این شخص نیز از همان دوران قبل از انقلاب اهنگ می خوانده و هم اکنون نیز مشغول خواندن اهنگ و ساخت موزیک ویدیو می باشد.

سحر یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

سحر نیز از خوانندگان مطرح می باشد که او نیز به نوبه خود اهنگ های بسیار زیبایی را خوانده است. سحر نیز در ساخت موزیک ویدیو بسیار خوب عمل کرده است و در چند برنامه تلوزیونی نیز با او مصاحبه شده است.

گوگوش

یکی از معروف ترین خوانندگان زن در دنیا گوگوش می باشد که او را این اواخر با اکادمی اش می شناسیم. این شخص نیز با بازی در فیلم سینمایی در امتداد شب بسیار زیاد معروف شده است.

نوش افرین

نوش افرین از دیگر خوانندگانی می باشد که مدتی در ایران فعالیت داشته اشت. او اهنگ های بسیار زیبایی را خوانده است.

شهره

شهره نیز از دیگر خوانندگانی می باشد که در ابتدا با برادر خود و بعد از ان به تنهایی اهنگ های خود را خوانده است. او نیز موزیک ویدیو های بسیار خوبی را ساخته است.

لیلا فروهر

لیلا فروهر نیز از دیگر خوانندگانی می باشد که اندکی برای وی حاشیه درست شده است. او نیز هم اکنون توانسته است که اهنگ های جذابی را منتشر کند.

هلن

از دیگر خوانندگان خوش صدای ایرانی نیز هلن می باشد که هم چنان مشغول فعالیت است. هلن نیز قبلا بسیار زیاد پر کار بود اما اکنون بسیار کم اهنگ می خواند.

خوانندگان قدیمی ایرانی قبل از انقلاب

خوانندگان قدیمی ایرانی قبل از انقلاب

برخی از خوانندگان نیز در زمان قبل از انقلاب به کار موسیقی مشغول بودند و اکنون در خارج از کشور می باشند. در ادامه به معفی این افراد خواهیم پرداخت.

کامران و هومن یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

کامران و هومن دو برادر بسیار پر شور می باشند که از همان ابتدا فعالیت زیادی داشتند و عشق دست نیافتنی بسیاری از دختران بودند. اهنگ های این شخص به نام نمره بیست کلاس بسیار زیاد معروف شد و جزو اهنگ های خوب این شخص بود.

شهرام شب پره یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

شهرام شب پره یکی از خوانندگان ایرانی بسیار وطن دوست می باشد. شهرام شب پره نیز از دیگر افرادی است که در وصف ایران نیز و برای ایران اهنگ خوانده است

کوروس یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

کوروس نیز از دیگر خوانندگان فعال قبل از انقلاب بود. اهنگ های این شخص به همراه اندی نیز از دسته اهنگ های بسیار شنیدنی بود.

فرامرز اصف یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

فرامز اصف نیز از خوانندگان شاد خوان بود که اهنگ هایش نیز هم چنان شنیده می شود. اهنگ های فرامرز اصف همگی بسیار شنیدنی می باشد.

شادمهر یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

از دیگر خوانندگان پر طرفدار شادمهر می باشد که او نیز بنا به دلایلی به خارج از کشور مهاجرت کرد. او مدتی نیز درگیر حاشیه شد که اکنون این حاشیه ها برطرف شده است.

شکیلا یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی

یکی از خوانندگان خوش صدای قبل از انقلاب شکیلا بوده است. شکیلا از دیگر افرادی می باشد که او نیز توانسته است بسیار زیاد اهنگ های خوبی را منتشر کند.

شهرام صولتی

شهرام صولتی که برادر شهره می باشد نیز مدتی در ایران فعالیت می کرده است. اهنگ های شهرام صولتی نیز به حدی معروف بود که در مجالس و مهمانی ها فقط اهنگ های این شخص پخش می شد.

نلی

نلی یکی از خوانندگان بسیار قدیمی می باشد. نلی از دیگر خوانندگانی است که اکنون صدای او به عنوان یک صدای ماندگار یافت می شود.

پیروز

پیروز از دیگر خوانندگان پر انرژی و خوش صدا می باشد. این خواننده نیز یکی از افرادی می باشد که موزیک های وی بسیار شنیدنی می باشد.

حسن شماعی زاده

حسن شماعی زاده یکی از خوانندگان بسیار پر انرژی بود که در روز درگذشت رضا انصاریان برای وی در صفحه اینستگرامش پست گذاشت. این شخص بسیار زیاد توانست که اهنگ های جذاب و ماندگاری را منتشر کند.

عکس خوانندگان قدیمی ایرانی

عکس خوانندگان قدیمی ایرانی

خوانندگان قدیمی ایرانی عکس های زیادی را از خود بر جای گذاشته اند. این افراد هم چنین به دلیل ان که قدیمی باشند و از سال های بسیار زیاد در حال فعالیت و خوانندگی می باشند توانسته اند که از خود عکس های بسیار زیادی را بر جای بگذارند. با سرچ کوچک در اینترنت و در مورد نام هر خواننده می توان به عکس های انان دست پیدا کرد. عکس این افراد را می توان با کیفیت های مختلف از صفحات مجازی نیز دانلود کرده و یا تماشا نمود. هم چنین فیلم های این اشخاص نیز وجود دارند.

اینستاگرام خوانندگان قدیمی ایرانی

خوانندگان ایرانی و قدیمی متاسفانه برخی از ان ها در سال های خیلی دور فعالیت می کردند. به همین دلیل هر کدام از ان ها فاقد صفحه اینستاگرام هستند. البته برخی از خوانندگان که کمتر قدیمی می باشند نیز در اینستاگرام صفحه دارند و دنبال کنندگان زیاد را هم دارا هستند. هم چنین برخی از ایین قدیمی ها نیز هم چنان مشغول فعالیت هستند و در اینستاگرام صفحه دارند و این صفحه نیز بازدید های بسیار بالایی را نیز دارد. اینستاگرام توانسته است که نسل جدید را با خوانندگان قدیمی اشنا کند و هم چنین برای افراد نیز بتواند یاد اور خطرات مختلف باشد. این شبکه مجازی اکنون خوانندگان زیادی را در خود دارد که هر کدام به نوبه خود از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشند.

فول آلبوم خوانندگان قدیمی ایرانی

فول آلبوم خوانندگان قدیمی ایرانی

فول البوم هر یک از خوانندگان ایرانی را می توان از سایت های مختلف موزیک دانلود نمود. هم چنین اکنون ربات های مختلف تلگرامی نیز وجود دارد که با وارد کردن نام البوم و نام خواننده می توانند اهنگ ها را به راحتی در اختیار شخص قرار بدهند. هم چنین باید گفت این البوم ها همگی به صورت یکجا و هم به صورت تکی قابلیت دانلود را دارد و می توان ان ها را دانلود نمود. فول البوم این خوانندگان نیز با فرمت های مختلف و کیفیت های مختلف در سایت های مختلف وجود دارد و می توان ان ها را دانلود نمود.

شو خوانندگان قدیمی ایرانی

در زمان قدیم برای خوانندگان شو خوانندگی برگزار می شد که در این جا خوانندگان شرکت می کردند و به صورت یک مراسم و مهمانی بود. امروزه نیز خوانندگان بسیار زیادی هستند که در این شو شرکت می کنند و یا حتی این شو را در خانه و منزل مسکونی خود می گیرند و از بابت لذت زیادی می برند. البته برگذار کردن شو دیگر مانند گذشته داغ و جذاب نمی باشد اما هنوز برخی از خوانندگان به عنوان یک دورهمی نیز ان را برگزار می کنند.

این شو خوانندگان بسیار توانست که در همکاری این اشخاص با یکدیگر تاثیر بگذارد و باعث بشود که کیفیت اهنگ های این اشخاص سطح بالایی را برخوردار باشند.

سوالات متداول

  1. کدام یک از خوانندگان قدیمی ایرانی زن در فیلم بازی کرده است و نام فیلم او چیست؟

    گوگوش یکی از خوانندگانی می باشد که در یک فیلم بازی کرده است و نام فیلم او در امتداد شب می باشد.

  2. کدام یک از خوانندگان قدیمی ایرانی به صورت دو نفری کار می کنند؟

    کامران و هومن دو برادر هستند که به صورت دو نفری کار می کنند و با یکدیگر اهنگ می خوانند.

  3. کدام خواننده قدیمی خارج از کشور دچار حاشیه شده است؟

    شادمهر عقیلی در خارج از کشور کار می کند و مدتی بود که در گیر حاشیه بود که این حاشیه برطرف شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]