شهرام شب پره یکی از بهترین خوانندگان ایرانی می باشد که سال ها پیش به قصد پیشرفت و کسب شهرت بیشتر ایران را ترک کرد و رهسپار کشور آمریکا شد. شهرام شب پره در تاریخ هفدهم بهمن‌ ماه سال ۱۳۲۶ چشم به جهان گشود و تاکنون افتخارات بی نظیری کسب نموده است.

شهرام شب پره کیست؟

شهرام شب پره کیست؟

بیوگرافی شهرام شب پره از خوانندگان پاپ ایرانی هم اکنون در بسیاری از سایت های معتبر در دسترس می باشد و افراد زیادی هستند که مایلند اطلاعات مربوط به زندگی شخصی این خواننده را به طور پیگیر دنبال نمایند شهرام شب پره زاده تاریخ هفدهم بهمن ماه سال ۱۳۲۶ می‌ باشد و در زمینه های متعددی مانند آهنگسازی و بازیگری و ترانه سرایی و خوانندگی فعالیت می‌ کند. او از پیشگامان حرفه موسیقی است و ترجمه‌ های متعددی را در سبک پاپ ایرانی منتشر نموده است. او هم اکنون حدود ۷۳ سال سن دارد و در طی عمر خود موفقیت های بسیاری را کسب نموده است.

این خواننده بسیار مشهور در سال ۱۳۴۰ بود که تصمیم گرفت فعالیت خود را به طور حرفه‌ ای در عرصه موسیقی دنبال نماید‌. او تنها ۱۳ سال سن داشت که به عنوان نوازنده درامز فعالیت خود را آغاز نمود. او به عنوان خواننده در سال ۱۳۴۳ در سن ۱۷ سالگی در گروه شورشیان با فعالیت ابراهیم حامدی ملقب به ابی و سیاوش قمیشی شهرت بسیاری پیدا کرد و این چنین فعالیت خود را گسترش داد. او هم اکنون در شهر لس آنجلس زندگی می کند و تا به این لحظه بیش از بیست آلبوم منتشر نموده است‌.

عکس های شهرام شب پره را در کجا ببینیم؟

جهت مشاهده تمام عکس های این خواننده از خوانندگان قدیمی ایرانی از گذشته تا کنون بهترین منبع سایت های معتبر گوگل می باشد. البته در گذشته که شهرام شب پره در پیج اینستاگرام خود فعالیت نمی کرد، تمام طرفداران او سایت های گوگل را دنبال می‌ کردند اما هم اکنون در پیج معتبر خود تمام عکس هایش را به نمایش در آورده است. شما نیز می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرامی او تمام این عکس ها را مشاهده نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام شهرام شب پره چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام شهرام شب پره چیست؟

هم اکنون آیدی اینستاگرامی shahram_shabpareh تنها آیدی معتبری است که برای دنبال نمودن این خواننده در دسترس می باشد. اینستاگرام شهرام شبپره منبع بسیار مناسبی برای دنبال نمودن تمام فعالیت های اخیر این خواننده به شمار می آید و اگر شما از طرفداران این خواننده هستید و مایلید که ارتباط نزدیک تری با او برقرار کنید دنبال نمودن پیج اینستاگرامی این خواننده گزینه بسیار مناسبی می باشد.

همسر این خواننده کیست؟

سال هاست که خبر ازدواج شهرام شب پره مورد توجه طرفداران او قرار گرفته است زیرا او ازدواج بادوامی داشته و زندگی بسیار عاشقانه ای را تجربه می‌کند و هم اکنون در کنار نسترن شب پره و دخترش دنیا شبپره زندگی شادی را سپری می کند. او در مصاحبه‌ های متعددی نسبت به همسر و دخترش علاقه بسیار زیادی از خود نشان داده است و همسر و دختر او نیز علاقه بسیار زیادی به شهرام شب پره از خود نشان داده اند.

چه حاشیه هایی برای شهرام شب پره به وجود آمد؟

مصاحبه با شهرام شب پره تا کنون علت تمامی حواشی پیرامون او را مشخص نموده است. به عنوان مثال او با صحبت درباره خواننده های متعددی که از ایران مهاجرت نموده اند برای خود حواشی متعددی به وجود آورده است. او درباره سیاوش قمیشی اطلاعات ناخوشایندی را منتشر نمود که به مذاق طرفداران سیاوش قمیشی خوش نیامد. او درباره این خواننده صحبت‌ هایی کرد و گفت که این خواننده برای شور و احساسات مردم هیچ ارزشی ندارد و حتی در کنسرت هایش لب می زند و برای طرفدارانش ارزشی قائل نمی باشد.

برترین آهنگ های شهرام شب پره چه نام دارند؟

برترین آثار شهرام شب پره را می توان عادت و واویلا لیلی دانست. این آثار از جمله بهترین اثار او می باشند زیرا اکثر ایرانیان با آن خاطره دارند.

واویلا لیلی

واویلا لیلی یکی از شاد ترین آثار شهرام شبپره است که اثر بسیار ماندگار این خواننده به شمار می آید.

یار شیرین سخنم

این اثر نام نخستین اثر شهرام شب پره می باشد که از زمان انتشار آن تا به این لحظه افراد زیادی از شنیدن آن لذت برده اند.

عادت

در سال ۱۳۶۳ این اثر منتشر شد که شهرام شب پره ترانه سرایی و آهنگسازی ا را بر عهده داشت و تنظیم آن را نیز منوچهر چشم آذر به انجام رساند.

عاشقتم هنوزم

عاشقتم هنوزم

عاشقتم هنوزم از آلبوم دنیا در سال ۱۳۷۹ منتشر شد. شوبرت آواکیان تنظیم این ترک را انجام داده و مهرداد آسمانی نیز آهنگسازی این اثر را بر عهده داشته است و ترانه سرای این آهنگ بر عهده شهرام شب پره بوده است.

بی قرار

شوبرت آواکیان تنظیم این ترک را برعهده داشته و مهرداد آسمانی ترانه سرا و آهنگساز این اثر می باشد‌. این اثر یکی از پرطرفدارترین ترک های این خواننده به شمار می‌ آید.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

بازیگری و آهنگسازی و خوانندگی و ترانه سرایی و گیتار زنی و نوازندگی و طبل زنی از جمله عرصه هایی است که این خواننده در آن فعالیت داشته است و توانسته استعداد بی نظیری در این زمینه از خود به نمایش بگذارد.

اولین آهنگ شهرام شب پره چه نام داشت؟

با وجود سن این خواننده او توانسته انرژی بی نظیری در تمام آثار خود در اختیار مخاطبینش بگذارد. نام نخستین اثر او یار شیرین سخنم می باشد که با انتشار آن طرفداران زیادی با او همراه شدند.

آیا شهرام شب پره بیماری خاصی دارد؟

شهرام شب پره و همسرش و فرزندش در شهر لس آنجلس زندگی می کنند و در این شهر نیز شهرام شبپره کنسرت‌ های متعددی تاکنون برگزار نموده است. لازم به ذکر است که شهرام شب پره بیماری خاصی ندارد اما در همین کنسرت ها چند بار دچار حمله قلبی شده است. این حمله های قلبی به خاطر هیجاناتی بوده که در طی کنسرت ها به او وارد می شده اما او در هیچ منبع معتبری اعلام نکرده که بیماری خاصی دارد.

بهترین آلبوم های شهرام شب پره چه نام دارد؟

از جمله بهترین آلبوم های این خواننده می توان به آلبوم های گرگ و بره که در سال ۱۳۶۵ منتشر شد و هم چنین هیچ کجا ایران نمیشه که در سال ۱۳۵۹ منتشر شد اشاره نمود.

گرگ و بره

گرگ و بره

گرگ و بره نام پر طرفدار ترین آلبوم این خواننده می باشد که در سال ۱۳۵۶ منتشر شده است.

هیچ‌ کجا ایران نمیشه

این آلبوم با همراهی ابی و شاهرخ ساخته شد و در سال ۱۳۵۹ توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نمود‌‌.

دیار

این آلبوم در سال ۱۳۵۹ منتشر شد که آثار بسیار بی نظیری در آن وجود دارد.

درآمد شهرام شب پره چقدر است؟

با توجه به آن که در شرایط کرونا مدتی خوانندگان اجازه برگزاری کنسرت ها را در سراسر جهان نداشتند، درآمد آنها روند بسیار نزولی پیدا کرد اما به طور کلی می‌ توان گفت شهرام از پرکارترین خوانندگان جهان است که درآمد او نیز بسیار بالا می باشد البته درآمد او به طور دقیق همچنان مشخص نشده است.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده می توان به سایت های معتبر دانلود آهنگ مراجعه نمود. آهنگ ها و آثار این خواننده با کیفیت های عالی هم اکنون در دسترس است و می توانید با مراجعه به سایت های معتبر این آهنگ ها را دریافت نمایید.

کنسرت های شهرام شب پره

شهرام شب پره شاد ترین کنسرت ها را در لس آنجلس برگزار نموده است که بعد از آن افراد بسیاری کنجکاو شدند بدانند شهرام چند سالشه و بهترین آثار او کدام ترک ها و آلبوم های او شناخته شده است. شهرام و ناهید و لیلا فروهر و گوگوش از جمله خوانندگانی می باشند که باهم آلبوم های مشترک و متعددی را منتشر نموده اند و به عنوان مافیای موسیقی پاپ ایران شناخته شدند.

این خواننده مدتی به قدری فعال بود که همه طرفداران او هر شب در پی این بر می آمدند که بدانند این خواننده امشب در کدام نقطه از آمریکا یا دیگر کشور ها کنسرت برگزار می کند. آثار شهرام شب پره یگانه سمن یا شهرام شب پره واویلا از جمله پر طرفدار ترین و شاد ترین آثار او به شمار می آید و همچنین شهرام شب پره شاگرد اول و تو میتونی شهرام شب پره و یا ریمیکس شهرام از دیگر آثاری است که با بازخورد بسیار مثبت طرفداران این خواننده همراه شد.

بازگشت شهرام شب پره به ایران حقیقت دارد؟

پس از آن که سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در اولین نشست خبری خود به این موضوع که ایرانیان خارج از کشور می توانند به ایران به راحتی بازگردند صحبت نمود، محمد معتمدی کلیپی منتشر کرد که در آن اعلام نمود افرادی مانند شهرام‌ شبپره که آرزوی بازگشت به ایران را دارند باید شرایطی در اختیارشان قرار گیرد که به راحتی به کشور خود بازگردند. بعد از آن شهرام نیز ویدیویی منتشر نمود که اعلام کرد از مسئولان ایران می‌ خواهد که به او اجازه دهند که به ایران بازگردد و بتواند کشور خود را بار دیگر ببیند بعد از آن اعلام نمود که اگر این شرایط در اختیار وی قرار گیرد حتما به کشور خود باز خواهد گشت.

خواهر شهرام شب پره کیست؟

مجید قناد و شهرام و برادر شهرام عکس های بسیاری را از خود در یکی از برنامه های تلوزیونی در گذشته منتشر نموده اند و بعد از آن نیز عکس هایی از این خواننده به همراه خواهرش در فضای مجازی منتشر شد. بعد از آن او شهرت بیشتری کسب نمود و افراد بسیاری مایل بودند گلچین ۲۰ اهنگ برتر و خاطره انگیز از شهرام شب پره را در فضای مجازی دریافت کنند و این خواننده را بیشتر بشناسند. شهناز شب پره نام خواهر این خواننده می باشد که در کنار نسترن و دنیا شب پره همسر و دختر این خواننده عکس های بسیاری را در فضای مجازی منتشر می‌ کند.

سوالات متداول

 1. شهرام شب پره در کدام کشور زندگی می کند؟

  این خواننده ساکن کشور آمریکا می باشد.

 2. شهرام شب پره در چه سالی متولد شده است؟

  شهرام شب پره در سال ۱۳۲۶ متولد شده است.

 3. همسر شهرام شب پره کیست؟

  نسترن شب پره نام همسر این خواننده می باشد.

 4. فرزند شهرام شب پره کیست؟

  دنیا شب پره نام فرزند این خواننده می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]