سیاوش قمیشی یکی از خوانندگان ایرانی مشهور است که در سبک پاپ کار می کند و قبل از خوانندگی آهنگ سازی می کرد و در این زمینه نیز خیلی کار های بزرگی کرده است و شاید بیشتر از خوانندگی در این عرصه موفق بوده است.

سیاوش قمیشی کیست؟

سیاوش قمیشی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی سیاوش قمیشی از خوانندگان پاپ ایرانی باید گفت که این خواننده در سال ۱۳۲۴ در ماه خرداد در شهر اهواز متولد شده است و در دوره نوجوانی و جوانی وارد عرصه هنری شده است. از او بیش از ۱۸ آلبوم در حوزه موسیقی منتشر شده است و این خواننده مشهور در آهنگ سازی بسیار موفق بوده همچنین به ترانه سرایی و شعر نوشتن نیز مشغول است او در ایران بسیار محبوب است و طرفداران مختص به خود دارد و در سبک پاپ یکی از بزرگان موسیقی ایران به شمار می آید و در حال حاضر در ایران نیست و در ایران فعالیت هایش ممنوع است و اجازه ورود به ایران را ندارد.

عکس های سیاوش قمیشی را در کجا ببینیم؟

با توجه به سن سیاوش قمیشی عکس هایی که در حال حاضر از او می بینیم از سن بالای او است در حالی که بسیاری از عکس های این خواننده و موسیقیدان در سنین پایین تر نیز موجود است اما بیشتر از دوران پیری او عکس منتشر می شود و برای پیدا کردن این عکس ها شما می توانید به سایت های داخلی و هم چنین خارجی مراجعه کنید و از عکس های او استفاده کنید هر چند که شما می توانید برای پیدا کردن این عکس ها به پیج های مختلفی که در شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سیاوش قمیشی چیست؟

آدرس پیج این خواننده ghomayshi می باشد و از گذاشتن نام خود در این پیج خود داری کرده است و دلیلی برای آن ذکر نشده است در حال حاضر پیج این خواننده را ۳/۴ میلیون طرفدار دنبال می کنند که نشان از محبوبیت این خواننده می دهد البته نا گفته نماند که پیج سیاوش قمیشی تیک آبی گرفته است و این نشان از اعتبار هر چه بیشتر این پیج می دهد طرفداران این خواننده می توانند برای رسیدن به عکس های این خواننده از پیج او استفاده کنند هر چند که کار های روزمره و کنسرت های خود را در این پیج اعلام می کند.

همسر این خواننده کیست؟

همسر این خواننده کیست؟

در رابطه با همسر سیاوش قمیشی که از خوانندگان قدیمی ایرانی است؛ اطلاعات زیادی در دسترس نیست البته این موضوع در رابطه با تمامی هنرپیشه های ایرانی همچنین بازیگران ایرانی صدق می کند و اطلاعات زیادی راجع به آن ها نشر پیدا نکرده است البته سیاوش قمیشی زندگی پر فراز و نشیبی داشته است و به بهانه سیروس برادرش توانست تمامی مراتب زندگی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

چه حاشیه هایی برای سیاوش قمیشی به وجود آمد؟

از آن جایی که تمامی خوانندگان و هنرپیشه های موجود در دنیا دچار حاشیه هایی می شوند این حاشیه ها برای سیاوش قمیشی نیز پیش آمده است و طی مصاحبه ای با سیاوش قمیشی او از زندگی شخصی اش راضی است و این حاشیه ها را برای این شغل عادی می داند و طی گفته هایی که مردم در رابطه با فول آلبوم سیاوش قمیشی دارند به صورت اجمالی او را به دور از حاشیه می دانند و از ریمیکس های سیاوش قمیشی نیز راضی بوده اند.

برترین آهنگ های سیاوش قمیشی چه نام دارند؟

سیاوش قمیشی طی دوران حرفه ای که در عرصه هنر داشته است بسیاری از آهنگ های معروف و آهنگ سازی های معروف را به عهده داشته است و آثار بسیار فاخری را از خود به جا گذاشته است.

آهنگ جزیره

این آهنگ یکی از آهنگ های بسیار خوب این خواننده محبوب می باشد و بسیاری این کار سیاوش قمیشی را بسیار فاخر می دانند و آن را یک شاهکار می دانند و این آهنگ را یکی از موسیقی های به یاد ماندنی ایران می دانند.

آهنگ تو عاشق نبودی

یکی از کار های بسیار زیبای سیاوش قمیشی قطعا موسیقی تو عاشق نبودی می باشد این آهنگ بسیار بسیار دل نشین بوده و این آهنگ را در آرامش کامل سروده است که کاملا می توان آن را حس کرد.

آهنگ بارون

بارون یکی دیگر از آهنگ های زیبای این خواننده می باشد این آهنگ به گفته سیاوش قمیشی یکی از کار هایی است که آن را از یاد نمی برد و بسیار آن را ستایش می کند البته تمامی آهنگ را شخص خود قمیشی تنظیم می کند.

آهنگ غروب

این آهنگ در بیت اول بسیار زیبا نوشته شده است که می گوید چشمای منتظر به پیچ جاده دلهوره های دل پاک و ساده که با ایهام های مختلف نظر شنونده را به خود جلب می کند و می توان برداشت های مختلفی از آن ها کرد که یکی دیگر از کار های زیبای او می باشد.

آهنگ مرهم

این آهنگ نیز از کار های زیبای او به حساب می آید و شما می توانید با گوش دادن به این آهنگ به کار های زیبای استاد قمیشی بیشتر پی ببرید.

اولین آهنگ سیاوش قمیشی چه نام داشت؟

رفیق از اولین تک آهنگ های سیاوش قمیشی به شمار می آید که در سال ۱۳۸۸ قبل از اتفاقات اعتراضی منتشر شد. این آهنگ بدون شک یکی از کار های خوب او به شمار می آید البته این اولین تک آهنگ او بود و آلبوم های او بسیار قدیمی می باشد که مربوط به آلبوم خواب بارون در سال ۱۳۵۹ می باشد.

آیا سیاوش قمیشی بیماری خاصی دارد؟

با توجه به سنی که قمیشی دارد نباید او را کاملا عاری از هر گونه بیماری دانست اما به صورت کلی بیماری خطرناکی حال او را تهدید نمی کند و این خواننده قدیمی و با اصالت ایرانی به جز بیماری های زمینه ای بیماری خاص دیگری ندارد از همین رو حال عمومی فعلی ایشان مساعد می باشد.

بهترین آلبوم های سیاوش قمیشی چه نام دارد؟

بهترین آلبوم های سیاوش قمیشی چه نام دارد؟

استاد قمیشی آهنگ های بسیاری را هم سروده است و هم نواخته است و به صورت کلی انتخاب بسیار سخت می باشد که کدام آلبوم از او زیبا تر است اما همیشه کار های هر استادی می تواند بنا به دلایلی تمایز هایی از لحاظ زیبایی داشته باشد که می توان به آلبوم های خواب بارون و یا رگبار و یا حادثه اشاره کرد که از آلبوم های خوب او به شار می رود.

درآمد سیاوش قمیشی چقدر است؟

در آمد این خواننده به صورت دقیق مشخص نیست زیرا از بسیاری جهات برای چنین افراد بزرگی درآمد به وجود می آید در حال حاضر با اشاره به درآمد این خواننده از اینستاگرام می توان گفت که چنین افراد بزرگی از جاهای بسیار مختلفی می توانند در آمد کسب کنند هم چنین منبع دیگر می توان به کنسرت های آن ها و غیره اشاره کرد.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

در حال حاضر این کار بسیار ساده شده است و شما می توانید تنها با یک سرچ ساده در موتور جستجوگر گوگل و یا دیگر اپلیکیشن های موجود در بازار به آهنگ های مورد نظر خود برسید این برای تمامی آهنگ ها صدق می کند و از آن جایی که استاد قمیشی یکی از بزرگان موسیقی دنیا و ایران می باشد قطعا در هر سایتی آهنگ های او را می توانید دانلود کنید و با گوش دادن به آن ها به آرامش برسید.

کنسرت های سیاوش قمیشی

از آن جایی که سیاوش قمیشی در ایران ممنوع التصویر می باشد و نمی تواند به ایران بیاید به همین دلیل کنسرت های خود را در خارج از ایران برای دوست داران خود اجرا می کند و در کشور هایی مانند دبی و اطراف خلیج فارس و یا کشور های شمال غربی ایران مانند ارمنستان و یا آذربایجان غربی کنسرت اجرا می کند که این کنسرت ها در مقطعی از سال یعنی عید نوروز اجرا می شود تا دوستداران همگی بتوانند به این کنسرت برسند البته از کشور ترکیه غافل نشویم که این کشور نیز مقصد خوبی برای طرفداران می باشد و بیشتر افراد خواننده و مشهور در این کشور نیز اجرا های متعددی دارند.

سوالات متداول

 1. این خواننده در حال حاضر در چه کشوری می باشد؟

  سیاوش قمیشی یکی از خوانندگان برجسته ایرانی است که به دلایلی چون انقلاب دیگر در ایران نماند و به شهر آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در شهر لس آنجلس زندگی می کند.

 2. سیاوش قمیشی در چه سبکی موسیقی کار می کند؟

  این خواننده قدیمی در زمینه پاپ شعر می سراید و با خوانندگان مطرح دیگری نیز همکاری کرده است. خوانندگانی چون معین که استقبال زیادی نیز از آن ها شده است و در این سبک ماندگار شده است.

 3. این خواننده در چه سالی متولد شده است؟

  سیاوش قمیشی در ۲۱ خرداد ماه سال ۱۳۲۴ در شهر گرم اهواز به دنیا آمد تا ایرانی های دنیا از صدای این خواننده اصیل ایرانی نهایت استفاده را ببرند و به آرامش برسند.

 4. سیاوش قمیشی دارای چه خصوصیاتی است؟

  این خواننده مطرح علاوه بر کار کردن در حوزه خوانندگی در حوزه های دیگری همچون آهن سازی نیز فعالیت می کند و توانسته آهنگ های بسیاری را برای افراد مختلف تنظیم کند و شاید در آهنگ سازی بیشتر از خوانندگی مهارت داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]