هلن، یکی از معروف ترین و مشهور ترین خوانندگان ایرانی می باشد که توانسته تا به امروز با استعداد بی نظیری که در خوانندگی دارد، به خوبی در این زمینه فعالیت داشته باشد. در این مقاله ما قصد داریم نگاهی به زندگی هنری و شخصی این خواننده بی اندازیم و شما را بیشتر با وی آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید و اگر طرفدار این خواننده هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید.

هلن کیست؟

هلن کیست؟

قطعا تا به امروز نام این خواننده از خوانندگان پاپ ایرانی را بسیار شنیده اید، اما ممکن است تا به حال اطلاعاتی درمورد بیوگرافی هلن به گوشتان نخورده باشد. ما در این قسمت می خواهیم به صورت اختصاصی به این موضوع بپردازیم. هلن ماتووسیان، متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۴۰ در زنجان می باشد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، او متولد محله قوبای شهر خرم دره زنجان می باشد. تا به امروز سن هلن ۶۰ سال می باشد. وی در یک خانواده ای که اصالتا ارمنی بودند به دنیا آمده است.

این خانواده پس از به دنیا آمدن هلن، به شهر تهران مهاجرت کرده و هلن در این شهر شروع به تحصیل کرد. او در سن ۱۵ وارد هنرستان موسیقی شد. زمانی که در سن ۱۷ سالگی تصمیم گرفت تا به صورت حرفه ای خوانندگی را بی آموزد، جمهوری اسلامی روی کار آمد و خوانندگی برای زنان تمام شد. او در ابتدا با خود گفت که در کشور ایران کنار خانواده اش می ماند، اما عشق به خوانندگی باعث شد تا او تصمیم به مهاجرت بگیرد. وی در سن ۲۴ به کشور آلمان مهاجرت کرد و در آن جا به تحصیل در رشته اوپرا پرداخت و در همین کشور نیز فارغ التحصیل شد.

اما زمانی که فهمید خوانندگان در کشور آمریکا، بیشتر به یک دیگر نزدیک هستند و می تواند از آن ها در زمینه خوانندگی کمک بگیرد، به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او زمانی که وارد این کشور شد، تصمیم گرفت سبک خواندن موسیقی خود را از اوپرا به پاپ تغییر دهد. وی ابتدا یک آلبوم غیر رسمی به زبان ارمنی منتشر کرد. اما کار او به صورت اختصاصی با منتشر کردن آلبوم دوم او به نام اوقیانوس خالی صورت گرفت.

عکس های هلن را در کجا ببینیم؟

یکی از کار هایی که برای طرفداران خوانندگان بسیار جذاب می باشد، مشاهده کردن عکس های آن ها می باشد. برای مشاهده کردن عکس های هلن نیز شما می توانید از صفحه رسمی اینستاگرام وی، صفحه طرفداران او و هم چنین هشتگ نامش استفاده کنید. از این طریق می توانید تمامی عکس های این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب به راحتی ببینید. پس از آن، اگر می خواهید از گوگل استفاده کنید، بهتر است نام این خواننده را در قسمت تصاویر آن جست و جو کرده و عکس های او را با کیفیتی بسیار خوب ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام هلن چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، برای مشاهده کردن عکس های این خواننده از خوانندگان قدیمی ایرانی می توانید به اینستاگرام وی مراجعه کنید. با جست و جو کردن helenthevoice می توانید به راحتی وارد صفحه اینستاگرام این خواننده شوید. این صفحه تا به امروز ۲۴۰ هزار دنبال کننده دارد. هم چنین با دنبال کردن این صفحه می توانید به راحتی از جدید ترین اخبار مربوط به این خواننده نیز مطلع شوید.

همسر این خواننده کیست؟

همسر این خواننده کیست؟

هلن یک ازدواج بسیار موفق داشته است. او همواره در تمامی مصاحبه های خود و هم چنین پست های اینستاگرامی اش اشاره کرده که عاشقانه در کنار همسرش زندگی می کند. نام همسر این خواننده واهان مناچکانیان می باشد. برای مشاهده کردن عکس های این خواننده در کنار همسرش می توانید از صفحه رسمی اینستاگرام این خواننده کمک بگیرید. هم چنین با جست و جو هلن و همسرش در قسمت تصاویر گوگل نیز می توانید عکس های آن ها را مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای هلن به وجود آمد؟

هلن خواننده بسیار با تجربه ایرانی می باشد. او توانسته از صدای خود بهترین استفاده را بکند و تا به امروز نیز خبری به عنوان حاشیه و یا شایعه برای او به وجود نیامده است. تنها خبری که می توان گفت از این خواننده در شبکه های مجاری پیچید، درخواست کمک مالی این خواننده بود. زمانی که همسر این خواننده دچار مشکل شد، دیگر کنسرتی نیز توسط این خواننده برگزار نشد. از این رو وی برای درمان بیماری همسرش، احتیاج به کمک مالی داشت که آن را با طرفداران خود در میان گذاشت.

برترین آهنگ های هلن چه نام دارند؟ 

همان طور که اشاره کردیم، این خواننده در زمینه خوانندگی سبک های اوپرا و پاپ، بسیار تجربه دارد و می تواند به هشت زبان زنده دنیا اجرا کند. در این قسمت می خواهیم تعدادی از آهنگ های برتر این خواننده را به شما معرفی کنیم.

دلواپست میشم

آهنگ دلواپست میشم از آخرین آلبوم این خواننده، به نام دنیا تازه که در سال ۱۳۹۳ منتشر شد، یکی از آهنگ های بسیار جذاب این خواننده می باشد که توسط بزرگان موسیقی تنظیم و آهنگسازی شده است.

بیداری

آهنگ بیداری که کاری از هلن به همراه روزبه بمانی و علیرضا افکاری می باشد، یکی از کار های بسیار قوی این خواننده می باشد که شما می توانید با گوش دادن به آن، استعداد این خواننده را در زمینه موسیقی به راحتی متوجه شوید.

Takoon Ser

آهنگ Takoon Ser یکی از آهنگ های این خواننده می باشد که به زبان ارمنی منتشر شده است. این آهنگ در آلبوم اسباب بازی قرار دارد. این آلبوم، تماما آهنگ هایی است که هلن به زبان ارمنی آن را اجرا کرده است.

رقص لبخند

آهنگ رقص لبخند، آهنگی است از آلبوم راز هلن. این آهنگ توسط ژاکلین و شوبرت آواکیان، ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم شده است. این آهنگ در سال ۱۳۸۰ به صورت رسمی منتشر شد.

مهر بوسه

آهنگ مهر بوسه نیز یکی از آهنگ های مطرح این خواننده می باشد که توسط آلبوم این خواننده در سال ۱۳۷۶ که به نام اقیانوس خالی بود منتشر شد. می توانید این آهنگ را با کیفیتی بسیار خوب از سایت های معتبر دانلود کنید.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

شغل اصلی این خواننده در واقع چیزی است که از کودکی تا به امروز در این زمینه در حال فعالیت می باشد. اگر ویدیو های مربوط به مصاحبه با هلن را مشاهده کرده باشید، متوجه می شوید که او در تمامی مصاحبه های خود اشاره کرده است که اصلی ترین و تنها شغل وی خوانندگی است و می خواهد تا هر زمان که می تواند بر روی صحنه ها برای خواندن آهنگ های متنوع حاضر باشد.

اولین آهنگ هلن چه نام داشت؟

اولین آهنگ هلن چه نام داشت؟

اگر بخواهیم به اولین آهنگ این خواننده اشاره کنیم، باید به زمانی برگردیم که وی در کشور آلمان زندگی می کرد. اولین آهنگ او به نام پیام عشق، در این کشور منتشر شد و سپس آلبوم او نیز به همین نام در همین کشور منتشر شد. می توان گفت که این آهنگ، توانست اولین قدم های این خواننده برای ورود به عرصه موسیقی باشد.

آیا هلن بیماری خاصی دارد؟

شخص هلن تا به امروز به بیماری خاصی مبتلا نشده است و همواره در سالم ترین حالت در صحنه ها حاضر شده است. اما سوالی که در گذشته پیش آمده و همواره نیز وجود دارد این است که بیماری همسر هلن چیست؟ این موضوع برای زمانی بر می گردد که این خواننده به همراه همسر خود به کشور ترکیه سفر می کند تا برنامه هایی را اجرا کند. اما در هواپیما، همسر این خواننده دچار سکته شده و وی دوباره به آمریکا باز می گردد. همسر او به دلیل سکته در قسمت پا فلج می شود. این خواننده تا به امروز کاملا دلسوزانه از همسر او مراقبت کرده است.

بهترین آلبوم های هلن چه نام دارد؟

بهترین آلبوم های هلن چه نام دارد؟

هلن خواننده محبوب و با تجربه ایرانی، آلبوم های بسیار جذابی را تا به امروز منتشر کرده است. بین این آلبوم ها، تعدادی وجود دارند که جزء بهترین های این خواننده قرار می گیرند. به عنوان مثال آلبوم اقیانوس خالی، فصل من، راز هلن و یا اسباب بازی که به نام toy نیز شناخته می شوند، به ترتیب بهترین آلبوم های این خواننده می باشد که تا به امروز منتشر کرده است.

درآمد هلن چقدر است؟ 

عدد درست و موثقی از این که این خواننده تا به امروز چه مقدار درآمد داشته است مشخص نیست. اما زمانی که به علت وجود بیماری کرونا، وی دیگر نتوانست کنسرتی را برگزار کند، درآمد او بسیار پایین آمد به طوری که به صورت عمومی این موضوع را از طریق اینستاگرامش با مردم در ارتباط گذاشت. تمامی افراد فکر می کنند که خوانندگان جزء پر درآمد ترین افراد هستند، اما بعضی مواقع این گونه نیست.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

راه های بسیاری برای دانلود کردن آهنگ های این خواننده وجود دارد، اما ما در این قسمت می خواهیم شما را با بهترین و ساده ترین راه ها آشنا کنیم. اولین راه، استفاده از انواع ربات های تلگرامی می باشد که به کمک آن ها می توانید آهنگ ها را به بهترین حالت دانلود کرده و گوش دهید. روش دوم، استفاده از جست و جو گوگل می باشد. کافیست تنها نام این خواننده را رد کنار نام آهنگ وی جست و جو کنید و یا اگر قصد داریم به صورت گلچین آهنگ های این خواننده را دانلود کنید، از عبارت های زیباترین آهنگ هلن و آهنگ شاد هلن استفاده کنید.

کنسرت های هلن

هلن یکی از خوانندگان زن با تجربه ایرانی می باشد که کنترت های بسیاری را تا به امروز برگزار کرده است. این کنسرت ها در کشور هایی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا و یا ترکیه برگزار شده است که همواره نیز با استقبال بی نظیری از سوی مردم رو به رو شده است. اگر تا اکنون موفق به حضور در کنسرت های این خواننده نشده اید، می توانید ویدیو های آن را از طریق یوتیوب به راحتی مشاهده کنید.

هلن خواننده چند فرزند دارد؟

هلن خواننده چند فرزند دارد؟

این خواننده تا به امروز یک ازدواج انجام داده است و این ازدواج نیز بدون فرزند می باشد. شما می توانید از طریق انواع سایت های موثق خبری و هم چنین صفحه رسمی اینستاگرام وی، تمامی اخبار مربوط به این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. از چه طریقی می توانید به راحتی عکس های این خواننده مطرح را مشاهده کرد؟

  با جست و جو در گوگل در قسمت تصاویر و یا استفاده صفحه رسمی اینستاگرام این خواننده می توانید به راحتی تمامی عکس های وی را مشاهده کنید.

 2. زندگینامه این خواننده چیست؟

  وی متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۴۰ در زنجان می باشد. اطلاعاتی درمورد این که نام پدر هلن خواننده چیست وجود ندارد، فقط می توان گفت که او اصالتی ارمنی دارد.

 3. این خواننده دارای بیماری خاصی است؟

  هلن کاملا سالم می باشد، اما همسر او دچار سکته مغزی شده و دو پایش فلج می باشند. او از همسر خود همواره عاشقانه مراقبت می کند.

 4. چگونه می توان آهنگ های این خواننده را دانلود کرد؟

  از طریق استفاده از انواع ربات های تلگرامی و انواع سایت های معتبر می توانید به راحتی تمامی این آهنگ ها را دانلود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]