در این مقاله می خواهیم شما را با رپرهای استقلالی و اینکه کدام خواننده رپ فارسی طرفدار تیم استقلال است آشنا کنیم پس لطفاً تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

رپرهای استقلالی چه کسانی هستند

رپرهای استقلالی چه کسانی هستند؟

در ایران خواننده های رپ وجود دارند که طرفدار تیم استقلال هستند. رپرهایی مانند یاس، هیچکس، مهران هیدن، امیر خلوت، ساسی مانکن، شاهین نجفی، علی پیشتاز، اردلان طعمه، مهرداد، آرمین آفاق، امین ایرجی، حسین تهی، رضایا و آرمین ۲afm این رپر های مشهور و محبوب ایرانی طرفداران تیم استقلال هستند که هر کدام از خواننده های محبوب آهنگ هایی در مورد تیم استقلال انتشار کردند که در این آهنگها طرفداری و علاقه خودشان را نسبت به این تیم آبی پوش ایرانی نشان دادند. در این مقاله می خواهیم چند تا از این خوانندگان مشهور را به شما معرفی کنیم و از آن ها برای شما توضیحاتی دهیم.

مهراد هیدن

مهراد هیدن در ۲۴ آذر سال ۱۳۶۳ متولد شده است. او اهل تهران است. مهراد علاوه بر اینکه یک آهنگ ساز است تکست های رپ را نیز می‌نویسد. مهران یکی از طرفداران خواننده معروف امینم است و با دنبال کردن آهنگ های امینم و گوش دادن به آهنگ های او به رپ علاقمند شد. مهراد و سامان با همکاری هم گروه زدبازی را راه‌اندازی کرده‌اند. آهنگ تابستون کوتاه، از مهراد بهترین آهنگ رپ فارسی وی می باشد. مهراد طرفدار تیم استقلال است.

امیر خلوت

امیر خلوت یکی از خوانندگان فعال است. امیر در ۳۱ تیر سال ۱۳۷۱ متولد شده است. امیر از سن بسیار کم رپ را آغاز کرد و زود به شهرت رسید. او کار حرفه‌ای خودش را از سال ۸۸ شروع کرد و آلبوم خون بها و مرد سبز را نیز در همین سال وارد بازار کرد. امیر خلوت با حصین و رضا پیشرو هم در زمینه موسیقی همکاری کرده است. امیر خلوت پس از اینکه ترک رفتیم بالا را منتشر کرد به تن به ده پیوست. خلوت از طرفداران استقلال می باشد.

ساسی مانکن

ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن در سال ۱۳۶۷ به دنیا آمده و اهل اهواز است. ساسی یکی از خواننده‌های رپ است که در بین مردم مشهور و معروف است و طرفداران بسیاری دارد. ساسی مانکن به کمک دوست خود حسین مخته در سال ۸۰ به شهرت رسید. ساسی اکنون در آمریکا اقامت دارد و یکی از طرفداران تیم آبی‌پوش ایران است.

شاهین نجفی یکی از رپرهای استقلالی

شاهین نجفی در ۱۹ شهریور سال ۱۳۵۹ متولد شده است. او فعالیت موسیقی در زمینه رپ را از سال ۱۳۷۹ شروع کرد. شاهین نجفی قبل از اینکه به آلمان مهاجرت کند در سال ۲۰۰۵ در ایران یک خواننده زیرزمینی بوده است که یکی از فعالان سیاسی نیز در این سال بود.

مضمون اکثر ترانه های شاهین در رابطه با فقر، سانسور، اعدام، اعتیاد و تبعیض جنسی می باشد. شاهین در سال ۲۰۱۴ در آمریکا در کنسرتی که اجرا کرد برهنه شده بود که باعث شد حاشیه‌های به وجود آید. شاهین یکی از طرفداران تیم استقلال است.

علی پیشتاز

علی رضا بهنامی فر که نام مستعارش علی پیشتاز است یکی از خواننده های رپ فارسی است. وی در آذر سال ۱۳۶۴ متولد شده است. علی پیشتاز آموزش موسیقی خودش را پیش استاد شرفمندیان یاد گرفت. علی پیشتاز کار حرفه‌ای خودش را از سال ۱۳۸۱ شروع کرد و بعد از مدتی به گروه ۰۲۱ ملحق شد. علی پیشتاز همه تکست ها و بیت‌های موزیک هایش را خودش می سازد. او یکی از طرفداران تیم استقلال است.

اردلان طعمه

اردلان طعمه در ۳ بهمن سال هزار و سیصد و شصت و پنج به دنیا آمده است که یکی از رپرهای ایران است. اردلان در آهنگی به نام دلم شکسته با محمدرضا گلزار همکاری کرده است. اردلان طعمه یکی از طرفداران تیم استقلال است.

آرمین آفاق

آرمین در ۱۳ بهمن سال ۱۳۶۸ به دنیا آمده است. خانواده او فرهنگی می باشند و در شهر مشهد بزرگ شده است. او از سال هفتاد و نه به موزیک رپ علاقمند شد، رنگ چشمان آرمین قهوه ای است.

او با گوش دادن به آهنگ های رپ آرامش می گیرد. آهنگ ولنتاین من خونین است از آرمین آفاق فروش زیادی داشته است. آرمین تا سال ۹۹ بیست و هشت تا آهنگ خوانده است. او یکی از طرفداران تیم استقلال است.

رضایا در لیست رپرهای استقلالی

امیر رضا طاهری به نام هنری او رضایا است در ۱۶ تیر سال هزار و سیصد شست و شش متولد شده است. وی یکی از خوانندگانی است که در سبک رپ فعالیت می‌کند. او کار خودش را از نوجوانی شروع کرد. او در سال ۱۳۸۵ با آهنگ نازگل که با آرمین ۲afm خوانده است مشهور شد. او یکی از خواننده های رپ محبوب بین مردم است. وی یکی از طرفداران تیم استقلال است.

عکس های رپرهای استقلالی

حسین تهی

حسین تهی در ۶ بهمن سال هزار و سیصد و شست و چهار به دنیا آمده است. او در زمینه رپ، پاپ و هیپ هاپ فعالیت می‌کند و از سال ۷۹ به موسیقی علاقه مند شد و آهنگ هایش را در خانه خودش ضبط می‌کرد. او فعالیت حرفه‌ای خودش را از سال ۱۳۸۱ شروع کرد و آهنگ هایش را در استودیو شهر تهران ضبط می‌کرد. حسین تهی الان در لس آنجلس اقامت دارد. او یکی از طرفداران تیم استقلال است.

آرمین ۲ ای اف ام

آرمین ۲afm در ۵ اردیبهشت سال هزار و سیصد شست و پنج متولد شده است. نام شناسنامه ای او آرمین زارعی است وی یکی از خواننده های رپ فارسی ایرانی است که طرفداران زیادی دارد. او در فعالیت‌های اولیه خود در موسیقی مجوزی از سوی دولت ایران نداشت.

آرمین در سال هزار و سیصد و نود و هشت اولین آهنگش که رفت نام داشت را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد منتشر کرد. آرمین فعالیت‌های جدیش را با رضایا آغاز کرد. او یکی از طرفداران تیم استقلال است.

عکس های رپرهای استقلالی را در کجا می توانیم ببینیم؟

در دوره‌ای که همه مردم در شبکه های مجازی فعالیت دارند می توانند که عکس‌های رپرهای استقلال را در تمامی شبکه های مجازی مانند توییتر، یوتیوب و اینستاگرام ببینند. همچنین رپر ها در این فضاها کلیپ های خود را نیز برای طرفداران خودشان به اشتراک می‌گذارند و حتی گاهی اوقات در این کلیپ ها بهترین رپر های استقلال و بهترین رپرهای پرسپولیس با هم کل کل می‌کنند. تیم استقلال یکی از تیم های پرطرفدار بین ایرانیان و بعضی از افراد خارجی است. هر وقت دو تیم استقلال و پرسپولیس با هم بازی دارند مردم به استادیوم هجوم می آورند. تمامی رپر های استقلالی در اینستاگرام فعال می باشند.

دانلود آهنگ های رپرهای استقلالی چگونه است؟

مهدی کبریا یکی از خوانندگان محبوب و پرطرفدار در بین استقلالی ها می باشد و ترانه های زیادی برای تیم استقلال خوانده است آهنگ هایی به عنوان

  • قهرمان آسیا
  • لشکر آبی
  • قوس آبی
  • ارباب لیگ
  • بمب ساعتی
  • تاج پسرای آبی
  • اسطوره آبی
  • قشون آبی
  • ستاره غول آسیا
  • زنده باد استقلال

تمام این آهنگ ها را مهدی کبریا برای تیم محبوبش استقلال خوانده است که طرفداران بسیاری دارد. مهدی کبریا با باشگاه استقلال قرارداد همکاری بسته است. مهدی کبریا در سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شده است. تمامی آهنگ های مهدی کبریا که برای تیم استقلال خوانده است را می توانید در گوگل سرچ کنید و آنها را دانلود کنید.

معروف ترین رپر استقلالی

اینستاگرام استقلالی ها چگونه است؟

بهترین مکان برای بازدید از آهنگ های استقلال و سایر تیم ها فضاهای مجازی مانند تویتر، یوتیوب و اینستاگرام می باشد. عکس های رپر های استقلالی را می‌توانیم در صفحات اینستاگرام آن مشاهده کنیم. رپرهای استقلالی در پیج اینستاگرام خود علاوه بر اینکه آهنگ های تیم محبوب خود و آهنگ های دیگرشان را به اشتراک می‌گذارند.

زمان و مکان کنسرت های خودشان و زمان بازی تیم استقلال نیز اعلام می‌کنند تا طرفداران آن ها از زمان دقیق بازی مطلع شوند. آن ها در پست ها و استوری های خود از بازیکن مورد علاقه خودشان به خاطر بازی تشکر می‌کنند.

معروف ترین رپر استقلالی چه کسی است؟

امیر ایرجی یکی از معروف ترین رپر های تیم استقلال است که در اینستاگرام خود ۳۶۰۹k دنبال کننده دارد. او در صفحه شخصی خود ۲۷ عدد پست گذاشته است که ۹۸ درصد این پست ها مربوط به تیم استقلال است. امیر ایرجی آهنگ های جدیدی برای تیم استقلال خوانده است که این آهنگ ها سرخ کلید و آماده‌باش نام دارد. تمامی آهنگ هایی که امیر ایرجی برای تیم استقلال خوانده است را می توانید از گوگل دانلود کنید. امیر ایرجی خواننده جوان پرطرفدار استقلالی ۲۸ سال سن دارد.

سوالات متداول

معروف ترین رپر استقلال چه کسی است؟

معروف ترین رپر استقلال شخصی است به نام امیر ایرجی که ۲۸ سال دارد.

عکس های رپر های استقلالی را در کجا می توان دید؟

عکس های رپر های استقلالی را می توانید در پیج اینستاگرام آنها مشاهده کنید.

معروف ترین رپرهای تیم استقلال چه کسانی هستند؟

معروف ترین رپر های تیم استقلال علی پیشتاز، حسین تهی، امیر خلوت، شاهین نجفی، آرمین تو ای اف ام، اردلان طعمه، مهرداد و رضایا هستند.

رپرهای استقلالی در اینستاگرام خود علاوه بر انتشار آهنگ چه چیزی را اعلام می کنند؟

رپرهای استقلالی علاوه بر انتشار آهنگ زمان، مکان کنسرت ها و زمان بازی تیم استقلال را نیز اعلام می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]