در این مقاله سعی داریم بعد از بررسی نشانه های کراش داشتن شما را با معنی کراش های اینستاگرام آشنا کنیم افراد زیادی کلمه کراش را شنیده‌ اند ولی نمی‌ دانند معنی کراش چه می‌ شود که ما در این مقاله قصد داریم شما را با مفهوم کامل این کلمه آشنا کنیم این کلمه تنها برای دختر و یا تنها برای پسر استفاده نمی‌ شود بلکه برای هر دو جنس استفاده می‌ شود.

کراش داشتن یعنی چه؟

کراش داشتن یعنی چه؟

کراش داشتن یعنی اینکه پنهانی عاشق فردی شدن و او را دوست داشتن ولی نتوانید احساساتتان را به او بگویید و ابراز علاقه کنید البته کراش تنها برای دختر و یا تنها برای پسر استفاده نمی‌ شود این کلمه کراش چند وقتی است که اصالت خود را از دست داده است کلمه کراش داشتن تنها به معنی عاشق شدن نیست بلکه معنی های بسیار زیاد دیگری هم دارد که در این راستا می‌ توانیم به یکی دیگر از معنی های دیگر کراش داشتن‌ یعنی اینکه فردی را دوست داشتن و او را زیر نظر داشتن البته این افراد روی کسی که کراش زده اند توجه می کنند و حواسشان به آن فرد هست. اما گاهی نیز وجود دارد که فردی روی کسی کراش زده و طرف هم این موضوع را متوجه شده و به روی خودش نمی آورد. کراش زدن معنای زیادی دارد. معنی کلمه کراش یعنی اینکه پنهانی عاشق شدن و حرکات او را زیر نظر گرفتن و توجه زیادی به آن فرد داشتن البته این افراد همیشه حواسشان به کراششان هست و نمی گذارند که کسی به آن فرد نزدیک شود و او را اذیت کند.

گاهی اوقات ابراز علاقه از طریق مختلفی صورت می گیرد که ممکن است تا کنون به آن ها پی برده باشید همانطور که متوجه شدید در متن های این مقاله به معنای کراش زدن و این که کراش داشتن به چه صورت شکل می گیرد پرداختیم برخی افراد هستند که علاقه خود را هیچ گاه ابراز نمی کنند و آن را در دل خود نگه می دارند که به معنی همان کراش زدن است اما برعکس کسانی هم هستند که بعد از کراش زدن بر روی شخص در مورد نظرشان طولی نمی کشد که علاقه خود را به صورت گفتاری بیان می‌ کنند. همان گونه که در این بخش از مقاله به معنا و جزئیات کراش زدن بر روی فرد مورد نظر خود پرداختیم و آن را بررسی کردیم این علاقه، علاقه ای یک طرفه است که شما نسبت به کسی دارید برای مثال شما تمام رفتارها و کارهای شخصی را در نظر گرفته اید و به او علاقه مند شده اید که در واقع همان کراش زدن است که باعث شده تمام توجه شما را به سوی خود جلب کند و علاقه جدیدی را در دل شما به وجود بیاورد اما کسی که بر روی او کراش دارید از این علاقه خبری ندارد و این تنها شما هستید که به آن شخص علاقه پیدا کرده اید.

معنی کلمه کراش در اینستا چیست؟

کراش در اینستا به این معنی است که فردی را دوست دارید ولی نمی توانید او را پیدا کنید و احساسات و علاقتان را به آن فرد بگویید اما همیشه حرکات و کارهایی که انجام می‌ دهد را زیر نظر دارید و مورد توجه خود قرار می دهید البته در اینستاگرام نمی توان آن فردا را دید اما بسیاری از افراد هستند که در فضای مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب و توییتر و بسیاری از برنامه‌ های دیگر روی یک فرد کراش می زنند معنی کراش زدن در اینستاگرام با معنی کراش زدن در دنیای واقعی فرق می‌ کند.

 زیرا در دنیای واقعی می‌ توان آن فرد را دید اما در اینستاگرام نمی‌ توان کسی را که روی آن کراش زده اید را ببینید. کسی که در اینستاگرام کراش می زند همیشه اولین نفر استوری و پست های طرف مقابلش را می بیند و به او توجه خاصی می کند افراد زیادی وجود دارند که در اینستا کراش دارند البته کراش داشتن فقط به این معنا نیست که عاشق طرف شده باشی گاهی از کارها و عکس ها و کلیپ هایی که از خود منتشر می کند خوشت می آید و سعی می کنی همیشه او را دنبال کنی به این کار هم کراش زدن گفته می شود.

نشانه های کراش داشتن چگونه است؟

نشانه های کراش داشتن چگونه است؟

نشانه های کراش داشتن روی فردی اینگونه است که شما دوست دارید که همیشه در کنار آن فرد باشید و همیشه به شما توجه کند شما دلتان می خواهد که احساسات و علاقتان را به آن فرد ابراز کنید ولی نمی‌ توانید و یا خجالت می‌ کشید ولی همیشه دلتان می خواهد که او را در نزدیک خود ببینید و همیشه در کنارش باشید زمانی که شما روی فردی کراش داشته باشید عاشقانه به او نگاه می کنید و همیشه مراقب او هستید همیشه حواستان به این است که فردی به او بی احترامی نکند و او را اذیت نکند زمانی که روی فردی کراش می زنید سبکسر می‌ شوید و تمام حواستان به آن فرد است البته این نشانه ها در افراد متفاوت است مثلاً در برخی از افراد اینگونه است که آن ها بدون اینکه به آن فرد توجه زیادی کنند ولی او را دوست دارند و می‌ خواهند که او را در کنار خود داشته باشند ولی این احساسات را به زبان نمی‌ آورند ولی با حرکات و کارهایشان به طرف مقابل می فهمانند که روی آن فرد کراش زده اند. زمانی که شما روی فردی کراش می زنید همیشه به کسانی که  نزدیک او  می‌ شوند حسودی می کنید و می خواهید که احساسات و علاقه خودتان را به او بگویید ولی نمی‌ توانید زمانی که کسی به او نزدیک می شود شما حسودی می کنید و غیرتی می شوید.

 اگر کسی که شما روی آن کراش زده اید دختر باشد شما وقتی کسی نزدیکش می شود حسودی می کنید و غیرتی می شوید اما این‌ نشانه در افراد متفاوت است مثلا اگر دختر هستید و روی یک پسر کراش زده اید دختر به کراش شما نزدیک شود با حرکات و رفتارتان به آن‌ دختر می فهمانید که باید از آن پسر دور شود. این نشانه هایی که تا الان گفته شد و کارهای دیگر نشان دهنده کراش زدن است که معمولاً توسط جنس مخالف صورت می‌گیرد. برخی افراد ممکن است از کراش زدن شخصی بر روی شخصی دیگر متوجه شوند این جا است که سوالی در ذهن ایجاد می‌شود که چگونه می توانیم از کراش داشتن کسی مطلع شویم؟ بسیار ساده است چون رفتارهای عاشقانه از خود نشان می‌دهد که متوجه کراش زدن وی می‌شوید برای مثال ممکن است او را در محلی ببیند که قطعاً باعث جلب توجه اطرافیان می شود یعنی هر کجا که می‌رود حواسش بر روی کراشش است و همه کارهای او را زیر نظر دارد.

کراش روی افراد خارجی چگونه است؟

بسیاری از افراد در ایران فیلم یا کلیپی از افراد خارجی می بینند و روی آن ها کراش می‌ زنند البته افراد ایرانی بر روی بازیگران و سلبریتی های خارجی یا افراد عادی خارجی کراش نمی زنند بلکه بسیاری از خارجی ها هستند که روی ایرانی ها کراش می زنند از آنجا که این افراد نمی توانند از نزدیک همدیگر را ببینند با دنبال کردن فیلم یا کلیپ های آنها می‌ توانند همدیگر را ببیند.

برخی از ایرانی‌ ها هستند که با دنبال کردن پیج اینستاگرام افراد خارجی روی آن ها کراش می زنند این افراد همیشه حواسشان به آن فرد هست و همیشه کلیپ های آن ها را نگاه می‌ کنند و خیلی دوست دارند که آن ها در کنارشان باشند. کراش پسرای ایرانی اینگونه است که پسران ایرانی بر روی دختر ها کراش می‌ زنند و همیشه مراقب کراش هایشان هستند و تمام رفتار و حرکات آن فرد را زیر نظر دارند آن ها دوست دارند کسانی که روی آن ها کراش زده اند همیشه در کنارشان باشند.

در این مورد توجه ویژه ای به مقاله کراش های خارجی داشته باشید.

مترادف کراش به چه معناست؟

مترادف کراش به چه معناست؟

مترادف کلمه کراش بسیار زیاد هستند که در این قسمت از مقاله قصد داریم نام چندی از مترادف های این کلمه را بازگو کنیم یکی از مترادف های معنی‌ کراش آشفتگی می باشد این کلمه تنها یک مترادف ندارد بلکه مترادف های بسیار زیادی دارد که در این راستا می‌ توانیم به پریشانی و خراشیدگی و سردرگمی و بسیاری از مترادف های دیگر این کلمه اشاره کنیم که تمام این مترادف ها معنی کراش هستند مترادف های کلمه کراش را به این دلیل انتخاب کرده‌ اند زمانی که فردی کراش می زند همیشه سردرگم است و پریشانی و آشفتگی نیز دارد که برای همین این مترادف را برای کراش انتخاب کرده‌ اند.

در جواب روت کراش دارم چی بگیم؟

جواب های بسیاری در رابطه با این که روت کراش دارم وجود دارد که می توانیم به اینکه اگر فردی علاقه ای به طرف داشته باشد او نیز به وی می گوید که من هم به تو علاقه داشتم و از این بابت خوشحالم که تو این جرات را داشتی و این حرفا ها را گفتی اما بر عکس این موضوع نیز وجود دارد که با گفتن اینکه روت کراش دارم با جواب متفاوتی روبرو شویم وقتی وی به طرف می‌ گوید که من به تو علاقه ندارم و روت کراش ندارم و ما نمی‌ توانیم با همدیگر رابطه عاشقانه داشته باشیم.

اما برخی از افراد در جواب به کسانی که می گویند من روت کراش دارم جواب های بسیار نامناسب می دهند و یا می‌ گویند که من روی تو هیچ وقت کراش نداشتم و نخواهم داشت و یا اصلا از تو خوشم نمی آید و از این حرفا که این حرف‌ های آن ها باعث می‌ شود تا روحیه طرف خراب شود و بگوید من این فرد را دوست داشتم ولی او هیچوقت مرا دوست نداشت و حتی به من توجه هم نمی کرد. سلبریتی کراش چیست به این معنی است که برخی از افراد بر روی سلبریتی های معروف کراش می زنند برخی افراد هستند که روی این سلبریتی ها کراش زده‌اند.

کراش افراد معروف اینستاگرام به چه صورت است؟

کراش افراد معروف اینستاگرام به چه صورت است؟

بسیاری از افرادی که در اینستاگرام و یوتیوب و توییتر و بسیاری از برنامه‌ های دیگر فعالیت یا کلیپ در این برنامه‌ ها می‌ بینند فردی را می‌ بینند و می گویند که من روی این فرد کراش زده ام به همین دلیل کراش افراد معروف اینستاگرام اینگونه است که برخی از افراد را می‌ بینند و می‌ گویند که من بر روی این دختر و یا روی این پسر کراش زده ام این افراد که در اینستاگرام روی کسی کراش می زنند همیشه حواسشان به این فرد هست حرکاتی که آن ها در کلیپ هایشان می کنند را زیر نظر می‌ گیرند و کلیپ های آنها را همیشه می بینند و آنها را دنبال می‌ کنند بسیاری از افراد هستند که در اینستاگرام روی فردی کراش زده اند آن ها با دیدن دختر یا پسری در کلیپ می گویند که من روی این فرد کراش زده ام کسانی که در اینستاگرام کراش می زنند اگر کسی به آن فرد پیش او بی احترامی کنند ناراحت می شوند و با او برخورد بدی خواهند داشت. کراش زدن در اینستاگرام خیلی متفاوت است و طرف با توجه داشتن به پیج کسی که روی او کراش زده می تواند به وی بفهماند که او را زیر نظر دارد و همیشه حواسش به استوری ها و پست هایی که می گذارد است.

کراش بازیگران مشهور به این معنی است که افراد عادی بر روی یکی از این بازیگران معروف کراش می‌ زنند و همیشه آن ها را دنبال می کنند و تمام حرف‌ هایی این بازیگران معروف می‌ زنند مورد توجه آنها قرار می‌ گیرد. کراش داشتن دختر رو دختر اینگونه است که دختران وقتی یک دختر زیبا را می بینند می گویند من روی این کراش زده ام برخی از دختران برای خنده این حرف را می گویند اما برخی دیگر از افراد با جدیت این حرف ها را می گویند اگر دنبال کننده پست هایی هستید که افراد معروف و مشهور در پیج اینستاگرام خود می گذارند و همچنین اگر دنبال کننده کامنت هایی هستید که آن ها از سوی طرفداران خود دریافت می کنند در برخی از این کامنت ها مشاهده می کنید که گاهی اوقات برخی از فالووران و هوادارانشان بر روی آن ها کراش زده اند و طرفداری خاصی از کراششان می کنند گاهی این صحبت‌ ها باعث ایجاد حواشی و جنجال های گوناگونی در اینستاگرام می شود و تا مدتی از کراش زدن آن ها در فضای مجازی صحبت می کنند.

مشکلات کراش داشتن در اینستاگرام چگونه است؟

در اینستاگرام مشکلات زیادی هست که افراد نمی‌ توانند کراش بزنند و یا زمانی که کراش می‌ زنند نمی‌ توانند کراششان را از نزدیک ببینند افرادی که در اینستاگرام روی فردی کراش می زنند همیشه حواسشان به آن فرد هست و تمام کلیپ و پست هایی که می گذارد را دنبال می‌ کنند و از این طریق آن ها را می‌ بینند یکی از مشکلات کراش داشتن در اینستاگرام ندیدن کراششان هست اما در دنیای واقعی اگر کسی روی  فردی کراش بزند همیشه او را می‌ بیند و همیشه حواسش به آن فرد هست. افراد زیادی هستند که در برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب و توییتر و بسیاری از برنامه‌ های دیگر روی فردی کراش می زنند.

این افراد از طریق دنبال کردن پیج آن ها و یا دیدن کلیپ هایشان آنها را می‌ بینند این افراد همیشه در این برنامه ها کراش هایشان را زیر نظر دارند و حرکات و رفتار آن ها را مورد توجه خود قرار می دهند و دقت بسیاری دارند که او چه کارهایی انجام می دهد افراد زیادی وجود دارند که با کراش زدن روی سلبریتی های خارجی و ایرانی یا حتی کسانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند توانسته اند علاقه خود را به آن ها نشان دهند. مشکلات کراش زدن در اینستاگرام بسیار زیاد هستند یکی از این مشکلات این است که فردی را که روی آن کراش زده اید را نمی‌توان دید البته این تنها مشکل کراش زدن در اینستاگرام نیست بلکه مشکلات بسیار زیاد دیگری هم هستند.

حاشیه های کراش زدن در فضای مجازی به چه صورت است؟

حاشیه های کراش زدن در فضای مجازی به چه صورت است؟

کراش زدن در فضای مجازی حاشیه و آسیب‌ های زیادی دارد که در این راستا می‌ توانیم به حاشیه هایی که برای افرادی که کراش می زنند اشاره کنیم افرادی که بر روی یک فرد دیگر در فضای مجازی کراش می زنند این حاشیه که او عاشق است و می خواهد با او ازدواج کند پیش می آید البته آسیب های زیادی هم در فضای مجازی برای این افرادی که کراش می‌ زنند پیش می‌ آید یکی از آسیب هایی که برای این افراد پیش می آید آسیب های روحی است که آن ها زمانی که با حاشیه هایی که برای آن ها درست کرده اند رو به رو می شوند آسیب روحی می بینند. البته بسیاری از افراد در اینستاگرام کراش زده اند و برای این افراد حاشیه های زیادی نیز درست شده است. البته حاشیه‌ هایی که برای افرادی که در فضای مجازی مانند اینستاگرام و یو تیوب و واتساپ و بسیاری از برنامه‌ های دیگر ساخته می شود.

اما در واتساپ برای کسانی که کراش می زنند حاشیه‌ های زیادی درست شده است برای اینکه افراد در واتساپ شماره فردی که روی آن کراش زده اند را دارند و از آن طریق آنها را اذیت می کنند تا مورد توجه آن فرد قرار گیرد. گاهی اوقات این کراش زدن ها در فضای مجازی داستان ساز می شود یعنی پیش می آید که کسی برای یک شخص معروف که همه او را می شناسند کراش می زند در صورتی که آن فرد اطلاعی از این که کسی به او کراش دارد ندارد اما با این حال باز هم کسانی که بسیار در فضای مجازی فعال هستند تمام این حاشیه ها را دنبال می کنند و این خبرها را افزایش هم می دهند برای مثال می‌ گویند آنها با هم رابطه دارند و می خواهند در آینده ای نه چندان دور با هم ازدواج کنند.

ازدواج با کراش چگونه اتفاق می افتند؟

کراش به این معنا می باشد که کسی را مخفیانه دوست داشته باشید و گاهی می‌ داند که او را دوست دارید و به روی خودش نمی آورد اما گاهی وی نمی داند که او را دوست دارید و لازم است تا به او توجه بیشتری داشته باشید تا متوجه این رفتار و کارهایی که برایش انجام می دهید بشود گاهی این کراش داشتن ها به ازدواج ختم می شود که باعث می شود تا دو نفر که همدیگر را دوست دارند و یا گاهی اوقات یکی از آنها به نفر دیگر علاقه دارد با هم ازدواج کنند و گاه این ازدواج ها خیلی خوب پیش می‌ رود و باعث می‌ شود تا این دو نفر عاشقانه یکدیگر را دوست داشته باشند.

اما گاهی اوقات به مشکلات زیادی بر می خورند و ازدواج آنها به مشکلات و تفاوت‌ های زیادی  می‌ رسد اما در مجموع کراش های زیادی داریم که توانستند با همدیگر ازدواج کنند. تا به اینجا فهمیده اید که کراش داشتن یعنی چه و چه زمانی اتفاق می‌ افتد بسیاری از این کراش ها هستند که زمانی که به طرف مقابل یا همان فردی که روی آن کراش زده است می گوید که من بر روی تو کراش دارم و زمانی که می گویند طرف مقابلشان واکنش های عجیبی می دهد برخی از افراد که می فهمند آن فرد روی آن ها کراش دارد و این حرف رل گفته است و حالا که می خواهد با او رل بزند در خواست دوستی آن فرد را قبول می کند بسیاری از افراد هستند که از این طریق با هم دوست شده اند و برخی از آن ها با هم ازدواج کرده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کراش پسرای ایرانی چگونه است؟

  کراش پسرای ایرانی اینگونه است که روی دختر ها کراش می زنند و همیشه حواسشان به آن ها هست و مراقب آن ها هستند تا کسی کراششان را اذیت نکند.

 2. سلبریتی کراش چیست؟

  سلبریتی کراش چیست به این معنی است که برخی از افراد روی سلبریتی های معروف و مشهور کراش می زنند.

 3. کراش داشتن یعنی چه؟

  یعنی اینکه پنهانی عاشق یکی شدن و همیشه او را زیر نظر داشتن و تمام حرکات و رفتار او را مورد توجه قرار دادن.

 4. معنی کلمه کراش چیست؟

  معنی کلمه کراش یعنی اینکه پنهانی کسی را دوست داشتن و عاشق کسی شدن اما بدون اینکه آن فرد بداند شما او را دوست دارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]