ایرینا شایک در یکی از شهرهای روسیه متولد شد و اکنون ۳۵ سال سن دارد. صاحب یک فرزند مشترک از بردلی کوپ زیباترین بازیگران هالیوود است. ایرینا مدل و بازیگر معروف شوروی بوده و در آمریکا نیز فعالیت می کند. در این مقاله می خواهیم در مورد این سلبریتی بیشتر بدانیم و اطلاعاتی در مورد او کسب کنیم.

ایرینا شایک کیست؟

ایرینا شایک یکی از مدل های اینستاگرام معروف در ۶ ژانویه سال ۱۹۸۶ در کشور روسیه، شهر یمانژلینسک متولد شد. ایرینا تا اتمام یافتن دبیرستان درس خواند و سپس از مدرسه زیبایی به دنیایی به نام مدلینگ وارد شد. ازدواجی که با دو فرد معروف به نام رونالدو و بردلی کوپر داشت او را به شدت معروف کرد. مادر ایرینا به نام اولگا معلم موسیقی مهدکودک بود و پدرش معدن چی زغال سنگ و از ترکان باشقیر بود. این خانواده ۵ نفره بوده و ایرینا شایک یک خواهر و یک برادر دارد. ایرینا وقتی شش ساله بوده از سال ۱۹۹۲ پیانو زدن را شروع کرده و بعد از سه سال در سن ۹ سالگی وارد مدرسه موسیقی شد.

ایرینا شایک بخاطر رنگ پوست تیره ای که داشته، اکثر مخاطبان فکر می کردند که پدرش اهل آمریکای جنوبی بوده است. ایرینا گفته که رنگ پوستم به پدرم رفته و رنگ چشم هایم را از مادرم به ارث برده ام. ایرینا از همان بچگی خیلی زیبا و جذاب بود و مورد توجه همه قرار می گرفت. صرف نظر از زیبایی و جذابیت محشر ایرینا شایک، ایرینا پوئن های مثبت و نقاط قوت زیادی داشت. ایرینا شایک اهل کتاب و کتاب خوانی بود و خوب و با دقت کتاب هایی را که می خرید مطالعه می کرد. ایرینا بسیار نوع دوست بود و علاقه کمک به بیماران و کودکان را داشت و از هر کاری که از دستش بر می آمد کوتاهی نمی کرد. وقتی ۱۴ سال سن داشت پدرش فوت کرد و به همین علت ایرینا شایک به عنوان بازاریاب وارد کار شد . در ۱۶ سالگی نوازندگی خیلی از سازها و نت ها را یاد گرفت و بعد از گذشت مدتی کوتاه به همراه خواهر بزرگ تر از خودش به مدرسه زیبایی رفته و در آن جا زمانی که ۱۸ سال سن داشت به مسابقه زیبایی به نام دوشیزه چلیابینسک در سال ۲۰۰۴ دعوت شد.

در مسابقه دوشیزه چلیابینسک چهره اش برای شرکت های مدلینگ معرفی و شناخته شد. ایرینا در سن ۱۹ سالگی کار خود را در شهر پاریس واقع در کشور فرانسه شروع کرد. در سال ۲۰۰۷ در سن ۲۱ سالگی جایگزین مانکن مشهوری در شرکت مدل لباس ایتالیایی شد. برای نخستین بار در سال ۲۰۰۶ مهم ترین مجله ای که از عکس های ایرینا برای جلد مجله اش استفاده کرد، مجله وُگ در کشور روسیه بود. بعد از انتشار این عکس ها در جلد روزنامه مجله وُگ، ایرینا در مجله های اروپایی دیگری از جمله ایتالیا، ترکیه، آمریکا، عربی، مکزیک و آلمان عکس هایش بر روی جلد این کشورها نیز رفت.

استایل اختصاصی این مدل

ایرینا شایک مدلینگ معروف که سلیقه ای فوق العاده در انتخاب طرح و رنگ لباس برای تیپ خاص شیک و مجلسی دارد، اکثراً با آرایشی ملایم به جلوی لنز دوربین می رود. ایرینا شایک یک مدلینگ قد بلند است و به درستی می داند که برای بلند دیده شدن و کشیده نشان دادن اندام خود، باید از لباس هایی ست و هم رنگ استفاده کند. نامزد اسبق کریستیانو رونالدو، ایرینا شایک سال ۲۰۱۶ در یکی از فشن شو های مدل لباس عروس در کشور اسپانیا شرکت کرد.

در این فشن شو، ایرینا شایک با مدل لباس عروس های خیلی قشنگی بر روی سِن آمد. دکور این فشن شو که در کشور اسپانیا بر پا شده بود از فیلم یکی بود یکی نبود الهام گرفته شده بود. ایرینا شایک مانند جی جی حدید، طرفدار ورزش روزانه است و مانند ملکه یخی، از ضد آفتاب های شماره ۱۵ تا ۳۰ در طول روزش استفاده می کند. ایرینا نامزد کریستیانو رونالدو بود و در سال ۲۰۱۵ در ماه ژانویه در رسانه ها خبر جدایی این دو منتشر شد و این دو این خبر را تصدیق کردند. ایرینا بعد از جدایی با کریستیانو رونالدو با بردلی کوپر که بازیگر معروف آمریکایی بود وارد رابطه عاشقانه شد.

عکس های ایرینا شایک را در کجا ببینیم؟

عکس های ایرینا شایک را در کجا ببینیم؟

ایرینا شایک مدل معروف روسیه به علت مدل بودنش عکس های بسیاری از او در فضای مجازی و در فشن شوها منتشر شده است. هم چنین شما می توانید صفحه رسمی وی با علامت تیک آبی را در برنامه اینستاگرام پیدا کرده و جدیدترین عکس های ایرینا را در صفحه اش ببینید. علاوه بر اینستاگرام می توانید عکس های ایرینا شایک را در گوگل سرچ کرده و از عکس هایش دیدن فرمایید.

آدرس اینستاگرام ایرینا شایک چیست؟

آدرس اینستاگرام ایرینا شایک چیست؟

پیج اصلی ایرینا شایک با نام irinashayk در فضای مجازی در برنامه اینستاگرام فعالیت می کند. شما هم اکنون می توانید این نام را در بخش جست و جوی نام کاربری اینستاگرام سرچ کرده و این مدل معروف را دنبال کنید.

یوتیوب ایرینا شایک فعال است؟

یوتیوب ایرینا شایک فعال است؟

ایرینا شایک در برنامه یوتیوب نیز فعالیت می کند و عکس های زیادی از خود در این برنامه که مشابه برنامه اینستاگرام است منتشر می کند. ایرینا شایک علاوه بر عکس ها، ویدیوهای خود از شوی لباس هایش را نیز در این برنامه بارگذای کرده است.

درامد این مدل چقدر است؟

درامدی که مدلینگ های معروف دارند بسیار بالاست مخصوصاً شخصی که در این زمینه استاد است درآمدش به مراتب خیلی بیش تر از بقیه مدلینگ های ساده است. این مدل معروف سالانه حدود ۴ میلیون دلار درامد دارد.

حاشیه های ایرینا شایک درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های ایرینا شایک درباره چه موضوعاتی است؟

ایرینا شایک هم مانند دیگر هنرمندان و مدلینگ های دیگر شایعاتی در موردش درست شده و در فضای مجازی منتشر شده است. یکی از این شایعات عکس های مشکوکی در رابطه با مدیر برنامه اش علی کاووسی بود. یکی دیگر از شایعاتی که در مورد ایرینا شایک به وجود آمده بود از این قرار بود: مجله ای به نام استار در گزارش خود از بروز نزاع و درگیری کلامی بین ایرینا شایک و بردلی کوپر نوشت. ایرینا شایک اسرار رابطه خود را با بردلی کوپر پخش کرده و در مورد بردلی کوپر در برابر دیگران حرف های توهین آمیز و مستهجن بر زبان اورده بود. بردلی کوپر نیز ایرینا را تهدید کرده بود در حالی که به این کلمات و حرف های توهین امیز و مستهجن ادامه دهد، زندگی اش را خراب کرده و ایرینا را تباه خواهد کرد. سایت gossip cop که یک منبع معتبر اخبار بود به مردم خبر داد که انتشار این اخبار شایعه ای بیش نبوده و بردلی کوپر و ایرینا شایک بعد از طلاق نیز برای هم احترام قائل اند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

ایرینا در مصاحبه اختصاصی که با مجله هولا داشت برای نخستین بار در مورد علت های جدا شدنش از رونالدو حرف زد و با گله از نامزد اسبقش گفته: هر موقعی که پیش رونالدو بودم احساس زشتی به من دست می داد و اعتماد به نفسم به شدت کاهش می یافت. کریستین رونالدو خصوصیات یک مرد را ندارد و حتی طرز برخورد با زنان را نمی داند و دلایل زیادی وجود داشت تا از وی جدا شوم. طبق گزارشی که انرژی مثبت پس از همراهی نکردن رونالدو با شایک در مراسم اهدای جایزه کفش طلایی، شایعه هایی درباره طلاق این زوج معروف درست شد. بعد از این مصاحبه ای که ایرینا داشت رونالدو زبان به سخن باز کرد و در مصاحبه ای گفت: شایک همیشه از من توجه زیادی می خواست و به دنبال مرد خیلی قدرتمندی بود. ایرینا با من در این مورد به مشکل برخورده بود و با دوستان نزدیکش در این مورد مشورت خواسته بود.

یکی از دوستان ایرینا به نام کتی برایان بیان کرد: ایرینا بخاطر بی مهری های کریستیانو رونالدو همیشه رنج می کشید. در لحظات پایانی رابطه شان چند بار خواستم در این رابطه دخالت کنم شاید که بتوانم رابطه این دو را بهبود ببخشم اما دیگر دیر شده بود. این دو سر کوچک ترین مسائل نیز به مشکل برمی خوردند و بحث می کردند. گاهی وقت ها ایرینا با شوخی و خنده می گفت کریستیانو رونالدو حتی نمی گذارد بازی فوتبالی بارسلونا را تماشا بکنم. کتی برایان در اخر حرف هایش بیان کرد که من هیچ مشکلی با کریستیانو رونالدو ندارم بلکه طرفدار پر و پا قرص ایشان هستم.

ایرینا شایک و بردلی کوپر چه رابطه ای باهم دارند؟

ایرینا شایک و بردلی کوپر چه رابطه ای باهم دارند؟

تنها دلیل رابطه بردلی کوپر و ایرینا هم اکنون فقط بخاطر فرزندشان است. بسیاری از کاربران در ابتدا فکر می کردند این رابطه ای که این دو اکنون دارند منجر به ازدواج این دو خواهد شد اما اینگونه نشد. رابطه این دو فقط رابطه دوستانه ای است که بخاطر دخترشان دارند.

واکنش رونالدو به بارداری ایرینا شایک چه بود؟

ایرینا شایک دوست دختر سابق رونالو

در زمانی که ایرینا و رونالدو با هم رابطه عاشقانه ای را شروع کرده بودند تصاویر این دو بر روی مجله ای به نام وگ اسپانیا چاپ شد که بازخورد عظیمی داشت. این تصاویر جزو کم ترین عکس هایی بود که به صورت دو فرد که زوج یک دیگر هستند روی جلد مجله قرار گرفت. با انتشار این تصاویر بر روی جلد مجله وگ اسپانیا هم موجب انتقاد و هم موجب تعریف و تمجید این دو شخصیت مشهور گردید. در سن ۲۴ سالگی شرکت مدل لباس ایتالیایی ایرینا شایک را در سال ۲۰۱۰ سفیر رسمی برند خود کرد. بعد از این ایرینا فعالیت بزرگی را با برندهای معروف و معتبر لباس در سرتاسر دنیا شروع کرد. وقتی رونالدو ۲۵ ساله بود در سال ۲۰۱۰ با ایرینا شایک وارد رابطه عاطفی شد. این رابطه عاطفی منجر به ازدواج این دو با یک دیگر گردید. حدود ۵ سال بعد در سال ۲۰۱۵ این رابطه عاشقانه به طلاق منجر شده و این دو رابطه شان به اتمام رسید.

بعد از طلاق شایک در مصاحبه ای بیان کرد: من انتظار دارم وقتی ازدواج می کنم طرف مقابلم وفادار و صادق باشد و این برای من مسئله خیلی مهمی است. اولین تجربه بازیگری شایک در سال ۲۰۱۴ در فیلم سینمایی هرکول بود. ایرینا شایک این فیلم را همراه دوئین جانسور بازی کرد که در آن زمان بانویی ۲۸ ساله در نقش مگارا بود. ایرینا شایک در ۲ موزیک ویدیویی که بازی کرده بود که خیلی هم دیده شد در سال ۲۰۱۰ در موزیک ویدیو کین وست به اسم نیرو و در سال ۲۰۱۴ در موزیک ویدیویی که به زبان اسپانیایی بود رومئو سانتوس به اسم من هم همین طور بازی کرد.

واکنش رونالدو به بارداری ایرینا شایک چه بود؟

بعد از باردارشدن ایرینا شایک سوپر مدل روسیه ای، در یکی از فشن شوهای لباس در مورد این موضوع توضیح داد که اکنون باردار است. برخلاف تصورات کاربران ایرینا شایک از خود هیجان و خوشحالی نشان هم نداد و گفت نسبت به این موضوع خیلی بی تفاوت است. بعد از انتشار خبر بارداری ایرینا شایک از بریدلی کوپر، رونالدو واکنش زیادی به این موضوع نداد. فقط اخبار تبریک گفتن کریستیانو رونالدو به ایرینا شایک در فضای مجازی پیچید ایرینا و شوهرش این تبریک را تأیید نکردند . همان طور که قبلاٌ برایتان گفتیم حدود ۴ ماه بعد از جدایی ایرینا با کریستین رونالدو، ایرینا در مصاحبه ای در مورد زندگی مشترکش با کریستیانو رونالدو گفت که وی مرد کاملی نبوده و برای ادامه یک رابطه صداقت و وفاداری لازم است. ایرینا شایک بازیگر و مدلینگ مشهور روسیه ای با وزن ۵۴ کیلوگرم و قد ۱۷۴ سانتی متر با لاگوست، ویکتوریا سکرت، منگو، آرمانی، ورساچه، مارک جیکو طراح لباس همکاری کرده است.

ایرینا شایک مدل است؟

ایرینا شایک مدل است؟

ایرینا یکی از معروف ترین مدلینگ های روسیه است که در سال ۱۹۸۶ متولد شد. ایرینا شایک در مصاحبه رادیویی گفته است که چشمان رنگی خودش را از مادرش به ارث برده است. ایرینا شایک از فرصت های شغلی واقعی برای مبدل شدن به یک مدلینگ بهره گیری کرده و وقتی ۱۹ سال سن داشت کار مدلینگی خود را در شهر پاریس آغاز کرد. حدود ۱۳ سال پیش در سال ۲۰۰۷ جایگذین مدل مشهور برزیلی به نام آنا بئاتریز باروس شد. بعد از موفقیت هایی که با این برند لباس Intimissimi برای خود به دست آورد از طرف برندهایی مانند لاگوست، ویکتوریا سیکرت و گس درخواست و پیشنهاداتی را دریافت کرد.

این مدل در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این فرد مدل معروف روسیه ای تنها در چند فیلم سینمایی بازی کرده است که در زیر این فیلم را معرفی خواهیم کرد:

هرکول

فیلم هرکول یک فیلم ماجراجویی و اکشن آمریکایی در سال ۲۰۱۴ با بازی این مذل جذاب و با شخص مشهوری به نام راک با نام اصلی دواین جانسون ساخته شده است. قبل از این فیلم همه ایرینا شایک را یک مدلینگ معروف و کاربلد می شناختند بعد از این فیلم او به عنوان بازیگر نیز شناخته شد. داستان این فیلم بر این قرار است که فردی به نام هرکول یه مرد قدرتمندی است که به علت جنگ ها و مبارزه های زیادی که داشته به نام پسر ایزد در بین مردم در این فیلم شناخته می شود. هرکول خود این اسم را باور ندارد و وقتی که مست بوده همسر و فرزندان خود را کشته است و از شهر آتن بیرون شده است. در فیلم هرکول، هرکول به هیولا و مزدوری تبدیل شده که برای پادشاهان به دلیل گرفتن طلا خدمت می کند.

فیلم هرکول با کارگردانی برت راتنر بر روی صحنه رفت و مدت زمان این فیلم سینمایی حدود ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه است. در مصاحبه ای که با این فرد با میل آنلاین داشت در مورد بازی با راک گفت که بازی با او در فیلم هرکول افتخار بزرگی برای من بود.او در ادامه گفت: هیچ وقت آرزوی بازیگری در فیلم های خوب و عالی را نداشتم ولی فرصت این کار را پیدا کردم. بازیگران مهم این فیلم به نام های دواین جانسون و خود ایرینا شایک اشاره کرد. بازیگران معروف دیگری نیز در این فیلم بازی کرده اند.

Inside Amy Schumer

از دیگر کار های جذابی که این هنرمند در آن هنرنمایی کرده است سریال Inside Amy Schumer می باشد که یکم سریال طنز است که ایرینا شایک در آن بازی کرده است.

The Run Need for Speed

از دیگر فیلم های بسیار جذاب می توان به The Run Need for Speed اشاره کرد که ایرینا در ان به کار صداپیشگی پرداخته است.

ایرینا شایک اصالتاً اهل کجاست؟

ایرینا شایک مدل معروف در ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در شوروی، شهر یمانژلینسک متولد شد. او اصلالتاً روسیه ای بوده و رنگ سبزه صورتش را از پدرش و رنگ سبز چشمش را از مادرش به ارث برده است.

ماجرای ازدواج این سلبریتی

علی کاووسی مدیر برنامه های ایرینا شایک بود که با ایرینا مدتی وارد رابطه شدند. عکس هایی از رابطه این دو نفر در فضای مجازی منتشر شد که به شایعات رابطه این دو دامن زد. ایرینا شایک بعد از گذشت ۴ ماه طلاق با کریستین رونالدو و مدتی ارتباط کوتاه با علی کاووسی در سال ۲۰۱۵ با یک بازیگر مشهور آمریکایی ازدواج کرد. نام همسر دوم ایرینا شایک بردلی کوپر بود که این دو زوج در سال ۲۰۱۷ صاحب دختری به نام لئو شدند. بعد از گذشت ۴ سال از ازدواج ایرینا شایک با بردلی کوپر، رابطه این دو به جدایی ختم شد و در سال ۲۰۱۹ از یک دیگر جدا شدند.

سوالات متداول

 1. <strong>ایرینا شایک چند بار ازدواج کرده است؟</strong>

  ازدواج اول ایرینا شایک با کریستیانو رونالدو بود که بعد از ۵ سال از یک دیگر جدا شدند. ایرینا شایک مهم ترین دلیل این جدایی را خیانت دیدن از کریستیانو رونالدو بیان کرده است و این دو فرزندی از یک دیگر ندارند.

 2. <strong>همسر اول ایرینا شایک که بود؟</strong>

  رونالدو متولد سال ۱۹۸۵ بهترین و مشهورترین بازیکن فوتبالی کشور پرتغال است. کریستین به عنوان بهترین فوتبالیست جهان یاد می شود و از و ۴ جایزه کفش طلای اروپا و ۵ جایزه توپ طلا را از آن خود کرده است. او در سن ۲۵ سالگی به فردی به نام ارینا آشنا شد و طولی نگذشت که این دو تصمیم به ازدواج گرفتند و بعد از ۵ سال این رابطه عاشقانه به جدایی ختم گردید.

 3. <strong>مشخصات ظاهری ایرینا شایک به چه صورت است؟</strong>

  ایرینا شایک مدلینگ روسیه رنگ موی خرمایی – قهوه ای با چشمانی سبز با قدی ۱۷۴ سانتی متر معروف ترین و زیباترین مدلینگ روسیه است.

 4. <strong>دلیل جدایی کریستیانو رونالدو با ایرینا شایک چه بود؟</strong>

  عده ای از رسانه ها دلایل جدایی این دو چهره مشهور را دخالت های گاه و بی گاه مادر کریستیانو رونالدو عنوان کردند. ایرینا در مصاحبه ای گفته بود که مادر کریستیانو رونالدو از وی خوشش نمی آید و دخالت های مکرری در زندگی ایشان دارد. خود ایرینا شایک مهم ترین دلیل جدایی اش از کریستیانو رونالدو را خیانت های مکرر این فوتبالیست محبوب با زنان دیگر عنوان کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]