یکی از بازیگران ترکی مطرح که در بسیاری از سریال های بسیار معروف ترکی مانند در انتظار آفتاب ایفای نقش کرده است، اسماعیل شاشماز می باشد. این بازیگر مطرح که امروز موضوع اصلی مقاله ما می باشد. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به بیوگرافی زندگی شخصی و هنری این بازیگر بپردازیم. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

اسماعیل شاشماز کیست؟

اسماعیل شاشماز کیست؟

ممکن است برای شما عزیزان که طرفداران سریال های ترکی هستید، این سوال پیش بیاید که اصلی اسماعیل شاشماز کیست. ما در این قسمت قصد داریم به بیوگرافی اسماعیل شاشماز که از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی است؛ بپردازیم. İsmail Ege Şaşmaz متولد ۲۵ نوامبر ۱۹۹۳ (۴ آذر ۱۳۷۲) در شهر مانیسا به دنیا آمد. او در یک خانواده نسبتا کم جمعیت بزرگ شد. اگر بخواهیم به اعضای خانواده وی بپردازیم، باید بگوییم که وی دارای یک برادر کوچک تر از خود به نام ایتاچ می باشد که او نیز در زمینه بازیگری فعالیت دارد. وی هم چنین برادری دیگر به نام یالین دارد که به تازگی به دنیا آمده است. او عکس برادر خود را در اینستاگرامش پست کرد و پس از تولد او در زیر آن نوشت، تولد مبارک برادر کوچک.

او ابتدا تحصیلات خود را در شهر مانیسا گذارند و زمانی که در کلاس هشتم در حال تحصیل بود، تصمیم گرفت تا در کلاس های تئاتر شهرداری مانیسا شرکت کند. پس از این که در این کلاس ها به همراه برادر خود ایتاچ شرکت کرد و در بسیاری از تئاتر ها نیز ایفای نقش کرد، در سال ۲۰۱۳ در سریال در انتظار آفتاب حضور یافت. حضور او در این سریال باعث شد تا بسیاری از افراد وی را بشناسند. اما پس از آن می توانیم بگوییم که اسماعیل شاشماز با بازی در سریال عشق حرف حالیش نمیشه در سال ۲۰۱۶ توانست کولاکی را برپا کند و شهرت بسیار بالایی را برای خود دست و پا کند.

اگر بخواهیم به دیگر اطلاعات مربوط به خصوصیات ظاهری او بپردازیم، باید بگوییم که قد اسماعیل شاشماز ۱۸۳ سانتی متر و وزن او ۷۶ کیلوگرم می باشد. وی علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد و در اوقات فراغت خود نیز به ورزش بدنسازی و سوارکاری می پردازد.

عکس های اسماعیل شاشماز را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده کردن عکس های این بازیگر مطرح ترک از جذاب ترین بازیگران ترکی می توانید از دو طریق اقدام کنید. روش اول استفاده از صفحه رسمی اینستاگرام وی است که در ادامه این مطلب به صورت اختصاصی به این موضوع می پردازیم. روش دوم جست و جو نام این بازیگر در قسمت تصاویر گوگل است. می توانید نام او را به صورت فارسی و یا لاتین جست وجو کنید. از این طریق، تمامی عکس های وی برای شما با کیفیت های مختلف نمایان می شود. شما می توانید هم چنین با جست و جو عکس اسماعیل شاشماز و آیتاچ شاشماز، عکس های مادر اسماعیل اگه شاشماز و عکس های سریال جدید اسماعیل شاشماز، عکس های مربوط به وی را به صورت اختصاصی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام اسماعیل شاشماز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام اسماعیل شاشماز چیست؟

اگر می خواهید جزء اولین نفراتی باشید که عکس های جدید این بازیگر را مشاهده می کنید و یا از جدید ترین اخبار مربوط به وی اطلاع پیدا می کنید، پیشنهاد می کنیم صفحه رسمی اینستاگرام این بازیگر را دنبال کنید. شما می توانید از دو طریق وارد صفحه اینستاگرام وی شود. روش اول، استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. با وارد شدن به اپلیکشن اینستاگرام و جست و جو ismailegesasmaz در این اپلیکیشن وارد صفحه رسمی این بازیگر شود.

روش دوم نیز جست و جو عبارت اسماعیل شاشماز اینستا در گوگل است. از این طریق می توانید از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام وارد صفحه رسمی اینستاگرام این بازیگر که به همراه یک تیک آبی از دیگر صفحات متمایز شده است شوید.

همسر اسماعیل شاشماز کیست؟

اگر شما نیز یکی از طرفداران این بازیگر مطرح هستید، قطعا در سال ۲۰۲۰ خبر ازدواج این بازیگر به گوش شما رسیده است. وی سرانجام در سال ۲۰۲۰ با دوست دختر خود که هانده اونال نام داشت در یک مراسم خانوادگی ازدواج کرد. او پس از ازدواجش در یکی از مصاحبه های خودش به این موضوع اشاره کرده است که همواره برای او اعتماد در عشق مهم است و این موضوع را توانسته با همسر خودش همواره داشته باشد، حتی زمانی که حاشیه این بازیگر بسیاری زیاد بود نیز همسر او همواره به وی اعتماد کامل داشت.

اسماعیل شاشماز در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

اسماعیل شاشماز در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

اسماعیل شاشماز یکی از بازیگران مطرح ترک است که از سال ۲۰۱۳ تا به امروز رو به رو دوربین قرار گرفته و کار های بسیار خوبی را از خود منتشر کره است. در این قسمت قصد داریم تعدادی از فیلم ها و سریال های این بازیگر را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

عشق حرف حالیش نمیشه

سریال عشق حرف حالیش نمیشه، یکی از بهترین سریال های ترکی می باشد که در سال ۲۰۱۶ اکران شده است. این بازیگر توسط سریال عشق حرف حالیش نمیشه توانست تعداد طرفداران بسیاری را برای خود جمع آوری کند.

تو درم را بزن

سریال تو درم را بزن یکی از جدید ترین کار های این بازیگر می باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است. این سریال باعث شد تا این بازیگر دوباره با کرم بورسین همبازی شود و به خوبی نیز بتواند در این زمینه ایفای نقش کند.

عشق دروغه

سریال عشق دروغه نیز یکی از بهترین سریال های ترکی می باشد. این سریال بازیگران بسیار خوب و بزرگی را در خود جای داده است. می توانید این سریال را با کیفیتی بسیار خوب از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

اسماعیل شاشماز مدل است؟

اگر بخواهیم به زندگی هنری اسماعیل شاشماز بازیگر ترک مطرح اشاره کنیم، باید بگوییم که او تماما در زمینه بازیگرای در حال فعالیت بوده و در زمینه مدلینگ فعالیتی را انجام نداده است. او همواره در تمامی مصاحبه های خودش به این موضوع اشاره داشته که آرزوی او از کودکی تا به امروز بازیگری بوده است و در این زمینه نیز تلاش های بسیاری داشته است. اگر این بازیگر در آینده در زمینه مدلینگ نیز ایفای نقش کند، این موضوع را می توانید از طریق سایت های معتبر خبری مطلع شوید.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

همان طور که اشاره کردیم، این بازیگر در سال ۲۰۲۰ با هانده اونال ازدواج کرد. وی اما تا به امروز هنوز پدر نشده است. خبری نیز درمورد این که همسر این بازیگر در حال حاضر باردار است یا خیر نیز وجود ندارد. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام وی می توانید از جدید ترین اخبار مربوط به او مطلع شوید. زیرا اگر همسر او باردار باشد، این بازیگر از طریق صفحه اینستاگرام خود این موضوع را عمومی می کند. البته می توان با مشاهده کردن عکس های او و برادر کوچکش و هم چنین رفتاری که وی در عکس ها و ویدیو ها با او دارد، به این نتیجه رسید که این بازیگر می تواند در آینده پدری بسیار خوبی شود.

درآمد این بازیگر چقدر است؟ 

اگر با ما تا این قسمت از مقاله همراه بوده اید، ما در تمامی قسمت های آن اشاره کرده ایم اسماعیل شاشماز، یکی از بازیگران مطرح ترک می باشد. این موضوع یعنی وی به صورت کاملا اختصاصی در زمینه بازیگری فعالیت داشته و به خوبی نیز در این زمینه ایفای نقش کرده است. او برای بازی در هر قسمت از سریال های خود، مبلغی بالای ۲۰۰ هزار لیر دریافت می کند. این موضوع یعنی وی یک بازیگر ترک می باشد که درآمد نسبتا بالایی را برای خود اختصاص داده است.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

جشنواره های بسیاری در کشور ترکیه و خارج از ترکیه برای سریال های این کشور برگزار می شود که در آن به بازیگران ترکی جوایز بسیاری اهدا می شود. اما متاسفانه در هیچ یک از این جشنواره ها، شاهد حضور اسماعیل شاشماز نبود. استعداد بی نظیر او در زمینه بازیگری کاملا ستودنی می باشد و می توان گفت که احتمال این که وی در آینده در این جشنواره های دیده شود بسیار زیاد است، اما تا به امروز متاسفانه شاهد حضور این بازیگر مطرح نبودیم.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی اسماعیل شاشماز چیست؟

  وی یکی از بازیگران مطرح ترک می باشد که در ۲۵ نوامبر ۱۹۹۳ به دنیا آمده است. وی برادر ایتاچ شاشماز می باشد. او ابتدا کار خود را با تئاتر شروع کرد و سپس در سال ۲۰۱۳ رو به رو دوربین قرار گرفت. شهرت او از سال ۲۰۱۶ با سریال عشق حرف حالیش نمیشه به وجود آمد.

 2. چگونه می توان فیلم ها و سریال های این بازیگر را مشاهده کرد؟

  با مراجعه به یوتیوب اسماعیل شاشماز و یا استفاده از سایت های معتبر ایرانی تمامی فیلم ها و سریال های این بازیگر را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. هم چنین می توانید آن ها را با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

 3. آیا این بازیگر مطرح ازدواج کرده است؟

  این بازیگر مطرح در سال ۲۰۲۰ با هانده اونال ازدواج کرده است. این ازدواج در یک جشن خانوادگی برگزار شد و سپس عکس های این مراسم توسط این بازیگر منتشر شد.

 4. درآمد این بازیگر مطرح به چه صورت است؟

  این بازیگر مطرح ترک برای بازی در هر قسمت از سریال های خود مبلغی بالای ۲۰۰ هزار لیر دریافت می کند که تقریبا می توان گفت مبلغ بسیار بالایی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]