جذاب ترین بازیگران ترکی که هم اکنون در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می کنند در زمانی مدل هم نیز بوده اند. ما در این مقاله قصد داریم که جذاب ترین بازیگران کشور ترکیه را به شما معرفی کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
جذاب ترین بازیگران زن ترکی چه کسانی هستند؟

جذاب ترین بازیگران زن ترکی چه کسانی هستند؟

کشور ترکیه مهد زیبایی های خارق العاده، فرهنگ غنی، مناظر شگفت انگیز و همچنین زنان بسیار زیبا می باشد. اکثر مردم در جهان تصور می کنند، که زنان ترکیه تا حدودی به خاطر این که از دین اسلام پیروی می کنند، بسیار محافظه کار هستند و این موضوع تا حدودی صحیح می‌ باشد. زیرا زنان و مردان این کشور به سوی ترقی و تحولات پیش می روند، اما کمتر به فرهنگ غربی نزدیک می شوند. از آن جایی که این کشور مملو از زیبایی های شگفت انگیز می باشد در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران ترک می پردازیم.

هازال فیلیز

هازال فیلیز کوچوک کوسه در تاریخ ۹ فوریه سال ۱۹۸۸ متولد شد و اکنون ۳۳ سال سن دارد. این فرد مدعی محبوب ترین بازیگر ترکیه در شهر مرسین، مرکز استان مرسین ترکیه متولد شده است. او که یکی از بازیگران ترکی مرد جذاب می باشد فارغ التحصیل دانشگاه کری کاله و دانشگاه آنکارا است. قد و وزن هازال فیلیس کوچوک کوسه ۱.۷۲ سانتی متر و ۵۵ کیلو گرم می باشد. او در سال ۲۰۱۴ با توان تونالی ازدواج کرد ولی این ازدواج پایدار نبود و در سال ۲۰۱۸ از همدیگر جدا شدند.

هلال آلتینبیلک

هلال آلتینبیلک در تاریخ ۲۱ ژانویه ۱۹۹۱ در شهر ازمیر ترکیه متولد شد و اکنون ۳۰ سال سن دارد. او فعالیت خود را در حرفه بازیگری از سال ۲۰۰۱ آغاز کرد و خانواده‌ اش مهاجران آلبانیایی از کوزوو هستند. او از دوران دبستان به حرفه بازیگری علاقه مند بود و در هنگام تحصیل در دانشکده ارتباطات اژه این حرفه را آغاز کرد. او همچنین در یک مسابقه زیبایی شرکت کرد و در رتبه پنجم قرار گرفت و پس از این اتفاق بعد ها به عنوان مدل فعالیت خود را آغاز کرد.

برن سات

یکی از بازیگران ترکی زن برن سات می‌ باشد که در ۲۶ فوریه ۱۹۸۴ در آنکارا ترکیه به دنیا آمد و اکنون ۳۷ سال سن دارد. این بازیگر جذاب فعالیت خود در حرفه بازیگری را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ با کنان دوغلو خواننده ترک ازدواج کرد. همچنین جالب است بدانید که او با بازی در فیلم‌ ها و سریال‌ های زیادی توانسته است جوایز و افتخارات زیادی را کسب کند که این جوایز شامل جایزه پروانه طلایی بهترین بازیگر زن در سال ۲۰۰۹، جایزه دبیرستان کاباتش در سال ۲۰۰۹ ، جایزه دانشکده‌ فنی یلدیز به عنوان بهترین بازیگر زن در سال ۲۰۰۹، جایزه مجله هنری ملیت در سال ۲۰۱۴ به عنوان بهترین بازیگر زن می باشد. همچنین او به عنوان موفق ترین بازیگر زن در سال ۲۰۱۴ انتخاب شده است.

نسلیهان آتاگول

نسلیهان آتاگول بازیگر جذاب ترکیه ای در ۲۰ اوت ۱۹۹۲ در استانبول ترکیه متولد شده است و در حال حاضر ۲۹ سال سن دارد. او تحصیلات خود را در دانشگاه یدی تپه به پایان رساند و از سال ۲۰۰۶ در حرفه مدلینگ و بازیگری فعالیت می‌ کند. این بازیگر در سال ۲۰۱۶ با کادیر دوغلو بازیگر اهل ترکیه ازدواج کرد. از جوایز این بازیگر جذاب و معروف می توان به جایزه چهاردهمین جشنواره پیله طلایی به عنوان بازیگر جوان امید زن فیلم عشق اول در سال ۲۰۰۶، جایزه جشنواره دومار و مسکو به عنوان بهترین بازیگر حال و آینده در سال ۲۰۱۲ برای فیلم برزخ، جایزه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم زنان پرواز عنوان جادوگر جوان در سال ۲۰۱۳ در مجموعه تلویزیونی عشق سیاه، برنده شدن در بیست و دومین جوایز هدف طلایی بهترین بازیگر زن درام در مجموعه عشق سیاه در سال ۲۰۱۶، برنده شدن در سومین جشنواره بین المللی فیلم ازمیر، جوایز طلایی آرتمیس به عنوان بهترین بازیگر زن در سال۲۰۲۰ در فیلم دختر سفیر، اولین جایزه سینما کورت به عنوان بهترین بازیگر زن سریال در سال ۲۰۲۰ برای مجموعه فیلم دختر سفیر اشاره کرد.

هانده ارچل

هانده ارچل متولد ۲۳ نوامبر سال ۱۹۹۳ شهر باندیرما ترکیه می باشد و در حال حاضر ۲۷ سال سن دارد. او فعالیت خود را در سال ۲۰۱۲ در عرصه مدلینگ، بازیگری و نقاشی آغاز کرده است و فارغ التحصیل، از دانشگاه هنر های زیبای معمار سانان دولتی کشور ترکیه می باشد. پدر و مادر او اهل کشور ترکیه و مادرش مقیم آلمان است. او همچنین به عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ انتخاب شد و این موفقیت و معروفیت را همزمان با بازی در سریال چکاوک به دست آورد. پس از این اتفاق وارد حرفه مدلینگ شد و همچنین آثاری در زمینه طراحی و نقاشی ارائه داده است. او با بازی در سریال دختران آفتاب به شهرت بسیار زیادی رسید و در این سریال نقش سلین یکی از بازیگران اصلی را ایفا کرده است.

جذاب ترین بازیگران مرد ترکی چه کسانی هستند؟

جذاب ترین بازیگران مرد ترکی چه کسانی هستند؟

در ادامه مطلب به معرفی جذاب ترین بازیگران مرد ترکی می پردازیم.

آکین آکینوزو

در ابتدا به معرفی آکین آکینوزو یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه می پردازیم. آکین آکینوزو متولد ۲۹ سپتامبر سال ۱۹۹۰ در آنکارا ترکیه می باشد و در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد. او فعالیت خود را در حرفه بازیگری از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده است و در خانواده ای هنرمند و آشنا به صنعت فیلم سازی زندگی کرده است. جالب است بدانید که عموی او لقب پدر مستند‌ های ترکیه را به خود اختصاص داده است.

آکین آکینوزو فارغ التحصیل رشته ریاضیات کاربردی از دانشگاه کالیفرنیا آمریکا می باشد و توانسته با بازی در سریال های معروف جوایز بسیاری کسب کند. از جوایز و افتخارات این بازیگر می‌ توان به برنده شدن جایزه بهترین بازیگر درام در جشنواره گلدن در سال ۲۰۱۹ و نامزد شدن در جایزه پروانه طلایی با عنوان بهترین بازیگر درام در سال ۲۰۲۰ و نامزد شدن در جشنواره پروانه طلایی به عنوان بهترین زوج در سال ۲۰۲۰ اشاره کرد.

انگین آکیورک

انگین آکیورک متولد ۱۲ اکتبر ۱۹۸۱ در شهر آنکارا ترکیه می باشد و هم اکنون ۴۰ سال سن دارد. او فارغ التحصیل رشته تاریخ در دانشگاه آنکارا می باشد و فعالیت خود را در حرفه بازیگری از سال ۲۰۰۴ آغاز کرده است. از مهم ترین و برجسته ترین کار های او می توان به ایفای نقش در سریال فاطما گل، عشق پول سیاه و دختر سفیر اشاره کرد. از افتخارات این بازیگر محبوب و جذاب می‌ توان به جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد نمایندگی ترکیه در هالیوود برای نقش کریم، جایزه بهترین بازیگر مرد تلویزیون برای نقش کریم، بهترین بازیگر مرد درام برای نقش عمر دمیر، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای نقش عمر دمیر در جشنواره مارکونی، جایزه بهترین بازیگر مرد درام در نقش عمر دمیر در جشنواره بین المللی سئول، جایزه بهترین بازیگر مرد برای نقش عمر دمیر در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد.

جان یامان

جان یامان یکی از جذاب ترین بازیگران ترکیه در تاریخ ۸ نوامبر ۱۹۸۹ در استانبول ترکیه متولد شد و هم اکنون ۳۲ سال سن دارد. او فارغ التحصیل رشته حقوق در دانشگاه یدی تپه می‌ باشد و هم اکنون در ایتالیا ساکن است. از فعالیت های او می‌ توان به حرفه بازیگری، حرفه مدلینگ و وکالت اشاره کرد. همچنین او در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین بازیگر و مدل مرد ترکیه انتخاب شد. از جوایز و افتخارات او می‌ توان به برنده شدن جشنواره پروانه طلایی ترکیه با عنوان بهترین بازیگر مرد کمدی و رمانتیک سال ۲۰۱۸ در اثر پرنده سحر خیز و همچنین نامزد شدن در جشنواره پروانه طلایی ترکیه به عنوان بهترین زوج سال به همراه دمت اوزدمیر در سال ۲۰۱۸ در اثر پرنده سحر خیز اشاره کرد.

سرکان چای اوغلو

سرکان چای اوغلو در تاریخ ۱۳ مه سال ۱۹۸۷ در آلمان متولد شد و در حال حاضر ۳۴ سال سن دارد. این بازیگر فعالیت خود را در حرفه هنرپیشگی و مدلینگ از سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و به دلیل نقش آفرینی در سریال معروف فصل گیلاس در نقش اییاز دینچر به شهرت رسید. همچنین او در سریال عشق زندگی در سال ۲۰۱۶ با هانده دوغان دمیر همبازی بوده است که این بازیگر طرفداران بسیار زیادی دارد. او فارغ التحصیل رشته اقتصاد در دانشگاه کشور آلمان می باشد و در سال ۲۰۱۴ با اوزگه گورل بازیگر زن سینما و تلویزیون ترکیه نامزد کرد.

باریش آردوچ

باریش آردوچ متولد ۹ اکتبر ۱۹۸۷ در کشور سوئیس می‌باشد که هم اکنون ۳۵ سال سن دارد‌. او فعالیت خود را در حرفه بازیگری از سال ۲۰۱۱ آغاز کرده است و در سال ۲۰۲۰ با گوپسه اوزای ازدواج کرده است. همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه ارجیس ترکیه می باشد. لازم است بدانید باریش با بازی در سریال عشق اجاره ای توانست به شهرت قابل توجه ای دست پیدا کند.

عکس جذاب ترین بازیگران ترکی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس جذاب ترین بازیگران ترکی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید عکس های ده مرد جذاب ترکیه، عکس های زشت ترین بازیگر زن ترکیه، عکس های بازیگران جوان مرد ترکیه، عکس بازیگر ترکیه ای مرد، عکس خوشگل ترین مرد ترکیه ۲۰۱۷، عکس بازیگران ترکی مرد، عکس بدلکار و مدل بازیگران ترکیه و عکس بهترین بازیگر زن ترکیه ۲۰۲۰ را در سایت های معتبر و همچنین مجلات مشاهده کنید.

درآمد جذاب ترین بازیگران ترکی از کجاست؟

جذاب ترین بازیگران ترکی به خاطر استعداد ها و پشتکار فراوان شان در حوزه سینما و تلویزیون از محبوبیت بسیار زیادی برخورد هستند، طبعا این دست از بازیگران دستمزد بیشتری بابت ایفای نقش در فیلم ها و سریال ها دریافت می کنند. در ادامه با ثروتمند ترین بازیگران جذاب ترکیه ای آشنا می شوید. هازال کایا از ثروتمند ترین مدل و بازیگران ترکیه ای می باشد و ارزش خالص دارایی این بازیگر حدود ۱.۸ میلیون دلار است و هفتمین ثروتمند مشهور در ترکیه می باشد. دومین بازیگر ثروتمند و جذاب ترکیه ای خانم برن سات می باشد که از همان ابتدای فعالیت خود توانست توجه های بسیاری را به خاطر سبک بازی زیبایش به خودش جلب کند.

او همچنین جوایز بسیار زیادی هم برای نقش هایش کسب کرده است. ارزش خالص دارایی او سه میلیارد دلار می باشد که پنجمین شخص ثروتمند ترکیه است. یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ترکی بوراک اوزچیویت است که ارزش خالص دارایی او سه میلیون دلار می باشد و رتبه چهارم را در فهرست ده نفر از ثروتمند ترین افراد ترکیه به دست آورده است.

چه حاشیه هایی برای جذاب ترین بازیگران ترکی به وجود آمد؟

از حاشیه های جذاب ترین بازیگران ترکیه می توان به حاشیه بازیگر مشهور و جذاب ترکیه بوراک اوزچیویت اشاره کرد. این شایعات حاکی از آن است که فخریه اوجان و بوراک اوزچیویت این زوج مشهور و معروف به مشکل خورده اند و قصد دارند از همدیگر جدا شوند و این جدایی به دلیل خیانت بوراک اوزچیویت با یک مدل روس می باشد. اما بوراک اوزچیویت در واکنش به این اخبار عکسی را در صفحه شخصی اینستاگرامش به همراه همسر و پسرش منتشر کرد و تمام این شایعات و اتهامات را تکذیب کرد. در ادامه به حواشی خانم نسلیهان آتاگول بازیگر و مدل زن مشهور در ترکیه می پردازیم.

آخرین اخبار وضعیت نسیلهان آتاگول بدین شرح می باشد که او در ژانویه ۲۰۲۰ به دلیل مشکلاتی که برای سلامتی اش پیش آمده بود مجبور شد که کادر سریال دختر سفیر را ترک کرد. پس از این اتفاق سریال دختر سفیر با بازیگر جدیدی به نام طوبا بویوک اوزتون ادامه پیدا کرد و در قسمت ۵۲ این سریال به اتمام رسید. از طرفی دیگر نسیلهان آتاگول مجبور شد برای مدتی تمام پیشنهاداتی که برای ایفای نقش داشت را رد کند. در رابطه با بیماری او گفته می شود که عواملی مانند سندروم روده و کاهش مقاومت بدن و ضعیف شدن او باعث این اتفاق شد و طرفداران این بازیگر را برای مدتی بسیار نگران کرد. کادیر دوغلو همسر این بازیگر، در رابطه با آخرین وضعیت سلامت او گفته است که خداروشکر مشکلی ندارد و در حال بهبود می باشد و همه چیز بسیار خوب پیش می رود.

جذاب ترین بازیگران ترکی از نظر مردم

جذاب ترین بازیگران ترکی از نظر مردم

از نگاه مردم جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه جان یامان (بازیگر و مدل ترکی)، باریش آردوچ یکی دیگر از بازیگران محبوب و جذاب ترکیه، بوراک اوزچیویت مدل و بازیگر معروف ترکی می‌ باشد که لازم به ذکر است بدانید این بازیگران با ایفای نقش در سریال های معروف توانسته اند جوایز بسیار زیادی را کسب کنند.

آدرس پیج اینستاگرام و کلاب هاوس جذاب ترین بازیگران ترکی چیست؟

شما می توانید جذاب ترین بازیگران ترکی را در شبکه های مجازی با عنوان جذاب ترین بازیگران ترکی اینستا، کلاب هاوس جذاب ترین بازیگران ترکی، دنبال کنید یا نام های آن ها را در این اپلیکیشن ها جستجو کنید و صفحه شان را مشاهده کنید.

یوتیوب جذاب ترین بازیگران ترکی

شما می‌ توانید جذاب ترین بازیگران ترکی از جمله خانم نسلیهان اتاگول، خانم برن سات، خانم دمت اوزدمیر، خانم هانده ارچل را در یوتیوب و شبکه های اجتماعی دنبال کنید. این بازیگران در یوتیوب و اینستاگرام دنبال کنندگان میلیونی دارند و از محبوبیت بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی برخوردار هستند.

جذاب ترین بازیگران ترکی در چه فیلم هایی بازی کرده اند؟

جذاب ترین بازیگران ترکی در چه فیلم هایی بازی کرده اند؟

بازیگران زن و مرد جذاب کشور ترکیه در سریال ها و فیلم های بسیار زیادی با یک دیگر همکار بودند. در اینجا به برخی از این فیلم ها و سریال ها اشاره می‌ کنیم.

تو در قلبم را بزن

سریال تو در قلبم را بزن یکی از سریال های معروف و محبوب ترکیه می باشد که در ژانر کمدی و رمانتیک تولید شده است. بازیگران این سریال شامل کرم بورسین و هانده ارچل می باشد که این دو بازیگر از بازیگران جذاب ترکیه می باشند و در این سریال با هم همبازی شده اند. هانده ارچل در نقش ادا ییلدیز و کرم بورسین در نقش سرکان بولات ایفای نقش می‌ کنند. این سریال در تاریخ ۸ ژوئیه سال ۲۰۲۰ اولین قسمت آن از شبکه ترکی فاکس پخش شد و انتشار آن در ۸ سپتامبر ۲۰۲۱ به پایان رسید.

این سریال دارای دو فصل و ۵۲ قسمت است که به کارگردانی یوسف پیر حسن، اندر مهرلار و التان دونمز و تهیه کنندگی عایشه اونر کوتلو می‌باشد. خلاصه داستان این سریال بدین شرح است که ادا تمام هدفش در زندگی تحصیل و گرفتن بورسیه دانشگاه می باشد و با سرکان بولات که بورسیه تحصیلی بین المللی خود را رها کرده است روبه رو می شود. سرکان بولات به علت مشکلات شخصی می خواهد یکی به مدت دو ماه نقش نامزد او را بازی کند و به همین علت به ادا پیشنهاد می‌ دهد که اگر نقش نامزد او را بازی‌ کند به صورت کاملا رایگان بورسیه اش را به او می‌ دهد. اگر چه در ابتدا ادا به علت تنفر بسیار زیادش از سرکان بولات این پیشنهاد را رد می کند اما‌ در آخر مجبور به پذیرش پیشنهاد سرکان می شود. سرکان و ادا ضمن نقش بازی کردن رابطه ای پرشور و هیجان انگیزی را تجربه می کنند که باعث می شود که همه برنامه های آن ها به هم بریزد و طبق نقشه پیش نرود.

عشق اجاره ای

در سریال عشق اجاره ای دو بازیگر محبوب و جذاب با یک دیگر هم بازی شده اند، که این بازیگران شامل الچین سانگو در نقش دفنه و باریش آردوچ در نقش‌ عمر ایپلکچی می‌ باشد که هر دوی این ها از بازیگران محبوب ترکیه هستند. این سریال در ژانر کمدی و عاشقانه تولید شده است. کارگردان این مجموعه متیم بالک اوغلو و نویسنده آن مریچ اجمی، باریش یوش، شنول سونمز می‌ باشد. این سریال در دو فصل و ۶۹ قسمت منتشر شده است که قسمت اول آن در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۵ و قسمت آخر آن در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ از شبکه استار تی وی ترکیه پخش گردید.

سریال ماه پیکر

در سریال ماه پیکر که یکی از سریال های پربیننده و محبوب تاریخی می باشد دو تن از بازیگران جذاب و محبوب ترکیه به نام آکین آکینوزو در نقش ایمان علی و همچنین برن سات در نقش کوشم سلطان با یک دیگر هم بازی شده اند و به خوبی ایفای نقش کرده اند. این سریال در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۵ از شبکه فاکس تی وی و استار تی وی ترکیه پخش شد و شامل دو فصل و ۶۰ قسمت می‌ باشد. این سریال نوشته ییلماز شاهین و لوکت بی چاکچی و سوگی ییلماز است که داستان زندگی دختری به نام کوشم سلطان را روایت می کند که پس از اسارت و انتقال پیدا کردن به حرم سلطان احمد یکم مبدل به قدرتمند ترین زن در تاریخ عثمانی می شود. همچنین جالب است بدانید قسمتی از این سریال در جشنواره کن فرانسه یک ماه پیش از شروع پخش آن اکران شد.

کدام یک از جذاب ترین بازیگران ترکی مدل شده اند؟

کدام یک از جذاب ترین بازیگران ترکی مدل شده اند؟

از جذاب ترین بازیگران زن و مرد ترکیه که در حرفه مدلینگ فعالیت می کنند می توان به نسلیهان آتاگول، هانده ارچل، جان یامان، سرکان چای اوغلو اشاره کرد.

جذاب ترین بازیگران ترکی که با هم ازدواج کردند

در دنیای بازیگری ما زوج هایی را داریم که پس از همبازی شدن در سریال به یک دیگر علاقه مند شدند و پس از آن با یکدیگر ازدواج کردند. از جذاب ترین زوج های بازیگران ترکی می توان به موارد زیر اشاره کرد. بوراک اوزچیویت و فخریه اوجن که هر دوی آن ها از جذاب ترین و زیبا ترین بازیگران ترکی می باشند در سال ۲۰۱۷ در کشور آلمان با یک دیگر ازدواج کردند و همچنین در سال ۲۰۱۹ صاحب فرزند شدند. برن سات و کنان دوغلو که هر دوی آن ها جزو هنرمندان مشهور ترکیه می‌ باشند در سال ۲۰۱۴ با یک دیگر ازدواج کردند.

دمت اوزدمیر بازیگر، مدل و رقاص و یکی از جذاب ترین بازیگران زن ترکیه در سال ۲۰۱۸ با سچکین اوزدمیر ازدواج کرده است که همانند همسرش بازیگر محبوب و جذاب ترکیه می‌ باشد. نسلیهان آتاگول و کادیر دوغلو بازیگران محبوب و جذاب ترکیه ای در سال ۲۰۱۶ بعد از نقش آفرینی در سریال اکیا با یک دیگر ازدواج کردند.

جذاب ترین بازیگران ترکی با حجاب

در کشور ترکیه مردان و زنان زیادی به دین اسلام و مسیحیت اعتقاد دارند و برای همین بازیگران ترک زیادی در دید عموم با حجاب وارد می شوند. شما می توانید عکس های جذاب ترین بازیگران ترکی با حجاب را در مجلات و سایت های معتبر مشاهده کنید.

جذاب ترین بازیگران ترکی بدون عمل زیبایی

عمل های زیبایی در بسیاری از کشور ها از جمله ترکیه امری جا افتاده می باشد پس طبعا بازیگران ترک هم این کار را انجام می دهند، اما برخلاف کشور هایی مانند ایران کمتر به سمت چهره ها و فرهنگ غربی می روند و عمل های آن ها به خصوص بازیگران ترکی بسیار طبیعی می باشد. اما در میان آن ها بازیگرانی هم هستند که چهره شان به صورت طبیعی زیباست و عملی را تا کنون انجام نداده اند.

کدام یک از بازیگران ترکیه طرفدار بیشتری دارند؟

از پر طرفدار ترین بازیگران ترکیه می توان به هازال کایا یکی از ثروتمند ترین و مشهور ترین بازیگران و مدلان ترکیه اشاره کرد که او بیشتر به خاطر چشم های جذاب و گیرایش شهرت دارد. در ادامه خانم هانده ارچل طبق نظر سنجی ها و اخبار به دست آمده جزو محبوب ترین بازیگران ترکیه می باشد. جالب است بدانید که او در کشور ایران به شدت محبوب است و طرفداران او در اکانت شخصی او در اینستاگرام نزدیک به ۲۵ میلیون نفر می باشند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. همسر بوراک اوزچیویت بازیگر جذاب ترکیه کیست؟

  همسر بوراک اوزچیویت فخریه اوجن می باشد.

 2. علت قطع همکاری نسلیهان آتاگول با مجموعه دختر سفیر چه می باشد؟

  نسلیهان آتاگول به دلیل بیماری سندروم روده از ادامه همکاری خود در سریال دختر سفیر صرف نظر کرد و به این همکاری پایان داد.

 3. هانده ارچل در اینستاگرام چن دنبال کننده دارد؟

  هانده ارچل که از جذاب ترین بازیگران ترکی می باشد؛ در اکانت اینستاگرام خود نزدیک به ۲۵ میلیون دنبال کننده دارد.

 4. همسر دمت اوزدمیر که از جذاب ترین بازیگران ترکی است، کیست؟

  دمت اوزدمیر با سچکین اوزدمیر در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]