کید کادی یکی از قدیمی ترین رپر ها می باشد و او را را بیشتر به خاطر کارهای نابش در زمینه موسیقی می شناسند. این خواننده تا به حال کارهای خوبی را روانه بازار کرده است و زمانی که نخستین کار خود را به بازار عرضه کرد، مورد توجه کانیه وست مشهور قرار گرفت و در واقع او را متعجب کرد. این دو بعد از آن همکاری های زیادی داشته اند که موفق شدند تا به دستاوردهایی هم دست یابند. برخی از آهنگ های این خواننده تا به حال نامزد دریافت جایزه های مختلفی از جمله گرمی شده است و در حال حاضر هم توانسته دو بار این جایزه معروف را برنده شود. همچنین کارهای او بارها توانسته اند که رتبه های برتر چارت های کشورهای مختلف را بدست بیاورند. اما این تنها فعالیت او نیست. باید بگوییم که از دیگر فعالیت های وی بازیگری می باشد و وی در این زمینه نیز وارد شده است. Kid cudi  تا به حال در فیلم و برنامه های زیادی حضور داشته که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

بیوگرافی کید کادی

بیوگرافی کید کادی

یکی از رایج ترین سوالات افراد کید کادی کیست، است که در ادامه به آن می پردازیم. او اسکات رامومن سگورو مسکادی است که در تاریخ ۳۰ ژانویه سال ۱۹۸۴ میلادی در کلیولند اوهایو آمریکا به دنیا آمده است. وی دو برادر و یک خواهر دیگر هم داشت و زمانی که یازده ساله بود پدرش به خاطر سرطان مرد. مادرش مسئولیت بزرگ کردن آنها را بر عهده گرفت و سختی های زیادی را متحمل شد. او یک معلم بود و در مدرسه ای مشغول به کار بود. آنها زندگی نسبتا معمولی را داشتند و در محله شاکر هایس و سالون مستقر بودند.

زندگینامه Kid cudi نسبت به بقیه رپرها متفاوت تر می باشد. در واقع او آنقدر سختی زیادی نکشیده بود اما پس از اینکه پدرش را از دست داد، مسیر زندگی او تغییر کرد. این حادثه آنقدر برای او سخت بود که موجب شد تا سال ها از آن متاثر شود. در دوران دبیرستان تنها دو سال درست خواند و پس از آن تصمیم گرفت تا به کاری مشغول شود. او عضو یکی از گروه های موسیقی هم شد و در این زمینه فعالیت می کرد. سپس به شهر نیویورک رفت تا در کنار عموی خود زندگی کند. مدتی را در آنجا ماند و در رستورانی به عنوان گارسون کار می کرد. سپس از آنجا خسته شد و به کلیولند رفت و در یک فروشگاه بزرگ استخدام شد. در همان سال ها او با فردی روبرو شد که بعد ها به عنوان مربی او  و کسی که راه و روش زندگی اش را تغییر می دهد روبرو و آشنا شد. آن فرد مشهور کانیه وست بود که البته در آن زمان او را نمی شناخت.

همسر کید کادی چه شغلی داشت؟

جیمی باراتتا بود که به عنوان یک وکیل کار می کرد. زمانی که در سال ۲۰۰۹ میلادی با همدیگر آشنا شده بودند، در ابتدا رابطه دوستانه خیلی رسمی داشتند، اما پس از چند قرار ملاقات و بیرون رفتن آنها با هم صمیمی شدند و پس از مدتی هم تصمیم گرفتند تا با هم باشند. رابطه آنها رفته رفته عمیق تر می شد و اما این رابطه را هیچ وقت علنی نکرده بود. گزارش های متعددی در این باره وجود دارد اما گفته می شود که پس از مدتی آنها با هم درگیری لفظی پیدا می کنند و اختلافاتی بین این دو به وجود می آید. پس از قهر و آشتی های مکرر بالاخره از هم جدا می شوند. گفته می شود که کید کادی هر چه تلاش کرد نتوانست نظر او را تغییر دهد و حتی یک موسیقی هم به یاد و نام او اجرا کرده است اما نظر او را تغییر نداد.

درآمد کید کادی

درآمد کید کادی از چه راهی تامین می شود؟

بیشتر درآمد وی از طریق موسیقی تامین می شود. شغل اصلی وی موزیک می باشد و گفته می شود که پس از اینکه توانست اولین کار خود را به بیرون دهد، نظر کانیه وست را جلب کرد و موجب شد تا او با این خواننده جوان قراردادی امضاء کند و از آن پس در کنار هم پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند و به قله های موفقیت برسد. آهنگ های او فروش های خوبی داشته است و پوول خوبی را به جیب زده است. همچنین وی تا به حال کنسرت های زیادی را اجرا کرده است که از این طریق هم دریافتی های خوبی کسب کرده است. ناگفته نماند که از طریق فضای مجازی هم توانسته است که تقریبا درآمد خوبی را به جیب بزند و فعالیت های گسترده ای را انجام می دهد. میزان دارایی خالص وی ۴ میلیون دلار برآورد شده است. هر چند که این میزان را برخی از سایت ها تا ۸ میلیون دلار تخمین زده اند.

فرزندان Kid cudi به چه کاری مشغول می باشند؟

کید کادی در واقع یک دختر دارد که متولد سال ۲۰۱۰ می باشد. نام او وادا وامون مسکادی است که در حال حاضر حدود یازده ساله است و تنها فرزند او می باشد. در مورد اینکه مادر او چه کسی است اطلاعات زیادی در دست نیست و احتمالا گفته می شود که جیمی باراتتا مادر وی باشد. هر چند که این موضوع هم اصلا ثابت نشده است و حتی این وکیل هم واکنشی نسبت به آن انجام نداده است. این دو در سال ۲۰۰۹ با هم آشنا و در سال ۲۰۱۲ از هم جدا می شوند. این گمانه زنی وجود دارد که مادرش وی نیز جیمی باشد. این خواننده همسرش را خیلی دوست داشت و به خاطر اینکه از وی جدا نشود و اختلافات را کنار بگذارد حتی یک ترانه هم به نام و یاد او اجرا کرد که حتی این کار هم باعث نشد که از از جدایی منصرف شود و آخر هم کار خودش را انجام داد.

خانه کید کادی کجاست؟

در این خصوص اطلاعاتی در دست نیست و در واقع مشخص نمی باشد که این خواننده در کدام خانه زندگی می کند. از زمانی که او از همسرش جدا شده است، مشخص نیست که  او در کجا زندگی می کند. وی نیز از زمانی که پدر خود را از دست داده است، توسط مادرش بزرگ شده است و در دوران نوجوانی درس را کنار گذاشت و کار می کرد. او نسبت به دیگر خواننده های سبک رپ با سختی های زیادی روبرو نبوده است و توانسته است که تا حدودی زندگی مرفه تری داشته باشد.

بهترین ماشین کید کادی

بهترین ماشین کید کادی چه می باشد؟

اگر در این مورد سرچی در گوگل بزنید، تصاویر زیادی از وی در کنار ماشین هایش نشان داده می شود. در این تصویرها ما شاهد یکی از ماشین های بنز او هستیم که نمای بهترین دارد و به صورتی است که چندین عکس از آنها به نمایش گذاشته شده است. همچنین در یک تصویر دیگر هم نمایی از یک ماشین پورشه مشکی خیلی لوکس دیده می شود که نظر هر بیننده ای را به  طرف خود جلب می کند. این ها تنها چند تا از مدل هایی است که وی در پارکینگ خود دارد. همچنین می توان به مرسدس بنز چری رد، بنویل، رنج رارو و چند مدل دیگر از بهترین مارک های دنیا اشاره کرد. برخی ها هم می گویند که او عاشق ماشین های کلاسیک می باشد.

مرگ کید کادی به چه صورت بوده است؟

این خبر  شایعه بوده است و در واقع بارها از این شایعات در مورد وی منتشر شده است. بارها ما شاهد مرگ خواننده هایی بوده ایم که به سبک رپ ترانه می خوانند. این افراد در مضامین ترانه های خود به صورتی شعرگونه به تبعیض های نژاد پرستانه حکومت و برخی از دستگاه های حکومتی اشاره می کنند که همواره تهدیداتی متوجه جان آنها می باشد. به همین دلیل در مورد این خواننده نیز در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بارها خبر مرگش را منتشر شده است که موجب شده وی واکنش هایی داشته باشد و از هواداران خود بخواهد که اینگونه از خبرها را از خبرگزاری های رسمی دنبال کنند.

بهترین آهنگ های کید کادی

بهترین آهنگ های کید کادی شامل چه مواردی می باشند؟

وی یکی از شعرهای خود را به آهنگ تبدیل کرد و آن را به طوری که چندان امیدی به آن نداشت روانه بازار کرد. اما زمانی که بازخورد آن را مشاهده کرد، امیدوار شد و انگیزه گرفت. در واقع همان کار وی بود که توجه کانیه وست معروف را به طرف خود جلب کرد. از آن زمان به بعد این دو با هم کار می کردند و توانستند که موزیک های نابی را روانه بازار کنند که حتی برخی از آنها هم نامزد دریافت جایزه شده بودند. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

The Scott

یکی از جدیدترین کارهای این خواننده است که در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شده و پس از انتشار توانسته در بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا رتبه خوبی را از آن خود کند. در این ترانه خواننده مشهوری مانند تراویس اسکات حضور داشته است.

Damaged

این موسیقی هم د سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار آمد و رتبه خوبی را توانسته بود در چارت های کشورهای مختلفی از آن خود کند. سبک آن هیپ هاپ بود و توجه بسیاری را هم جلب کرد.

Day n Nite

در سال ۲۰۰۸ میلادی در دسترس عموم قرار گرفت و توانست در کشور آمریکا ۲ میلیون بار دانلود شود. همچنین این موزیک در بیلبورد هات آمریکا جایگاه سوم و در سال ۲۰۰۹ میلادی در بین ۲۵ موسیقی برتر جایگاه پانزدهم را از آن خود کند.

Pursit of Happiness

این موسیقی پس از انتشار آن در سال ۲۰۰۹ میلادی موفق به کسب رتبه برتر در چارت کشور فرانسه شده بود. همچنین در کشور بریتانیا و بلژیک هم رتبه سوم را کسب کرده بود.

Sound track 2 my life

این موسیقی در سال ۲۰۰۹ میلادی به یکی از برترین کارهای کید کادی تبدیل شد و پس از انتشار استقبال خوبی از آن شده بود.

Solo Dolo

یکی از موسیقی های آلبوم او به نام مرد روی ماه است که در موقع انتشار، رتبه های خوبی را در چارت های کشورهای مختلف بدست آورده بود.

Me Rager

از جمله افرادی که در آن با وی همکاری کرده است، امیلی نز است. این موسیقی در سال ۲۰۱۰ منتشر و توانست رتبه ۷۷ بیلبورد آمریکا و از آن خود کند و توجه بسیاری را هم در فضای مجازی جلب کند.

Erase Me

اما یکی دیگر از کارهای ناب وی است که با همکار استاد خود یعنی کانیه وست آن را به بازار عرضه کرده و موفق به کسب رتبه ۴۰ بیلبورد هات آمریکا شده است. جیم جانسین هم در تولید آن مشارکت داشته است.

اینستاگرام Kid cudi

آیا اینستاگرام Kid cudi  فعال است؟

این خواننده در فضای مجازی هم فعالیت گسترده ای می کند که یکی از آنها شبکه اجتماعی اینستاگرام است. وی در این صفحه برخی از کلیپ و تصاویر مربوط به خود را می گذارد که توجه بسیاری از علاقمندان به خود را از این طریق جلب می کند. همچنین اینستاگرام Kid cudi حدود ۲ میلیون دنبال کننده دارد و پست های او در حال حاضر بیش از ۱۵۵ عدد می رسد که در زمان انتشار لایک، کامنت و ویوی زیادی می خورند. او در یکی از این پست ها یکی از کارهای خود را که موفق به کسب جایزه گرمی شده است را منتشر کرده است، که بازخورد زیادی داشته است.

فیلم های Kid cudi در چه سال هایی بازی شده است؟

این خواننده تقریبا از سال ۲۰۱۰ میلادی به طور مرتب در فیلم هایی ظاهر شده است. در این سال او در فیمل سفر آقای راجر ظاهر شده است و نقش خودش را در آن بازی می کرند. در سال ۲۰۱۱ میلادی وی نقش توستد کییلر را در فیلم مانیاک بازی می کند و در سال بعد هم در فیلم تابستان بی رحم حضور می یابد. در سال بعد از آن، در فیلم خداحافظ جهان و نیز تاکوما هنرنمایی می نماید که در اولی نقش لو بر کوویتز و در فیلم دومی نقش یانی را بازی می کند. پس از آن، در سه فیلم ظاهر می شود که استقبال خوبی هم از آن فیلم ها شده بود. در سال ۲۰۱۹ میلادی هم در ۳ فیلم بازی کرده بود. در سال ۲۰۲۰ اما در یک فیلم به نام Bill and ted face the music بازی کرده بود.

جوایز Kid cudi در چه جشنواره ای کسب شد؟

وی تا به حال دو جایزه مهم دریافت کرده است که هر دوی آنها در جشنواره های گرمی بود. در واقع او در سال ۲۰۰۸ کار موسیقی خود را در حالی آغاز کرد که نخستین کارش مورد توجه کانیه وست قرار گرفت. پس از آن این دو با هم رابطه برقرار کردند و همکاری هایی را در این زمینه انجام دادند. در سال ۲۰۱۰ به قدری پیشرفت کرده بود که ۲ آهنگش نامزد کسب ۳ جایزه گرمی شده بود. به این ترتیب که یکی از آهنگ هایش در دو جایزه و یکی دیگر در یک جایزه حضور داشت. وی تا به حال با فرگی، ریحانا و کانیه وست و چند تن دیگر همکاری هایی را داشته است. از جمله آهنگ هایی که او خوانده است و به شهرت زیادی دست یافته است موزیک Day n Nite می باشد که موفق شد تا نامزد دریافت جایزه شبکه ام تی وی شود.

حاشیه های Kid cudi

حاشیه های Kid cudi به چه صورت بوده است؟

یکی از حاشیه های جنجالی او قطع رابطه وی با کانیه وست بوده است. کانیه وستی که به عنوان مربی او شناخته می شود و در طول این سال ها توانسته بود که راهنمایی های زیادی را انجام دهد. این خواننده مشهور زیر دست او رشد یافته بود و تکنیک های زیادی را یاد گرفته بود و توانسته بود تا با کمک او چند جایزه مشهور را دریافت کند. همچنین این دو به طور با یکدیگر آشنا شده بودند که هرگز همدیگر را نمی شناختند و پس از رویارویی دوباره متعجب شده بودند. هر چند که برخی از سایت ها گزارش کرده اند که رابطه آنها تیره شده است اما برخی دیگر آن را تکذیب کرده اند.

اما یکی دیگر از جنجال های او ارتباطش با ریحانا می باشد که گفته می شود بعد از اینکه همکاری هایی را با هم داشته اند، به وی پیشنهاد ازدواج می دهد اما این مدل آن را رد می کند و ترجیح می دهد که رابطه آنها همین طور مخفی بماند. حتی در این مورد گزارش هایی را منتشر کرده اند که کید کادی هرگز اینقدر عاشق نبوده است و به همین دلیل وی به ریحانا التماس های زیادی کرده است.

همکاری Kid cudi و خواننده های دیگر چگونه بوده است؟

آهنگ های کید کادی را که ببینید متوجه می شوید که وی بسیاری از آهنگ های خودش را با همکاری خواننده های دیگر اجرا کرده است. مشهورترین آنها کانیه وست است که بارها اعلام کرده است که او را به عنوان مربی خود می شناسد. این دو با هم قراردادهایی را امضاء کرده بودند و در ابتدا به عنوان حمایت کننده مالی از وی حمایت کرد اما بعدها به عنوان یکی از همراهی کننده های وی شناخته می شد. اما یکی دیگر هم ریحانا است که این خواننده و مدل معروف هم چند آهنگی را با وی به طور مشترک اجرا کرده است. فرگی نیز یکی دیگر از خواننده هایی است که با وی کار مشترکی را ضبط کرده اند.

عکس های کید کادی

خواننده کید کادی تا به حال تصاویر زیادی را منتشر کرده است که می توانید با مراجعه به برخی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند آنها را تماشا کنید. همچنین برخی از سایت ها تصاویری از او در کنار دخترش را منتشر کرده است که در حال حاضر حدود ۱۰ ساله می باشد. علاوه بر آن، بیشترین سرچ در مورد عکس های او مربوط به زمانی می باشد که با کانیه وست و نیز ریحانا همکاری هایی را داشته است. بیشتر علاقمندانش به دنبال چنین تصاویری می گردند و گفته می شود که آنها دوست دارند تا عکس های او و ریحانا را دانلود کنند.

دانلود آهنگ های کید کادی

دانلود آهنگ های کید کادی از یوتیوب امکان پذیر است؟

در حال حاضر یکی از راه های دانلود آهنگ های ناب وی از این طریق وجود دارد. اما این سایت برای ایرانیان فیلتر است و معمولا زمان زیادی طول می کشد که لود شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای اینکه بتوانید این موسیقی ها را در اختیار داشته باشید به برخی از سایت هایی که در زمینه موزیک کار می کنند، مراجعه کنید. همچنین شما می توانید در برخی از این سایت ها شاهد پخش آنلاین باشید و در کنار آن هم لیریک و متن آنها را در اختیار داشته باشید و از آنها لذت ببرید. علاوه بر آن، برخی از سایت ها هستند که ترجمه فارسی این ترانه ها را هم در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بهترین استفاده را از آنها ببرید.  البته برخی از سایت ها هم هستند که پلی لیست کید کادی را نیز در اختیار می گذارند که گلچینی از بهترین آهنگ های وی می باشد. البته شما می توانید این لیست را ویرایش کنید و سپس به آنها گوش دهید.

یوتیوب کید کادی چقدر درآمد دارد؟

مشخص نیست که دقیقا این سلبریتی از این طریق چقدر درآمد کسب می کند. اما همانطور که می دانید این روش یکی از راه های درآمد می باشد که میزان درآمد آن بستگی به میزان بازدیدی دارد که ویدئوهای شما دریافت می کند. هر چند بازدید از آنها بیشتر باشد به همان اندازه میزان درآمد هم افزایش می یابد.

دلیل شهرت کید کادی چیست؟

شاید دلیل عمده آن را کانیه وست نامید. زیرا او بود که از وی حمایت کرد و آن را زیر پر و بالش گرفت و تکنیک های مختلف را به وی یاد داد. همچنین نبوغ و استعداد وی هم دلیل دیگری بود که او را به شهرت رساند. اما نمی توان نقش افرادی دیگری مانند ریحانا، و فرگی را نادیده گرفت.

سوالات متداول

آیا رابطه کید کادی با کانیه وست تیره شده است؟

برخی از رسانه های گزارش کرده اند که رابطه این دو استاد و شاگرد رو به تیرگی رفته است و اختلافاتی میان آنها به وجود آمده است اما تایید نشده است.

کید کادی چند فرزند دارد؟

او یک دختر دارد که در سال ۲۰۱۰ به دنیا آمده است و در حال حاضر هم گفته می شود که قصد دارد با یک مدل وارد رابطه جدید شود.

کید کادی چند بار جایزه گرمی را برنده شده است؟

وی تا به حال موفق به کسب دو جایزه گرمی شده است و باز هم تلاش دارد تا به تعداد آن اضافه کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]