تراویس اسکات یکی از گنگ ترین رپر ها در آمریکا است که توانسته است تا به حال کارهای خوبی را به بازار ارائه کند و حتی کارهایش تا به حال ۷ بار نامزد دریافت جایزه مشهور گرمی شده است که از این میان یک آهنگش هم توانسته این جایزه را کسب کند. این خواننده تا به حال حا خوانندگان بسیاری همکاری کرده است و از نام و تجربه آنها در کارهایش استفاده کرده است. او در حال حاضر یکی از مشهورترین موزیسن هایی است که توانسته رتبه یک بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا را از آن خود کند و یکی از کارهایش به مدت ۳۰ هفته متوالی موفق شده تا در بین ۱۰ موزیک برتر کشورهای منطقه قرار بگیرد. تخمین زده می شود که تنها در کشور آمریکا تمام کارهایش حدود ۴۵ میلیون نسخه فروخته است و این رقمی بی نظیر است. در ادامه این مقاله در مورد Travis scott اطلاعات بیشتری می دهیم . با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی تراویس اسکات

بیوگرافی تراویس اسکات به چه صورت می باشد؟

یکی از سوالات متداول بین افرادی که تازه نام او را شنیده اند این است که تراویس اسکات کیست؟ در اقع باید به شما بگوییم که این فرد ژاک برمن وبستر دوم است که در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۱۹۹۲ میلادی در هوستون تگزاس آمریکا چشم به جهان گشوده است. مادرش یک کارمند شرکت اپل بود و پدرش هم یک بیزینس معمولی داشت. اسکات از همان ابتدا در محله ای به دنیا آمد که با قتل، فقر، مواد مخدر و دیگر معضلات دست و پنجه نرم می کرد و روبرو بود. او تحصیلات خود را گذراند و به دبیرستان رفت و سپس به دانشگاه وارد شد. در دوران دانشگاه دو سال درس خواند اما به یکباره تصمیم گرفت تا ترک تحصیل کند و تمام وقت خود را روی موزیک بگذارد.

زندگینامه Travis scott به این صورت بود اما زمانی که وارد موزیک شد، زندگی اش زیر و رو شد. او دوستی به نام کریس هالووی داشت و یکی از صمیمی ترین دوستانش بود. با او به تمرین موزیک می پرداخت و سپس نخستین کار خود را در سال ۲۰۰۸ به طور مشترک به بیرون دادند. بازخورد نسبتا خوبی داشت و موجب شد تا انگیزه ای در او ایجاد شود. یک سال پس از آن، گروهی را شکل دادند و چند موسیقی را به بازار عرضه کردند. اینقدر امتحان کردند تا اینکه به یکی از مشهورترین ترانه خوان های آمریکایی تبدیل شد.

بهترین ماشین تراویس اسکات چیست؟

دقیقا این موضوع را نمی توان مشخص کرد اما همانطور که می دانید معمولا خواننده های پارکینگی پر از ماشین دارند که توانسته اند با قراردادهایی که با شرکت های مختلف ماشین سازی می بندند، آنها را به نام خود بزنند. معمولا این شرکت ها برای تبلیغات قراردادهایی را با آنها می بندند و پس از اینکه از محصولات آن شرکت در موزیک ویدئوهای خود استفاده کردند، یک اتومبیل و خدمات دیگر را به آنها ارائه می دهند. در سایتی آمده است که این خواننده از مارک فراری خیلی خوشش می آید. همچنین در یکی دیگر از سایت ها او را در کنار ماشینی از کارخانه مزدا می بینیم که رنگ زرد خوش رنگی دارد و با ژستی خاص که به ان اشاره کرده است عکس گرفته است. این ماشین در واقع در همان روزی رونمایی شد که او از آلبوم نام جک بوی رونمایی کرد.

همسر تراویس اسکات

همسر تراویس اسکات چه کسی می باشد؟

یک بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که اسم او کایل جنر می باشد. گفته می شود که او عاشق ترانه های این خواننده می باشد و به همین خاطر عاشقش می شود. آنها با یکدیگر رابطه دوستی برقرار می کنند و پس از مدتی تصمیم می گیرند که به طور رسمی ازدواج کنند. آنها در سال ۲۰۱۷ این تصمیم را علنی می کنند و یک سال بعد از آن هم اولین فررزندشان که یک دختر خوشکل بود، به دنیا آمد. این دو اسم وی را استورمی گذاشتند. اما طولی نکشید که این دو دچار اختلافاتی شدند و درگیری لفظی پیدا کردند و سپس تصمیم گرفتند تا از یکدیگر جدا شوند. اما گفته می شد که دوباره اختلافات را حل کردند و با هم رابطه برقرار کردند.

بچه Travis scott چه کسی است؟

استتورمی اسم دختر او می باشد که به اتفاق همسرش این اسم را برایش انتخاب کردند. اگر در اینترنت سرچ بزنید که عکس تراویس اسکات و دخترش، می توانید برخی از تصاویرش را نیز مشاهده کنید. او در سال ۲۰۱۸ به دنیا آمده است و در حال حاضر هم ۳ ساله می باشد. در زمانی که از یکدیگر جدا شده بودند، مراقبت دخترش بر عهده کایل جنر بوده است و برخی مواقع تراویس به او سر می زد.

خانه Travis scott چقدر ارزش دارد؟

در برخی از سایت ها آمده است که ارزش خانه او بیش از ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار می باشد. این در حالی است که این خانه در محله بندیک کانیون شهر لس آنجلس واقع شده است. گفته می شود که خانه او در یک محله اعیان نشین واقع شده است و یکی از مجهزترین، گران ترین و بهترین خانه های آن منطقه می باشد. همچنین در زمان ازدواج او با کایل جنر این خانه را خریداری کرده بود و و از همان زمان هم در آن زندگی می کند. او در دوران کودکی خود سختی های بسیاری را کشیده بود و به همین خاطر با تلاش و پشتکار توانسته بود تا بهترین شرایط را برای خود دست و پا کند و در حال حاضر هم تمام آن سختی ها را جبران کند.

درآمد تراویس اسکات

درآمد تراویس اسکات از چه طریقی است؟

اولین راهی که این خواننده از آن درآمد کسب می کند، ضبط و انتشار موزیک هایش به بازار می باشد. همانطور که می دانید او تا به حال کارهای زیادی را به بازار عرضه کرده است که فروش های خوبی هم داشته اند. طبق یک برآورد، تنها در آمریکا ۴۵ میلیون نسخه از کارهایش را تا به حال فروخته اند که رقمی چشمگیر می باشد. همچنین از دیگر روش ها هم برای کسب درآمد استفاده می کند که می توان به برگزار کنسرت ها و نیز تبلیغات در موزیک ویدئو و نیز فضای مجازی اشاره کرد.

آهنگ های برتر تراویس اسکات شامل چه مواردی می باشند؟

در دانشگاه درس می خواند که به یکبار تصمیم گرفت از این کار انصراف بدهد و به طور کامل به موسیقی بپردازد. او با دوستان خود گروهی را تشکیل دادند که رفته رفته گروه آنها بزرگ شد و سپس توانست فوت و فن های زیادی را  یاد بگیرد و تبدیل به یکی از بزرگترین خواننده ها شود. در ادامه لیستی از آهنگ های او را که به عنوان بهترین آهنگ های رپ جهان هم شناخته می شوند را معرف حضور شما کرده ایم :

tkn

از جمله آهنگ هایی است که جدید است و در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شده است. این آهنگ در شهر لس آنجلس ضبط شده است و یکی از آهنگ های خوب او می باشد.

فورتنایت

این آهنگ او شهرت زیادی دارد و تا به حال هم توجه بسیاری از طرفدارانش را جلب کرده است. همچنین ناگفته نماند که بازی کامپیوتری هم به همین نام ساخته شده ات.

سیکو مود

از جمله آهنگ هایی است که موفق شد تا رتبه یک بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا را از آن خود کند. این آهنگ اولین آهنگ هیپ هاپی بود که موفق شد به مدت ۳۰ هفته مداوم در ۱۰ بیلبورد کشورهای منطقه در بین ۱۰ آهنگ برتر قرار بگیرد و رکورد بزند. همچنین این آهنگ برای دریافت جایزه گرمی نامزد شده بود.

highest in the room

از جمله آهنگ های ناب این خواننده می باشد که توانست پس از سیکو مود، جایگاه برتر را نیز از آن خود کند. این آهنگ در شصت و سومین جشنواره سالانه گرمی برای دریافت جایزه نامزد شده بود.

Stargazing

در بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا جایگاه هشتم را از آن خود کرد و پس از آن موفق شد تا جوواز پلاتینیوم را از انجمن صنعت رکورد آمریکا دریافت کند. این آهنگ از جمله آهنگ های جوان پسند است.

The Scotts

به عنوان سومین آهنگ برتر کارهای ناب این خواننده لقب گرفته است. همچنین این آهنگ در بیلبورد هات آمریکا جایگاه برتر را دارد. کید کادی از جمله افرادی است که در این آهنگ همکاری کرده است.

Franchise

یکی دیگر از جدیدترین آهنگ های این خواننده است که در سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه شده است. یانک تاگ و ام آی ای نیز از جمله افرادی هستند که با تراویس اسکات در ساخت این آهنگ کمک کرده اند. چهارمین موسیقی برتر وی از لحاظ رتبه در بیلبورد هات می باشد.

upper echelon

این آهنگ در سال ۲۰۱۳ میلادی ضبط و وارد بازار شد و در همان سال هم موفق شد توجه بسیاری را هم به خود جلب کند و حتی نامزد کسب بهترین میکس هم شد.

antidote

پس از اینکه این آهنگ در سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار شد، موفق به کسب جایگاه شانزدهم در بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا گردید. همچنین وندا گل و ایست باند هنرمندانی بودند که با وی در این آهنگ همکاری مشترک کرده بودند.

اینستاگرام تراویس اسکات

اینستاگرام تراویس اسکات در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

اینستاگرام او فعال است و در آن عکس تراویس اسکات به همراه کلیپ های مربوط به وی وجود دارد. این صفحه در واقع یک راه ارتباطی او با سایر کاربران و طرفدارانش می باشد که می توانند به راحتی با وی ارتباط برقرار کنند. همچنین تا به حال این صفحه بیش از ۳۶ و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد و بیش از ۳ هزار پست مختلف را منتشر کرده است که بیشتر آن را عکس های تراویس اسکات تشکیل می دهد.

کنسرت تراویس اسکات با آریا کیوکسر به چه صورت بود؟

همانطور که می دانید تراویس اسکات هم با خواننده های مشهور بسیاری کنسرت های مشترک برگزار کرده است و در یکی از این کنسرت ها او تصمیم می گیرد که آریا کیوکسر را نیز دعوت کند. این دو خواننده مشهور در یکی از برنامه های مشترک خود ترانه های زیادی را اجرا کردند که یکی از آنها ترانه مشهور فورتنایت بوده است.

ماجرای بازی تراویس اسکات چیست؟

برخی ها می گویند که بازی فورتنایت در حال حاضر توسط او ساخته شده است و از آنجایی که او یک ترانه را به این نام خوانده است، گیم بازان حدس می زنند که احتمالا او با شرکت های کامپیوتری قراردادی را امضاء کرده است و رسما وارد دنیای گیم شده است اما این بعید به نظر می رسد و تنها شباهت اسمی است که موجب شده است تا این حدس و گمان ها ایجاد شود.  این بازی در حال حاضر طرفداران زیادی دارد.

پلی لیست تراویس اسکات به چه صورت بوده است؟

تراویس اسکات تا به حال آهنگ های زیادی را اجرا کرده است و آنها را ضبط و راهی بازار کرده است که برخی از آنها توانسته اند که رتبه یک و یا حتی رکورد تاریخی را به نام خود ثبت کنند. برخی از افراد و علاقمندان به این خواننده هستند که کارهای او را گلچین می کنند و به صورت پلی لیستی مشخص در می آورند و تنها آن دسته از آهنگ هایش را گوش می دهند که معروف می باشند. این آهنگ ها را به صورت تکی دانلود می کنند و برای خود پلی لیستی را ایجاد می کنند. شما هم در صورتی که تمایل به این کار دارید می توانید با مراجعه به برخی از سایت ها این کار را انجام دهید و بهترین آهنگ ها را انتخاب کنید و دانلود و سپس پلی لیستی خوب ایجاد کنید.

کنسرت تراویس اسکات

تیشرت تراویس اسکات چقدر قیمت دارد؟

اما پس از اینکه این خواننده به شهرت زیادی رسید و آهنگ های بسیاری را به بازار عرضه کرد، برخی از هواداران او هستند که تیشرت هایی را که با عکس او مزین شده اند را می پوشند. این تیشرت ها در حال حاضر در برخی از فروشگاه ها وجود دارند تا هواداران بتوانند در صورت تمایل به آنها دسترسی داشته باشند. قیمت آنها متفاوت می باشد و از حدود ۱۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا ۲۵۰ هزار تومان هم وجود دارد. گفته می شود که قیمت آن بستگی به جنس پارچه، بافت و کیفیت چاپ آن دارد. ناگفته نماند که در حال حاضر برخی از سایت ها هم هستند که به صورت آنلاین فروش دارند.

در مستند تراویس اسکات چه کسانی نقش آفرینی کرده اند؟

این مستند که در مورد زندگینامه او و نیز برخی دیگر از خواننده های مطرح آمریکایی سبک رپ است، در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخته شده است و اسم آن ” نگاه کن مامان، من می تواننم پرواز کنم” است. در این مستند کایل جنر و استورمی همسر و دختر تراویس اسکات هم حضور دارند. همچنین این مستند به مدت ۸۴ دقیقه می باشد و در ابتدای آن هشدار می دهد که دیدن آن برای افراد زیر ۱۷ سال اصلا توصیه نمی شود.  در آن زندگینامه برخی از موسیقی دانان مطرح از جمله این خواننده را به تصویر می کشد و به مشکلات و معضلاتی می پردازد که آنها در طول این سال ها با آن مواجه بودند. کارگردان آن آقای وایت تراش تیلر معروف بر عهده داشته است.

آیا مرگ تراویس اسکات حقیقت دارد؟

همواره افراد مشهور با شایعات زیادی مواجه بوده اند که یکی از آنها انتشار خبر مرگ آنها می باشد. از آنجایی که این خواننده نیز از شهرت زیادی برخوردار می باشد، هر از چند گاهی در فضای مجازی خبرهایی در مورد مرگ او منتشر می شود که موجب نگرانی برخی از طرفدارانش می شود. او پس از مدتی در جلوی دوربین ظاهر می شود و به آنها دلگرمی می دهد و می گوید که به اخبار دروغ توجه نکنید.

ماجرای چلنج تراویس اسکات چه بود؟

اسکین تراویس اسکات یک خواننده رپ آمریکایی می باشد که با خواننده مورد نظر ما تشابه اسمی دارد و هیچ ارتباطی هم با یکدیگر ندارند. حال این خواننده تصمیم دارد تا چالش جدیدی را تجربه کند و وارد سرمایه گذاری روی رسانه های گیمینگ شود و به دلیل تشابه اسمی که دارد برخی ها را به اشتباه انداخته است.

تراویس اسکات و ریحانا

تراویس اسکات و رزالیا در چه آهنگی با یکدیگر همکاری کرده اند؟

این دو با همکاری همدیگر آهنگ TKN را خووانده اند که موفق شد در بیلبورد کشور اسپانیا و نیز کلمبیا رتبه های برتر را کسب کند. همچنین این آهنگ در بین کشورهای دیگر نیز موفق شد تا در بین ۱۰ آهنگ برتر قرار بگیرد. تراویس اسکات از جمله خواننده هایی است که دوست دارد تا با دیگر خواننده های مشهور همکاری داشته باشد.

آیا تراویس اسکات و ریحانا رابطه عاشقانه دارند؟

گمان آن نمی رود که این دو با یکدیگر رابطه ای عاشقانه داشته باشند که البته حرف و حدیث های زیادی در مورد آنها پس از اینکه ریحانا مدل مشهور در سال ۲۰۱۶ میلادی از آلبوم معروف او حمایت کرد، به وجود آمد. در آن سال این مدل گفت که آلبوم وی به نام Astroworld از جمله آلبوم های ناب به شمار می رود و همین مسئله موجب شد تا شایعات زیادی به وجود آید. برخی ها او را از همان زمان  زن تراویس اسکات می نامیدند که البته برخی ها هم این رابطه را حرفه ای دانستند.

تراویس اسکات در هالووین چه لباس هایی پوشیده بود؟

او در این جشن لباس هایی به شکل بتمن را پوشیده بود و از خود عکسی گرفته و آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که همین مسئله موجب واکنش های زیادی شد. البته او خیلی زود آن را از روی صفحه خود حذف کرد و به جای آن یک شکلات قهوه ای را منتشر کرد که البته فایده ای نداشت و کاربران در زیر آن در بخش کامنت ها به جان هم افتاده بودند و یکدیگر را فحش می دادند. برخی ها که طرفدار سفت و سخت او بودند از وی حمایت کرده بودند اما برخی از منتقدانش به او به شدت می تاختند.

تراویس اسکات و کایلی جنر به چه صورت با همدیگر آشنا شدند؟

گفته می شود که از کایلی جنر یک بازیگر سینما و تلویزیون بوده است و از شهرت زیادی هم برخوردار می باشد. او از همان ابتدا عاشق ترانه های تراویس اسکات بوده است و یکی از فن های سرسخت او محسوب می شود. در مراسمی که با او ملاقات می کند این موضوع را مطرح می کند و می گوید که من خیلی کارهایت را دوست دارد. آنها از همان زمان دوست می شوند و از آنجایی که او زیبایی خاصی دارد، رفته رفته دل این خواننده را بدست می آورد و تعداد ملاقات ها بیشتر و بیشتر می شود تا اینکه در سال ۲۰۱۷ با هم ازدواج می کنند.

تراویس اسکات و دریک

رابطه تراویس اسکات و دریک به چه صورت می باشد؟

اسکات و دریک از جمله خواننده های مطرح سبک رپ و هیپ هاپ هستند. از جمله نقاط مثبت اخلاق تراویس اسکات این می باشد که همیشه با دیگر خوانندگان ترانه های مشترکی می خوانند تا بتواند از کنار آنها نکته ای را یاد بگیرد. او با دریک هم ترانه موفق سیکو مود را خوانده است. ترانه ای که رکورد زد  در بیلبورد آمریکا رتبه یک را کسب کرد و در دیگر کشورها هم به مدت ۳۰ هفته متوالی جزء ده موسیقی برتر بود.

ماجرای برج Travis scott چیست؟

موضوع از این قرار است که او برای مدتی به فرانسه سفر می کند و از برج ایفل دیدن می کند و گمانه زنی هایی در مورد برگزاری کنسرت در آن ایجاد می شود که البته هنوز هیچ خبری در مورد آن منتشر نشده است. احتمال دارد که یکی از برنامه های آینده او باشد.

کنسرت Travis scott در چه کشورهایی برگزار شده است؟

او تا به حال کنسرت های زیادی را در کشورهای مختلف برگزار کرده است. اما از جدیدترین کنسرت های او در سال ۲۰۲۱ میلادی می توان به دو برنامه اشاره کرد. تراویس اسکات قصد دارد که یک کنسرت را در ورزشگاه هارد راک شهر میامی اجرا کند و دیگری را در ساحل پرایا دا روچا در شهر پورتیمائو برگزار نماید. همچنین او در سال ۲۰۱۹ در شهرهای مختلف آمریکا تور برگزار کرده بود. در سال ۲۰۲۰ هم در بریتانیا کنسرت آنلاینی را برگزار کرده بود.

سوالات متداول

پسر تراویس اسکات کیست؟

در واقع او پسری ندارد و تنها فرزند او دختر است و اسم او استورمی می باشد که از کایل جنر به دنیا آمده است.

خانه تراویس اسکات چقدر می ارزد؟

گفته می شود که او این خانه را ۱۳ و نیم میلیون دلار خریداری کرده است و در حال حاضر در بهترین منطقه شهر واقع شده است.

پدر و مادر تراویس اسکات چه شغلی داشتند؟

مادرش کارمند شرکت اپل بوده است و پدرش هم مغازه ای را برای خود راه اندازی کرده بود و سرگرم بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]