کوجی زادوری یک فیلم ساز، کارگردان، ترانه سرا، عکاس و تولید کننده نماهنگ بوده که در حال حاظر ساکن لس آنجلس است. البته بعضی ها او را از بازیگران هندی هم می شناسند. از کار های وی می توان به آهنگ های قصه گو و برگرد شهره صولتی، آهنگ های آینده و ببخش سیاوش قمیشی و فیلم گوهر شب چراغ اشاره کرد. امروز می خواهیم درباره زندگی نامه کوجی زادوری اطلاعاتی را به شما بگوییم پس اگر می خواهید درباره بیوگرافی کوجی زادوری بدانید تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

بیوگرافی کوجی زادوری

بیوگرافی کوجی زادوری

در قسمت زیر به بیوگرافی این خواننده اشاره شده است. باید بدانید او در بعضی از فیلم ها به عنوان یکی از بازیگران هندی مرد ایفای نقش نیز کرده است.

 • نام: کوجی زادوری
 • متولد: ۱۱ فروردین سال ۱۳۳۲، ۳۱ مارس ۱۹۵۳ (۶۸ سال)
 • حرفه فعالیت: فیلم ساز، کارگردان، ترانه سرا و عکاس
 • ملیت: ایرانی ارمنی تبار و ساکن لس آنجلس
 • سال فعالیت: از سال ۱۹۹۱ تا کنون
 • کار برجسته: فیلم گوهر شب چراغ سال ۱۹۹۸
 • اولین کار حرفه ای: نماهنگ قصه گو از شهره صولتی
کوجی زادوری کیست؟

کوجی زادوری کیست؟

کوجی زادوری از زیبا ترین بازیگران هندی متولد ۱۱ فروردین سال ۱۳۳۲ به عبارتی ۳۱ مارس سال ۱۹۵۳ است. او یک فیلم ساز، کارگردان و تولید کننده فیلم و نماهنگ ها در هالیوود می باشد. وی فردی ایرانی ارمنی تبار بوده و در حال حاظر در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. این ترانه سرا علاوه بر فیلم سازی در ترانه سازی نیز فعالیت دارد و از چهره های فعال در موسیقی پاپ است.

اولین تجربه حرفه ای این هنرمند ساخت نماهنگ از شهره صولتی به نام قصه گو بود که به گفته خود او آن را با بودجه صفر آغاز کرد. بعد از آن با هنرمندانی همچون شهره صولتی در آهنگ برگرد که در سال ۱۳۹۲ منتشر شد، راستین در آهنگ چه ها شد که در سال ۱۳۷۲ منتشر شده است، با سیاوش قمیشی در آهنگ های آینده منتشر شده در سال ۲۰۱۴ و نماهنگ ببخش منتشر شده در سال ۲۰۱۹ و با خانوم گوگوش در آهنگ اتاق من که در سال ۱۳۸۳ منتشر شد همکاری کرده است. او همچنین در فیلم گوهر شب چراغ نقش فیلم برداری رابر عهده داشته است. فیلم گوهر شب چراغ در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. در ادامه بیشتر درباره بیوگرافی هنری زادور می خوانید. او ازدواج کرده و دارای دو فرزند می باشد ولی از همسر این هنرمند اطلاعاتی در دسترس نیست. زادوری، کارگردان سرشناس در حرفه عکاسی نیز فعالیت می کند . تصاویری از بازیگر ایرانی آنا نعمتی زمانی که به لس آنجلس سفر کرده بود گرفته است که انتشار این عکس ها حاشیه های زیادی از طرف مخاطبان در پی داشت.

آدرس پیج اینستاگرام کوجی زادوری

آدرس پیج اینستاگرام کوجی زادوری

پیج اینستاگرام این هنرمند با آدرس kojiland در دسترس می باشد.

دین کوجی زادوری

از دین این هنرمند در حرفه فیلم و موسیقی اطلاعاتی در دسترس نیست.

حوزه فعالیت کوجی زادوری چیست؟

کوجی زادوری متولد ۱۱ فروردین سال ۱۳۳۲ است. او فیلم ساز، کارگردان و تولید کننده فیلم و نماهنگ ها در هالیوود می باشد. وی در حال حاظر در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. کوجی زادوری علاوه بر فیلم سازی در ترانه سازی نیز فعالیت دارد و از چهره های فعال در موسیقی پاپ است. کوجی زادوری، کارگردان سرشناس در حرفه عکاسی نیز فعالیت می کند. زادوری تصاویری از بازیگر ایرانی، آنا نعمتی زمانی که به لس آنجلس سفر کرده بود گرفته است.

درآمد کوجی زادوری

درآمد کوجی زادوری

درآمد زادوری از فیلم ها و نماهنگ هایی که می سازد تامین می شود و اطلاعی از درآمد دقیق او در دسترس نیست. کوجی زادوری در حرفه عکاسی و موسیقی پاپ نیز در حال فعالیت می باشد.

بیماری کوجی چیست؟

از بیماری کوجی زادوری این هنرمند ایرانی اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

اولین کار کوجی زادوری چه بود؟

اولین آهنگ این هنرمند ارمنی تبار ساخت نماهنگ از شهره صولتی به نام قصه گو بود که به گفته خود او آن را با بودجه صفر آغاز کرد. این آهنگ شهره صولتی در سال ۱۳۷۵ منتشر شد. بعد از آن با هنرمندانی همچون شهره صولتی در آهنگ برگرد که در سال ۱۳۹۲ منتشر شد، راستین در آهنگ چه ها شد که در سال ۱۳۷۲ منتشر شده است، با سیاوش قمیشی در آهنگ های آینده منتشر شده در سال ۲۰۱۴ و نماهنگ ببخش منتشر شده در سال ۲۰۱۹ و با خانوم گوگوش در آهنگ اتاق من که در سال ۱۳۸۳ منتشر شد همکاری کرده است. او همچنین در فیلم گوهر شب چراغ نقش فیلم برداری رابر عهده داشته است. فیلم گوهر شب چراغ در سال ۱۹۹۸ منتشر شد.

بهترین کار های کوجی زادوری

بهترین کار های کوجی زادوری

در قسمت زیر به بهترین آهنگ های وی اشاره شده است.

آهنگ قصه گو از شهره صولتی

آهنگ قصه گو از شهره صولتی با کارگردانی کوجی زادوری در سال ۱۳۷۵ منتشر شده که این نماهنگ با آهنگ سازی و تنظیم کنندگی محمد مقدم و ترانه سرا شهیار قنبری می باشد.

نماهنگ برگرد از شهره صولتی

آهنگ برگرد شهره صولتی با کارگردانی زادوری در سال ۱۳۹۲ منتشر شده که این نماهنگ با آهنگ سازی علی بروجردی، تنظیم کنندگی میلاد اکبری و ترانه سرای آن مریم اسدی می باشد.

نماهنگ چه ها شد از راستین

آهنگ چه ها شد با کارگردانی کوجی زادوری در سال ۱۳۷۲ منتشر شد این نماهنگ با خوانندگی ابی، ترانه سرا اردلان سرفراز، آهنگسازی و تنظیم کنندگی فرید زلاند می باشد.

نماهنگ آینده از سیاوش قمیشی

نماهنگ آینده از سیاوش قمیشی

آهنگ آینده با کارگردانی زادوری در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. این نماهنگ با آهنگ سازی سیاوش قمیشی، ترانه سرا رضا میرفخرایی تنظیم کنندگی رضا شیرزاد می باشد. ملودی این آهنگ قبلا با عنوام City of The Sun در آلبوم City of The Sun قمیشی منتشر شده بوده است.

نماهنگ اتاق من از گوگوش

آهنگ اتاق من با کارگردانی زادوری در سال ۱۳۸۳ منتشر شده این نماهنگ با آهنگ سازی مهرداد آسمانی، ترانه سرا شهیاد قنبری و تنظیم کنندگی اندی جی می باشد.

نماهنگ ببخش از سیاوش قمیشی

آهنگ ببخش با کارگردانی این هنرمند در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این نماهنگ با آهنگ سازی سیاوش قمیشی، ترانه سرا رها اعتمادی و تنظیم کنندگی الیاس شیرزاد می باشد. خود سیاوش قمیشی این آهنگ را در دهه ۵۰ شمسی برای آهنگ غریبه با خوانندگی ابی لیتلز ساخته است و نماهنگ ببخش بازسازی این آهنگ بوده است.

فیلم گوهر شب چراغ

ازدیگر کار های هنری زادوری می توان به فیلم گوهر شب چراغ اشاره کرد که فیلم برداری این فیلم بر عهده کوجی زادوری بوده است. این فیلم در سال ۱۹۹۸ منتشر شد.

عکس های کوجی زادوری

عکس های کوجی زادوری

شما می توانید علاوه بر شبکه های اجتماعی عکس های کوجی زادوری اینستا را در پیج اینستاگرام او مشاهده کنید. رام این هنرمند با آدرس kojiland در دسترس می باشد.

سوالات متداول

 1. زادوری کیست؟

  زادوری متولد ۱۱ فروردین سال ۱۳۳۲ است. او یک فیلم ساز، کارگردان و تولید کننده فیلم و نماهنگ ها در هالیوود می باشد. وی در حال حاظر در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند و کوجی زادوری علاوه بر فیلم سازی در ترانه سازی نیز فعالیت دارد و از چهره های فعال در موسیقی پاپ است. تجربه حرفه ای این هنرمند ساخت نماهنگ از شهره صولتی به نام قصه گو بود که به گفته خود او آن را با بودجه صفر آغاز کرد. او ازدواج کرده و حاصل آن دو فرزند می باشد ولی از ازدواج کوجی زادوری و همسرش اطلاعاتی در دسترس نیست.کوجی زادوری، کارگردان سرشناس در حرفه عکاسی نیز فعالیت می کند .

 2. آیا او با سیاوش قمیشی همکاری داشته است؟

  بله اولین همکاری آن ها نماهنگ آینده از سیاوش قمیشی بوده که این آهنگ با کارگردانی زادوری در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. این نماهنگ با آهنگ سازی سیاوش قمیشی، ترانه سرا رضا میرفخرایی تنظیم کنندگی رضا شیرزاد می باشد. ملودی این آهنگ قبلا با عنوام City of The Sun در آلبوم City of The Sun قمیشی منتشر شده بوده است. و دومین همکاری آن ها با هم در نماهنگ ببخش از سیاوش قمیشی بوده است. آهنگ ببخش با کارگردانی زادوری در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این نماهنگ با آهنگ سازی سیاوش قمیشی، ترانه سرا رها اعتمادی و تنظیم کنندگی الیاس شیرزاد می باشد. خود سیاوش قمیشی این آهنگ را در دهه ۵۰ شمسی برای آهنگ غریبه با خوانندگی ابی لیتلز ساخته است و نماهنگ ببخش بازسازی این آهنگ بوده است.

 3. کوجی زادوری در چه حرفه ای فعالیت می کند؟

  کوجی زادوری متولد ۱۱ فروردین سال ۱۳۳۲ است. او فیلم ساز، کارگردان و تولید کننده فیلم و نماهنگ ها در هالیوود می باشد. وی در حال حاظر در لس آنجلس آمریکا زندگی کرده و کوجی زادوری علاوه بر فیلم سازی در ترانه سازی نیز فعالیت دارد و از چهره های فعال در موسیقی پاپ است. کوجی زادوری، کارگردان سرشناس در حرفه عکاسی نیز فعالیت می کند. زادوری تصاویری از بازیگر ایرانی، آنا نعمتی زمانی که به لس آنجلس سفر کرده بود گرفته است.

 4. کوجی زادوری با چه هنرمندانی همکاری داشته است؟

  با شهره صولتی در آهنگ برگرد، راستین در آهنگ چه ها شد که در سال ۱۳۷۲ منتشر شد، با سیاوش قمیشی در آهنگ آینده و ببخش و با خانوم گوگوش در آهنگ اتاق من که در سال ۱۳۸۳ منتشر شد همکاری کرده است. اولین آهنگ کوجی زادوری ساخت نماهنگ از شهره صولتی به نام قصه گو بود که به گفته خود او آن را با بودجه صفر آغاز کرد. این آهنگ شهره صولتی در سال ۱۳۷۵ منتشر شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]