در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از ۱۰ بازیکن برتر بسکتبال یعنی لبران جیمز صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید

لبران جیمز و همسرش

لبران جیمز و همسرش

LeBron James در سال ۱۹۸۴ در یکی از شهر های آمریکا به دنیا آمده است، هم چنین او یکی از بازیکنان حرفه‌ ای بسکتبال آمریکایی می‌ باشد که برای تیم لس آنجلس لیکرز در اتحادیهٔ ملی بسکتبال nba بازی می ‌کند.

همسر او که ساوانا نام دارد یکی از دوستان دور او به شمار می رفته است، که در یکی از مهمانی ها با یک دیگر آشنا شدند، آن ها به مدت ۱۰ سال قرار می گذاشتند و سر انجام در سال ۲۰۱۳ در یک مجلس خصوصی و فوق لاکچری با همدیگر ازدواج کردند.

معرفی فرزندان لبران

لبران دارای سه فرزند که شامل دو پسر و یک دختر می باشد، دارد، فرزند اول او در ۶ اکتبر به دنیا آمد، فرزند دوم  در ۱۴ ژوئن ۲۰۰۷ به دنیا آمد و در نهایت دختر کوچک لبران در ۲۲ اکتبر سال ۲۰۱۴ به دنیا آمده است.

جیمز یکی از بازیکنان معروف تیم لس آنجلس لیکرز است. این تیم یکی از ۵ تیم برتر بسکتبال nba بوده و لیبران که بخاطره بازی خوبی که در مسابقات این تیم از خود نشان داده است، بسیار معروف شده. او یکی از برجسته ترین بازکنان در دنیا می باشد، که در تیم لیکرز به اوج شهرت و پیشرفت خود رسید، چرا که این تیم یکی از بهترین تیم های آمریکا می باشد.

نکته ای که بهتر است بدانید این است که جیمز تا به الان توانسته است چهار بار به عنوان با ارزش ‌ترین بازیکن NBA‌ انتخاب شود که این انتخاب شدن نشانه ای از ویژگی‌ ها و قابلیت ‌های منحصر به فرد او دارد. شرکت برادران وارنر در روز های گذشته مبلغ ۱۵.۸ میلیون دلار را در کمپانی Uninterrupted که توسط جیمز بنیان نهاده شده است، سرمایه ‌گذاری کرده اند.

ثروت لبران جیمز

لبران جیمز طرفدار لیورپول

جیمز، یکی از بازیکنان معروف بسکتبال که هوادار لیورپول و یکی از سهامداران بخش کوچک این باشگاه نیز می باشد، بعد از دیدار شب گذشته به پیروزی تیم محبوب و مورد علاقی خود واکنش نشان داد و در توییتی گفت که شبی فوق العاده برای قرمزها است و من از این موضوع بسیار خوشحال هستم.

بهتر است که بدانید او در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ چهار بار در فینال ان بی ای حضور پیدا کرد و فقط دو بار موفق به کسب عنوان قهرمانی ان بی ای شد. که یک بار با شکست دادن تیم اوکلاهاما و بار دیگر با شکست دادن تیم سن آنتونیو موفق به قهرمانی در ان بی ای شد.

اینستاگرام لبران جیمز

او در اینستاگرام فعالیت زیادی انجام می دهد، او هم اکنون نزدیک به ۷۵ میلیون فالوور دارد، که جیمز را به یکی از سلبریتی ها با فالوور زیاد تبدیل کرده است. در بیشتر مواقع عکس هایی از خود برای طرفدارانش منتشر می کند، او در باره ی اینستاگرام گفته است که این محیط مجازی برای انتشار عکس ها و انرژی های مثبت به هم دیگر بسیار خوب است. هم چنین افزوده است که اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی مورد علاقه اش است که کار کردن با آن بسیار راحت و لذت بخش است. برای دنبال کردن اینستاگرام لبران جیمز می توانید از این لینک اقدام کنید.

بررسی دقیق از ثروت لبران جیمز

او یکی از بازیکنان حرفه‌ ای بسکتبال آمریکایی می‌ باشد که برای تیم لس آنجلس لیکرز در اتحادیهٔ ملی بسکتبال (NBA) بازی می ‌کند. هم چنین او تنوانسته است از این حرفه و به دلیل این که یکی از گران قیمت ترین بازیکنان می باشد، ثروت هنگفتی را بدست آورد و هم چنین او یکی از پولدار ترین بازیکنان در بسکتبال است.

کارشناسان بسکتبال تخمین زده اند که تقریبا جیمز بالا ترین دستمزد را برای هر فصل از بازی نسبت به سایر بازیکنان دریافت می کند و هم چنین خیلی از تیم ها آرزو دارند که جیمز در یکی از فصل های مسابقات برای آن ها بازی کند.

بهترین اسلم دانک های لبران جیمز

بهترین اسلم دانک های لبران جیمز

جالب است که بدانید کارشناسان بازی بسکتبال، او را به عنوان یکی از بزرگ ‌ترین و برترین بازیکنان بسکتبال در تاریخ NBA معرفی کرده اند و هم چنین زمانی که بحث‌ هایی که در مورد رده ‌بندی بهترین و برترین بازیکن پیش می آید، همواره جیمز را به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال به یاد می آورند.

تمرینات لبران

تمرینات لبران جیمزبسیار منحصر به فرد و خاص می باشد که حتی سایر افراد عادی نمی توانند این تمرینات را انجام بدهند، او علاوه بر تمرینات بازی خود، ورزش بدنسازی را نیز به طور حرفه ای انجام می دهد و هم چنین در این باره گفته است زمانی که قدرت بدنی ام از طریق ورزش کردن زیاد می شود ارتباط مستقیمی بر روی عملکر من در بازی دارد و این عملکرد را بسیار خوب می کند و از آن راضی هستم.
بهترین دانک های لبران جیمز را می توانید در سایت های مختلف جستجو کنید و به صورت کلیپ مشاهده کنید. اما طبق نتایج و مشاهدات کارشناسان، بهترین دانک او را در سال ۲۰۱۱ دانسته اند که او در یکی از این مسابقات استعداد و هم چنین قدرت بازی خود را به رخ همگان کشید و بهترین دانک در همان بازی داشته است.


بیوگرافی لبران جیمز

بیوگرافی لبران جیمز از زبان خودش

اگر بخواهیم از ابتدا به زندگی نامه لبران جیمز بپردازیم این گونه است که او در سال ۱۹۸۴ ماه دسامبر در شهر زیبای اکران متولد شد، جالب است که بدانید اختلاف سنی او و مادرش گلوریا ماری جیمز فقط ۱۶ سال است.

آن ها با مشکلات زیادی رو به رو می شدند، مانند این که به دلیل درآمد کم و نداشتن کار مناسب، مجبور بودند مدام از آپارتمانی به آپارتمان دیگر نقل مکان کنند و هم چنین مادرش تنهایی وظیفه بزرگ کردن او را به عهده داشته است. چرا که پدرش به دلیل این که فردی سابقه‌ دار در امور جنایی بوده است، همیشه به عنوان بزهکار معرفی و تحت تعقیب پلیس بوده است و می توان این گونه بیان کرد که پدرش نقشی در زندگی جیمز و مادرش نداشته است.

آن ها معمولا به آپارتمان‌ هایی که در محلات فقیرنشین بوده و نزدیک به شهر بوده است و همسایگان خوبی نیز در آن محلات وجود نداشته، مجبور به سکونت بودند. بعد از مدتی گلوریا ماری متوجه می شود که اگر پسرش در یک محیط بهتر و با آرامش بیشتری زندگی کند امکان موفقیت و هم چنین پیشرفت بیشتری برای او وجود دارد و سلامتی فکر و ذهن او نیز تضمین می ‌شود.

واکر یکی از مربیان فوتبال

بعد از مدت ها پیگیری و تلاش های زیاد، هنگامی که مادر لبران جیمز متوجه شد نمی تواند آن محله ی خوب و امنی را که می خواهد برای خودش و هم چنین پسرش اجاره کند، ناگزیر پسرش را به خانواده فرانک واکر بسپارد، واکر نیز یکی از مربیان خوب فوتبال در یکی از محلات متوسط بوده است که بسکتبال را به جیمز در سن ۹ سالگی معرفی کرد.

در دوران مدرسه به علت بازی خوبش در بسکتبال، دوستانش به او لقب ستاره جدید را دادند، که باعث تلاش های بیشتر او شده بود. ان بی ای در سال ۲۰۰۳ او را انتخاب کرد و بدین ترتیب او به کلیواند کاوالیرز پیوست. او عنوان بهترین بازیکن سال اولی در تیم را با تلاش هایی که کرده بود، توانست خیلی سریع بدست آورد.

لبران جیمز و حامد حدادی

لبران ستاره نو ظهور

طرفداران بسکتبال وهم چنین مردم بعد از مشاهده ی تعدای از بازی های او متوجه شدند که با یک ستارهٔ نو ظهور رو به رو هستند، که آینده ی بسیار روشنی در انتظار اوست.

جالب است که بدانید لبران جیمز و مسی از بهترین دوستان یک دیگر به شمار می روند و هم چنین برخی از رسانه ها گفته اند که جیمز در عروسی خصوصی مسی نیز حضور داشته است و هم چنین امسال، مسی در اینستاگرام کامنتی برای جیمز گذاشته بود، که بسیار پر بازدید شده بود، در فضای مجازی عکس های زیادی از این دو نفر در کنار یک دیگر وجود دارد.

لبران جیمز و حامد حدادی

لبران جیمز و حامد حدادی بیرون از حرفه ی بسکتبال بهترین دوستان یک دیگر می باشند، اما در مسابقات یکی از رقیبان سر سخت و قدر برای همدیگر هستند. به طوری که خیلی از طرفداران بازی بسکتبال، هنگامی که این دو نفر در مقابل هم بازی دارند، بسیار خوشحال می شوند. چرا که در این باره می گویند مسابقه زمانی که جیمز و حامد حدادی در مقابل هم هستند، بسیار هیجان انگیز می شود و هم چنین ارزش دیدن را دارد.

سوالات متداول درباره ی لبران جیمز

  1. لبران جیمز کیست؟

    جیمز در سال ۱۹۸۴ در یکی از شهر های آمریکا به دنیا آمده است، هم چنین او یکی از بازیکنان حرفه‌ ای بسکتبال آمریکایی می‌ باشد که برای تیم لس آنجلس لیکرز در اتحادیهٔ ملی بسکتبال (NBA) بازی می ‌کند.

  2. کودکی لبران چگونه بوده است؟

    آن ها مشکلات زیادی رو به رو می شدند، مانند این که به دلیل درآمد کم و نداشتن کار مناسب، مجبور بودند مدام از آپارتمانی به آپارتمان دیگر نقل مکان کنند و هم چنین مادرش تنهایی وظیفه بزرگ کردن او را به عهده داشته است، چرا که پدرش به دلیل این که فردی سابقه‌ دار در امور جنایی بوده است.

  3. لبران چگونه وارد تیم حرفه ای بسکتبال شد؟

    ان بی ای در سال ۲۰۰۳ او را انتخاب کرد و بدین ترتیب او به کلیواند کاوالیرز پیوست. او عنوان بهترین بازیکن سال اولی در تیم را با تلاش هایی که کرده بود، توانست خیلی سریع بدست آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]