لاجیک یکی از معروف ترین رپر های آمریکایی است که تا به حال آهنگ های زیادی را روانه بازار کرده است که برخی از آنها توانسته اند در چارت های کشورهای مختلف رتبه های برتر را کسب کنند. همچنین وی تا به حال با افراد زیادی هم همکاری های مشترکی داشته است که توانسته از این طریق بر تجربه و شهرت خود بیافزاید. وی از جمله افرادی بوده است که در محله هایی که محل خلافکاران و گانگستران بوده است رشد یافته و در دوران کودکی خود با فقر، تنگدستی، اعتیاد و مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم کرده است. وی پس از آنکه از مدرسه اخراج شد به سمت رپ آمد و توانسته با پشتکار و با تکیه بر مهارت و استعداد خود به یکی از برترین های این سبک تبدیل شود و کارهای ناب زیادی را به بیرون دهد. اطلاعات بیشتری را در ادامه این مقاله در مورد  Logic به شما خواهیم داد. با ما همراه  باشید.

بیوگرافی لاجیک

بیوگرافی لاجیک به چه صورت می باشد؟

لاجیک کیست سوال بیشتر هواداران این خواننده است که در زمانی که به شهرت رسید، در ذهن آنها نقش بسته بود. نام کامل او سر رابرت برایسون هال دوم می باشد که در ۲۲ ژانویه سال ۱۹۹۰ میلادی متولد شده است. او در مریلند به دنیا آمده است و جالب است بدانید که مادرش سفید پوست و پدرش از آفریقایی های ساکن آمریکا می باشد. این خواننده در محله وست دیر پارک در گیترزبرگ شهر مریلند بزرگ شده است. در آن زمان پدرش اعتیاد شدیدی به کوکائین داشت و مادرش هم یک الکلی خراب بود. او زمانی که یک نوجوان بود، برادرانی داشت که جلوی چشمان او کوکائین و کراک می ساختند و به افراد معتاد محله و نیز پدرشان می فروختند و از این طریق امرار و معاش می کردند. این مسئله موجب شد تا او هم کم کم به این راه کشانده شود.

زندگینامه لاجیک به این صورت پیش می رفت که او در زمانی که در دبیرستان درس می خواند، از استعداد خوبی برخوردار بود اما مرتب از کلاس های درس فرار می کرد و به همین دلیل هم مسئولان وی را اخراج کردند. از آن به بعد وی با سالومون تیلور آشنا شد. او یک موزیسین بود و قصد داشت که این رشته را به وی یاد بدهد. استعداد و پشتکار وی استادش را متعجب کرد و پس از اینکه نخستین کار خود را به بیرون داد موجب تعجب بسیاری از اهالی موسیقی شد.

همسر لاجیک چه کسی بود؟

در واقع بنا بر گزارش های متعدد، وی تا به حال با دو نفر ازدواج کرده است که اولی آنها جسیکا آندره آ بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی با هم آشنا شدند. وی یک مدل بوده است که بیشتر فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام دنبال می کرده است. این دو با هم ملاقات هایی داشته اند که موجب شد تا رفته رفته رابطه آنها گرم تر شود و به هم علاقمند شوند. همچنین این دو در آهنگ هایی هم همکار کرده اند که موجب رابطه محکم تر آنها شده بود. رابطه آنها تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت تا اینکه به دلیل اختلافاتی از هم جدا شدند. البته این جدایی باعث نشد که رابطه دوستانه خود را به طور کلی قطع کنند.

یک سال بعد از آن، لاجیک سراغ یک مدل دیگر به نام بریتنی نوئل رفت و با او دوست شد. این دو رابطه دوستی را تبدیل به رابطه عاشقانه کردند و با هم ازدواج کردند. در حال حاضر گفته می شود که حاصل عشق آنها یک پسر خوشکل می باشد.

فرزندان لاجیک چه کسانی می باشند؟

در واقع این خواننده تنها یک فرزند دارد که پسر می باشد و اسم او بابی است. زمانی که از همسر نخست خود جدا شد، با بریتنی نوئل وارد رابطه شد. او یک طراح لباس و مدل بود که رابطه آنها خیلی زود شکل گرفت و تبدیل به رابطه عاشقانه شد. برخی از لباس های او در ترانه هایش را همسرش طراحی کرده است. این دو پس از مدتی ازدواج کردند و تنها پسر وی را به دنیا آورده است. پس از اینکه پسر به دنیا آمد، تصاویر او را در فضای مجازی منتشر کرد  و این خبر را به همه هوادارانش داد. وی در زیر این تصویر نوشته بود که اهمیت خاصی به حریم خصوصی و خانواده می دهم.

همسر لاجیک

درآمد لاجیک چقدر می باشد؟

برخی از سایت ها در این باره نوشته اند که در سال ۲۰۲۰ وی تا به حال توانسته است که ۱۷ میلیون دلار را به جیب بزند. این خواننده تا به حال کارهای نابی را روانه بازار کرده است که توانسته است فروش های خوبی را داشته باشند. همچنین وی تا به حال توانسته رتبه های برتر را هم کسب کند که مستقیما روی درآمد وی نیز تاثیر مثبتی دارد. علاوه برآن، در برخی از گزارش های دیگر آمده است که وی تنها توسط یکی از ترانه هایش موفق شده تا به حال به طور کلی حدود ۳۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد که رقمی خیره کننده است. همچنین در برخی دیگر از سایت ها آمده است که وی حتی به خاطر یکی از ترک هایش هم ۱۰ میلیون دلار مالیات داده است که نشان دهنده درآمد بالای وی می باشد. این خواننده همچنین از فضای مجازی و نیز برگزاری کنسرت ها هم سالانه درآمد خوبی را به جیب می زند.

ماشین لاجیک چیست؟

گفته می شود که او یکی از فن های بی ام وی آی ۸ است و این مارک را از همه مدل های دیگر بیشتر دوست دارد. قیمت این مدل بیش از ۲۰۰ هزار دلار برآورد می شود که وی یکی از رنگ های مشکی آن را در خریداری کرده است.. همچنین گفته می شود که وی در پارکینگ خانه خود مدل های مختلفی دارد و که در برخی از مواقع سالانه چند عدد از آنها را به فروش می گذارد تا بتواند مدل های جدیدی را که به بازار آمده است را خریداری کند و جایگزین آنها نماید. او نیز یک ماشین باز حرفه ای است و مانند دیگر ترانه خوان ها دوست دارد تا از این طریق هم توجه همه را به طرف خود جلب نماید. هر چند که وی توانسته بیشتر آنها را با استفاده از قراردادهایی که با شرکت های اتومبیل سازی بسته، بدست بیاورد اما برخی از مدل های ناب را شخصا خریداری کرده است.

آیا مرگ لاجیک حقیقت دارد؟

در حال حاضر وی زنده است و باید عرض کنیم که شایعات زیادی در مورد وی وجود دارد. همانطور که می دانید بیشتر افرادی که خرید و فروش مواد مخدر انجام می دهند یا داده اند همواره در معرض درگیری های مسلحانه می باشند. این خواننده نیز از زمانی که کوچک بوده است، شاهد تولید مواد مخدر توسط برادران و پدر خود بوده است که همواره با گانگسترها در ارتباط بوده است. او نیز از همان زمان با این کار آشنا شده است اما توانسته تا حدودی جلو خودش را بگیرد و از این کار کنار بکشد. هر چند که او اعلام کرده است که معتاد نیست اما به طور مرتب بعضی مواقع مواد مصرف می کند. بسیاری از خواننده های رپ هستند که به مصرف مواد اعتیاد شدیدی دارند و حتی ما شاهد مصرف بیش از حد آنها بوده ایم که موجب مرگ آنها شده است. اما این خواننده در حال حاضر زندگی خود را ادامه می دهد.

خانه لاجیک

خانه لاجیک چه ویژگی هایی دارد؟

اسم خانه لاجیک، هایدن هیلز می باشد که در آن ۶ اتاق خواب و ۶ حمام وجود دارد. این خانه در محله افراد سر شناس دیگری وجود دارد. متراژ آن بسیار بزرگ می باشد و در آن تمامی امکانات رفاهی وجود دارد. این خانه آنقدر بزرگ است که برخی ها آن را با هتل اشتباه می گیرند. ارزش آن چیزی حدود ۳ و نیم میلیون دلار برآورد شده است و رقمی خیره کننده به شمار می رود. این خانه یکی از مدرن ترین خانه های محله می باشد که در آن تجهیزات کاملی وجود دارد. همچنین دکوراسیون آن به سبک جدید می باشد و نمای معماری آن هم چشمان خیلی ها را به خود می دوزد.

آیا اینستاگرام لاجیک فعال است؟

اینستاگرام لاجیک به نام خودش ایجاد شده است و در حال حاضر فعالیت گسترده ای را انجام می دهد. همچنین گفته می شود که این خواننده تا به حال حدود ۷ میلیون فالور دارد و بیش از ۶۰ پست مختلف را هم برای هواداران خود منتشر کرده است. این پست ها بیشتر تصاویر و کلیپ های مربوط به خودش می باشد که توانسته بازدید، لایک و کامنت های بسیاری را دریافت کنند. همچنین برخی از تصاویر او در کنار خانواده اش را به نمایش می گذارد که نشان دهنده توجه وی به این مسئله است. پست های وی تا به حال بازدید های زیادی را گرفته است. او مدتی پیش که در تعطیلات به سر می برد، چند پست مختلف را منتشر کرده بود که ویو زیادی خوردند. یکی از آخرین پست های او آهنگی از وی است که کامنت، لایک و بازدید زیادی را کسب کرده است.

آهنگ های برتر لاجیک

آهنگ های برتر لاجیک شامل چه مواردی می باشند؟

در دوران نوجوانی با فردی با نام سالومون تیلور که یک رپر بود، دوست شد. از طریق وی با سبک رپ آشنا شد  و سپس با تشویق وی یک فیلم به نام Kill Bill را تماشا کرد که با سبک هیپ هاپ  نیز آشنایی یافت. کارهای گروهی با نام Wu-Tang Clan را گوش می داد و هیپ هاپ را بهتر شناخت. در همان سال ها بود که یکی از آلبوم های مشهوری که به این سبک خوانده شده بود را خریداری کرد و توانست با کمک تیلور یک میکسی را با نام هنری خود به بیرون بدهد و به شهرت برسد.

confessions of a dangerous mind

این آهنگ پنجمین آهنگی است که در استودیو ضبط کرده است و در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد. در این آهنگ امینم، گوچی من، جی ایزی، ویل اسمیت، ویز خلیفا و دی ام وی حضور داشتند. این موزیک موفق به کسب رتبه نخست بیلبورد ۲۰۰ آمریکا شد و سومین کار این خواننده بود که به این مهم دست یافته بود.

flexicution

در سال ۲۰۱۶ میلادی با همکاری و همراهی جسیکا آندره آ همسر سابق وی و نیز جان لینداه تولید شده بود. پس از عرضه توانست رتبه های خوبی در چارت های کشورهای مختلف بدست بیاورد.

Young Jesus

در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شده است و یکی دیگر از کارهای ناب وی می باشد که توانسته همگان را به خود متعجب کند و استقبال خوبی هم از آن شده بود.

Ballin

از جمله آهنگ هایی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شد و در آن کاسترو یکی از مشهورترین هنرمندان آمریکایی در آن حضور داشته و توانسته رتبه خوبی را هم در چارت ها بدست بیاورد.

everybody

کیلر مایک، دامیان لمار هادسون، جی کول، نو آی دی و نیل دوگراس تایسون هنرمندانی هستند که در آن حضور یافتند. این موسیقی در بیلبورد ۲۰۰ آمریکا هم رتبه یک را کسب کرده بود و استقبال خوبی هم از آن شده بود.

۱-۸۰۰-۲۷۳-۸۲۵۵

در واقع نام آن شماره تلفنی است که مشخص نیست مخصوص چه کسی است. این موسیقی موفق شد در زمان انتشار جایگاه سوم بیلبورد هات آمریکا را از آن خود کند و در شصتمین جشنواره جایزه گرمی نامزد دریافت بهترین آهنگ سال و نیز بهترین موزیک ویدئو شود.

One day

پس از انتشار آن در سال ۲۰۱۸ میلادی، موفق شد تا جایگاه ۸۰ بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا را بدست بیاورد. لاجیک این موسیقی را با همراهی رایان تدر در مراسم اهدای جایزه موزیک ویدئوی ام تی وی در سال ۲۰۱۸ میلادی اجرا کرده بود.

لاجیک و امینم

لاجیک و امینم چه ترانه ای را با هم خوانده اند؟

ترانه قتل کار مشترک لاجیک و امینم است که در تاریخ ۳ می سال ۲۰۱۹ میلادی به بازار عرضه شده است. این موزیک در آلبوم مشهور وی به نام Confession of a Dangerous Mind  منتشر شده است و موفق شد تا رتبه دوم موسیقی های سبک آر اند بی و نیز هیپ هاپ را بدست بیاورد. همچنین این ترانه سومین موزیک برتر وی به شمار می رفت زیرا توانسته بود تا رتبه پنجم بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا را کسب کند. علاوه بر آن این ترانه در چارت های کشورهای دیگر مانند نیوزیلند، فنلاند، استرالیا و بریتانیا جایگاه های نسبتا خوبی را بدست آورده بود. این موسیقی موفق شد تا از صنعت آواشناسی بریتانیا جایزه نقره ای را و از صنعت رکورد آمریکا جایزه پلاتینیوم را کسب کند.

بهترین های Logic شامل چه مواردی می باشند؟

کارشناسان مختلفی در این مورد اظهار نظر کرده اند که نشان می دهد که نظرات مختلفی در این زمینه وجود دارد. بیشتر آنها می گویند که برترین کارهای لاجیک در سال ۲۰۱۴ میلادی به بازار آمده است. آنها به ترانه وی به نام “تحت فشار” اشاره می کنند که در همان سال منتشر شده است. این ترانه موفق به کسب رتبه های خوبی در چارت های کشورهای مختلف شده بود. همچنین متروپولیس از جمله کارهای دیگر وی است که در همان سال منتشر شده بود که موفق شد توجه بسیاری را به طرف او جلب کند. در سال ۲۰۱۵ میلادی هم آهنگی به نام Fade away  را منتشر کرد که سر و صدای زیادی را به وجود آورد. همچنین در سال ۲۰۱۷ هم کار مشهور او به نام Everybody وارد بازار شد که دوباره توانست توجه همه را جلب کند. این خواننده تا به حال کارهای ناب زیادی را منتشر کرده است.

دوست دخترهای Logic چه کسانی بوده اند؟

یکی از آنها جسیکا آندره آ بوده است که گفته می شود که در سال ۲۰۱۵ میلادی با وی آشنا شده است. این دو در ابتدا با هم دوست بوده اند و سپس با هم رابطه برقرار کرده اند که گفته می شود که رابطه آنها روز به روز عمیق شد تا اینکه با هم ازدواج می کنند. مدتی این رابطه طول کشید اما پس از آن با مشکلاتی روبرو شدند و از هم جدا شدند. سپس وی سراغ یک طراح لباس رفت که اسمش بریتنی نوئل بود. مدل کوتاهی از رابطه آنها نگذشته بود که با هم صمیمی شدند . این دو با هم ازدواج کردند و یک فرزند پسر هم دارند.

دوست دخترهای Logic

همکاری Logic با دیگر خوانندگان مشهور به چه صورت بوده است؟

وی تا به حال با افراد و خوانندگان زیادی همکاری هایی داشته است. به طور مثال یکی از آنها امینم می باشد که با هم توانستند تا موسیقی Homicide  را ضبط و روانه بازار کند. این کار توانست بازخورد خوبی داشته باشد و رتبه های خوبی را هم در چارت های مختلف بدست بیاورد. همچنین همکاری های او با دیگر سلبریتی ها هم ادامه پیدا کرد که یکی از آنها جسیکا آندره آ بود. وی مدتی که با او همکاری کرده بود عاشقش شده بود و به همین دلیل به او پیشنهاد ازدواج داد و حتی مدتی را هم در کنار هم زندگی کردند ولی به دلیل اختلافاتی از هم طلاق گرفتند. گفته می شود که یکی از دلایل آن خیانت بود که این موضوع البته تکذیب شد. این دو در حال حاضر هم رابطه دوستانه ای دارند.

علاوه بر آن، جوینر لوکاس یکی دیگر از خوانندگانی بوده است که وی با او همکاری نزدیکی داشت و جالب است بدانید که آنها آهنگی به نام ISIS را ضبط و روانه بازار کردند. همچنین این موسیقی از کارهای اخیر وی می باشد که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. اما نکته جالب دیگر اینکه این دو خواننده قبل از اینکه با هم همکاری کنند، در مورد مسائلی با هم اختلاف نظر داشتند پس از اینکه این اختلافات را حل کردند، یک همکاری قوی را انجام دادند.

درآمد یوتیوب لاجیک چقدر می باشد؟

در واقع باید بگوییم که مشخص نیست که درآمد وی از این طریق چقدر می باشد اما باید در این مورد ممواردی را بازگو کنیم. نکته اول آنکه این خواننده در این شبکه ویدئویی نیز مانند سایر خواننده ها فعالیت گسترده ای دارد و در حال حاضر هم توانسته که مخاطبان زیادی را به طرف خود جذب کند. همچنین نکته بعدی اینکه هر چقدر که ویدئویی را که روی کانال خود بارگزاری کردید، بازدید بخورد، به همان اندازه درآمد شما هم افزایش می یابد. به همین دلیل بازدید ویدئوهای شما تاثیر مستقیمی بر میزان درآمد شما از این طریق دارد. همچنین باید به یاد داشته باشید که هرگز نباید در ویدئوی خود از برندهای شرکت های دیگر استفاده کنید و باید حواستان به مسئله کپی رایت باشد در غیر این صورت شرکت مورد نظر می تواند از شما غرامت بگیرد.

دلیل کناره گیری لاجیک از خوانندگی

دلیل کناره گیری لاجیک از خوانندگی چه بود؟

مدتی است که در برخی از صفحات مجازی آمده است که لاجیک اعلام کرده که دیگر به رشته موسیقی نمی پردازد و کناره گیری کرده است. همچنین این خبر را برخی از سایت ها هم منتشر کرده اند و به آن پرداخته اند که اعلام کرده است که دوست دارد ادامه زندگی خود را در کنار خانواده اش باشد و از زندگی لذت ببرد. البته برخی ها هم می گویند که این تصمیم وی موقتی می باشد و احتمالا به زودی شاهد بازگشت وی خواهیم بود.

آیا لاجیک تا به حال جایزه گرمی کسب کرده است؟

لاجیک تا به حال آثار خوب زیادی را به بازار منتشر کرده است اما تا به حال موفق به کسب این عنوان و جایزه معروف نشده است. وی همچنین تمام تلاش خود را گذاشته است که بتواند به این مهم دست یابد اما تا به حال نتوانسته این امر را محقق کند. حتی یکی از آهنگ هایش دو بار نامزد دریافت این جایزه شده بود اما موفق نشده است در مرحله آخر به این مهم دست یابد و رقابت را به دیگر آهنگ های رقیبان باخته است.

سوالات متداول

آیا لاجیک را برای همیشه کنار گذاشته است؟

مشخص نیست که این ادعا راست باشد یا خیر اما در برخی از سایت ها آمده است که او قصد دارد ادامه زندگی خود را در کنار خانواده و فرزندش بگذراند.

لاجیک چقدر درآمد دارد؟

در هیچ سایتی به طور دلیل مشخص نکرده است که وی چقدر در سال توانسته که به جیب بزند اما در سال ۲۰۱۹ این آمار ۱۷ میلیون دلار بوده است.

لاجیک با چه کسانی تا به حال همکاری داشته است؟

امینم، جسیکا آندره آ و چند تن دیگر از خوانندگان مشهور بوده است که در برخی از آ]نگ ها با همدیگر همکاری کرده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]