در این مقاله قصد داریم شما را با خواننده هایی آشنا کنیم که برخی به اجبار و برخی نیز به خاطر دلایل شخصی، اقدام به مهاجرت و زندگی در کشور آمریکا و شهر لس آنجلس (لس آنجلس در ویکی پدیا) کرده اند. خواننده های لس آنجلسی که معمولا ترکیبی از خواننده های قدیمی و جدید می باشند، طرفداران بسیاری را با خود به همراه دارند. با ما همراه باشید تا با این دسته از خواننده های مطرح ایرانی بیشتر آشنا شوید.

خواننده های لس آنجلسی معروف چه کسانی هستند؟

خواننده های لس آنجلسی معروف چه کسانی هستند؟

معمولا بسیاری از شما، خواننده های لس آنجلسی معروف که بعنوان سلبریتی های ساکن آمریکا هم شناخته می شوند را می شناسید. خواننده هایی که بعد از انقلاب به دلیل این که بتوانند در زمینه موسیقی فعالیت کنند، به کشور آمریکا مهاجرت کرده اند. عمده این خواننده ها را زن ها و مرد هایی تشکیل می دهند که در ایران زمانی به عنوان بهترین خواننده ها در رادیو و تلویزیون قرار گرفته اند. در این قسمت قصد داریم به تعدادی از این خواننده بپردازیم.

ابی

ابی، یکی از بهترین خوانندگان مطرح ایرانی می باشد که پس از روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران، به ناچار به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او از زمانی که به این کشور مهاجرت کرده تا به امروز، آهنگ ها و آلبوم های بسیار جذابی را منتشر کرده است که هر کدام از این آهنگ ها و آلبوم ها با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران او مواجه شده اند. این خواننده هم چنین جزء دسته خواننده های لس آنجلسی می باشد که تا به امروز هم چنان کنسرت های بسیار پر شوری را در کشور های مختلف برگزار می کند.

گوگوش

گوگوش یکی از خوانندگان معروف زن ایرانی می باشد که دارای طرفداران بسیاری است. این هنرمند ایرانی را می توان از کودکی، زمانی که بر روی صحنه به عنوان یک کودک که خوانندگی می کند می درخشید تا زمانی که در بزرگسالی به عنوان خواننده و بازیگر مطرح شد، شناخت. او در حال حاضر در کشور آمریکا زندگی می کند. کنسرت های بسیاری را نیز تا به امروز از این خواننده مطرح مشاهده کرده ایم. برخی از آن ها نیز کنسرت های تلویزیونی می باشد که بیشتر از شبکه های ماهواره ای مانند شبکه من و تو منتشر شده است.

عارف

این خواننده که از گذشته تا به امروز تمامی تمرکز خود را بر روی موسیقی قرار داده است، یکی از آن دسته از خواننده هایی می باشد که طرفداران بسیاری را برای خود جمع آوری کرده است. البته در گذشته عارف، جزء خوش چهره ترین خوانندگان ایرانی به شمار می رفت و عکس او همواره بر روی مجله ها و روزنامه ها قرار داشت. او در حال حاضر آهنگ های بسیار جذابی را در سبک موسیقی پاپ اجرا می کند.

سیاوش قمیشی

سیاوش قمیشی نیز یکی از با تجربه ترین خوانندگان قدیمی ایرانی می باشد. البته او درگیری های زیادی را تا به امروز با انواع خواننده های لس آنجلسی مانند شهرام شب پره و یا ابی داشته است که باعث شده حواشی بسیاری برای او به وجود بیاید. اما به طور کلی، او طرفداران بسیاری را برای خود دارد و همواره کنسرت های او، با استقبال بسیار زیادی از سوی افراد رو به رو می شود.

کامران و هومن

کامران و هومن، دو برادر بسیار موفق در زمینه موسیقی پاپ ایران می باشند که از گذشته تا با امروز در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کنند. آن ها بسیاری از آهنگ های خود را در این شهر ساخته و موزیک ویدیو های آن را نیز در همین شهر فیلمبرداری کردند. به عنوان مثال، آهنگ منطق ندارم از این دو برادر نیز در خیابان های لس آنجلس فیلمبرداری شده است. این دو برادر ابتدا کار خود را با گروه بلک کتس شروع کرده و سپس به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه دادند.

شادمهر عقیلی

و در آخر شادمهر عقیلی می باشد که به صورت حیرت انگیزی به یک باره تصمیم به مهاجرت گرفت. او به راحتی در ایران فعالیت می کرد و به عنوان بازیگر نیز در فیلم ها حضور داشت. اما زمانی که دید نمی تواند حیطه کاری خود را گسترش دهد، تصمیم به مهاجرت به کشور آمریکا را گرفت. او امروزه یکی از موفق ترین خوانندگان ایرانی می باشد که البته حواشی بسیاری هم با خود به دنبال داشته است.

درآمد خواننده های لس آنجلسی

اگر به صفحات اینستاگرام این خوانندگان مراجعه کنید، از نحوه زندگی کردن آن ها این موضوع را دریافت می کنید که آن ها خوانندگانی هستند با درآمد بسیار بالا. این درآمد معمولا از طریق برگزاری انواع کنسرت های مختلف به وجود می آید. معمولا برخی از این خوانندگان نیز از طریق آهنگ سازی و یا ترانه سرایی برای دیگر خوانندگان نیز درآمد خود را کسب می کنند. ناگفته نماند که برخی از خوانندگان لس آنجلسی وجود دارند که به دلیل نبودن کنسرت، وضعیت مالی خوبی ندارند.

عکس های جدید خواننده های لس آنجلسی

عکس های جدید خواننده های لس آنجلسی

برای مشاهده کردن عکس های این خواننده های برتر لس آنجلسی، می توانید از چندین روش استفاده کنید. این کار، برای طرفداران این خوانندگان، کاری بسیار جذاب می باشد. این که بتوانند عکس های جدید خواننده مورد علاقه خود را مشاهده کنند. برای مشاهده کردن این عکس ها، کافیست عبارت خواننده های لس آنجلسی ایرانی در قسمت تصاویر گوگل جست و جو کنید و یا به صورت اختصاصی نام این خواننده ها را در این قسمت جست و جو کنید. هم چنین می توانید از صفحات رسمی اینستاگرام این خواننده ها نیز استفاده کنید. هر دو روش، عکس های بسیار با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه می دهند.

کنسرت های خواننده های لس آنجلسی

همان طور که در ابتدا این مطلب به آن ها اشاره کردیم، کنسرت های بسیاری توسط این خواننده ها برگزار شده است. این کنسرت ها درواقع راهی است برای ارتباط مستقیم و دیدار این خواننده ها با طرفداران خود. معمولا منبع اصلی درآمد این خوانند ها نیز کنسرت های آن ها می باشد. از این طریق می توانند، علاوه بر کسب درآمد، با طرفداران خود نیز به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند. شما می توانید ویدیو های مربوط به کنسرت این خواننده ها را از طریق یوتیوب آن ها به راحتی مشاهده کنید. هم چنین می توانید از برخی از سایت های معتبر ایرانی نیز در این راستا استفاده کنید.

عکس های جدید خواننده های لس آنجلسی

حواشی خواننده های لس آنجلسی

معمولا زمانی که اسامی خواننده های لس آنجلسی را مشاهده می کنید، نام بسیاری از آن ها به چشمتان می خورد که جزء خوانندگانی هستند که حواشی بسیاری را با خود به همراه دارند. برخی از آن ها نیز خواننده های لس آنجلسی استقلالی که طرفدار این تیم می باشند. به عنوان مثال، ستار که یکی از خوانندگان لس آنجلسی و طرفدار تیم استقلال است، زمانی که در گرفتن لایو در اینستاگرام خود بود، به سمت دسشویی رفت و لایو را نیز قطع نکرد!. این کار او باعث شد تا حواشی بسیاری برای او به وجود بیاید. می توانید با جست و جو عبارت این عنوان، دیگر حواشی های مربوط به این خواننده ها را مشاهده کنید.

برای دانلود آهنگ های خواننده های لس آنجلسی به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود کردن آهنگ های خواننده های زن لس آنجلسی و یا خواننده های مرد لس آنجلسی، می توانید از چند روش استفاده کنید. به نظر، راحت ترین روش، جست و جو کلی در گوگل می باشد. با جست و جو عبارت دانلود اهنگ شاد خواننده های لس آنجلسی می توانید تمامی آهنگ های این خواننده را به صورت یک جا دانلود کنید. هم چنین اگر آهنگ غمگین و یا آهنگ خاصی از این خواننده ها مد نظرتان بود، با جست و جو در گوگل و یا استفاده از ربات های تلگرامی این آهنگ ها را با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

شغل دیگر خواننده های لس آنجلسی چیست؟

شغل دیگر خواننده های لس آنجلسی چیست؟

بسیاری از خواننده های لس آنجلسی، در کنار شغل خوانندگی به دیگر مشاغل دیگر نیز می پردازند. به عنوان مثال، بسیاری از آن ها صاحب رستوران های بسیار مجلل بوده و برخی نیز صاحب هتل های مختلف در کشور های مختلف می باشند. البته برخی از این خواننده ها مانند شادمهر عقیلی، به آهنگ سازی و ترانه سرایی برای دیگر خواننده ها نیز به عنوان شغل دوم می پردازند. از طریق صفحه اینستاگرام آن ها می توانید از جدید ترین اخبار مربوط به آن ها به راحتی اطلاع پیدا کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. چگونه می توان از زندگی روزمره خواننده های لس آنجلسی اطلاعاتی کسب کرد؟

  با دنبال کردن صفحه اینستاگرام آن ها می توانید به راحتی از جدید ترین اخبار و هم چنین زندگی روزمره آن ها اطلاعات خوبی را کسب کنید.

 2. آیا این خواننده ها دارای حواشی می باشند؟

  خواننده های مطرح ایرانی در لس آنجلس نیز دارای انواع حواشی مختلف می باشند که باعث شده است اخبار بسیاری برای آن ها به وجود بیاید.

 3. از چه طریقی می توان عکس های این خواننده ها را مشاهده کرد؟

  با کمک از جست و جو تصاویر گوگل و یا استفاده از صفحه رسمی اینستاگرام آن ها می توانید به راحتی تمامی عکس های این خوانندگان را مشاهده کنید.

 4. آیا این خوانندگان به شغل دوم نیز می پردازند؟

  بسیاری از خوانندگان لس آنجلسی، دارای شغل دوم نیز می باشند. شغل دوم آن ها معمولا آهنگسازی، ترانه سرایی و یا مدیریت رستوران و یا هتل است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]