مهدی قائدی یکی از بازیکنان فوتبال می باشد او از فوتبالیست های استقلال است و در این تیم فعالیت می کند، برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این فوتبالیست جوان می توانید در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی درمورد زندگی شخصی و فوتبالی وی به شما بدهیم.

 • شما همواره در صورت تمایل می توانید به شرط بندی بازی استقلال در سایت های معتبر با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” مشغول شوید.
بیوگرافی مهدی قائدی

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷ در شهر بوشهر می باشد، این بازیکن فوتبال در پست مهاجم فعالیت می کند. او از ده سالگی فوتبال را آغاز کرده است و اکنون توانسته در تیم استقلال فعالیت کند و موقعیت های بسیار بالایی را کسب کند. او در ده سالگی در تیم فوتبال ایرانشهر بوشهر به میدان رفت سپس بعد از هفت سال بازی در پایه های ایرانشهر، در هجده سالگی وارد رده بزرگ سالان این تیم شد.

این بازیکن با اولین حضور خود در ایرانجوان توانست با زدن ده گل در لیگ دسته اول، عنوان پدیده لیگ یک را از آن خود کند و همین موضوع باعث شد که وی در معرض توجه ها قرار بگیرد، به همین صورت در ۱۹ سالگی، تیم استقلال این بازیکن را از دست ایرانجوان درآورد، و با این بازیکن قرار دادی پنج ساله را بستند که این موضوع باعث شد او بتواند در لیگ برتر حضور پیدا کند.

قائدی هدف خود را این گونه بیان می کند که می خواهد در بازی استقلال بهترین بازی را داشته باشد تا کادر فنی تیم ملی را متوجه حضورش کند و از او دعوت به اردوی تیم ملی کنند، زیرا تنها هدفش رسیدن به تیم ملی می باشد. لذا به تیم استقلال نیز از کودکی علاقه داشته است و از حضور در این تیم خوشحال می باشد.

او درمورد الگوی فوتبالی خود می گوید که الگوی من نیمار برزیلی می باشد و تمام سعی و تلاش خود را می کند که شکل و شمایل فوتبالی اش شبیه شکل و شمایل فوتبالی نیمار برزیلی باشد، همچنین او از روش های فوتبالی این بازیکن الهام هایی را می گیرد و تمام تلاش خود را برای نیمار شدن می کند. این بازیکن در حال حاضر متاهل می باشد و همسر او حدود هفت سال از قائدی بزرگ تر می باشد.

قائدی هنوز به خدمت سربازی نرفته است، پس از ورود او به تیم استقلال مدیران این تیم تصمیم بر دانشگاه رفتن این بازیکن گرفتند، و او با حضور در دانشگاه توانست معافیت تحصیلی بگیرد و در حال حاضر به دلیل معافیت تحصیلی در سربازی به این بازیکن اضاف نخواهد خورد.

درآمد مهدی قائدی چقدر است؟

همان طور که می دانید مهدی قائدی با بستن قرار داد پنج ساله با تیم استقلال حق خروج از این تیم را نداشت اما به دلیل این که مسئولان استقلال نتوانستند قرارداد وی را درست کنند، قائدی با آن ها به مشکل مالی خورد، این موضوع در حالی می باشد که عده ای از بازیکنان قرار دادشان درست شده است و طبق قرار داد جدید پول دریافت می کنند، قرار داد این بازیکن در تیم استقلال حدود سالانه ۸۵۰ میلیون می باشد، لذا به او قول داده بودند قرار دادش را تا دو ‌میلیارد تومان افزایش دهند.

از این رو مهدی قائدی تصمیم گرفت به تیم شباب الاهلی امارات بپیوندد، همان طور که می دانید به دلیل این که هنوز زمان قرارداد این بازیکن تمام نشده است پس مهدی قائدی اگر بخواهد به تیم خارجی برود باید درصدی را به تیم استقلال پرداخت کند، از این رو باشگاه امارات مبلغی حدود ۱.۶ میلیون دلار به استقلال پرداخت خواهد کرد. درمورد دستمزد خود این بازیکن در تیم جدیدش که قرار داد سه ساله نیز بسته است باید گفت که بابت قرار داد ساله حدود ۹۰۰ هزار دلار خواهد گرفت این رقم به قیمت روز دلار چیزی حدود ۲۵ میلیارد تومان خواهد بود.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

همان طور که گفته شد این فوتبالیست به دلیل مشکلاتی مالی ای که با تیم استقلال داشت به تیم شباب الاهلی امارات پیوست و قرار است در این تیم حدود سه سال فعالیت کند یا بهتر است بگوییم با این تیم قرار داد سه ساله بسته است.

عکس مهدی قائدی

برای دیدن عکس های این بازیکن شما می توانید با وارد شدن به پیج اینستاگرام او عکس های وی را مشاهده کنید و یا می توانید در گوگل نام او را سرچ کنید تا تمام عکس های مهدی قائدی را مشاهده نمایید.

جوایز و افتخارات Mehdi Ghaedi

او در زمانی که در استقلال حضور داشت، این تیم توانست در سال ۲۰۱۹_۲۰۲۰ نایت قهرمان لیگ برتر خلیج فارس شوند سپس از سال های ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۰ هر سال توانستند نایب قهرمان بشوند و در جام حذفی فوتبال ۱۳۹۶_۱۳۹۷ حضور داشته اند. لذا اگر بخواهیم درمورد افتخارات فردی این بازیکن بگوییم باید گفت که او بهترین پاسور فصل لیگ برتر در سال ۱۳۹۸_۱۳۹۹ با هشت پاس گل شده است.

قائدی توانست بهترین‌ بازیکن ‌جوان ‌فوتبال ‌آسیا ۲۰۲۰ شود همچنین بهترین مهاجم سال نوروز فوتبالی ۱۳۹۸و بهترین گوش چپ سال نوروز فوتبالی ۱۳۹۹ و تیم منتخب لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال برتر در سال ۱۳۹۹_۱۴۰۰ شود. سن مهدی قائدی در این فعالیت های خود حدود ۲۱ سال بوده است.

بهترین گل های مهدی قائدی

او در تیم ایرانجوان توانست با زدن ده گل لقب پدیده لیگ یک را از آن خود کند همچنین در تیم استقلال نیز توانسته چیزی حدود بیست گل را در هشتاد بازی خود بزند که تمام این گل های برای طرفداران استقلال بسیار زیبا می باشد و در تیم شباب الاهلی در یازده بازی سه گل را توانسته به ثمر برساند و در تیم ملی زیر بیست سال با بیست بازی ۱۶ گل به ثمر رسانده است و تیم ملی زیر بیست و سه سال و تیم ملی بزرگسالان توانست در هر کدام با هشت بازی دو گل را به ثمر برساند، مهدی قائدی در تمرینات آن قدر خوب عمل می کند که در طول بازی خود گل های بسیار زیادی را توانسته بزند.

مهدی قائدی چند سال دارد؟

مهدی قائدی چند سال دارد؟

این بازیکن متولد سال ۱۳۷۷ می باشد و اکنون حدود ۲۳ سال سن دارد که توانسته با همین سن کم خود بسیار افتخارات در تیم های فوتبالی کسب کند و به معروفیت برسد.

آیدی اینستاگرام مهدی قایدی چیست؟

برای پیدا کردن اینستاگرام این بازیکن می توانید وارد برنامه اینستاگرام شوید و نام او را سرچ کنید تا اینستاگرام او را بیابید، درمورد زندگینامه مهدی قائدی نیز می توانید در گوگل زندگینامه او را سرچ کنید لذا ما در این مقاله نیز توضیحاتی درمورد آن داده ایم و همچنین ثروت مهدی قائدی در این سن کم آن قدر زیاد است که می توان به عنوان ثروتمند ترین فرد از آن یاد کرد.

مهدی قائدی به کدام تیم پیوست؟

این بازیکن به دلیل مشکلات مالی ای که با تیم استقلال برایش پیش آمد، تصمیم رفتن به تیم شباب الاهلی را گرفت و اکنون با بستن قرار داد سه ساله در این تیم فعالیت می کند.

مصاحبه با این فوتبالیست

برای دیدن مصاحبه های این فوتبالیست می توانید در گوگل مصاحبه های وی را سرچ کنید و از طریق آپارات آن ها را مشاهده کنید، تکنیک های مهدی قائدی بیشتر الگو برداری از نیمار برزیلی می باشد که ابن بازیکن بسیار به آن علاقه دارد. قد مهدی قائدی نیز چیزی حدود ۱۶۶ سانتی متر می باشد. Mehdi Ghaedi یکی از بازیکنان خوب استقلال بوده است که توانسته به افتخارات زیادی دست پیدا کند همچنین مهدی طارمی و مهدی قائدی با این که در تیم های مقابل هم فعالیت می کردند لذا در تیم ملی هم تیم هستند.

مهدی قائدی اهل کجاست؟

این بازیکن اهل بوشهر می باشد که از همان شهر فوتبال را شروع کرده و در باشگاه های آن شهر فعالیت می کرده است تا این که به تیم استقلال آمد و توانست در تهران فعالیت کند. تمام گل های مهدی قائدی باعث شد که او به پیشرفت در زمینه فوتبال برسد همچنین، زن مهدی قائدی شخصی به نام ستاره معصومی می باشد.

اختلاف سنی مهدی و قائدی و همسرش

مهدی قائدی وقتی ۲۱ سال سن داشت با خانم ستاره معصومی که ۲۸ سال سن داشت ازدواج کرد و اختلاف سنی مهدی قائدی با همسرش چیزی حدود هفت سال می باشد.

تصادف مهدی قائدی

تصادف مهدی قائدی

همان طور که می دانید ماشین فوتبالیست های ایرانی همواره بسیار گران قیمت می باشد. این بازیکن هنگامی که با دوستانش به مسافرت رفته بود دچار تصادف و واژگونی ماشین خود شد که این موضوع باعث شد یکی از افرادی که در ماشین بود کشته شود و مهدی قائدی نیز مدتی را در بیمارستان بستری بوده است و بدن مهدی قائدی بسیار صدمه دیده بوده است.

همسر مهدی قائدی قبل عمل

همسر این بازیکن عمل های زیبایی را انجام داده است لذا برای دیدن عکس های او قبل از عمل زیبایی می توانید در گوگل به دنبال عکس های قبل از عمل وی بگردید و تماشا کنید همچنین شما می توانید عکس پدر مهدی قائدی و همچنین گل مهدی قائدی به پرسپولیس را از طریق سرچ در گوگل بیابید و تماشا کنید.

سوالات متداول

 1. نام همسر این بازیکن چیست؟

  نام همسر او ستاره معصومی می باشد

 2. این بازیکن در حال حاضر چند سال سن دارد؟

  او متولد سال ۱۳۷۷ می باشد و اکنون در حال حاضر ۲۳ سال سن دارد.

 3. قائدی پس از جدا شدن از تبم استقلال به کدام تیم پیوست؟

  او پس از جدا شدن از استقلال به تیم شباب الاهلی امارات پیوست.

 4. آیا این بازیکن در تیم پرسپولیس نیز حضور داشته است؟

  خیر، او تا کنون با باشگاه پرسپولیس قرار دادی را نبسته است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]