در ادامه قصد داریم درباره یکی از معروف ترین گزارشگر فوتبال در سال های اخیر یعنی محمد سیانکی برای مطالبی را بیان کنیم.

همان طور که می دانید؛ برای این که مسابقات ورزشی برگزار شود حتما باید یک سری قوانین و مقررات رعایت شود و همه این مسابقات به فردی نیاز دارد که تمام آن چه که در بازی اتفاق می افتد را گزارش کند. پس شناخت گزارشگر ها را جدی بگیرید.

  • دیگر نگران آدرس بهترین سایت شرط بندی نباشید! با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله به راحتی در دسترس است، به این سایت هدایت می شوید.
محمد سانکی کیست؟

محمد سانکی کیست؟

محمد سیانکی متولد ۱۳۵۲ در شهر ری می باشد وی فارغ التحصیل رشته لیسانس مدیریت و فوق لیسانس مدیریت رسانه از دانشگاه تهران می باشد وی ازدواج کرده و صاحب یک فرزند نیز می باشد، او در ابتدا براید شروع فعالیت خود به تهران آمد و در فوتبال به عنوان بازیکن فعالیت کرد، بعد از آن توسط یکی از آشناهایش به رادیو معرفی شد و در بخش ورزشی مشغول به کار شد، این گزارشگر به دلیل تن صدای خوب و گیرایی که داشت به سرعت مورد توجه صدا سیما قرار گرفت و بعد از شرکت در آزمون به عنوان گزارشگر به تلویزیون راه پیدا کرد.

وی از سال ۱۳۷۹ تا سال ۱۳۸۰ در رادیو مشغول به کار بود اما بعد از آن تا کنون یعنی حدود دوازده سال می باشد که در صدا و سیما فعالیت می کند، او حدود چند سالی نیز در کنار حرفه خود به مربیگری بازی های فوتبال نیز پرداخت، او شروع فعالیت خود را در شبکه سه سیما با گزارش بازی های ضبط شده فرانسه آغاز کرد، وی می گوید هر روز از ساعت ۳ تا ۶ بامداد با علاقه زیاد به سر کار رفته و شروع به ضبط برنامه می کردم. این گزارشگر علاقه زیادی به گوشی هوشمند و برنامه های اینترنتی ندارد و به همین دلیل کم تر شناخته شده می باشد، او به دلیل زبان تند و صحبت های مستقیمی که دارد نقد های زیادی را می شنوند، حتی بعضی ها به دلیل مشکلاتی که با او دارند وی را مناسب گزارشگری نمی دانند.

شغل محمد سیانکی چیست؟

بیشتر افراد محمد سیانکی را به عنوان گزارشگر مسابقات فوتبال می شناسند چرا که در این حرفه فعالیت زیادی داشته است اما همانطور که در بالا توضیح دادیم او فعالیت هایی چون اجرا در رادیو و مربیگری فوتبال را نیز به عهده دارد، در خارج از حرفه ورزشی نیز بیزینس خود را دارد و صاحب بوتیک بزرگ لباس های ورزشی در تهران می باشد، هم چنین مدتی در دانشگاه به تدریس پرداخته بود اما طولی نکشید که از این کار انصراف داد چرا که معتقد بود به این کار علاقه ای ندارد.

محمد سیانکی نیز مانند دیگر گزارشگر ها به دلیل تحصیلات عالی و نفوذ در ارگان های مختلف در شغل های زیادی فعالیت می کند و از گزارشگر های فعال و پر توان می باشد، او فردی بی حاشیه می باشد که به دلیل صحبت های صریح نیز گاهی درگیر شایعاتی می شود اما خود را در این مسائل غرق نمی کند، او معتقد است که وقتی کاری را با علاقه دنبال کنی حواشی و مشکلاتی که دارد دیگر به چشم نمی آید. محمد سیانکی تا حدود پنج سال پیش فعالیت زیادی در صدا و سیما داشت اما بعد از این مدت به دلیل پاره ای از مسائل شخصی و ازدواج فعالیت خود را کم تر کرد اما هم چنان ما شاهد گزارش های مختلف او برای بازی های داخلی و بین المللی نیز هستیم.

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

درآمد این گزارشگر چقدر است؟

همانطور که می دانید افراد سلبریتی مانند بازیگران، خواننده ها و بازیکن های ورزشی سالیانه درآمد خوبی از حرفه و هنر خود به دست می آورند و معمولا افراد ثروتمندی می باشند، در این میان گزارشگر ها نیز از دید مردم در این دسته قرار گرفته بودند و در باور عموم این موضوع بود که آن ها نیز بسیار ثروتمند می باشند تا این که عادل فردوسی پور و چند گزارشگر دیگر درمورد میزان درآمد کمی که دارند به طور مستقیم صحبت کردند و از آن جا انتقاد ها نسبت به این موضوع شروع شد.مدتی بعد میزان حقوق این افراد افزایش پیدا کرد اما باز هم از بسیاری گزارشگر ها شنیده شد که این مبلغ هنوز هم نا چیز می باشد و اگر به فعالیت های دیگر نپردازند از عهده مخارج خود بر نمی آیند، محمد سیانکی نیز بار ها در مورد این موضوح به طور واضح صحبت کرده است و همیشه اعتراضاتی به این قضیه داشته است.

اگر بخواهیم درمورد میزان درآمد او در این عرصه صحبت کنیم باید بگوییم که مبلغ دریافتی زیادی ندارد اما به دلیل فعالیت در زمینه های دیگر چون رادیو، مربیگری، مدیر تولید و هم چنین داشتن بیزینسی خارج از صدا و سیما به مبلغ خوبی دست میابد، او مانند دیگر گزارشگر ها هیچ صحبتی درمورد میزان دقیق حقوق دریافتی خود به میان نمی آورد و متاسفانه اطلاعات کافی در این مورد موجود نمی باشد.

معروف ترین سوتی های محمد سیانکی در حین بازی کدامند؟

در تمام برنامه های زنده، چه برنامه های ورزشی و چه دیگر برنامه ها ما همیشه شاهد سوتی ها و گاف هایی از سمت مجری ها بوده ایم و این موضوع کاملا طبیعی می باشد مخصوصا در سال های اولیه فعالیت آن ها چرا که قرار گرفتن در مقابل لنز دوربین کاری مشکل و سخت می باشد، در اجرای برنامه های ورزشی نیز ما تا به حال متوجه اشتباهاتی از سمت گزارشگر ها بوده ایم، به عنوان مثال جواد خیابانی در بین همه آن ها بیشتری سوتی را می دهد و ویدیو های گزارش او به سرعت وایرال می شود، برخی از این اشتباهات خواسته و برخی کاملا نا خواسته اتفاق می افتد.

محمد سیانکی نیز به عنوان یک گزارشگر تا به حال سوتی هایی داشته اما تعداد آن ها بسیار کم می باشد، به عنوان مثال در دیدار حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ناگهان در حین گزارش گفت استقلال تاجیکستان با ۱۰ امتیاز اختلاف تو لیگ ترکمنستان حضور دارد. این اتفاق و سوتی که این گزارشگر داد باعث شد که عده ای به این باور برسند که او یک استقلالی می باشد و ممکن است گزارش های خود را بی طرف انجام ندهد و به همین دلیل به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و نقد های زیادی نیز از او به عمل آمد، در بین تمام سوتی هایی که این گزارشگر داده است این مورد برای او بسیار مشکل ساز شد.

عکس های محمد سیانکی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های محمد سیانکی را در کجا مشاهده کنیم؟

این موضوع کاملا طبیعی می باشد که وقتی فردی در زمینه هایی چون بازیگری، خوانندگی و ورزشی به شهرت می رسد به سرعت عکس او در فضای مجازی منتشر شده و ما شاهد عکس هایی از آن ها در کنار خانواده، طرفداران و یا عکس هایی از آن ها در محیط کار باشیم، این عکس ها گاهی تنها برای شناخت بیشتر این افراد منتشر می شود و گاهی نیز حتی این عکس ها برای آن ها ایجا حاشیه می کند و مشکل ساز می شوند. محمد سیانکی نیز مانند دیگر گزارشگر ها از قدیم تا کنون عکس های زیادی در فضای مجازی دارد، همان طور که در بالا گفتیم او علاقه زیادی به گوشی و فضای مجازی ندارد و به همین دلیل عکسی از خود منتشر نکرده است و تمام عکس های او توسط خبرنگار ها و رسانه های مختلف در محیط کار و یا خارج از آن گرفته شده است.

معمولا ما همیشه عکس های حرفه ای و مدلینگی زیادی از سلبریتی ها در سراسر دنیا می بینیم و گاهی این عکس ها از واجبات زندگی حرفه ای آن ها می باشد اما در حرفه گزارشگری به دلیل اهمیت نوع صدای گزارشگر و نه ظاهرش، این افراد وقت خود را برای گرفتن چنین عکس هایی نمی گذارند، محمد سیانکی نیز به دلیل خصوصیات اخلاقی که دارد نه تنها عکس مدلینگ و حرفه ای در فضای مجازی منتشر نکرده بلکه ما حتی شاهد عکس های معمولی از او که خودش منتشر کرده باشد نیستیم.

آدرس پیج اینستاگرام محمد سیانکی چیست؟

این روز ها برنامه های زیادی چون فیسبوک، یوتیوب، واتساپ و تلگرام در فضای مجازی وجود دارد که هم به نوعی راه ارتباطی می باشد و هم سر گرم کننده، اما در این بین اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و برای مخاطبان بسیار محبوب می باشد چرا که ما در طول سال هایی که اینستاگرام وارد بازار شد شاهد افراد معمولی بودیم که با حضور در این فضا و انتشار عکس ها وفیلم هایی از هنر و حرفه و هم چنین زندگی شخصی خود و تبلیغات برای برند های مختلف به درآمد رسیدند، هم چنین این فضا ها باعث شد که افراد بتوانند از شهر ها و کشور های مختلف با هم در ارتباط باشند و یک دیگر را دنبال کنند.

حدود نود درصد مردم این روز ها از اینستاگرام استفاده می کنند و صفحه شخصی نیز برای خود دارند، افراد سلبریتی که در خارج از این فضا معروف می باشند نیز هر کدام صفحه شخصی و اصلی از خود دارند و تعدا زیادی فن پیج که توسط طرفداران آن ها مدیریت می شود دارند، این افراد معروف از طریق اینستاگرام با طرفداران خود ارتباط نزدیکی بر قرار کرده و گاهی با انتشار استوری و یا پستی از خود در آن دنبال کننده های خود را در جریان زندگی خود قرار می دهند.

همان طور که در بالا گفتیم محمد سیانکی مشکل زیادی با گوشی های هوشمند و فضای مجازی دارد چرا که او معتقد است که آن ها باعث دوری افراد در فضای واقعی از هم می شود و بیشتره وقت آدم را می گیر و می گوید من ترجیح می دهم به طور مستقیم با افراد به گفت و گو بنشینم و کتاب بخوانم جای این که وقت خود را در این فضا هدر دهم، به همین دلیل محمد سیانکی صفحه رسمی در اینستاگرام ندارد اما تعدادی فن پیج دارد که طرفدارانش آن ها را مدیریت می کنند و شما با جست و جو نام این گزارشگر در اینستاگرام می توانید به این فن پیج ها دسترسی داشته باشید.

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

این گزارشگر چه حاشیه هایی داشته است؟

افرادی که در دنیای مجازی و یا خارج از آن به شهرت می رسند همیشه در طول زندگی حرفه ای و یا شخصی خود با حواشی روبه رو می شوند، این حواشی گاهی به دلیل رفتار های نا مناسب آن ها به وجود می اید و گاهی نیز منتقدان این شایعات را به وجود می آورند که در بیشتر مواقع این اخبار برای آن ها بسیار مشکل ساز می شود، همیشه در مقابل این حواشی افراد سلبریتی به دو دسته تقسیم می شوند، عده ای سریع به اخبار واکنش نشان داده و حواشی را رد می کنند و عده ای نیز حتی کوچک ترین برخوردی نشان نمی دهند.

در عرصه فوتبال و بازی های ورزشی نیز این حواشی چند برابر می شود چرا که این حرفه طرفداران زیادی دارد و کافی است که افراد معروف کوچک ترین اشتباهی از خود نشان دهند تا به سرعت مورد بازخواست قرار بگیرند، محمد سیانکی نیز به عنوان گزارشگر ورزشی در طول دوازده سالی که فعالیت می کند همیشه حواشی داشته است، البته باید بگوییم او نسبت به دیگر گزارشگر ها با حواشی کم تری دست و پنجه نرم می کند اما چند باری اخباری بر ضد او منتشر شده است.

یکی از این حواشی مربوط می شود به قضیه ای که همه او را یک استقلالی می دانستند و معتقد بودند که این اشتباه است که در حین گزارش حمایت خود را از تیمی به طور واضح نشان داده است، او بعد از این موضوعات گفت من از تیمی حمایت نکردم و تنها در حین گزارش دچار اشتباه شدم، از دیگر حواشی او مربوط می شود به نظری که درمورد بازیکن های تیم ملی داده است، او در مصاحبه ای گفت در گذشته افراد با سخت گیری زیادی وارد تیم ملی می شدند و به همین دلیل همه آن ها را می شناسند اما اکنون این افراد به راحتی وارد تیم ملی شده و بیشتر آن ها را کسی نمی شناسد، این صحبت های او شدیدا مورد نقد قرار گرفت.

همسر محمد سیانکی کیست؟

حدود سال ۱۳۸۵ بود که این گزارشگر با همسر خود یعنی خانم زهره سیانکی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج نیز فرزندی می باشد، خانم زهره سیانکی نیز متولد سال ۱۳۵۸ می باشد وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد معماری دانشگاه اصفهان گذرانده است، وی درتهران به دنیا آمده است، مدتی برای تحصیلات به اصفهان رفته و بعد از فارق التحصیلی دوباره به تهران بازگشت و در این شهر ازدواج کرده است.

از آن جایی که محمد سیانکی علاقه زیادی به عکس و فضای مجازی ندارد متاسفانه عکس زیادی از او در کنار همسر و فرزندش موجود نمی باشد و هم چنین او صحبت های بسیار کمی از زندگی شخصی خود کرده است. او تنها چند باری در مصاحبه های خود از دختر و همسر خود صحبت کرده است، وی می گوید دخترم هیچ علاقه ای به ورزش و مسابقات ورزشی ندارد و بیشتر وقت خود را با خواندن درس و کتاب های خود می گذراند اما همسرم به شدت به مسابقات فوتبال و گزارشات من علاقه دارد. هم چنین او در یکی از مصاحبه های خود از خانواده خود بسیار تشکر کرده است که همیشه در مسیر حرفه ای که دارد او را تشویق کرده و گاهی خستگی ها و بی حوصلگی های او را تحمل می کنند.

محمد سیانکی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت می کند؟

محمد سیانکی چند سال است به عنوان گزارشگر فعالیت می کند؟

همان طور که در بالا گفتیم این گزارشگر از حدود سال ۱۳۷۵ در رشته فوتبال به عنوان بازیکن فعالیت می کرد، بعد از آن در سال ۱۳۷۹ وارد رادیو شد و به مدت یک سال گویندگی می کرد و در سال ۱۳۷۹ به طور رسمی به عنوان گزارشگر وارد صدا و سیما شد و تا کنون حدود دوازده سال است که در این حرفه فعالیت می کند.محمد سیانکی بار ها در مصاحبه های خود گفته است که من از کودکی علاقه زیادی به ورزش و گزارشات آن داشتم اما به دلیل وضع مالی بدی که خانواده ام داشتند همه این آرزو را برای من غیر ممکن می دانستند ولی هیچ کدام از حرف هایشان مرا دل سرد نمی کرد، هنگامی که به دانشگاه رفتم رشته ام را چیزی به جز ورزش انتخاب کردم چون فوتبال و ورزش برای من نوعی فعالیت بود که به شدت به آن علاقه داشتم و نمی خواستمم ارتباطی با درس خواندن من داشته باشد اما با این حال هیچ وقت از این رشته دست نکشیدم و همیشه مصمم آن را دنبال کردم. محمد سیانکی بعد از انتخاب به عنوان گزارشگر با وجود تمام مشکلات و نقد هایی که از او می شد بسیار با علاقه و حرفه ای در این ورزش فعالیت کرد و طرفداران زیادی جذب او شدند.

مهم ترین بازی هایی که محمد سیانکی گزارش کرده کدامند؟

محمد سیانکی نیز مانند دیگر گزارشگر ها تا کنون زحمات زیادی در عرصه فوتبال کشیده است و بازی های داخلی و بین المللی زیادی را گزارش کرده است و افراد زیادی با صدای او به تماشای بازی تیم های مورد علاقه خود نشسته اند. محمد سیانکی به دلیل فعالیت در رادیو صدای بسیار تاثیر گذاری دارد و به سرعت توانایی های خود را برای گزارشگری به همه نشان داد، وی در ابتدا برنامه های ضبط شده را گزارش و تحلیل می کرد اما کم کم در کار خود حرفه ای تر شد و از مهم ترین گزارشات او می توان به گزارش بازی های جام جهانی در سال های مختلف اشاره کرد.

متاسفانه در چند سال اخیر عده ای به مخالفت با او پرداختند و محمد سیانکی را شایسته گزارشگری نمی دانستند، مدتی آن چنان شایعات و انتقاد ها از او زیاد شد که او تصمیم گرفت حرفه گزارشگری را کنار بگذارد اما به دلیل حمایت برخی طرفداران از او این کار را نکرد و به فعالیت خود ادامه دارد، این نقد ها و حواشی برای گزارشگر ها بسیار زیاد می باشد خصوصا که اگر آن ها در کار خود کمی کوتاهی کنند اما نکته مهم علاقه آن ها به حرفه خود می باشد و نباید با کوچک ترین نقد عقب بکشند.

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

ویدیو گزارش های این شخص را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن ویدیو های گزارش محمد سیانکی در مسابقات و برنامه های مختلف راه های زیادی وجود دارد، به عنوان مثال می توانید از طریق شبکه های داخلی و خارجی اقدام به دیدن این ویدیو ها کنید، هم چنین از دیگر راه ها می توان به اینستاگرام، یوتیوب و گوگل اشاره کرد چرا که این برنامه ها تمام خبر های ورزشی و مسابقات را پوشش می دهند. در گذشته به دلیل نبودن اینترنت اگر شما به هردلیلی قادر به دیدن فوتبال از طریق تلویرزیون و یا باز پخش آن نبودید دیگر نمی توانستید از طریق دیگر آن برنامه را ببینید اما اکنون به دیل وجود اینترنت در سطح وسیع می توانید تمام برنامه ها را به صورت مستقیم و یا بازپخش مشاهده کنید.

این گزارشگر کجا زندگی می کند؟

محمد سیانکی در شهر ری به دنیا آمده است او تا سنین جوانی نیز در این شهر بود، او در مصاحبه ای گفته است که به شدت عاشق زادگاه خود هستم، در جوانی نیز به دلیل تحصیل و بعد به واسطه شغل خود به تهران رفت و در آن جا ازدواج کرد و به زندگی خود ادامه دارد. محمد سیانکی بار ها در مصاحبه های خود گفته است که تهران را دوست دارد اما علاقه اش به شهر ری انکار نا پذیر است و دوست دارد دوران کهنسالی خود را بعد از بازنشستگی در آن شهر بگذراند.

سوالات متداول

  1. محمد سیانکی چند سال دارد؟

    محمد سیانکی متولد ۱۳۵۴ می باشد و اکنون ۵۴ سال دارد.

  2. محمد سیانکی چند فرزند دارد؟

    محمد سیانکی ازدواج کرده و یک فرزند نیز دارد.

  3. محمد سیانکی از چه سالی به طور رسمی به عنوان گزارشگر فعالیت می کند؟

    محمد سیانکی از سال ۱۳۸۰ در این حرفه فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]