مجتبی پوربخش گزارشگر فوتبال معروف ایرانی می باشد که در ادامه به بیوگرافی و حواشی جدید او پرداخته ایم.

  • در صورت تمایل می توانید با کلیک روی گزینه “ورود به وب سایت” به برترین سایت شرط بندی فوتبال هدایت شوید.
مجتبی پوربخش کیست؟

مجتبی پوربخش کیست؟

مجتبی پوربخش از مجری های ورزشی خوب ایران می باشد، وی متولد ۸ آبان ۱۳۶۱ در رشت می باشد. او ازدواج کرده است و دو فرزند به نام های کیان و کیاناز نیز دارد. وی تحصیلات خود را در رشته مدیریت رسانه گذرانده است، این مجری گیلانی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ تا سال ۱۳۸۲ به عنوان بازیکن فوتبال و همچنین مربیگری شروع کرد، بعد از آن در سال ۱۳۸۲ اولین برنامه خود یعنی برنامه گیلان ما را اجرا کرد، او به دلیل تسلط کامل در اجرا و خوش صحبتی در سال ۱۳۹۱ به دعوت مزدک میرزایی و پیمان یوسفی در برنامه تخصصی لیگ دسته اول به عنوان تهیه کننده و مجری دعوت شد.

از افتخارات این مجری می توان به یازدهمین جشنواره فیلم های ورزشی ایران اشاره کرد، وی در آن سال با رتبه ای بالاتر از عادل فردوسی پور به عنوان بهترین تهیه کننده ورزشی معرفی شد. مجتبی پوربخش جدای از این که یک مجری با استعداد و توانمند می باشد، بسیار مردمی نیز هست و اهداف خود را با گفت و گو راحت و یا ساخت یک برنامه تلویزیونی به مخاطب می رساند، به عنوان مثال برنامه خداحافظ المپیک به تهیه کنندگی او در مورد دختر قایق سواری می باشد که برای رسیدن به المپیک مشکلاتی زیادی را پشت سر می گذارد، صریح بودن او در بیان گاهی برای او دردسر ساز بوده است اما او هم چنان اعتنایی نداشته است، وی چند سالی نیز هست که دچار بیماری سرطان می باشد.

۱۰ مجری زن فوتبال برتر دنیا را نیز برای شما معرفی کرده ایم؛ می توانید به این مقاله دسترسی داشته باشید.

شغل مجتبی پوربخش چیست؟

همان طور که همیشه شاهد هستیم افراد سلبریتی معمولا تنها یک فعالیت را ادامه نمی دهند و چندین کار را به طور هم زمان اداره می کنند و دلیل این موضوع شاید برای درآمد بیشتر باشد و شاید هم به دلیل فعال بودن این اشخاص می باشد، مجری های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که علاوه بر اجرا در برنامه زنده، به عنوان بازیگر، تهیه کننده و دیگر حرفه ها در خارج از صدا و سیما و سینما فعالیت می کنند. مجتبی پوربخش نیز در ابتدا بعد از فارق التحصیلی به عنوان بازیکن فوتبال و مربی ورزشی فعالیت می کرد و این تنها شغل او بود اما بعد ها وارد صدا سیما شد و به شغل مجریگری پرداخت، وی در کنار همه این ها تهیه کننده بسیار حرفه ای، کارگردان و گزارشگر نیز می باشد، وی در مصاحبه ای گفته است که من از بیکاری متنفرم و این که کار کنم همیشه حس خوبی به من می دهد، من آن قدر درگیر کارم می شوم که گاهی خانواده ام از من دلخور می شوند، او می گوید در تمام زمینه های کاری ام با عشق فعالیت می کنم و اگر به گذشته برگردم باز هم همین مسیر را ادامه خواهم داد.

بیماری این مجری چیست؟

بیماری این مجری چیست؟

این روز ها بیماری های زیادی وجود دارد که زندگی افراد را مختل می کند، بیماری هایی که گاهی درمان راحت تری نسبت به برخی دیگر دارند و هم چنین بیماری هایی که در بعضی اوقات به تشخیص پزشک به راحتی قابل درمان نیست، متاسفانه این موضوع از زندگی سلبریتی ها نیز دور نمی باشد و یکی از این افراد مجتبی پوربخش است که دچار بیماری سرطان شده است. مدتی بود که مجتبی پوربخش فعالیت کم تری در برنامه های تلویزیونی داشت وهمه نگران او بودند اما وی هیچ توضیحی در این خصوص نمی داد تا این که بلاخره روزی با انتشار استوری در اینستاگرام طرفداران خود را از این موضوع مطلع کرد، وی در استوری اینطور نوشته بود:

حدود دو سال می باشد که به بیماری سرطان دچار شدم، در کل این دو سال به چند دلیل دوست نداشتم کسی از این موضوع خبر داشته باشد چرا که هم خودم نمی توانستم این موضوع را درک و هضم کنم، هم دوست نداشتم کسی به من ترحمی کند، راستش خیلی سخت است که همیشه خسته تر و بی حال تر از بقیه باشی و با یک سرما خوردگی کوچک نیازمند استراحت زیادی برای روز های متوالی باشی، اما در نهایت فهمیدم صحبت نکردن درمورد این موضوع خود باعث آسیب به من می شود و این بار خواستم با بقیه نیز در میان بگذارم، راستش دوست ندارم که بگویم در حال مبارزه با این بیماریم چرا که همه چیز را به خدا سپردم. بعد از انتشار این استوری اخبار زیادی در ارتباط با این مجری منتشر شد و تمام همکاران و طرفدارانش از او حمایت کردند و خواستند که قوی تر از قبل ادامه دهد.

این مجری چه حاشیه هایی دارد؟

وقتی افراد در زمینه ای به شهرت می رسند حواشی همیشه زندگی آن ها را تحت الشعاع قرار می دهد، حواشی که گاهی زیاد جنجالی نیست و هم چنین حواشی که در برخی موارد باعث ایجاد مشکلات زیادی برای آن ها می شود، یک فرد سلبریتی و معروف همیشه باید روحیه قوی در مقابل این موضوعات داشته باشد چرا که در غیر این صورت نمی تواند به حرفه خود ادامه دهد. مجتبی پوربخش نیز به عنوان یکی از مجری های پر طرفدار ایرانی در طول فعالیت حرفه ای خود همیشه حواشی داشته است، به عنوان مثال در برنامه فوتبال یک، او صحبتی طنزگونه با مهمان برنامه داشت که در طی صحبت هایش از الفاظ رکیک و صریح استفاده می کند، بعد از این موضوع حواشی زیادی برای او مبنی بر اخراج او از صدا و سیما به وجود آمد، مدتی بعد اما مجتبی پوربخش در صدا سیما حضور نداشت اما چندی بعد دوباره به کار خود ادامه داد.

از دیگر حواشی او می توان به مسائل شخصی او اشاره کرد، مجتبی پوربخش حدود سه سال پیش عکسی از خود در کنار خواهرش داخل اینستاگرام منتشر کرد، بلافاصله حواشی مبنی بر این که او همسر دوم گرفته است در رسانه ها منتشر شد، مجتبی پوربخش نیز گفت ایشان خواهر من هستند و از طرفداران و هم چنین منتقدان می خواهم به این اخبار خاتمه دهند چرا که زندگی شخصی من را دچار مشکل می کند.

علت جدایی مجتبی پور بخش از صدا و سیما چه بود؟

علت جدایی مجتبی پور بخش از صدا و سیما چه بود؟

برنامه هایی که به صورت زنده در صدا وسیما اجرا می شوند بسیار حساس هستند و مجری این برنامه ها هم باید نوع گفتار خود را کنترل کند و هم نوع گفتار مهمان ها و شرکت کننده های برنامه را و اگر مرتکب اشتباهی شوند با آن ها برخورد جدی می شود چرا که به دلیل زنده بودن برنامه امکان اصلاح آن وجود ندارد، مجتبی پوربخش نیز همان طور که در بالا گفتیم یک بار به دلیل استفاده از الفاظ رکیک در برنامه زنده از صدا و سیما اخراج شد و برنامه او نیز کنسل شد اما دوباره به صدا و سیما بازگشت.

در سال ۱۴۰۱ در پی اعتراضات مردم در ایران علی کریمی نیز از این اعتراضات حمایت کرد، در پی آن برخی افراد هم چون مجتبی پوربخش نیز از علی کریمی حمایت کردند، در پی این حمایت ها مجتبی پوربخش مورد بازجویی قرار گرفت و بعد به طور کلی از صدا و سیما جدا شد. این موضوع برای او پیامد هایی نیز داشت، وی از طرفی مورد انتقاد برخی افراد و از طرفی مورد حمایت عده ای دیگر قرار گرفت، هم چنان حواشی مربوط به این مجری مطرح می باشد .

مجتبی پور بخش مجری چه برنامه هایی بوده؟

مجتبی پور بخش از سال ۱۳۸۲ در صدا و سیما فعالیت می کتد و حدود ۱۹ سال می باشد که در این عرصه سابقه دارد، وی تا کنون در برنامه های زیادی به عنوان مجری، تهیه کننده و کارگردان حضور داشته است، از جمله این برنامه ها می توان به ورزش تعطیل نیست، آقای ورزش، لیگ ۱، فوتبال ۱، ورزش از نگاه دو، استدیو ورزش، نوروز ورزشی، عیدانه، فصل داغ فوتبال، گیلان ما و بسیاری برنامه دیگر اشاره کرد.

به گفته خود این مجری او در ابتدا علاقه زیادی به اجرا نداشته است و یکی از دوست داران ورزش فوتبال بود است اما کم کم با اجرا در رادیو و چندین برنامه تلویزیونی موفق به کشف استعداد خود شده است، این مجری به اندازه ای در حرفه خود استادانه عمل کرده که مجری بر جسته ای چون مزدک میرزایی از او برای اجرا در برنامه دعوت کرده اند. مجتبی پور بخش تا کنون برنامه های خود را به بهترین نحو بر روی صحنه انجام داده است، وی حتی بعد از ابتلا به بیماری سرطان تنها مدت کمی از شغل خود دور شد و بعد طوری قوی عمل کرد که هیچکس فکر نمی کرد او مریض باشد.

استوری های مجتبی پوربخش

استوری های مجتبی پوربخش

مجتبی پوربخش از آن دسته مجری هایی است که استفاده زیادی از اینستاگرام خود می کند و مهم ترین اخبار از زبان او را در پیج اینستاگرامش می توانید دنبال کنید، وی هنگامی که می خواست طرفداران خود را از موضوع سرطان مطلع کند در اینستاگرام استوری منتشر کرد و به طور کامل به آن پرداخت. هم چنین در جریان اعتراضات وی با انتشار استوری در جهت حمایت از علی کریمی اقدام کرد، اینستاگرام و استوری های این مجری همیشه پر از حاشیه و جنجال می باشد، در ابتدا به دلیل انتشار این استوری ها و هم چنین استفاده از الفاظ نا مناسب در برنامه زنده این طور برداشت شد که او می خواهد با این کار مجری جنجالی باشد اما کم کم مشخص شد که این گونه نیست و خود مجتبی پوربخش در مصاحبه ای گفته است که در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و هنگامی که اخبار مربوط به خود را در این فضا طی استوری منتشر می کند احساس راحت تری نیز دارم. همیشه اینستاگرام و صفحه های مجازی افراد سلبریتی به شدت مورد توجه رسانه ها و مخاطبان قرار دارد و هنگامی که یکی از آن ها هم چون مجتبی پوربخش شروع به انتشار چنین استوری های جنجالی کند این جهت گیری ها و توجه ها به مراتب بیشتر خواهد بود، امروزه ما شاهده سلبریتی های زیادی هستیم که در اینستاگرام خود ارتباط نزدیکی با طرفدارانشان دارند.

عکس های مجتبی پوربخش را در کجا مشاهده کنیم؟

هنگامی که افراد در زمینه خاصی به شهرت می رسند به سرعت عکس هایی از آن ها در فضای مجازی و یا بر روی جلد مجله ها منتشر می شود، این عکس ها گاهی عکس تنهایی از آن فرد است و گاهی عکس هایی می باشد در سر کار، کنار طرفداران و یا در کنار خانواده که حتی گاهی این عکس ها برای آن ها بسیار دردسر ساز نیز می شود. مجتبی پوربخش نیز به عنوان یک مجری و تهیه کننده معروف ایرانی عکس های زیادی در فضای مجازی دارد، بر خلاف بازیکن های ورزشی و خوانندگان یا بازیگران که معمولا عکس های مدلینگی زیادی از خود منتشر می کنند مجتبی پوربخش همانند دیگر همکاران خود این گونه نیست چرا که نوع صدا و صحبت آن ها مورد توجه مرد می باشد، عکس هایی که از این مجری حرفه ای در فضای مجازی می بینید معمولا توسط طرفداران و یا رسانه ها گرفته شده است و شما کم می بینید که او از خود عکس خاصی منتشر کند. برای مشاهده عکس های مجتبی پوربخش راه های زیادی وجود دارد، به عنوان مثال می توانید به فیسبوک، اینستاگرام و فن پیج های او مراجعه کرده و یا با یک جست و جو ساده در گوگل می توانید تمام عکس های او را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی پوربخش چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مجتبی پوربخش چیست؟

این روز ها برنامه های زیادی در فضای مجازی وجود دارد که برای سرگرمی افراد طراحی شده اند، در این بین اما اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد چرا که به سبب امکاناتی که دارد افراد با انتشار عکس و فیلم از هنری که دارند و یا با اشتراک گذاشتن زندگی شخصی خود دنبال کننده های زیادی را جذب کرده و به شهرت می رسند، بعد ار معروفیت در اینستاگرام شروع به تبلیغ برای برند های مختلف می کنند و از این طریق در آمد خوبی کسب می کنند.

اینستاگرام برای افرادی هم که خارج از فضای مجازی معروف و مشهور می باشند بسیار کار آمد است چرا که از طریق آن می توانند با طرفداران خود ارتباط بیشتری بر قرار کنند، مجتبی پوربخش نیز صفحه اینستاگرام شخصی خود را دارد که گاهی از زندگی و مسائل شخصی خود استوری و پست هایی را منتشر می کند، همان طور که گفتیم در این اواخر او چندین استوری جنجالی داشته است و از این طریق دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کرده است. اینستاگرام مجتبی پوربخش یک صفحه کاملا ورزشی می باشد، او گاهی در لایو با طرفداران خود به طور مستقیم و تصویری نیز صحبت می کند، برای مشاهده پیج اینستاگرام این مجری می توانید نام او را در گوگل ویا اینستاگرام جست و جو کنید.

این مجری ورزشی کجا زندگی می کند؟

مجتبی پوربخش اهل رشت و استان گیلان می باشد، وی از کودکی تا دوران جوانی خود را در رشت زندگی می کرد، بعد از آن به سبب شغل و اجرا در صدا و سیما به تهران مهاجرت کرد. او اکنون نیز در تهران زندگی می کند اما بار ها در مصاحبه هایش گفته است که رشت برای من چیز دیگری است، من در طول سال بار ها به رشت سفر می کنم اما به سبب شغلی که دارد نمی توانم برای همیشه به آن شهر بروم، وی هم چنین اضافه کرد که اگر روزی بخواهم بدون نگرانی در جایی از این دنیا زندگی کنم حتما به رشت می روم و زمان زیادی از زندگی خود را در جنگل های سر سبز این شهر خواهم گذراند چرا که تهران شهری شلوغ و آلوده است و با وجود زیبایی هایی که دارد گاهی زندگی در آن آدم را کلافه می کند. او می گوید همسر و فرزندانم نیز به رشت علاقه زیادی دارند و مطمئنم اگر روزی بخواهم برای همیشه به این شهر بازگردم آن ها از من خوشحال تر خواهند شد.

درآمد این مجری چقدر است؟

درآمد این مجری چقدر است؟

مجتبی پور بخش از همان ابتدا که فعالیت خود را در ورزش شروع کرد و در زمینه بازی فوتبال و مربیگری فعالیت می کرد درآمد خوبی داشت، وی بعد از فعالیت در صدا و سیما به عنوان مجری، تهیه کنندگی، گزارشگری و فیلم سازی به درآمد بیشتری هم رسید، نا گفته نماند که این درآمد خوب به دلیل فعالیت او در چندین شغل می باشد و اگر بخواهد تنها در یک زمینه فعالیت کند قطعا درآمد کافی نخواهد داشت.

در یکی از مصاحبه ها از او درمورد درآمدش پرسیدند و او قاطعانه جواب داد که هیچ علاقه ای به پاسخ دادن چنین سوالی را ندارد، او فقط گفت من درآمد خوبی دارم اما این ارتباط مستقیمی با میزان فعالیت من دارد و اگر کوتاهی کنم شاید حتی نتوانم مخارج روزانه خانواده ام را نیز تامین کنم، مدتی اخباری مبنی بر تنگ دستی مجتبی پوربخش منتشر شد، متاسفانه برخی خبر گذاری ها اخباری منتشر کردند مبنی بر این که این مجری به دلیل درآمد کم ناچار به فروش ماشین خود شده است اما مجتبی پوربخش به سرعت این اخبار را رد کرد و گفت که این گونه نیست، متاسفانه اطلاعات دقیقی از میزان حقوق این مجری در دسترس نمی باشد.

همسر مجتبی پوربخش کیست؟

این مجری معروف در سال ۱۳۸۸ با همسر خود یعنی خانم میترا پوربخش ازدواج کرده است، میترا پوربخش متولد مهر سال ۱۳۶۶ در تهران می باشد، وی تحصیلات خود را در رشته هنر دانشگاه تهران گذرانده است، نتیجه این ازدواج یک فرزند دختر و یک فرزند پسر می باشد. مجتبی پوربخش می گوید من بسیار پر سر و صدا و هیجانی می باشم اما در مقابل همسرم بسیار آرام و با ملاحظه است، جالب این حاست که از لحاظ اخلاقی دخترم شبیه به من و پسرم شبیه به مادرش می باشد.

مجتبی پوربخش در مصاحبه ای اعلام کرده است که از زندگی با همسر و فرزندانش بسیار خوشحال می باشد و به شدت عاشق آن ها است، درجریان بیماری این مجری همسرش بسیار به او کمک می کند، وی می گوید در تمام روز هایی که من در بیمارستان بودم، روز هایی که افسرده می شدم همسرم حواسش به من بود و همیشه دنبال راهی می گشت که بتواند مرا شاد کند و من هیچ وقت این لطف او را فراموش نخوام کرد و ازش تشکر می کنم.

آیا سرطان این مجری بهبود یافته است؟

آیا سرطان این مجری بهبود یافته است؟

همان طور که در بالا گفتیم مجتبی پوربخش بعد از دوسال خبر سرطان خود را با همه در جریان گذاشت، وی علاقه زیادی به صحبت در این خصوص ندارد و گفته است نمی گویم با این بیماری می جنگم بلکه تنها به خدا امیدوارم و خودم را به او سپرده ام، از بعد این خبر او دیگر در مورد این مسئله صحبتی نکرده است، عده ای بر این باورند که او بهبود پیدا نکرده چرا که اگر این اتفاق می افتاد او به سرعت خبر را با خوشحالی به طرفداران خود می گفت، عده ای اما امیدوارند و می گویند او بهبود پیدا کرده است و به همین دلیل در مورد این موضوع صحبتی نمی کند تا یاد آور خاطرات تلخش نباشد.

با تمام این تفاسیر متاسفانه اطلاعاتی در خصوص میزان سلامتی این مجری در دسترس نمی باشد اما در هر صورت برای او آرزوی سلامتی می کنیم و امیدواریم که همیشه در سلامتی کنار همسر و فرزندانش زندگی کند.

سوالات متداول

  1. مجتبی پور بخش چند سال دارد؟

    مجتبی پوربخش متولد ۸ آبان ۱۳۶۱ می باشد و اکنون ۴۰ سال دارد.

  2. مجتبی پوربخش چند فرزند دارد؟

    مجتبی پوربخش ازدواج کرد است و صاحب دو فرزند نیز می باشد.

  3. مجتبی پوربخش به جز اجرا در برنامه زنده در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

    وی در زمینه گزارشگری و تهیه کنندگی نیز فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]