مستر تبلیغ، یکی از بلاگرهای ایرانی می باشد. این شخص در دوران کار خود توانسته است که بسیار زیاد افراد مختلفی را جذب خود کند و به همین دلیل این شخص در کار خود موفق بوده است. او نیز یک بلاگر می باشد که به رستوران های مختلف و از این طریق تبلیغات می گذارد. در ادامه می خواهیم در مورد این شخص و چگونگی کار کردن او و هم چنین در مورد نحوه کار کردن و تبلیغ گذاشتن این شخص بیش از گذشته سخن بگوییم و در مورد زندگی این شخص بیوگرافی تقریبی و نسبی ارائه دهیم.

مستر تبلیغ کیست؟

مستر تبلیغ کیست؟

این روز ها در فضای مجازی افراد زیادی را شاهد هستیم که به کار بلاگری مشغول می باشند. این افراد تا کنون توانسته اند که بسیار زیاد در این کار موفق باشند و هم چنین پول بسیار زیادی را داشته در اختیار خود قرار دهند. هم چنین از طریق بلاگری و تبلیغات توانسته اند که مشاغل دیگری را به دیگران معرفی کنند و ان ها را درمعرض دیدن قرار بدهند. این افراد گاهی چهره خود را نشان می دهند و گاهی بدون نشان دادن چهره خود و از طریق پیجشان به کار مشغول می باشند. این نوع افراد امروزه در اینستاگرام بسیار زیاد می باشند. یعنی رفته رفته در اینستاگرام تعداد بسیار زیادی می باشند که در حال فعالیت هستند. این پیج ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. مثلا پیج های تینیجری که پست هایی طراحی می کنند که خاص و مختص تینیجر ها و مخصوصا دهه هشتادی ها می باشند. هم چنین پیج های شعر و ادبیات که این روز ها طرفدار زیادی دارد.

هم چنین پیج های بیوتی بلاگر که اموزش میکاپ در ان ها فراوان می باشند و طرفداران زیادی دارد. از دیگر پیج ها نیز پیج های فروشگاهی را می توان معرفی نمود که این پیج ها بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است که به ان ها انلاین شاپ می گویند. از دیگر پیج ها که علاوه بر جذابیت خوشمزه نیز می باشد پیج های فود بلاگری می باشد. این پیج ها در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد و اصولا افرادی که اهل غذاهای بسیار لذیذ می باشند در این پیج ها فعالیت می کنند. اگر بخواهیم نمونه ای این پیج ها را معرفی کنیم باید در مورد پیج مستر تبلیغ صحبت کنیم. مستر تبلیغ یکی از افرادی است که در حوزه غذا فعالیت بسیار زیادی دارد. این شخص توانسته است که تا کنون بسیار زیاد در این حرفه پیشرفت داشته باشد. او در مشهد و تهران زندگی می کند اما باید گفت که عمده فعالیت او در مشهد می باشد. این شخص تبلیغات رستوران های مختلف مشهد را در پیج خودش قرار می دهد و از این طریق باعث می شود که دیگر افراد با رستوران های مختلف مشهد اشنا بشوند و در صورت دلخواه بودن به ان رستوران بروند.

مستر تببلیغ دارای دو پیج می باشد که در یک پیج تنها در مورد رستوران های مختلف تبلیغ قرار می دهد و از ان ها صحبت می کند. پیج دیگر این شخص نیز در مورد همه نوع موارد می باشد و او در ان پیجش از دیگر حرفه ها تبلیغ می گذارد تا به دیده شدن ان ها کمک نماید. او در پیجی که رستوران های مختلف را تبلیغ می کند، تا کنون نه هزار پست گذاشته است و این نشان می دهد که این شخص از فعالیت های بسیار زیادی برخوردار بوده است. هم چنین می توان گفت که او در زیر پست هایش کد تخفیف برای رستوران در نظر می گیرد و با هزینه خودش و با قرعه کشی تعدادی از افراد را مهمان ان رستوران می کند البته برای همان غذایی که معرفی شده است.

در مورد این شخص نیز می توان گفت که او سعی می کند یک شخص خیر باشد تا بتواند به افراد مختلف در زمینه کاری کمک کند. هم چنین می توان گفت که او به شهر های مختلف سفر می کند و غذاهای ان جا را تست می کند و بعد ان غذا را در اینستاگرامش معرفی می کند. هم چنین از دیگر کار هایی که این شخص انجام می دهد باید گفت که این شخص غذاهای سنتی را دوست دارد و اکثرا به رستوران های سنتی می رود و ان ها را معرفی می کند. او به فست فود نیز علاقه دارد اما موردی که در پیج این شخص بیشتر از هرموقع به چشم می خورد وجود غذاهای سنتی و معرفی ان ها می باشد. گاهی اوقات افراد مستر تبلیغ را به یک تستر غذا اشتباه می گیرند اما باید گفت که این گونه نمی باشد. این شخص فقط یک تبلیغ کننده می باشد و ادرس رستوران های خوب را در پیجش قرار می دهد.

در مورد نام مستر تبلیغ باید گفت که این شخص نامش نوید سپید نام می باشد. هنوز اینکه این شخص چه ارتباطی با مستر تستر دارد مشخص نمی باشد. هم چنین در مورد بیوگرافی این شخص نیز اطلاعاتی منتشر نشده است. گویا او تا کنون با هیچ جایی مصاحبه نکرده است و در مورد سن و خانواده و هم چنین در مورد اینکه او اصلا چه کسی می باشد هیچ اطلاعاتی منتشر نمی باشد. هم چنین در مورد وضعیت تاهل این شخص باید گفت که گویا او ازدواج کرده است زیرا عکس های او با یک خانمی در فضای مجازی و یعنی در پیج این شخص دیده شده است. در نهایت باید گفت که او یک بلاگر بسیار قدرتمند می باشد که در مشهد فعالیت بسیار زیادی دارد. به نظر می رسد که او رستوران های مشهد را یکی پس از دیگر رفته است و تقریبا به همه رستوران های مشهد سر زده است. ادرس رستوران های مختلف را می توان در زیر پست های این شخص پیدا نمود. هم چنین می توان گفت که او اگر رستورانی خوب نباشد را بی رو دربایسی می گوید و برای او تبعاتش مهم نمی باشد. زیرا او می خواهد غذا ها و رستوران های با کیفیتی را به مردم معرفی کند.

اینستاگرام مستر تبلیغ

اینستاگرام مستر تبلیغ

اینستاگرام امروزه به یکی از اصلی ترین جزء زندگی و تقریبا نود درصد مردم ایران تبدیل شده است. این افراد امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیل شدن مداوم کسب و کار ها، در دنیای مجازی انلاین شاپ هایی را راه اندازی کرده اند و به صورت روزانه محصولات خود را برای افراد مختلف ارسال نموده و محصولاتشان را معرفی می کنند. هم چنین باید گفت که این افراد بسیار زیاد در دنبال فالوور می باشند زیرا این گونه می توانند کسب و کارشان را وسعت بدهند.

مستر تبلیغ نیز از افرادی می باشد که در اینستاگرام فعالیت دارد. در مورد این شخص باید گفت که درست است که او دنبال کنندگان میلیونی ندارد اما بازدید پیج او بسیار زیاد می باشد. هم چنین تعداد فالوور های این شخص به تعداد پانصد هزار نفر و یا نیم میلیون نفر می باشد. او در اینستاگرامش نیز حدود هزار عدد فالوئینگ دارد و هم چنین نه هزار پست تا کنون منتشر کرده است. او هم چنین از پیج دیگری بر خوردار می باشد که در ان تبلیغات دیگر کسب و کار ها را می گذارد. البته باید گفت که در ان پیج نیز می توان غذاهایی را پیدا نمود و یا بهتر است بگوییم پست هایی را پیدا نمود که در ان از غذا صحبت شده و معرفی شده است. در مورد این فرد هم چنین باید گفت که به خوبی از پس مدیریت پیج های خود بر امده است و به خوبی ان ها را مدیریت می کند. پیج این شخص که مربوط به غذا می باشد از یک پارچگی بیشتری برخوردار می باشد.

درامد مستر تبلیغ چقدر است؟

این روز ها در اینستاگرام افزایش بلاگر ها و پیج های مختلف سیر صعودی داشته است و در امد این افراد نیز به همین طریق بوده است. باید گفت که این اشخاص هم چنین توانسته اند که بسیار زیاد در این مسیر موفق شوند و از در امد بسیار خوبی برخوردار بشوند. مستر تبلیغ یا نوید سپید نام یکی از همین افراد می باشد. این شخص در اینستاگرام یک بلاگر تبلیغاتی می باشد و از این طریق نیز توانسته است که به در امد زیادی برسد. این شخص با گذاشتن تبلیغات رستوران ها و کافی شاپ های مختلف توانسته است که در این حوزه بسیار زیاد بدرخشد و هم چنین در امد زیادی را کسب کند. او علاوه بر تبلیغات مختلف برای گذاشتن ادرس رستوران ها و یا حتی گذاشتن پستی در مورد رستوران و غذای ان رستوران از مدیریت رستوران هزینه دریافت می کند. او در امد زیادی دارد و یک شخص پر در امد از این طریق محسوب می شود.

عکس های مستر تبلیغ

عکس های مستر تبلیغ

این روز ها در فضای مجازی شاهد هستیم که افراد زیادی از خود و یا از موضوعات دلخواه خود عکس های زیادی را منتشر می کنند. یعنی باید گفت که اینستاگرام تبدیل به یک البوم مجازی شده است که اگر صفحه کسی در حالت پرایوت نباشد، می توان عکس های او را مشاهده نمود. هم چنین می توان گفت که عکس های بلاگر ها را می توان مشاهده نمود. البته اگر این بلاگر ها سلبریتی باشند نیز بهتر می توان عکس های انان را پیدا نمود زیرا با سرچ کوچکی در گوگل می توان به عکس های انان دسترسی پیدا کرد. البته باید گفت که بعضی از افراد هستند که با گشتن خیلی زیاد در پیجشان می توان عکس های ان ها را پیدا نمود. مثلا مستر تبلیغ یکی از همین افراد است که با سرچ کردن نام این شخص در گوگل چه به فارسی و چه به انگلیسی عکسی از این شخص بالا نمی اید. هم چنین می توان گفت که او عکس های بسیار کمی را از خود در پیجش منتشر کرده است و بخش عمده پیج او را کلیپ های این شخص تشکیل می دهد. مورد بعدی که از عکس های این شخص به چشم می خورد این می باشد که او اگر چه در دنیای افراد عادی شاید یک فرد ناشناخته باشد و افراد زیادی او را نشناسند اما سلبریتی های زیادی هستند که این شخص را شناخته و وی را دنبال می کنند. این را می توان به خوبی از عکس های او شاهد بود. این شخص در چند عکس خود با سلبریتی های مختلفی عکس گرفته است. این سلبریتی ها امین حیایی و جواد عزتی بودند که عکس این دو نفر در کنار مستر تبلیغ مشاهده می شد. هم چنین باید گفت که عکس های دیگر این شخص در کنار دیگر سلبریتی ها می باشد که در پست های اولیه پیج او وجود دارد. می توان با اندکی حوصله و جست و جو به این پیج ها دست پیدا کرد. البته شاید با سرچ کردن این عنوان مستر تبلیغ در کنار سلبریتی ها بتوان عکس های این شخص را در اینترنت مشاهده نمود.

کافی شاپ مستر تبلیغ مشهد چیست؟

در مشهد کافی شاپ های مختلفی وجود دارد که با توجه به منطقه و نوع چیدمان و هم چنین نوع امکانات، خدمات مختلف و متفاوتی را با هزینه های مختلف ارائه می دهند. این افراد هم چنین در راستای خدمات بهتر، به دیزاین محیط کافی شاپ بسیار زیاد رسیدگی می کنند و از این طریق نیز می توانند که مشتریانی بسیار زیاد را کسب کنند. این افراد هم چنین در کافی شاپ های خود خدمات مختلفی ارائه می دهند. باید گفت که مستر تبلیغ یکی از افرادی است که در کافی شاپ های مشهد نیز کلیپ های زیادی گرفته است و این کلیپ ها توانسته اند که بسیار زیاد برای ان افراد یعنی صاحبان کافی شاپ سود بسیار زیادی داشته باشند. هم چنین باید گفت که این شخص یکی از کافی شاپ های مشهد را بسیار زیاد دوست دارد و در ان کافی شاپ رفت و امد زیادی دارد. هم چنین مدتی شایعه شده بود که مستر تبلیغ برای خود یک کافی شاپ در مشهد دارد که خب حقیقت و یا کذب بودن این خبر هیچ گاه مشخص نشد.

مستر تبلیغ در نت برگ مشهد

مستر تبلیغ در نت برگ مشهد

این روز ها سایت های مختلفی برای ارائه خدمات مختلف ارائه می شود که می توان از خدمات فوق العاده ان ها بهره مند شد. این سایت ها می توانند فروشگاه های اینترنتی باشند که در اسرع وقت بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در هر زمینه ای ارائه می کنند. این افراد هم چنین می توانند که بسیار زیاد در نحوه خدمت رسانی به افراد مختلف خوب عمل کنند. یکی دیگر از سایت های بسیار خوبی که در این زمینه خدمت می کند، سایت نت برگ می باشد. این سایت خدمات مختلف ارایشی و بهداشتی، شهر بازی و فضاهای بازی، هم چنین در حوزه رستوران های مختلف کارت های تخفیفی ارائه می کند که به ان ها نت برگ می گویند. می توان گفت که این شخص در نت برگ نیز کارت های تخفیف ارائه کرده است که کارت تخفیف مستر تبلیغ در این سایت وجود دارد. هم چنین می توان گفت که این شخص در حوزه رستوران و غذا دارای نت برگ تخفیفی می باشد.

اپ مستر تبلیغ

برخی از بلاگر با استفاده از برنامه نویسی که خودشان دارند و یا هم چنین با کمک دیگر دوستانشان اپلیکیشنی را برای خود طراحی می کنند. هم چنین می توان گفت که این اشخاص نیز دارای سایت می باشند که این برای برخی از ان ها صدق می کنند. ان ها در سایت و یا اپلیکیشن هایشان در مورد فعالیت خود توضیحاتی را ارائه داده اند و هم چنین به دسته بندی موضوعاتی پرداخته اند که در پیج ان ها وجود دارد. یکی از این اشخاص این گونه مستر تستر می باشد که خودش زبان برنامه نویسی را اموزش دیده بود و به این نتیجه رسیده بود که می تواند برای وسعت بخشیدن شغل و حرفه خود اپلیکیشنی کاربردی را ارائه دهد. در مورد مستر تبلیغ باید گفت که گفته می شد این شخص اپلیکیشنی را طراحی کرده است. اما خب شاید این خبر یک شایعه بوده است و یا او را با مستر تستر اشتباه گرفته اند. هم چنین می توان گفت که او از همچین اپی برخوردار نبوده است چراکه اگر داشت در بیو اینستاگرام او وجود داشت.

تعرفه تبلیغات مستر تبلیغ چقدر است؟

اینستاگرام امروزه به قطب تبلیغات تبدیل شده است و می توان با استفاده از ان و با داشتن یک پیج پر بازدید به در امد خوبی از طریق گذاشتن تبلیغات رسید. هم چنین می توان گفت که تعرفه تبلیغات در پیج های مختلف متفاوت می باشد. متفاوت بودن پیج نیز به ویو استوری ها و هم چنین تعداد فالوورهای هر شخص بستگی دارد. هم چنین این موارد نیز به تعداد بازدهی پیج نیز بستگی زیادی دارد. البته می توان گفت که برخی پیج ها با اینکه تعداد فالوور بالایی دارند، اما خودشان هزینه تبلیغ را کم در نظر می گیرند. در مورد مستر تبلیغ نیز این چنین می باشد. گفته می شود که این شخص تعرفه تبلیغات را بسیار کم در نظر می گیرد تا افراد دیگر بتوانند از گذاشتن تبلیغ در اینستاگرام استفاده کنند و بتوانند که از این راه به در امد خوبی برسند.

مصاحبه با Mr tabligh

مصاحبه با نوید سپیدنام

دنیای مجازی یک دنیای بسیار پیچیده می باشد. در فضای مجازی امکان اتفاق افتادن هر موضوعی وجود دارد. هم چنین به دلیل وجود کاربران بسیار زیاد در فضای مجازی، برنامه های زیادی صرفا برای فضای مجازی ساخته می شود و جالب است که این برنامه ها طرفداران زیادی دارند. هم چنین اپ های مختلفی وجود دارد که همانند تلوزیون و شبکه های مختلف می باشد که می توان همانند شبکه های تلوزیونی در ان ها برنامه مشاهده نمود. باید گفت که یکی دیگر از موضوعات مجازی مصاحبه با سلبریتی های مختلف و یا بلاگر ها و هم چنین بازیگران و افراد معروف در این اپ ها می باشد. البته که مصاحبه با افراد معروف بسیار زیادی رواج دارد و تقریبا متن مصاحبه ان ها را می توان مشاهده کرد. با بلاگر های اینستاگرامی نیز تا کنون مصاحبه های زیادی انجام شده است. یکی دیگر از افرادی که با او مصاحبه انجام شده است، مصاحبه با مستر تبلیغ می باشد که توانسته است نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. هم چنین می توان گفت که این شخص بسیار زیاد طرفدار دارد. مصاحبه با این شخص نیز در یکی از همین اپلیکیشن ها گفته صورت گرفته است و می توان با سرچ کردن به این مصاحبه دست پیدا نمود. هم چنین می توان متن این مصاحبه را در سایت های مختلف مشاهده نمود.

حاشیه های نوید سپیدنام

باید گفت که تقریبا هر شخص که اندکی شروع به موفق شدن می کند، گاهی اوقات شایعاتی برای او شکل می گیرد که باعث می شود برای این شخص شایعه هایی ایجاد بشود. هم چنین می توان گفت که بعضی اشخاص خود با کار هایی که انجام می دهند باعث می شوند که برای ان ها شایعاتی نیز وجود داشته باشد. در مورد افراد موفق گاهی این مورد بیشتر پیش می اید. البته این اشخاص می گویند که می توان این نوع تهدید ها را به فرصت تبدیل نمود و هم چنین می توان فرصت های خوبی را از دل ان بیرون کشید. در مورد مستر تبلیغ باید گفت که این مورد تا کنون پیش نیامده است. یعنی این شخص همیشه پیج خود و کار های خود را کنترل کرده است و تا کنون اجازه نداده است که برای او حاشیه ایجاد بشود. هم چنین این شخص تا کنون حرفی در مورد حاشیه نزده است و یا بهتر است بگوییم کاری نکرده است که برای او حاشیه ایجاد بشود. کار این شخص تماما با غذا می باشد و خب شاید مواردی وجود ندارد که بخواهد برای این شخص تحدید اور باشد. البته شاید در اینده به دلیل برخی انتقاد ها که این شخص برای برخی رستوران ها انجام می دهد، این موضوع پیش بیاید اما خب تا کنون هیچ گاه این اتفاق رخ نداده است.

سوالات متداول

 1. نام اصلی مستر تبلیغ چه می باشد

  نام اصلی مستر تبلیغ نوید سپید نام می باشد.

 2. این شخص در کجا زندگی می کند؟

  باید گفت که این شخص در مشهد زندگی می کند.

 3. او در پیج خود دارای چند فالوور است؟

  این شخص در پیج خودش دارای نیم میلیون فالوور است.

 4. همسر این شخص چه کسی می باشد؟

  در مورد همسر وی اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]