نیت داگ از جمله معروف ترین رپرهای امریکایی بوده است که موسیقی های ناب زیادی را به بازار منتشر کرده است و توانسته است که رتبه های برتری را در چارت های کشورهای مختلف از آن خود کنند. همچنین این خواننده سابقه حضور در نیروی دریایی آمریکا را هم در کارنامه خود دارد و سال ها در آن خدمت کرده است. پسر عموی او اسنوپ داگ مشهور است که با همکاری هم توانسته اند ترانه های زیبایی را به بیرون بدهند. این دو گروهی به نام ۲۱۳ را تشکیل دادند که یکی از مشهورترین گروه های رپ می باشد. همچنین پس از آن نیز گروه دیگری به نام جی فانک را ایجاد کردند که ترانه خوان های زیادی در آن رشد یافت. در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۱ میلادی اتفاق ناگواری برای آن رخ داد که همه علاقمندانش را در شوک عمیق فرو برد. در ادامه این مقاله در مورد Nate dogg اطلاعات بیشتری را به شما ارائه می دهیم.

بیوگرافی نیت داگ

بیوگرافی نیت داگ به چه صورت می باشد؟

زندگینامه Nate dogg را که مطالعه کنید، می بینید که وی از استعداد ذاتی خاصی در این رشته برخوردار بوده است. در واقع نام کامل وی ناتانیل دیوین هیل بود که در ۱۹ اوت سال ۱۹۶۹ میلادی در لانگ بیچ آمریکا به دنیا آمده بود. در دوران کودک خود نیز فعالیت هایی را در این زمینه داشته است و در واقع از همان دوران به موسیقی علاقمند شده است. دانیل لی هیل اسم پدرش بود که به عنوان روحانی در کلیسا مشغول به کار بود. زمانی که ۱۴ سال سن داشت، والدینش از هم جدا شدند. پس از گذراندن دبیرستان به نیروی دریایی پیوست و ۳ سال در آنجا خدمت کرد. پس از آن با اسنوپ داگ که پسر عمویش بود، همکاری هایی را انجام داد. سپس این دو و یکی دیگر از رپر ها به نام وارن جی گروهی به نام ۲۱۳ را تشکیل دادند که نیت داگ در آن ترانه خوان بود.

پس از آن بود که ترانه های این خواننده در بازار موجود شد و همه از خود می پرسیدند که نیت داگ کیست؟ از همان زمان فعالیت های خود را گسترده تر کرد و اعتماد به نفس لازم را کسب کرد. پس از آن گروه دیگری به نام جی فانک را ایجاد و آهنگ های زیادی را با نام او رووانه بازار کرد. فعالیت او همانطور ادامه داشت تا اینکه در ۱۹ دسامبر سال ۲۰۰۷ میلادی بر اثر حمله قلبی در بیمارستان بستری شد. به مدت ۴ سال در این بیمارستان بود تا اینکه در تاریخ ۱۵ مارس سال ۲۰۱۱ میلادی از دنیا رفت.

همسر نیت داگ کیست؟

لاتویا کالوین اسم همسر وی می باشد که در مورد اینکه این دو چطور با هم آشنا شده بودند، اطلاعات خاصی در دست نیست. اما جالب است بدانید که این دو در همان سالی که با هم زندگی مشترکی را آغاز کردند، ۲۰ روز پس از عروسی، طلاق نامه ای را امضاء کرده بودند. برخی ها می گفتند که این دو با هم به اختلاف خورده بودند و درگیری هایی را با همدیگر داشتند. این در حالی بود که این دو از یکدیگر جدا نشدند و حتی صاحب دو فرزند هم شدند. اما جالب است بدانید که او قبل از وی یک همسر دیگر هم داشته است که او نیز درخواست طلاق کرده بود. در حال حاضر گفته می شود که فرزندان وی نیز طرفداری پدرشان را می کنند و می گویند که مادرشان قبل از اینکه پدرشان بمیرد، چند بار با وی جر و بحث های شدیدی داشته و او را شکنجه کرده بود و به همین دلیل است که وی حقی ندارد که ارثیه ای را از آن خود کند.

همسر نیت داگ

فرزندان نیت داگ چه کسانی هستند؟

پسر نیت داگ، ناتانیل هال و نیاجیل هال هستند که در کشور آمریکا زندگی می کنند. بر اساس برخی از خبرها این دو در زمانی که پدرشان از دنیا رفت و در موقع تقسیم ارثیه با مادر خود درگیری پیدا کرده اند. آنها معتقدند که مادرشان یکی از دلایل مرگ پدرش بوده است و در زمانی که زنده بوده، با وی درگیری های لفظی زیادی داشته و او را ناراحت و عصبانی می کرده است در حالی که می دانسته وی مریض و بیمار بوده است. آنها می گویند که او هیچ حقی از ارثیه او ندارد و نمی تواند یکی از وارثان ثروت او باشد. این درگیری سر و صدای زیادی داشت.

درآمد نیت داگ چقدر بوده است؟

میزان دقیق درآمد وی مشخص نیست اما همانطور که می دانید وی تا به حال کارهای ناب زیادی را به بازار عرضه کرده بود و توانسته بود که از فروش آنها پول خوبی را به جیب بزند. همچنین برخی از این کارها توانسته بودند تا در چارت های کشورهای مختلف از جمله آمریکا رتبه های خوبی را کسب کنند. در برخی از سایت ها آمده است که او توانسته بود تا زمانی که زنده بود حدود ۱۵۰ میلیون دلار را از این طریق به جیب بزند که رقمی بسیار خیره کننده است. به همین دلیل است که در حال حاضر این ثروت او خانواده او را در مقابل هم قرار داده است و پسرانش تلاش می کنند تا مادرشان از این ارث بهره ای نبرد.

خانه نیت داگ کجاست؟

خانه او در زمانی که زنده بود، در محله پومونا بود که بنا بر گفته های همسایگانش، این خانه در بلوک شماره ۴۰۰ واقع شده بود که یک خانه شیک و مدرن بود. او با ثرتی که داشت این خانه را در ماه نوامبر سال ۱۹۹۴ میلادی به ارزش ۲۴۵ هزار دلار  خریده بود تا در کنار همسر خود در آن زندگی کند. بنا بر گزارش های منتشر شده، این خواننده در سال ۲۰۰۴ میلادی در این خانه زندگی می کرده است.

ماشین نیت داگ

ماشین نیت داگ چیست؟

همانطور که می دانید در بین تمام خواننده های رپ ماشین حرف اول را بعد از کیفیت موزیک می زند. از این رو آنها پس از موسیقی در این زمینه با هم رقابت می کنند و دوست دارند که نسبت به هم مارک های بهتری را در اختیار داشته باشند. اگر دقت کرده باشید، خواننده های رپ از ماشین باز ترین افراد روی زمین محسوب می شوند. این افراد دوست دارند تا مدل های برتر دنیا را در اختیار داشته باشند. نیت داگ نیز چنین اخلاقی داشت و همواره با پسر عموی خود مدل های خود را تعویض می کردند و دوست داشتند تا تنوع زیادی در اتومبیل های خود داشته باشند.

مرگ نیت داگ به چه دلیل بود؟

حمله قلبی دلیل اصلی مرگ وی بود. اما پس از آن هنوز هم افرادی هستند که نمی دانند  تاریخ مرگ نیت داگ چه زماین بود. در واقع باید بگوییم که او در زمان مرگ ۴۱ ساله بود و در بیمارستان به مدت چند سال بستری بود و در کما به سر می برد. او در سال ۲۰۰۷ میلادی سکته کرده بود و به کما رفته بود. پس از چند سال بالاخره در سال ۲۰۱۱ میلادی از دنیا می میرد. پزشکان علت مرگ Nate dogg را حمله قلبی اعلام کردند و پس از انتشار خبر مرگ او همه متاثر از این خبر شدند. علاقمندان وی تا چند روز حتی این خبر را باور نمی کردند و همواره دوست داشتند که این خبر تکذیب شود.

آیا اینستاگرام نیت داگ فعال است؟

پیج نیت داگ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کند اما خود وی در زمانی که زنده بود، چندان علاقه ای به این کار نداشت. پس از مرگ او برخی از طرفدارانش صفحاتی را به نام او ایجاد کردند و تصاویر و کلیپ هایی را در آن منتشر می کردند. در حال حاضر هم برخی از این صفحات هنوز فعالیت دارند و حتی طرفداران زیادی را هم به طرف خود جذب کرده است. در یکی از این صفحات آمده است که وی سلطان دنیای رپ بوده است و اطلاعات دیگری را در موردش منتشر کرده است. همچنین یکی از این صفحات حدود ۲۰۰ هزار نفر فالور جذب کرده است که بیش از ۱۰۰ پست مختلف را هم منتشر کرده است.

 اینستاگرام نیت داگ

آهنگ های برتر نیت داگ شامل چه مواردی می باشند؟

همانطور که می دانید این خواننده از همان دوران کودکی به این رشته علاقه خاصی داشته است و با تلاش و کوشش توانسته در این زمینه به موفقیت های زیادی دست یابد. همچنین وی پس از اینکه با پسر عموی خود آشنا شد، توانسته چند گروه مشهور را ایجاد کند و زیر نام آنها فعالیت های موسیقی خود را دنبال کند و به شهرت زیادی دست یابد. در زیر برخی از کارهای ناب وی را معرفی می کنیم.

Regulate

وارن جی مشهور نیز در این موسیقی با وی ظاهر شده است. این موسیقی در فصل بهار سال ۱۹۹۴ میلادی روانه بازار شد و توانست رتبه دوم بیلبورد هات آمریکا را بدست آورد و در بخش هیپ هاپ و آر اند بی هم جایگاه ۸ را کسب کند.

i got love

بینک سازنده آن است و در سال ۲۰۰۱ میلادی به بازار عرضه شده است. پس از انتشار موفق شد تا رتبه ۴۵ بیلبورد سبک هیپ هاپ و آر اند بی را کسب کند و در بخش ریتمیک هم جایگاه ۳۳ را از آن خود کرد.

nobody does it better

در سال ۱۹۹۸ میلادی روانه بازار شد و وارن جی هم آواگذاری آن را انجام داده بود. همچنین این رپر معروف در تولید آن نیز نقش داشت. این موسیقی رتبه هجدهم بیلبورد هات آمریکا را بدست آورد.

Shake that

یکی از کارهای مشترک او با امینم خواننده مشهور می باشد که در سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر شده و در آن زمان موفق به کسب رتبه ششم بیلبورد هات آمریکا و نیز رتبه ششم بیلبورد پاپ شد. همچنین در چارت های کشورهای دیگر مانند بلژیک جایگاه دوم و در بریتانیا جایگاه ۲۱ را از آن خود کرده بود.

Oh No

یکی دیگر از آهنگ های ناب وی می باشد که فاروآهه مونچ و موس دف در آن ظاهر شده اند. این موسیقی در سال ۲۰۰۸ میلادی به بازار عرضه شد و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمده بود.

Area Codes

از جمله کارهای ناب وی می باشد که در آن به شماره تلفن تمام خانم هایی اشاره می کند که وی تا آن زمان با آنها رابطه داشته است. این آهنگ عجیب رتبه هفتم بیلبورد آمریکا را کسب کرده بود.

Lay Low

دکتر دره و مایک الیزوندو تولید کننده این آهنگ می باشند. در زمان انتشار موفق شد تا جایگاه ۸ بیلبورد هیپ هاپ آمریکا را کسب کند. همچنین این موسیقی در بین آهنگ های سبک رپ هم جایگاه ۵ را از آن خود کرده بود.

۲۱ Questions

یکی دیگر از کارهای ناب وی می باشد که البته خلق کننده آن فیفتی سنت است  وی در آن همکاری کرده است. این موسیقی توانست به مدت ۴ هفته متوالید در صدر بیلبورد هات آمریکا قرار داشته باشد و به مدت ۲۳ هفته در بین برترین ترانه های های این چارت قرار داشت.

پلی لیست Nate dogg  شامل چه مواردی می باشند؟

دانلود آهنگ نیت داگ را می توانید از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، انجام دهید. اما در بعضی از این سایت ها، پلی لیستی وجود دارد که مخصوص آهنگ های این خواننده است و می توانید آنها را نیز در اختیار داشته باشید. همچنین این لیست قادر به ویرایش می باشد و می توانید از میان تمام آهنگ های این خواننده تنها آنهایی را که طرفدارش می باشید را انتخاب کنید. علاوه بر آن، کیفیت آنها متفاوت می باشد و می توانید بنا بر خواسته خود آنها را نیز برگزینید. برخی از این سایت ها متن موسیقی ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در کنار آن از آنها هم بهره ببرید. البته برخی دیگر این خدمات را گسترده تر کرده اند که زیر نویس و ترجمه آنها را هم قرار داده اند تا شما بتوانید بهتر و راحت تر از آناه استفاده کنید.

Nate dogg  و وارن جی

همکاری Nate dogg  و وارن جی به چه صورت بوده است؟

همانطور که می دانید وارن جی یکی از خواننده های مشهور رپ می باشد که توانسته آهنگ های زیادی را منتشر کند. این خواننده همچنین با افراد مشهور زیادی همکاری کرده است که یکی از آنها نیت داگ می باشد. این دو با هم در سال ۱۹۹۴ میلادی یک کار مشترک به نام Regulate  را ارائه کردند که در آن زمان استقبال خوبی هم از آن صورت گرفت. این آهنگ موفق شد تا در بیلبورد آمریکا رتبه ۴۰ را کسب کند. همچنین این همکاری به عنوان اولین همکاری این دو محسوب می شد و تا آن زمان توانسته بود تا توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند. این دو تا به حال کنسرت هایی را هم با یکدیگر برگزار کرده بودند.

Nate dogg و امینم چه آهنگ هایی را با هم اجرا کردند؟

این دو نیز تا به حال با یکدیگر همکاری های زیادی را داشته اند که می توان به Shake That اشاره کرد که معروف ترین کار مشترک این دو خواننده به شمار می رود که موفق شد در زمان انتشار آن در سال ۲۰۰۵ میلادی، رتبه های نسبتا خوبی را هم در چارت های کشورهای مختلف کسب کند. همچنین کارهای مشترک دیگری را هم با هم ارائه کردند که می توان به Warrior pt2, Never Evought, My name, Till I Collapse و چند آهنگ مشهور دیگر اشاره کرد. امینم یکی از خوانندگان مشهور سبک رپ می باشد که نقطه تمایز وی با دیگر خواننده ها، رنگ پوست او می باشد. همانطور که می دانید بیشتر خوانندگان رپ سیاه پوست می باشند و به خاطر اینکه بتوانند به روشی نسبت به تبعیض های نژادی علیه خود در جامعه آمریکا اعتراضی کرده باشند، به خوانندگی به این سبک روی می آورند.

آیا نیت داگ و توپاک هم همکاری هایی داشته اند؟

نیت داگ و توپاک تا به حال در چند آهنگ با هم به طور مشترک روی صحنه رفته اند. یکی از آهنگ های مشهور آنها که با همکاری امینم هم به بازار آمد، Gangta Walk نام دارد که توجهات بسیاری را به طرف خود جلب کرد. همچنین یکی دیگر از کارهای ناب آنها Thug Life می باشد که استقبال خوبی هم از آن شده بود و رتبه هایی را هم کسب کرده بود. All About You  و Kurupt Daz Dallinger از جمله کارهای دیگر این دو خواننده مشهور به شمار می روند.

آیا برادر Nate dogg نیز یک رپر می باشد؟

همانطور که می دانید این خواننده مشهور سه برادر داشت که دانیل، ساموئل و امانوئل نام دارند. این سه نفر مشخص نیست که در چه زمینه هایی فعالیت می کنند و در حال حاضر در کجا زندگی می کنند. اطلاعات زیادی در مورد آنها در سایت ها موجود نیست.

فیلم های Nate dogg شامل چه مواردی می باشند؟

نیت داگ علاوه بر خوانندگی در سینما و تلویزیون نیز حضور داشته و در برخی از فیلم های سینمایی بازی کرده است. این خواننده در سال ۲۰۰۲ میلادی اولین حضور خود در فیلم های سینمایی را تجربه کرده است و در فیلمی به نام Doggy Fizzle Televizzle  نفش آفرینی کرده است. سپس در سال بعد از آن هم در یک فیلم دیگر به نام Head of State حضور یافت و توجه بسیاری را نیز به سمت خود جلب کرد. همچنین یکی دیگر از کارهای ناب او The Boondocks  می باشد که در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر شد. این فیلم زمانی منتشر شد که وی به دلیل سکته در بیمارستان در کما بود.

دوست دختر Nate dogg

دوست دختر Nate dogg چه کسانی بودند؟

تامالا جونز یکی از دوست دختر های این خواننده بود. او یک هنرپیشه سینما و تلویزیون بود که در زمانی که وی در این رشته وارد شده بود، با وی آشنا شد. این دو در واقع در چند فیلم با هم همبازی بودند و توانسته بود که مخ او را بزند. کارهای مشترک آنها Booty Call, The Wood, Kingdom Come, The Brothers  و What Men Want بود که نشان از رابطه صمیمی این دو دارد. اما مشخص نیست که این دو چطور و چه زمانی از همدیگر جدا شدند و رابطه آنها به چه صورت بوده است. پس از مدتی او با لاتویا هال آشنا و ازدواج می کند و از او دو فرزند به دنیا می آورد. در سایت هایی اعلام شده بود که آنها اختلافاتی داشتند و حتی طلاق نامه ای را تنظیم کرده بودند اما در نهایت در کنار هم ماندند و بچه دارد شدند. اما پس از فوت این خواننده، همسرش با پسرانش در باره ارثیه به مشکل خورده اند.

گروه Nate dogg چه فعالیتی داشت؟

زمانی که نوجوانی بیش نبود، موفق شد تا یکی از معروف ترین گروه های رپ را تاسیس کند. وی نام این گروه را ۲۱۳ گذاشت و در لانگ بیچ کالیفرنیا آن را راه اندازی کرد. البته ناگفته نماند که در آن زمان وی با اسنوپ داگ پسر عمو و وارن جی خواننده رپ معروف همکاری نزدیکی داشت و با کمک هم این گروه را بنا کردند. آنها ترانه های زیادی را تحت نام این گروه به بازار عرضه کردند و نام آن را به همه شناساندند. نخستین کار آنها در سال ۱۹۹۴ میلادی به بازار عرضه شد که استقبال خوب از آن صورت گرفت. پس از آنکه نیت داگ در سال ۲۰۱۱ میلادی مرد، این گروه نیز از هم پاشید.

عکس نیت داگ

اگر می خواهید به تصاویر این خواننده مشهور دسترسی داشته باشید به شما توصیه می کنیم که به رخی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید. آنها عکس هایی از دورانی که او در اوج را هنوز در آرشیو خود دارند. همچنین برخی از تصاویر وی در کنار افراد مشهوری مانند امینم، توپاک، وارن جی و چند خواننده دیگر را هم منتشر کرده اند. علاوه بر آن، یکی دیگر از راه هایی که می توانید از آن طریق به تصاویر ناب وی دسترسی داشته باشید، مراجعه به اکانت اینستاگرام فن پیج های وی می باشد.

توجه داشتن به صفحه Nate dogg در ویکی پدیا می تواند به مراتب شناختی جامع تر را در دسترسشما قرار بدهد.

سوالات متداول

آیا نیت داگ موفق به کسب جایزه گرمی شده بود؟

این خواننده تا به حال آهنگ های خوبی را روانه بازار کرده بود و توانسته بود رتبه هایی بدست بیاورد اما موفق به کسب این جایزه نشده بود.

نیت داگ اهل کجاست؟

او یکی از خوانندگان مطرح آمریکایی بود که از همان دوران کودکی خود موفق شده بود تا کارهای نابی را به بازار عرضه کند و به شهرت برسد.

علت مرگ نیت داگ چه بود؟

وی در سال ۲۰۰۷ میلادی دچار حمله قلبی می شود و به بیمارستان منتقل می شود و به کما می رود و پس از ۴ سال برای همیشه می میرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]