نیلوفر خوش خلق از بازیگران مطرح و سرشناس سینما و تلویزیون کشور می باشد که در فیلم و سریال های متعددی به بازی پرداخته است. این بازیگر در تاریخ ۲۴ خرداد ماه ۱۳۵۱ در آبادان متولد شد و هم اکنون چهل و نه سال سن دارد. وی فعالیت رسمی و حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۷ در این حرفه آغاز کرد. نیلوفر خوش خلق همسر بازیگر مطرح و محبوب کشورمان امین حیایی می باشد. این زوج در سال ۱۳۸۰ با یکدیگر ازدواج کردند و فرزند مشترکی ندارند. امین حیایی از ازدواج اول خود دارای یک فرزند پسر به نام دارا می باشد که او نیز به تازگی در حرفه بازیگری مشغول به فعالیت شده است.

نیلوفر خوش خلق کیست؟

نیلوفر خوش خلق کیست؟

خانم خوش خلق از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی می باشد که در ۲۴ خرداد ماه ۱۳۵۱ در شهر آبادان متولد شد و هم اکنون نیز چهل و نه سال سن دارد. این بازیگر در فیلم و سریال های متعددی به ایفای نقش پرداخته است اما می توان گفت که جزء بازیگران کم کار عرصه هنر می باشد. نیلوفر خوش خلق فعالیت رسمی و حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۷ در این زمینه آغاز کرد و در سال ۱۳۷۹ نیز در اولین پروژه سینمایی خود در فیلم سینمایی مونس حضور پیدا کرد و در آن فیلم سینمایی نیز خوش درخشید و همین درخشش او سبب دریافت پیشنهاد های بیشتری در این عرصه شد.

این بازیگر در سال ۱۳۸۰ با امین حیایی بازیگر مطرح و سرشناس و محبوب کشورمان ازدواج کرده است. امین حیایی و نیلوفر خوش خلق دارای فرزند مشترک نمی باشند. امین حیایی از ازدواج اول خود با مونا بانکی پور یک فرزند به نام دارا دارد که به تازگی به عرصه هنر بازیگری وارد شده است و بسیار در حال درخشش می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام نیلوفر خوش خلق چیست؟

اینستاگرام نرم‌ افزاری محبوب بین تمام افراد از جمله افراد سلبریتی و هنرمندان مطرح می باشد. هنرمندان بسیاری در این برنامه محبوب حضور دارند اما برخی از هنرمندان بنا به دلایل مختلف و متعددی تمایل به استفاده از این برنامه و حضور در فضای مجازی را ندارند. خانم خوش خلق نیز از جمله هنرمندانی می باشد که در این برنامه محبوب حضور و فعالیت ندارد و تنها تعدادی صفحات فن پیج به نام ایشان در این فضا موجود می باشد. صفحات فن پیج در مورد فعالیت های شغلی و زندگی افراد محبوب خود اطلاع رسانی می کنند.

امین حیایی همسر نیلوفر خوش خلق اما در فضای مجازی و برنامه اینستاگرام به شدت فعال می باشد و تعداد دنبال کنندگان فراوانی نیز دارد. آدرس صفحه اینستاگرامی امین حیایی به نشانی amin.hayai می باشد که هم اکنون هفت میلیون و هفتصد هزار نفر دنبال کننده دارد. امین حیایی تا کنون تعداد ۱۱۱ پست را در صفحه اینستاگرامی خود با دیگران به اشتراک گذاشته است. این پست ها در مورد زمینه های مختلفی می باشد که عمده آن ها در مورد فیلم و سریال هایی است که امین حیایی در آن ها به ایفای نقش پرداخته است.

همسر نیلوفر خوش خلق کیست؟

همسر نیلوفر خوش خلق از بازیگران مطرح و سرشناس کشور می باشد. امین حیایی همسر نیلوفر خوش خلق می باشد که متولد ۱۹ خرداد ماه ۱۳۴۹ می باشد و هم اکنون ۵۱ ساله می باشد. این زوج هنرمند در سال ۱۳۸۰ با یکدیگر ازدواج کرده اند. امین حیایی از جمله بازیگران مطرح و محبوب کشور می باشد که طرفداران و علاقه مندان بسیاری دارد. وی در فیلم و سریال های متعددی بازی کرده است و در آن ها نیز بسیار درخشیده است. این زوج هنرمند در پروژه های مشترکی نیز ایفای نقش داشته اند که از جمله آن ها می توان به فیلم سینمایی قلاده های طلا و مانی و ندا اشاره کرد.

فیلم های برتر نیلوفر خوش خلق کدامند؟

فیلم های برتر نیلوفر خوش خلق کدامند؟

ایشان بازیگر مطرح و سرشناس کشور می باشد که تا کنون در فیلم و سریال های مختلفی به بازی پرداخته است. وی از سال ۱۳۷۷ به طور رسمی و حرفه‌ای فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد. از جمله فیلم و سریال هایی که نیلوفر خوش خلق در آن ها به ایفای نقش پرداخته است می توان به قلاده های طلا، نفس گرم و مانی و ندا اشاره کرد.

نفس گرم

این سریال در سال ۱۳۹۴ از شبکه اول سیما پخش شد و در آن بازیگران مطرحی هم چون مرجانه گلچین، رویا تیموریان، حامد کمیلی، لیندا کیانی، فلور نظری، سیما تیر انداز و نیلوفر خوش خلق حضور داشتند. این سریال مورد استقبال بینندگان تلویزیون قرار گرفت.

قلاده های طلا

از جمله فیلم های سینمایی موجود در کارنامه این بازیگر می باشد که در سال ۱۳۹۰ اکران شد. این فیلم از جمله فیلم های مشترک نیلوفر خوش خلق و امین حیایی می باشد.

دایره زنگی

این فیلم نیز از جمله پروژه های سینمایی طنز موجود در کارنامه هنری این بازیگر می باشد که در سال ۱۳۸۶ اکران شد. در این فیلم بازیگران مطرحی همچون مهران مدیری، باران کوثری، حامد بهداد، گوهر خیراندیش، صابر ابر، امید روحانی، امین حیایی و نیلوفر خوش خلق حضور داشتند.

درآمد نیلوفر خوش خلق از کجاست؟

درآمد نیلوفر خوش خلق از کجاست؟

این بازیگر به صورت جدی و حرفه ای در زمینه و عرصه هنر بازیگری مشغول به فعالیت می باشد. این بازیگر که در فیلم و سریال های متعدد و مطرحی به ایفای نقش پرداخته است از این طریق کسب درآمد می کند.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

برای تماشای عکس های بازیگران مطرح و محبوب و هم چنین افراد سرشناس چند گزینه مناسب و مطرح می باشد که در ادامه به عنوان آن ها می پردازیم. انتخاب اول و آسان و قابل دسترس موتور جستجوی گوگل می باشد. برای استفاده از موتور جستجوی گوگل باید نام بازیگر مورد نظر خود که در این جا خانم خوش خلق می باشد را در قسمت سرچ گوگل وارد کنیم، با جست و جو در مرورگر گوگل مجموعه های مختلف و بسیاری از بازیگر مورد نظر خود را تماشا کرد. در این مرورگر علاوه بر عکس های مختلف ویدئو های مختلفی نیز از فرد مورد نظر موجود می باشد که در زمینه ها و موضوع های مختلفی از جمله حضور این بازیگر در جشنواره های مختلف می باشد.

صفحات اینستاگرامی فن پیج نیلوفر خوش خلق نیز گزینه مناسب و قابل دسترسی می باشد که با جستجوی نام این بازیگر در برنامه اینستاگرام می توان به صفحات فن پیج ایشان دسترسی پیدا کرد. این صفحات عکس های مختلفی از نیلوفر خوش خلق در فیلم و سریال ها و هم چنین جشنواره های مختلف را منتشر می کنند.

حاشیه های این بازیگر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

برخی از بازیگران و افراد سلبریتی و مشهور برای زندگی خود مسیر بدون حاشیه ای را انتخاب می کنند. خانم خوش خلق نیز از جمله بازیگرانی می باشد که تا کنون حواشی زیادی را تجربه نکرده است و در مسیری بدون حاشیه پیش می رود.

نیلوفر خوش خلق بیماری خاصی دارد؟

نیلوفر خوش خلق بیماری خاصی دارد؟

بیماری و سلامتی افراد مطرح و محبوب همواره تحت توجه سایت های خبرگزاری مختلف و هم چنین عموم مردم قرار دارد. انتشار اخبار بیماری افراد سلبریتی و سرشناس همواره مورد واکنش از سوی عموم مردم و خبرگزاری های مختلف قرار می گیرد. خانم خوش خلق خود نیز عنوان کرده است که به بیماری خاصی مبتلا نمی باشد.

افتخارات این بازیگر محبوب چیست؟

این بازیگر مطرح که تا کنون در فیلم و سریال های متعدد و مطرحی به ایفای نقش پرداخته است موفق به کسب عنوان و جایزه مطرحی نشده است. شاید یکی از دلایل این عدم کسب جایزه را کم کار بودن این بازیگر می توان بیان کرد.

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟

خانم خوش خلق تا کنون در مصاحبه های متعددی حضور پیدا کرده است. از جمله این مصاحبه ها می توان به مصاحبه های این بازیگر در مراسم اکران فیلم های مختلف اشاره کرد. این بازیگر تا کنون در برنامه خندوانه حضور پیدا نکرده است.

نیلوفر خوش خلق اهل کجاست؟

ایشان متولد ۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۵۱ در شهر آبادان می باشد؛ او مدتی را در این شهر زیبا زندگی کرده است. اما پس از آغاز فعالیت حرفه ای و رسمی خود در عرصه بازیگری در تهران سکونت دارد.

آیا امین حیایی از نیلوفر خوش خلق جدا شده است؟

مدتی پیش این شایعه در فضای مجازی مطرح شد اما امین حیایی و نیلوفر خوش خلق این خبر را تکذیب کردند. هم اکنون نیز در صفحه اینستاگرامی امین حیایی عکس های مشترکی از این زوج هنرمند موجود است که همین عکس ها گواه خوبی برای بی اساس دانستن این حواشی می باشد.

سوالات متداول

 1. نیلوفر خوش خلق کیست؟

  این بازیگر از جمله بازیگران مطرح و سرشناس کشور می باشد که متولد سال ۱۳۵۱ در آبادان می باشد.

 2. درآمد نیلوفر خوش خلق از کجاست؟

  این بازیگر که به طور رسمی و حرفه‌ای در عرصه بازیگری فعالیت می کند از همین طریق نیز کسب درآمد می کند.

 3. همسر نیلوفر خوش خلق کیست؟

  خانم خوش خلق و امین حیایی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان در سال ۱۳۸۰ با یکدیگر ازدواج کرده اند.

 4. عکس های نیلوفر خوش خلق را در کجا ببینیم؟

  برای مشاهده عکس های این بازیگر می توان به مرورگر گوگل مراجعه کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]