نازنین معیری یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که به تازگی با فعالیت در اینستاگرام شهرت و درآمد زیادی کسب کرده است. او با انتشار عکس ها و ویدیوهایی در اینستاگرام خود از زندگی روزمره و عکس های با همسرش فرشاد توانسته مخاطبان زیادی برای خود جذب کند. او فعالیت بدون حاشیه ای دارد و بیشتر به عنوان یک همسر مهربان و خوشحال شناخته می شود که در تمام عکس ها و ویدئوهایش لبخند بر لب دارد.

شاید چند ماه دیگر نازنین را به عنوان یک مادر مهربان که عکس هایی از تولد فرزندش یا جشن های تولد او منتشر می کند، در اینستاگرام ببینیم. چون او یک بلاگر است که بیشتر، عکس ها و فیلم هایی در پیجش منتشر می کند که مربوط به فعالیت های روزمره او در زندگی اش است. به این سبک فعالیت در اینستاگرام و در بین بلاگرها لایف استایل گفته می شود که برای برخی از کاربران فضای مجازی بسیار جالب و برای برخی دیگر بسیار مسخره است.

نازنین معیری کیست؟

نازنین معیری کیست؟

نازنین یکی از بلاگرهای ایرانی است که در آبان ماه ۱۳۷۳ در کرمانشاه به دنیا آمده است و هیچ خواهر و برادری ندارد. پدر نازنین در زمینه فروش طلا و جواهرات در کرمانشاه فعالیت می کند و از خانواده های ثروتمند شهر خودشان محسوب می شود. پدر نازنین در یکی دو تا از ویدئوهای او حضور دارد اما مادرش را تا به حال نشان نداده است.

نازنین در دانشگاه کرمانشاه، اقتصاد خوانده اما پس از فارغ التحصیلی هیچ فعالیتی در این زمینه نداشته است. او ترجیح داده که با گذاشتن عکس ها و ویدئو هایی از زندگی خود درآمد کسب می کند تا اینکه بخواهد با رشته دانشگاهی خود به دنبال کار بگردد.

نازنین معیری به تازگی خبر بارداری خود را با عکسی به همراه همسرش به اطلاع دنبال کنندگان خود رساند. البته از این اتفاق بیشتر از ۳ ماه گذشته و او باید در ماه های سوم یا چهارم بارداری خود باشد. اما پس از آن پست دیگر هیچ پستی در این رابطه منتشر نکرد و در ظاهرش هم تغییراتی ایجاد نشده است و مشخص نیست که حامله است یا خیر.

درآمد بلاگر کتاب چقدر است؟ | لیست بوک بلاگر های معروف ایرانی و خارجی در اختیار شما قرار گرفته است.

شغل نازنین معیری چیست؟

شغل این دختر بلاگر فعالیت در شبکه اجتماعی پر طرفدار اینستاگرام و لایف استایل است، و بیشتر وقت خود را مشغول گرفتن فیلم و عکس از خودش و همسرش و انتشار آن ها در اینستاگرام است. شغلی که با زیاد شدن کاربران فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام و یوتیوب، در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ایران هم تعداد کسانی که به این کار می پردازند بسیار زیاد شده است و هر کدام از آن ها با شیوه های متفاوتی مخاطبان خود را پیدا می کنند.

همسر این بلاگر کیست؟

همسر نازنین معیری فرشاد نام دارد و در کرمانشاه نمایشگاه ماشین دارد. او و همسرش به واسطه همین نمایشگاه ماشین با یکدیگر آشنا شدند. پنج سال پیش وقتی که نازنین برای فروش ماشینش و خرید یک ماشین جدید به نمایشگاه اتومبیل او مراجعه می کند با فرشاد آشنا می شود و با او رابطه برقرار می کند. البته یکی از آشنایان خانواده نازنین، فرشاد را به او معرفی می کند و این فروش ماشین موجب می شود که او نیمه گمشده و عشقش را پیدا کند.

این زوج پس از یک دوره دوستی و شناخت بیشتر یکدیگر، تصمیم می گیرند که با هم عقد کنند و یک سال بعد از عقد با یکدیگر ازدواج می کنند. آن ها یک مراسم عروسی بسیار باشکوه می گیرند که عکس ها و ویدیوهای این مراسم در اینستاگرام او موجود است و در صورت تمایل می توانید آن ها را مشاهده کنید. او برای عروسی اش از یک لباس پوشیده استفاده می کند تا بتواند عکس های خود را بدون ایجاد مشکل در پیج اینستاگرامش منتشر کند.

کلیپ های این بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن کلیپ های نازنین معیری که در اینستاگرام خود منتشر می کند باید به پیج او مراجعه کنید. او از ابتدای فعالیتش تا به امروز تنها در اینستاگرام فعالیت کرده است و در هیچ جای دیگری کلیپ های خود را منتشر نمی کند. اما برخی سایت ها کلیپ های این بلاگر را در سایت های خود منتشر می کنند و می توانید آن ها را در گوگل پیدا کنید.

البته بیشتر پست هایی که او در اینستاگرام خود منتشر می کند عکس های این بلاگر جوان به تنهایی یا در کنار همسرش فرشاد است. تعداد ویدئوهای او خیلی کم است و اگر هم باشد یا ویدئوهای کوتاه چند ثانیه ای است و یا ویدئو هایی است که در آن ها دهان شویه یا کرم آرایشی تبلیغ می کند.

آیا این بلاگر در یوتیوب فعالیت دارد؟

نازنین معیری هنوز کانالی در یوتیوب ندارد و همچنان در اینستاگرام فعالیت می کند. اما از آنجا که فعالیت در یوتیوب می تواند درآمد بسیار خوبی برای بلاگرها داشته باشد، ممکن است او هم به زودی به این شبکه اجتماعی پرطرفدار بپیوندند.

البته فعالیت هایی که او در اینستاگرام انجام می دهد ممکن است در یوتیوب مخاطب و طرفدار زیادی نداشته باشد، شاید به همین دلیل است که او هنوز کانال یوتیوب برای خود راه اندازی نکرده است. اما اگر تصمیمی برای حضور در یوتیوب دارد باید تعداد ویدئوهای خود را بیشتر و آن ها را جذاب تر کند.

عکس های نازنین معیری

عکس های نازنین معیری را در کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس های این بلاگر جوان را می توانید به راحتی با یک جستجوی ساده در گوگل پیدا کنید. اما برای اینکه بتوانید جدیدترین عکس های نازنین معیری را ببینید بهتر است کانال اینستاگرام این بلاگر جوان را دنبال کنید. او تقریبا هر روز در صفحه اینستاگرامی خود عکس هایی از خود و یا به همراه همسرش فرشاد به اشتراک می گذارد. عکس های عروسی، عکس های منزل نازنین معیری و بسیاری از عکس های او را می توانید در اینستاگرامش مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام نازنین معیری چیست؟

این بلاگر جوان فقط در اینستاگرام فعالیت می کند و در این شبکه اجتماعی در حدود ۸۰۰ هزار نفر او را دنبال می کنند. برای یافتن پیج نازنین معیری در اینستاگرام باید آیدی او یعنی nazaninmoayerii را در این شبکه اجتماعی پرطرفدار جستجو کنید. او در اینستاگرام عکس ها و ویدئو هایی از خودش و همسرش منتشر می کند و کاربران اینستاگرام و دنبال کنندگان او هم لایک ها و کامنت هایی برایش می گذارند. البته تمام این کامنت ها مثبت نیست و برخی از آن ها هم سبک فعالیت او را خودنمایی می دانند و از او انتقاد می کنند.

این بلاگر کجا زندگی می کند؟

در بیوگرافی نازنین معیری گفتیم که او متولد کرمانشاه است و از کودکی هم در همین شهر زندگی می کند. او پنج سال پیش با فرشاد ازدواج کرده است و همچنان هم در شهر کرمانشاه ساکن است. او برای اینکه بتواند به فعالیت خود در ایران ادامه دهد، در تمام عکس ها و ویدئوهای خود لباسی پوشیده به تن می کند و همیشه کلاه یا شال سرش می کند.

نازنین معیری حاشیه ای هم داشته است؟

نازنین بلاگر اینستاگرام است و از زندگی خانوادگی خود عکس و ویدئو منتشر می کند. هیچ کدام از فعالیت های او غیر قانونی یا حاشیه ساز نیست. او مانند بلاگر نازنین و مهدی کاظمی که در اینستاگرام فعالیت می کنند تنها سعی دارند با به اشتراک گذاشتن زیبایی های زندگی مشترک خود و جشن ها و مهمانی هایی که برگزار می کنند، مخاطبان فضای مجازی را به سمت خود جذب کنند.

سوالات متداول

  1. نازنین معیری کجا زندگی می کند؟

    نازنین معیری بلاگر جوانی که در اینستاگرام پست هایی از لایف استایل خود به اشتراک می گذارد، در شهر کرمانشاه به دنیا آمده است و در همین شهر هم زندگی می کند.

  2. آیا نازنین معیری مدل است؟

    این بلاگر جوان عکس های زیادی با استایل ها و لباس های مختلف از خود منتشر می کند، اما مدل نیست و تنها با انجام تبلیغات در پیج اینستاگرامش درآمد کسب می کند.

  3. نازنین معیری و همسرش چند سال دارند؟

    او متولد آبان ماه سال ۱۳۷۳ است و در حال حاضر ۲۹ سال سن دارد، همسرش فرشاد هم دو سال از او بزرگتر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]