در این مقاله می خواهیم درمورد یکی از معروف ترین یوتیوبرهای دختر ایران به نام پانیذ mlkz صحبت کنیم تا به طور کامل با او آشنا شوید. مدت زیادی است که ما شاهد برنامه های مختلفی در فضای مجازی می باشیم که برای سرگرمی کاربران طراحی و تولید شده است که در بین آن ها اینستاگرام و یوتیوب جایگاه ویژه ای دارد. هر روزه ما شاهد افرادی هستیم که در اینستاگرام به عنوان بلاگر یا اینفلوئنسر فعالیت می کنند هم چنین افرادی نیز در یوتیوب به عنوان یوتیوبر ولاگ هایی را تهیه و منتشر می کنند چرا که هم نوعی سرگرمی می باشد و هم منبعی برای کسب درآمد.

این افراد معمولا در بین دنبال کننده ها بسیار محبوب می باشند و نوعی رابطه دوستانه با طرفداران خود دارند به همین دلیل معمولا افراد در سنین کم بیشتر در این برنامه ها فعالیت می کنند، چرا که هم نوعی سرگرمی برای آن ها محسوب می شود. هم این که از این طریق دوستان زیاد و درآمد خوبی نیز به دست می آورد.

پانیذ mlkz کیست

پانیذ mlkz کیست؟

پانیذ یکی از یوتیوبر های معروف و حرفه ای می باشد که به طور گسترده در یوتیوب فعالیت می کند، در طول هفته روز های مخصوصی ویدیویی از بازی ها که خود نیز در آن ها حضور دارد در یوتیوب منتشر می کند، هم چنین او گاهی ولاگ هایی از روزمرگی ها و تفریحاتش در کنار دوستان و گشت و گذار های خود را نیز در یوتیوب به اشتراک می گذارد. وی علاقه زیادی به تولید محتوا و بازی های استریم و گیمینگ دارد دارد و معمولا در واقع می توان گفت که این فعالیت ها در فضای مجازی برای این خانم و دیگر یوتیوبرها نوعی شغل محسوب می شود و به دلیل بازدید زیادی که دارد پول خوبی هم دریافت می کند.

پانیذ بیان کرده که قصد دارد رکورد بیشترین سابسکرایب یوتیوبرهای دختر ایرانی را بشکند و به مشهور ترین شخص در حوضه کاری خود بدل شود.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

پانیذ در ابتدا به طور مداوم در اینستاگرام فعالیت می کرد و پست و استوری هایی را از زندگی شخصی و تفریحاتش با طرفداران به اشتراک می گذاشت. او از سلبریتی های اینستاگرام بود و قصد معروف شدن از این راه را داشت. هم چنین او چند باری با افراد مختلف وارد رابطه شده بود و ایجاد حاشیه نیز کرد و این خود راهی بود برای معروف شدن. هنگامی که یوتیوب در بین سلبریتی ها و کاربران مجازی مطرح شد پانیذ فعالیت خود را در این برنامه ادامه داد و با تولید و انتشار ویدیو های جذاب و جالب توانست جایگاه خوبی در یوتیوب به دست آورد، او بعد از فعالیت در این فضا به شهرت بیشتری دست یافت و به طور کامل معروف شد.

عکس های پانیذ mlkz را در کجا مشاهده کنیم؟

همه می دانیم هنگامی که افراد در زمینه های مختلف هنری و ورزشی چه در فضای مجازی و چه در خارج از آن به شهرت می رسند به سرعت مورد توجه رسانه ها قرار می گیرند و عکس های زیادی توسط خود این افراد و یا طرفداران به طور گسترده منتشر می شود.

در بین خوانندگان، بازیگران و سلبریتی های اینستاگرامی معمولا تعداد عکس های حرفه ای و مدلینگی بسیار بیشتر است و اکثرا خود این افراد عکس هایشان را منتشر می کنند و یا این که عکاس شخصی به طور مداوم از آن ها عکاسی می کند، پانیذ mlkz نیز به عنوان یک سلبریتی مجازی عکس های زیادی از خود منتشر کرده است.

برای مشاهده این عکس ها می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید، به عنوان مثال می توانید با مراجعه به فیسبوک، اینستاگرام اقدام کنید، هم چنین تعداد زیادی از این عکس ها در صفحه فن پیج های او نیز وجود دارد.

آدرس پیج اینستاگرام پانیذ mlkz چیست؟

همان طور که می دانید پانیذ mlkz بیشتر در یو تیوب فعالیت می کند، اما او سال ها قبل صفحه شخصی خود را در اینستاگرام داشت و هم چنان نیز در این صفحه فعالیت می کند، هم چنین وی تعداد زیادی فن پیج نیز دارد اما در حده معمول به تولید محتوا در این برنامه می پردازد و تمرکز او بر روی ولاگ های یوتیوب می باشد. در سال هایی که در ایسنتاگرام فعالیت داشت همیشه با حواشی در مورد روابط خود دست و پنجه نرم می کرد و به همین دلیل مدتی از این فضا فاصله گرفت اما باز دوباره فعالیت خود را شروع کرد، برای مشاهده صفحه شخصی اینستاگرام پانیذ mlkz در این پلت فرم می توانید نام او را در این برنامه و یا گوگل جست و جو کنید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

پانیذ mlkz در یوتیوب مهمان های زیاد و جنجالی دعوت می کند و همین کار باعث می شود که یوتیوب او دنبال کننده ها و بازدید های زیادی داشته باشد، پانیذ یکی از دختران یوتیوبر ایرانی است که در یوتیوب یکی از حرفه ای ترین ها می باشد، بنابراین تمام طرفدارانش او را به ولاگ های جنجالی و هیجان انگیز می شناسند.

پانیذ با توجه به علاقه، خلاقیت، صبر و حوصله ای که دارد بیشتر وقت خود را در یوتیوب و ساخت محتوا های مناسب با چنل خود می گذراند، اگر شما هم یکی از طرفداران یوتیوب، ولاگ های دوستانه و بازی های مختلف می باشد پیشنهاد می شود که حتما از چنل پانیذ دیدن کنید، برای پیدا کردن چنل این یوتیوبر می توانید نام او را در یوتیوب جست و جو کنید.

ویدیوهای این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

ویدیوهای این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

بر خلاف اینستاگرام، یوتیوب معمولا هنوز در ایران کاربرد آن چنانی ندارد و تنها حدود ۵۰ درصد از ایرانی ها برای سرگرمی وارد این برنامه می شوند؛ اما کافی است شما یک بار از ویدیوهای این برنامه دیدن کنید تا ببینید که چطور به آن علاقه مند می شوید. استفاده از این برنامه برای سلبریتی های مجازی کاربرد های بیشتری دارد چرا که در اینستاگرام که زمان هر ویدیو بسیار محدود می باشد، در یوتیوب شما می توانید ویدیوهای طولانی حتی در حده یک ساعت نیز آپلود کنید.

همان طور که گفتیم ویدیو های یوتیوب معمولا زمان پخش زیادی دارند در نتیجه برای مشاهده تمام ویدیوهای یوتیوب و هم چنین ویدیوهای پانیذ بهتر است که به خود یوتیوب مراجعه کنید و یا این که اگر به هیچ عنوان این برنامه را در دسترس ندارید می توانید برخی از قسمت های یک ویدیو را در اینستاگرام نیز مشاهده کنید، در برخی موارد نیز ویدیو کامل این ولاگ ها را می توانید در داخل تلگرام و از چنل های مخصوص نیز مشاهده کنید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

هنگامی که یوتیوب مورد توجه قرار کاربران و سلبریتی ها قرار گرفت مشخص شد که اگر فردی به عنوان یوتیوبر در روزهای مشخصی از هفته ویدیو و محتوایی در چنل یوتیوب خود منتشر کند و دنبال کننده و بازدید خوبی هم داشته باشد، از طرف یوتیوب به طور ماهانه درآمدی را به دلار برای آن ها می فرستند به طوری که هرچه تعداد دنبال کننده ها و بازدید ها بیشتر باشد این مبلغ نیز بیشتر می شود. پیش از آن اینستاگرام بسیار در بین کاربران محبوب بود افراد سلبریتی با تبلیغات گسترده برای برندهای مختلف در این برنامه درآمد خوبی به دست می آوردند به حدی که ما شاهد تعداد زیادی بلاگر و اینفلوئنسر در مدت زمان کمی بودیم.

گاهی این افراد برای این که به شهرت برسند حتی زندگی شخصی خود را با دنبال کننده ها نیز به اشتراک می گذاشتند؛ اما همان طور که گفتیم یوتیوب از این نظر یعنی از لحاظ درآمد زایی بسیار بهتر اینستاگرام می باشد و افرادی چون پانیذ بیشتر فعالیت خود را در این محیط دارند. پانیذ mlkz هم نیز به دلیل فعالیت در یوتیوب و تعداد دنبال کننده ها و بازدید های زیادی که دارد درآمد خوبی از این طریق دریافت می کند. اما متاسفانه اطلاعات کاملی از میزان دقیق درآمد او در دسترس نمی باشد.

پانیذ mlkz کجا زندگی می کند؟

پانیذ mlkz کجا زندگی می کند؟

این یوتیوبر معروف در ایران به دنیا آمده است و در شیراز نیز زندگی می کرد اما بعد از ایجاد حواشی برای او و رسیدن به شهرت در اینستاگرام و یوتیوب به کانادا مهاجرت کرد. مدتی نیز حواشی مبنی بر این که او به ایران بازگشته منتشر شد حتی برخی معتقد بودند که او به درخواست نامزد جدید خود که در ایران زندگی می کند بازگشته است. اما پانیذ در لایوی در اینستاگرام در این خصوص به طور کامل صحبت کرد و گفت که به این بر نگشته و هم چنین قصد انجام این کار را ندارد، او می گوید با این که به شدت دلم برای ایران، خانواده و دوستانم تنگ شده اما بهتر است که فعلا در کانادا باشم.

آیا پانیذ mlkz ازدواج کرده است؟

پانیذ زمانی که در اینستاگرام فعالیت داشت در داخل ایران زندگی می کرد و در این زمان با چندین نفر وارد رابطه شد. همین رفتار او باعث شد که حواشی برای او به وجود آمد و او چندین بار قصد داشت که ازدواج کند اما این اتفاق نیفتاده است، وی تا کنون ازدواج نکرده و هم چنان قصد انجام این کار را ندارد.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پانیذ mlkz چقدر است؟

پانیذ mlkz در ابدا داخل اینستاگرام با انتشار عکس ها، چالش ها و روزمرگی های زندگی خود توجه زیادی را به جلب کرد و به سرعت دنبال کننده های زیادی را جذب کرد. در مدت زمان کمی او حدود ۱۵۰ هزار دنبال کننده به دست آورد، در یوتیوب نیز با ویدیو های هیجان انگیز از خود و بازی های مختلف توجه مخاطب را جلب کرده و اکنون نیز حدود ۳۰۰ هزار سابسکرایب در این برنامه دارد و افراد زیادی ویدیو های او را مشاهده می کنند.

سوالات متداول

  1. پانیذ mlkz در کدام برنامه معروف می باشد؟

    پانیذ mlkz در یوتیوب معروف می باشد و یکی از حرفه ای ترین یوتیوبرها می باشد.

  2. پانیذ mlkz چند فرزند دارد؟

    پانیذ mlkz تا کنون ازدواج نکرده و فرزندی نیز ندارد.

  3. پانیذ mlkz در کجا به دنیا آمده است؟

    پانیذ در شیراز، ایران به دنیا آمده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]