پریسا پیکسی با نام اصلی پریسا محمدی مدت کوتاهی است که در یوتیوب فعالیت دارد و معروف شده است. او یکی از یوتیوبرهای دختر است و در شیراز متولد شده، بسیار زیبا می باشد و تنها ۲۶ سال سن دارد. این استریمر و یوتیوبر جوان حدود یک سال و نیم پیش با شخصی به نام حمید ازدواج کرد و می گوید که بسیار خوشبخت است. لایف استایل بودن یک شغل جدید در فضای مجازی است که او آن را آغاز کرده و در آن بسیار موفق است.

پریسا پیکسی کیست؟

پریسا پیکسی کیست؟

پریسا محمدی در ۲۷ ماه دی و در سال ۱۳۷۴ در شیراز به دنیا آمد. او از کودکی رویای معروف شدن داشت و اکنون او یک لایف استایل بسیار معروف است. او در فضای مجازی از زندگی روزمره خود کلیپ ها و فیلم های جالبی می گذارد و از این طریق مخاطبان زیادی جذب کرده است. او از ده سال با پسری به نام حمید امیری در رابطه عاشقانه بود و سرانجام در ده تیر ماه سال ۱۴۰۰ با هم ازدواج کردند.

پریسا محمدی در دانشگاه در رشته ی رادیولوژی درس می خواند و دانشجوی بسیار موفقی نیز هست. اما اکنون در رشته ی تحصیلی اش شاغل نبوده و به استریم کردن مشغول است. او دختری زیبا و دوست داشتنی است و از طریق کلیپ های جذابی که می گذارد، توانسته است فالوئرهای زیادی را جذب کند.

چالش های پریسا پیکسی همواره مورد توجه فالوئرهایش بوده و تعداد زیادی از کاربران در آن ها شرکت می کنند. او مخاطبان خود را خوب شناخته است و می داند چگونه باید فالوئرهایش را سرگرم کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. دختر زیبا و دوست داشتنی یوتیوب و اینستاگرام راه درازی برای موفقیت دارد و تلاش می کند با شناخت و دقیق پیش برود. او فعالیت خوبی داشته و پیش بینی می شود در آینده بتواند رکورد بیشترین سابسکرایب یوتیوبر در بین دختران ایرانی را جا به جا کند.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

پریسا پیکسی نیز مانند بسیاری دیگر از یوتیوبرها در ابتدا زیاد شناخته شده نبود. اما فضای مجازی فرصت زیادی به جوانان می دهد و آن ها با صبر و کمی خلاقیت و اضافه کردن مقداری محتوای جذاب به کلیپ هایشان می توانند، به سرعت معروف شوند‌. کافی است طناز خوبی باشند و یا اطلاعات مفیدی درباره موضوعات روز دنیا در اختیار کاربران بگذارند. پریسا پیکسی دنبال سوژه جدیدی به نام لایف استایل رفت، او از زندگی روزمره اش در اینستاگرام و یوتیوب عکس ها و کلیپ هایی می گذارد.

مردم و به ویژه جوانان به دیدن زندگی بقیه، تفریحات و سرگرمی هایشان علاقه دارند و دنبال کردن لایف استایل بقیه برای شان جذاب است. بنابراین معروف شدن و افزایش فالوئر افرادی مانند او که در این زمینه فعالیت می کنند، راحت است.

عکس های پریسا پیکسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پریسا پیکسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های پریسا پیکسی را می توان در پیج اینستاگرامش و یا چنل یوتیوب او پیدا کرد. او یک لایف استایل است، او عکس های خود را به صورت تک نفره و یا با همسرش حمید امیری در پیجش قرار می دهد. همچنین عکس های زیادی با دوستانش نیز در این پیج گذاشته است. برخی از اعضای خانواده پریسا پیکسی را هم می توان در پجش مشاهده کرد. سبک زندگی پریسا پیکسی بسیار جالب است، او مسافرت می کند و زندگی را راحت می گذراند و سعی می کند از زیبایی های اطرافش نهایت لذت را ببرد.

پریسا پیکسی مدام در سفر است و حالا که ازدواج کرده است، همسرش نیز در این سفرها با او همراه است. آن ها عکس های عاشقانه شان و تمامی مراحل عقد و عروسی و دیگر اقداماتی که برای ازدواج شان انجام داده اند را در پیج و چنل یوتیوب می گذارند. لایف استایل ها ابتدا با گذاشتن کلیپ از خود فالوئر جذب می کنند و سپس به سمت تبلیغات و دیگر راه های درآمد اینستاگرامی و دیگر شبکه های مجازی می روند.

پریسا پیکسی اکنون یکی از یوتیوبرهای موفق است. عکس هایش را در گوگل و وبسایت های مختلف که مربوط به اشخاصی همچون او است، می توان یافت.

آدرس پیج اینستاگرام پریسا پیکسی چیست؟

پریسا پیکسی از سلبریتی های اینستاگرام اینستای بسیار فعالی دارد، او تقریبا هر روز پست و استوری می گذارد. علاوه بر آن در یوتیوب نیز فعال است و چنل مهمی هم در آن جا دارد. برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام پریسا پیکسی، این دختر زیبا و دوست داشتنی می توانید در گوگل نامش را سرچ کنید.

راه دیگر سرچ کردن نام پریسا پیکسی در قسمت جستجوی خود اپلیکیشن اینستاگرام است. احتمالا تعداد پیج هایی که برای او ظاهر می شود، زیاد باشد، اما بیشتر آن ها مربوط به فن پیج های این یوتیوبر معروف می باشد. او تنها یک پیج اصلی دارد که با کمی دقت در عکس ها و پست هایش متوجه این موضوع خواهید شد.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

یوتیوب و اینستاگرام دو اپلیکیشن بسیار جذاب و پر طرفداری است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند‌. در این دو اپلیکیشن پر استفاده، انواع اطلاعات و کلیپ های مختلف با موضوعات علمی، طنز، اخبار، آموزشی و موضوعات دیگری وجود دارد. مردم و به ویژه جوانان به راحتی می توانند با قرار دادن کلیپ ها و محتوای مورد نظرشان فالوئر جمع کرده و کسب درآمد کنند.

پریسا پیکسی که نام اصلی اش پریسا محمدی است، علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز چنل فعالی دارد. برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر در گوگل سرچ کنید. بعد از کپی کردن آدرس چنل وارد یوتیوب شوید و در قسمت جستجو نامش را وارد کنید.

البته یوتیوب و اینستاگرام در ایران فیلتر می باشند، بنابراین برای استفاده از این اپلیکیشن ها ابتدا باید فیلترشکن نصب کنید و سپس فیلترشکن را فعال کنید و وارد آن برنامه شوید.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

وقتی وارد چنل یوتیوب این یوتیوبر یعنی پریسا پیکسی شدید، می توانید تمامی کلیپ هایش را مشاهده کنید. همچنین امکان دارد، در برخی دیگر از چنل ها و یا پیج اینستاگرامش نیز آن ها را پیدا کنید. خوشبختانه با افزایش اپلیکیشن های سرگرمی مانند یوتیوب و اینستاگرام دستیابی به هر اطلاعاتی به راحتی امکان پذیر است، فقط کافی است کمی جستجو کنید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

با افزایش تعداد فالوئرهای پیج اینستاگرام، پریسا پیکسی مانند بسیاری دیگر از افرادی که در فضای مجازی فعالیت دارند، شروع به گذاشتن تبلیغات کرد. افراد با گذاشتن کلیپ های جذاب فالوئر جذب می کنند و در نهایت از راه تبلیغات کسب درآمد می کنند. همچنین پریسا پیکسی به ازای تعداد بازدیدی که در یوتیوب و در چنلش دارد، درآمدی از سمت شرکت یوتیوب دریافت می کند. البته باید تعداد بازدیدکنندگانش از تعداد مشخصی بیشتر باشد که او به این مهم دست یافته است. اما هنوز اطلاعات دقیقی از درآمد او در دست نیست.

پریسا پیکسی کجا زندگی می کند؟

پریسا پیکسی زاده ی شیراز است، تمامی آشنایان، خانواده و دوستانش در شیراز زندگی می کنند. او هم اکنون در شیراز زندگی می کند و حتی بعد از ازدواج نیز این شهر زیبا را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرده است. او قصد مهاجرت از شیراز را ندارد و تنها برای ایرانگردی و مسافرت به شهرهای مختلف ایران می رود.

او مسافرت و گشت و گذار را از شهر شیراز شروع کرد و به گوشه و کنار این شهر زیبا رفت. بعد از تحقیق در مورد شهرهای دیگر مقصد بعدی اش را انتخاب می کرد و پس از بستن بار سفر، به آن مقصد راهی می شد. او عاشق سفر کردن است و کشورهای خارجی را هدف بعدی خود قرار داده است. همسرش حمید امیری نیز همراه و همسفر او است. آن ها زندگی عاشقانه ای دارند، از سفرهایشان و خاطره سازی هایشان در اینستاگرام و چنل یوتیوب خود عکس و کلیپ می گذارند.

آیا پریسا پیکسی ازدواج کرده است؟

پریسا پیکسی در سال ۱۴۰۰ با حمید امیری ازدواج کرد. او از زندگی روزمره اش در اینستا اطلاعاتی می گذارد. پریسا پیکسی و حمید امیری در ابتدا رابطه ای ساده و دوستانه داشتند، اما کم کم رابطه ی آن ها رنگ دیگر گرفت و عاشق هم شدند. بعد از ده سال رابطه، سرانجام تصمیم به ازدواج گرفته و وارد دوران جدیدی از رابطه شان شدند.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پریسا پیکسی چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پریسا پیکسی چقدر است؟

پریسا محمدی برای افزایش سابسکرایب های چنل یوتیوبش بسیار تلاش کرده است چون می خواهد از این طریق کسب درآمد کند. تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب پریسا پیکسی روز به روز در حال افزایش است و این نشان دهنده ی موفق بودن و درستی کارش است.

برای دانستن تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب این یوتیوبر جذاب کافی است وارد چنل او شوید. تعداد آن ها بسیار زیاد شده است و این یعنی افزایش تعداد بازدید کلیپ های پریسا پیکسی و بالا رفتن درآمد او که بسیار برایش خوشحال کننده است.

سوالات متداول

  1. کلیپ هایی که پریسا پیکسی می گذارد، در چه زمینه ای است؟

    پریسا پیکسی یک لایف استایل است و او از تمامی اتفاق زندگی روزمره اش در اینستاگرام و یوتیوب کلیپ و عکس می گذارد.

  2. عکس های عروسی پریسا پیکسی را کجا می توان مشاهده کرد؟

    پریسا پیکسی عکس های عروسی و نامزدی خود را در پیج اینستاگرامش گذاشته است که برای دیدن آن ها باید نامش را سرچ کرده و وارد پیجش شوید.

  3. پریسا پیکسی چند تا فرزند دارد؟

    او تازه ازدواج کرده است و فرزندی ندارد. او گفته است که تا چند سال آینده قصد بچه دار شدن ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]