در حال حاضر بازگشت مسی به بارسلونا به یکی از موضوعات بحث برانگیز تبدیل شده است و جنجال زیادی را در دنیای فوتبال وجود آورده است و خیلی از طرفداران مسی می خواهند او به بارسا برگردد.

بیوگرافی آنتونلا روکوتسو زن مسی که به اسطوره فوتبال نیز در دسترس شما می باشد.

بازگشت مسی به بارسلونا حقیقت دارد؟

بازگشت مسی به بارسلونا حقیقت دارد؟

طرفداران این ستاره آرژانتینی از قسمت تماشاچیان استادیوم فوتبال بیان کرده اند که ما دیوانه‌ ایم و هر کاری می‌ کنیم تا مسی را به بارسلونا برگردانیم! به طور معمول، این نوع اظهارات برای کمک به مردم در درک چیز هایی که واقعاً قرار است رخ بدهند کافی است، که مسلماً بهترین فوتبالیست تاریخ بازگشتی درخشان به شهر و تیم خود خواهد داشت! البته ناگفته نماند که هیچ چیز در باشگاه بارسا به طور عادی کار نمی کند. هنگامی که صحبت از این باشگاه می شود، روایت های متناقضی از همان باشگاه منتشر می شود. دو مشاهدات مهم به توضیح این علت کمک می کند. مورد اول، این است که باشگاه در حال برداشتن گام‌ های جدیدی است. مورد دوم، توافق و پذیرش در همه زمینه‌ ها در بارسا وجود دارد که بازگشت مسی تنها در صورت رعایت قوانین مالی لالیگا امکان‌ پذیر خواهد بود، البته ۴ شرط برای بازگشت مسی به بارسلونا هم بی تاثیر نخواهد بود. در حال حاضر اکثریت در بارسا اعتقاد دارند که می توانند برای امضای این بازیکن آرژانتینی رقابت کنند! اما با این حال این موضوع را هم باید افزود که به نظر می‌ رسد این فوق ستاره هم تمایل دارد تا به بارسا برگردد.

رکوردهای مسی در گینس که تا به حال کسی موفق یه شکستن آن ها نشده است در دسترس شما قرار داده ایم.

آیا با بازگشت مسی به بارسلونا موافقت شده است؟

باتوجه به مشکلات فعلی و این که خانواده مسی منتظر بازگشت به بارسلونا هستند، می توان این گونه بیان کرد که شایعات تلاش بارسا برای بازگرداندن لیونل مسی را به عنوان یک تاکتیک مفید حواس پرتی برای گمراه کردن توجه از وضعیت فزاینده تیره خود رد کرد. تیم پاری سن ژرمن از او می خواهد که قراردادش را که تابستان امسال به پایان می رسد تمدید کند، چرا که می ترسد با جدایی مسی تیم افت کند و پول برای این تیم بی اهمیت است. همان طور که همیشه این طور بوده است، مسی کاپیتان قهرمان جام جهانی آرژانتین دنیا را زیر پای خود دارد.

تیم ام ال اس اینتر میامی می‌ داند که مدت‌ هاست مسی بر روی یک مورد چیز می‌ کند تا سهام قابل توجهی از باشگاه بخرد و در زمان مناسب در آنجا بازی کند. با این حال، این بازیکن می‌ داند که اگر بخواهد در عربستان سعودی (الهلال) بازی کند با کریستیانو رونالدو، بازیکن فعلی النصر رو به رو خواهد شد و مبلغ قابل توجهی به او پیشنهاد می‌ شود. اما با این حال این ستاره آرژانتینی که تقریباً دو فصل قبل پس از سیل جام‌ ها و درخشش عمومی، نیوکمپ را با ناراحتی ترک کرد، تصمیم گرفت اولین گزینه‌ اش رفتن به خانه باشد! با این که هنوز جواب قطعی منتشر نشده است، اما هیچ شکی در پیوند مسی با بارسلونا وجود ندارد.

دستمزد این بازیکن در صورت بازگشت چقدر خواهد بود؟

خاویر تباس: بازگشت مسی به بارسلونا خیلی دشوار به نظر می‌رسد! اما با این حال بهتر است بدانید با توجه به این که قرارداد این بازیکن با تیم لیگ ۱ در تابستان به پایان می رسد و باشگاه بعید است گزینه تمدید آن را تا یک فصل دیگر فعال کند، از این رو احتمال بازگشت مسی به بارسا واقعی تر به نظر می رسد. حال این موضوع را هم باید افزود که قرار است به این بازیکن آرژانتینی قراردادی یک ساله با یک سال اختیاری با دستمزد شش تا هفت میلیون یورو در هر فصل پیشنهاد شود.

بیوگرافی رضا پرستش بدل مسی به همراه بررسی حواشی مربوطه برای شما قرار داده ایم.

هزینه بازگشت مسی به بارسلونا

پس از این که احتمالات بازگشت این بازیکن به بارسلونا افزایش یافت، خیلی از مردم به ویژه طرفداران مسی کنجکاو شدند تا در رابطه با هزینه بازگشت او به بارسا اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید مدتی قبل هزینه بازگشت مسی به بارسلونا مشخص شد. در این باره بیان شده است که دستمزد این بازیکن بین ۶ الی ۷ میلیون یورو در هر فصل خواهد بود.

آیا این بازیکن با بارسا به توافق نهایی رسیده است؟

بارسا تمایل خود را برای بازگرداندن قهرمان جام جهانی پنهان نکرده است. رافائل یوسته، نایب رئیس بارسا در این باره بیان کرده است که باشگاه با مسی برای بازگشت احتمالی در تماس بوده است. هم چنین او اضافه کرد: لئو و خانواده‌ اش می‌ دانند که من به آن ها علاقه دارم. من در مذاکرات شرکت کردم اما متأسفانه به نتیجه ای منتهی نشد. اما مسی می داند که ما چقدر از او قدردانی می کنیم و من دوست دارم که او برگردد.

نظر کارشناسان در رابطه با بازگشت مسی به بارسلونا

نظر کارشناسان در رابطه با بازگشت مسی به بارسلونا

لیونل مسی به طور جدی در حال بررسی بازگشت به باشگاه قبلی خود می باشد. در حال حاضر کارشناسان نظرات مختلفی را در رابطه با بازگشت مسی به بارسا بیان کرده اند. هم چنین برخی از رسانه ها بیان کرده اند که سه شرطی که برای بازگشت مسی به بارسلونا وجود دارد بسیار مهم است و می خواهند تا باشگاه بارسا در این باره بیشتر توضیح دهد.

واکنش کاربران در رابطه با این موضوع چگونه بود؟

بعد از این که احتمال بازگشت مسی به باشگاه قبلی اش افزایش یافت، کاربران نیز در فضای مجازی شروع به صحبت کردن در رابطه با این موضوع کردند و واکنش آن ها بسیار متفاوت بوده است. البته اکثر آن ها تمایل دارند تا این اسطوره آرژانتینی هرچه سریع تر به تیم قبلی خود برگردد.

سوالات متداول

  1. آیا بازگشت مسی به بارسلونا امکان پذیر است؟

    با توجه به این که باشگاه بارسا تمایل دارند تا این بازیکن به تیم قبلی خود برگردد و مسی هم می خواهد به خانه برگردد به همین دلیل احتمال بازگشت او وجود دارد.

  2. مبلغ پیشنهاد شده برای بازگشت مسی به بارسلونا چقدر بوده است؟

    مبلغ پیشنهاد شده برای بازگشت او به بارسا بین ۶ الی ۷ میلیون یورو در هر فصل می باشد.

  3. واکنش رافائل یوسته در رابطه با بازگشت مسی به بارسلونا چه بوده است؟

    بهتر است که بدانید رافائل یوسته علاقه خود را برای بازگشت این بازیکن فوتبال به بارسا اعلام کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]