روناک یونسی یکی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی است که توانسته جوایز زیادی را برنده شود و او توانسته محبوبیت بسیار زیادی را هم در کنار مردم به دست آورد او همچنین به نظر می‌ رسد که با ایفای نقش های بسیار خوب طرفداران بسیار زیادی را برای خود جمع کرده است. روناک یونسی همچنین تحصیل خود را در رشته های مختلف ادامه داده است به صورتی که او دیپلم گرافیک را دارد و فوق دیپلم او در رشته عکاسی است و او توانست در رشته طراحی صنعتی لیسانس خود را بگیرد.

روناک یونسی کیست؟

روناک یونسی کیست؟

بیوگرافی روناک یونسی از بازیگران زن دهه پنجاه ایران به این صورت است که او در ایران و در سال ۱۳۵۹ متولد شده او در رشته های مختلفی مانند عکاسی و گرافیک و طراحی صنعتی تحصیل کرده است اما در نهایت به بازیگری روی آورده و توانسته استعداد خود را در این حوزه شکوفا کند. روناک یونسی همچنین فعالیت خود را در حوزه سینما افزایش داده و همچنین ازدواج کرده و به نظر می رسد که همسر او محسن میری است و آن ها با یکدیگر دارای دو فرزند پسر هستند و زندگی خوبی را در کنار یکدیگر دارند.

روناک یونسی در دورهمی دعوت شد؟

روناک یونسی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی در خندوانه شرکت کرد و توانست مصاحبه و گفت و گوی خوبی را با رامبد جوان داشته باشد او همچنین به نظر می‌ رسد که در برنامه دورهمی که مهران مدیری مجری آن است شرکت کند و توانست با هم گفتگویی را داشته باشند و او همچنین در این گفتگوها اطلاعاتی را در ارتباط با زندگی اش با همسرش و میزان رضایت از زندگی اش و اطلاعاتی را در ارتباط با کودکی خود به اشتراک گذاشت. برای مشاهده این برنامه ها می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن آن‌ ها را مشاهده کنیم.

درآمد روناک یونسی چقدر است؟

روناک یونسی که یکی از بازیگران خوب سینمای ایران است و در مجموعه تلویزیونی مختلفی نقش بازی کرده است توانسته درآمد خوبی را از این فیلم ها و مجموعه ها به دست آورد او همچنین با توجه به تبلیغاتی را که در صفحات مجازی خود انجام می‌ دهد توانسته درآمد خوبی را هم از این راه به دست آورد و همواره یکی از افراد ثروتمند و مرفه است. روناک یونسی همچنین با فردی به نام محسن‌ میری ازدواج کرده است شوهرش با توجه به مدل بودن خود توانسته درآمد خوبی را به دست آورد و همواره این خانواده در کنار یکدیگر زندگی مرفه و خوبی را دارند.

آدرس پیج اینستاگرام روناک یونسی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام روناک یونسی چیست؟

روناک یونسی که یکی از بازیگران خوب و مشهور در میان مردم است و توانسته توجه مردم را به خود جلب کند و مردم هم او را در صفحات مجازی مختلف دنبال می کنند و آدرس پیج اینستاگرام روناک یونسی به صورتronakyoonesi است که در حدود یک میلیون دنبال‌ کننده دارد و تعداد پست های او به ۱۴۸ عدد می رسد. روناک یونسی همچنین در صفحه اینستاگرام خود عکس های بسیار زیادی را از خود و خانواده‌ اش منتشر کرده است و همچنین به نظر می‌ رسد که به کشور کانادا مهاجرت کرده و عمده عکس ها و ویدیو های او مربوط به آن کشور است.

شغل اصلی روناک یونسی چیست؟

روناک که دارای دو فرزند به نام مهرسام و مهراز است اما به نظر می‌ رسد که به کشور کانادا رفته و در آن جا زندگی می‌ کند و همچنین این طور به نظر می‌ رسد که هنگامی که در ایران بود در فیلم های مختلفی نقش بازی کرده است و توانسته مخاطبان بسیار زیادی را برای خود جمع کند و بسیاری از مردم از طرفداران او هستند. روناک در کنار شغل بازیگری که دارد توانسته درآمد خوبی را هم از این راه به دست آورد و توانسته با توجه به تبلیغاتی را که در صفحات مجازی خود مانند اینستاگرام انجام می دهد درآمدی را هم به دست آورد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های روناک یونسی می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او عکس هایش را مشاهده و در صورت نیاز آن ها را سیو کنیم و همچنین می توانیم به صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام مراجعه کنیم و به جستجو کردن آیدی او را دنبال و عکس هایش را مشاهده کنیم. مدتی قبل عکس هایی از او پخش شد که در آن ها نشان می داد از بازیگران ایرانی بی حجاب می باشد.

روناک یونسی با توجه به فعالیتی که در صفحات مجازی مختلف دارد توانسته با اشتراک گذاری عکس هایی از خود و خانواده اش محبوبیتی در میان مردم را برای خود پیدا کند و مردم هم نسبت به عکس ها و ویدیو های او با بازخورد خوبی را نشان می‌ دهند و همواره از طرفداران او هستند.

فیلم های محبوب روناک یونسی کدامند؟

فیلم های محبوب روناک یونسی کدامند؟

روناک یونسی در فیلم های مختلفی و مجموعه تلویزیونی مختلفی نقش‌ آفرینی کرده است و توانسته مخاطبان و طرفداران را برای خود جذب کند و همچنین در زمانی که در ایران بود در فیلم های بسیار خوبی مانند رستگاران و سقوط آزاد و آخرین بازی نقش ایفا کند و همچنین در فیلم‌ های سینمایی مانند گرگ و میش و روز روشن و عقاب صحرا و… نقش ایفا کرده که توانسته مخاطبان بسیار زیادی را پیدا کند.

گرگ و میش

در این فیلم روناک یونسی به همراه مرضیه طهماسبی نقش آفرینی کرده است و این فیلم در سال ۱۳۸۵ منتشر شده و یکی از فیلم های مورد پسند مردم بوده است.

سقوط آزاد

در این فیلم که در سال ۱۳۹۰ منتشر شده از خانم یونسی به همراه حامد بهداد و پوریا پورسرخ نفرین کرد و این فیلم توانست در میان مردم بازخورد خوبی را داشته باشد و همچنین مورد استقبال قرار گیرد.

آخرین بازی

این فیلم در سال ۱۳۹۳ و در شبکه پنج در تلویزیون ایران با بازی روناک یونسی در میان مردم پخش شد و این فیلم با عنوان سه پنج دو شناخته می شود

روز روشن

در فیلم روز روشن روناک یونسی در نقش خواهر مهرنیا نقش بازی می کرد و این فیلم توانست با توجه به پخش خوبش و وجود بازیگران خوب بازخورد خوبی را از مردم بگیرد.

رستگاران

این مجموعه تلویزیونی در شبکه سه با نقش آفرینی این بازیگر به عنوان خجسته پخش شد و توانست در میان مردم از محبوبیت خوبی برخوردار شود.

جوایز و افتخارات روناک یونسی شامل چه مواردیست؟

جوایز و افتخارات روناک یونسی شامل چه مواردیست؟

روناک یونسی یکی از بازیگران خوب و ماهر است همواره توانسته محبوبیت و شهرت بسیار زیادی را در میان مردم به دست آورد به نظر می رسد که جوایزی را از فیلم‌ هایش دریافت کرده اما تاکنون در ارتباط با جوایزش و و افتخارات خود در گفت و گو ها و مصاحبه هایش سخن زیادی را نگفته است.

روناک یونسی چند سال دارد؟

روناک یونسی که در سال ۱۳۵۹ در ایران متولد شده به نظر می رسد که در حدود ۴۱ سال دارد و توانسته با این سن در فیلم هایش نقش آفرینی بسیار زیادی را داشته باشد و توجه مردم را به خود جلب کند و همچنین به نظر می رسد که در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می کند زیرا شرایط بهتری در خارج از کشور وجود دارد.

آیا تابحال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

روناک یونسی به نظر می رسد که در مصاحبه‌ های مختلفی شرکت کرده است و همچنین با حضور در برنامه دورهمی و خندوانه توانسته گفتگویی را با مجریان این برنامه ها داشته باشد و اطلاعاتی را در اختیار آنان و مردم قرار دهد همچنین خانم یونسی به نظر می‌ رسد با توجه به لایو هایی که در اینستاگرام خود برگزار می کند با مردم صحبت می کند و اطلاعاتی را در ارتباط با زندگی خود با آن ها می دهد.

همسر این بازیگر کیست؟

نام همسر روناک یونسی محسن است که با اون به نظر می رسد که در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرده و زندگی خوبی را در کنار یکدیگر دارند و آن ها دارای دو فرزند پسر هستند و در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند و همسر او یکی از مدلان قدیمی و خوب در حوزه مدلینگ است که زندگی خوبی را در کنار یکدیگر با فرزندانشان دارند.

شغل روناک یونسی در کانادا

شغل روناک یونسی در کانادا

با وجود این که خانم یونسی به کانادا مهاجرت کرده و در آن جا زندگی می‌ کند دیگر نتوانست در حوزه بازیگری در کشورهای خارجی حضور پیدا کند اما او همواره به عنوان یک بازیگر شناخته می شود علاوه بر این او توانسته با تبلیغات خود در صفحه اینستاگرام خود درآمدی را هم به دست آورد.

سوالات متداول

 1. آیا روناک یونسی از زندگی خود در کشور خارجی راضی است؟

  روناک یونسی با توجه به این که با همسر خود به کشورهای خارجی وکانادا مهاجرت کرد و در آن جا زندگی می‌ کنند و شرایط خوبی دارند و از زندگی خود راضی هستند.

 2. درآمد این بازیگر چگونه است؟

  این بازیگر با توجه به نقش آفرینی در مجموعه‌ های مختلف و همچنین تبلیغات مختلف خود در صفحه اینستاگرامش توانسته درآمد خوبی را به دست آورد و همواره یکی از افراد موفق و ثروتمند باشد.

 3. روناک یونسی علاوه بر بازیگری به چه رشته هایی علاقه مند است؟

  او در رشته تحصیلی گرافیک و عکاسی هم فعالیت کرده است او همچنین به ورزش و آشپزی علاقه بسیار زیادی را نشان داده است و در کنار بازیگری به این حرف‌ ها هم می پردازد.

 4. روناک یونسی چگونه فردی است؟

  به نظر می‌ رسد که او فردی متشخص و متمدن است و در زمان کودکی خود یکی از کودکان فعال و با شیطنت بوده است اما همواره در رشته‌های تحصیلی خود سعی کرده که نمرات خوبی را بگیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]