یکی دیگر از بلاگر های معروف صدف صادقی نام دارد، که متولد ایران می باشد. دختری که برای پیشرفت در زندگی و کارش تصمیم گرفت، پس از مدتی به ترکیه مهاجرت کند و در آنجا به موفقیت بهتری دست یابد.

صدف صادقی کیست؟

صدف صادقی کیست؟

صدف صادقی بلاگر پرآوازه ایرانی می‌ باشد، که در حوزه مد و فشن و تبلیغات فعالیت‌ های موفقی داشته است، و در ایران به دنیا آمده است. در سال ۱۳۹۸ به خاطر پیشرفت در شغلش و برای رسیدن به درجات بالاتر به کشور همسایه ترکیه مهاجرت کرد.

او پیش از این مدت زیادی به طراحی لباس مشغول بوده است و به این کار علاقه مند است. در همین راستا با برند های مختلفی نیز همکاری داشته است، که یکی از این برند ها برند ترک هتل پارک حیات در شهر استانبول در کشور ترکیه است. سرانجام فعالیت‌ های بسیار او موجب شد با انداختن تجربه و به کارگیری آن، برند خود را به ثبت برساند. وی همچنین موفق به تاسیس گالری به نام صدف استایل شد و همینطور بوتیکی به نام صدف بیوتیک را راه اندازی کرد.

مهمترین اطلاعاتی که از مصاحبه مجله پل با صدف صادقی انتشار یافت چه بود؟

از مصاحبه صدف صادقی مدل زیبای ایرانی می توان دریافت که برای پیشرفت در کارش به ترکیه مهاجرت کرده است، و به فشن و مد علاقه بسیاری دارد. همچنین بانوان فعال در این حوزه ( مدلینگ) فشن برای او بسیار حائز اهمیت هستند. بانوانی که برای تبلیغات مشاغل خود در فضای مجازی نمی توانند هزینه پرداخت کنند و صدف برای حمایت از این دسته بانوان کمپینی را تحت عنوان شغل های کوچک بنیان‌ گذاری کرد.

او در مصاحبه اش گفته علت عدم پیشرفت تولیدات ایرانی نسبت به نمونه خارجی تبلیغات اجناس ایرانی است، که آنطور که شایسته است در بیرون از مرزهای ایران مورد تبلیغ واقع نمی شود. همچنین این بانوی موفق اظهار داشت راه کمک کردن به مشاغل کوچک در ایران پشتیبانی سلبریتی ها از آن هاست. صدف گفته است استعداد های خوبی در ایران وجود دارد که بدون حمایت سردرگم مانده اند و از این بابت بسیار متاسف است.

عکس های صدف صادقی بیشتر در ایران گرفته شده است یا در ترکیه؟

عکس های صدف صادقی بیشتر در ایران گرفته شده است یا در ترکیه؟

در گوگل و با جستجو کردن عنوانی تحت بیوگرافی صدف صادقی عکس های مختلفی به همراه بیوگرافی او نشان داده می‌ شود، که از آنها می‌ توان دریافت اکثر عکس های گرفته شده و موجود از صدف در شهر استانبول می باشد. زیرا صدف صادقی در ترکیه آزادی‌ های بیشتری نسبت به ایران دارد، و برای شغل او که با مد و فشن آمیخته شده است، کشور ترکیه بستر مناسب تری می باشد. همه می دانیم که مدل ها برای پیشرفت ناچارند لباس های بازتر و راحت تری بپوشند. و همواره با جدیدترین میکاپ های روز دنیا در مقابل دوربین‌ ها ظاهر شوند. عکس های پخش شده از مدل ها این گفته‌ ها را تصدیق می‌ کند. به همین خاطر عکس های گرفته شده از صدف در خارج از ایران به مراتب بیشتر از عکس های او در ایران است.

اینستاگرام صدف صادقی حامی چه کسانی است؟

صدف صادقی اینستا خود را مکانی برای حمایت از تولید کنندگان کوچک و ناشناس قرار داده است. او در بیوگرافی اینستا خود نوشته است که موسس و بنیانگذار شغل های کوچک می‌ باشد. پیج اصلی صدف صادقی sadaffashionsalad نام دارد که ۱۹۹ هزار دنبال کننده دارد و تاکنون ۷۱۶ پست را منتشر کرده است.

از استوری او چه چیزی برداشت می شود؟

از پست‌ ها و استوری های صدف می توان دریافت که او واقعاً دغدغه خانم‌ هایی را دارد که خود سرپرست خانواده شان هستند. بخشی از درآمد صدف صادقی از اینستاگرام تامین می شود، که مربوط به تبلیغات برند های شرکت های آرایشی، تولیدات پوشاک و سایر مشاغلی است که مربوط به فشن و مد می باشد. لایف استایل صدف صادقی در اینستاگرام نشان دهنده پشتکار و علاقه اش به کار بلاگری می باشد. محدودیت در گرفتن عکس های باز و مختلف برای مدل هایی که در ایران فعالیت دارند از علت های خروج آن ها از ایران به سایر نقاط جهان می باشد.

چه کسی به عنوان دوست پسر صدف صادقی معرفی شده است؟

چه کسی به عنوان دوست پسر صدف صادقی معرفی شده است؟

ممکن است در فضای مجازی یا در شبکه های اجتماعی و یا سایت‌ ها نامی تحت عنوان دوست پسر صدف صادقی استفاده شده باشد، که شایعه ای بیش نیست. چرا که اگر صدف با کسی رابطه عاشقانه داشت قطعاً در اینستاگرام، از او عکس هایی را به اشتراک می گذاشت و یا در مصاحبه اختصاصی خود با مجله پل به این موضوع اشاره می‌ کرد. با کمی تحقیق درباره شخصیت صدف مشخص می‌ شود، که او به جای رفتن به حواشی فضای مجازی دارای ایده‌ های بزرگ در مورد شغلش است. وی در بخشی از مصاحبه اشاره کوچک به کسانی داشته است که به او در اینستاگرام پیشنهاد دوستی می دهند و وقتی از صدف جواب رد یا بی اعتنایی می بینند، شروع به فحاشی و گذاشتن کامنت های نامناسب می‌ کنند، این موضوع از نظر صدف کاملاً بی اهمیت و پیش پا افتاده است.

حاشیه های صدف صادقی چه بود و چه تاثیری روی صدف گذاشت؟

صدف بعد از اینکه به ترکیه مهاجرت کرد و پس از ثبت برند خود و به خصوص بعد از بنیانگذاری کمپین شغل های کوچک، شهرت بیشتری پیدا کرد. که این شهرت خواسته یا ناخواسته برای هر کس حاشیه های زیادی را به دنبال دارد. با اینکه خود صدف جزء آن دسته از افراد است که از حواشی فاصله می‌ گیرد، اما هستند کاربرانی که برای تخریب او برایش شایعات و حاشیه‌ هایی را به وجود می‌ آورند. برخی گفته اند که حمایت‌ های صدف از بانوان کار فقط به خاطر رسیدن به شهرت و محبوبیت بیشتر است، و در اصل او هیچ کاری برای آنها انجام نمی‌ دهد و همین طور در اینستاگرام نقد های زیادی به این بانوی موفق می‌ شود. اما همگی این حواشی تأثیری بر روی هدف او نگذاشت و با پیشرفت خوبی که در کارهایش داشت به همه نشان داد که می‌ توان بی توجه به حرف‌ های بدخواهان مسیر موفقیت را دنبال کرد.

از نظر صدف صادقی چند برند ایرانی قابل مقایسه با برندهای خارجی است؟ و چه مشکلاتی برای پیشرفت برند های داخلی وجود دارد؟

از نظر صدف صادقی چند برند ایرانی قابل مقایسه با برندهای خارجی است؟

او گفته است در بین برند های متعدد ایرانی کمتر از ۱۰ برند فعالیتشان را به طور درست انجام می‌دهند، و می‌توانند از لحاظ دوخت پارچه، کیفیت آن، طراحی و دقت نظر در تولید محصول با نمونه های خارجی به رقابت بپردازند. او که خود طراح لباس می باشد، مشکل اصلی در رقابت کالای ایرانی با نمونه خارجی را عدم موفقیت کامل در شناساندن محصول ایرانی در سراسر دنیا می‌داند. و

او از چه کسانی حمایت می کند؟

برای این مشکل علاوه بر راه اندازی کمپین خود از تیمش و دیگر افراد سرشناس (سلبریتی ها)خواسته است، که حمایت همه جانبه را از تولید کنندگان داخلی و به خصوص خانم هایی که به تازگی در این عرصه پا گذاشته‌ اند و مشاغل کوچک خود را، راه اندازی کرده اند و خود نان آور خانه هایشان هستند داشته باشند.

تحصیلات صدف در چه زمینه هایی است؟

او علاوه بر تحصیلات آکادمیک در راستای علاقه‌اش به فشن و طراحی چند سالی در دانشگاه ایران دوره های فشن دیزاین و طراحی لباس به سبک استرالیایی را گذرانده است. که این تحصیلات و دوره هایی که مربوط به طراحی است همگی برای او تجربه و مهارتی شد تا بعدها بتواند با تمام قدرت در داخل و خارج از ایران به رقابت با سایر رقبا و برندهای معتبر و موفق بپردازد. او همچنین معتقد است که تحصیلات دانشگاهی می‌تواند کمک شایانی به انجام هر چه بهتر فعالیت در داخل و خارج از کشور داشته باشد.

انجام چه فعالیت هایی برای صدف صادقی لذت‌ بخش است؟

انجام چه فعالیت هایی برای صدف صادقی لذت‌ بخش است؟

ورزش و تناسب اندام بسیار برای او مهم است به طوریکه به گفته خود او وی دارای مربی اختصاصی است. و همواره رژیم های متفاوت غذایی را تجربه می‌کند، در کنار بدنسازی شنا را به طور جدی دنبال می‌کند. در زمینه آرایش او اظهار داشته است همیشه در پی این است که از پوست و موی خود مراقبت کند و از شامپوهای مقوی برای خود استفاده می‌کند. با این که انجام این کار روزانه پر زحمت است، اما برای ماندن در بهترین های مدلینگ تمامی این زحمت ها را به جان میخرد، تا آینده بهتری را برای خود رقم بزند.

او از چه طریقی خرید می کند؟

صدف همچنین در انظار عمومی همیشه شیک پوش ظاهر شده و از طریق گوگل و جستجو کردن از جدیدترین متدها و لباس ها و دیزاین های روز دنیا با خبر می شود و آنها را برای خود خریداری می کند و این کار برایش لذت بخش است.

اگر با شناخت این لاگر به می خواهید بدانید که چگونه بلاگر شویم باید به شما بگوییم لینکی که در دسترس قرار گرفت می تواند کمک فوق العاده ای به شما بکند.

سوالات متداول

علت خروج صدف صادقی از ایران چه بود؟

وی برای رشد و ارتقا در شغل بلاگری و فشن از ایران خارج شد و به کشور ترکیه مهاجرت کرد.

جذاب ترین تجربه صدف از استانبول چیست؟

او در مصاحبه کمک کردن مردم استانبول را به تازه واردها جذاب‌ترین قسمت سفرش معرفی کرد.

صدف عاشق چه نوع رنگ مویی است؟

موهای او غالباً به رنگ بلوند است و این رنگ را رنگ مورد علاقه موهای خود معرفی کرده است.

هدف صدف صادقی از گذاشتن استوری های مربوط به خانم‌های سرپرست خانواده چه چیزی است؟

او در هفته چند نفر را در صفحه خود در استوری معرفی می‌کند تا دنبال کننده هایش از آنها پشتیبانی کنند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]