صدف ترابی که به شل بیوتی مشهور می باشد، یک بیوتی بلاگر جوان ایرانی است، که این روز ها به شهرت بسیاری در فضای مجازی به خصوص فضای اینستاگرام رسیده است. این دختر جوان ایرانی، که دارای چهره ای بسیار زیبا و جذاب می باشد، مدتی است که حرفه بیوتی بلاگری را انتخاب کرده است. اگر در این مورد برایتان سوال است که معنی بلاگر چیست و یا بلاگر کیست می توایند از لینک های موجود به سوالات خود بهترین پاسخ را بدهید.

بیوتی بلاگر ها به افرادی گفته می شود، که در فضای مجازی اعم از اینستاگرام و یا یوتیوب به انتشار ویدیو هایی از خود می پردازند. در این ویدیو ها مارک های مشهور لوازم آرایشی مورد بررسی قرار داده می شود. آن هم از تجربیات شخصی خود می گویند و یا آن که محصولات مد نظر دنبال کننده ها را امتحان می کنند تا نظر درست و کارشناسی شده ای در این باره بدهند. در کنار آن ها به آموزش تکنیک های آرایش نیز می پردازند. در فضای مجازی یکی از پر طرف دار ترین حرفه ها، بیوتی بلاگر ها و یا فشن بلاگر ها هستند.

صدف ترابی کیست

صدف ترابی کیست؟

صدف ترابی دختر جوان و زیبای ایرانی است، که مدتی است حرفه بیوتی بلاگری را برای خود انتخاب کرده است. صدف توانسته است در این مسیر به خوبی جلو برود و طرف دار های بسیاری را جذب کرده است. این دختر جوان و زیبا چهره، در اینستاگرام بیش تر فعالیت می کند، اما چنلی نیز در یوتیوب قرار داده است، که ویدیو های خود را در آن قرار می دهد.

او که مشهور به شل بیوتی می باشد، متولد روز ۱۴ ماه خرداد سال ۱۳۷۳ هجری شمسی است، که این روز ها در سن بیست و شش سالگی به سر می برد. صدف با آن که بسیار کم سن می باشد و جوان است، اما توانسته است دنبال کننده های بسیاری را برای خود جذب کند.

صدف در خانواده ای آزاد و ۴ نفره متولد شده است. او که زاده شهر تهران می باشد، همراه با خانواده خود در این شهر ساکن است. او تنها یک خواهر دارد، که خواهرش از او بسیار کوچک تر می باشد، خواهر کوچک صدف، دل آسا نام دارد.

کدام اینستاگرام صدف ترابی فعال است؟

اگر در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام جز دنبال کننده های پیج های آرایشی و بهداشتی باشید. به احتمال زیاد به پیج صدف، یا همان شل بیوتی برخورد کرده اید، صدف در پیج خود بخش های مختلفی را تعبیه کرده است. قسمتی از آن مربوط به زندگی شخصی او می شود، که بخش کمی را در بر می گیرد. قسمت دیگری نیز به معرفی لوازم آرایشی و بهداشتی و بررسی آن ها می پردازد. یک بخش دیگر نیز موجود است، که صدف در آن ها تکنیک ها و نکات مهم و لازم درباره موارد بهداشت پوست و آرایش را ارائه می کند.

گاهی صدف استوری هایی را می گذارد، که در آن ها کد تخفیف سایت ها و یا محصولات مختلفی موجود است، این یک شیوه معروف تبلیغ می باشد. البته با تبلیغ های دیگر کمی تفاوت دارد، چرا که در این شیوه از تبلیغ کردن، بیوتی بلاگر یک محصول آرایشی و یا بهداشتی را مورد بررسی قرار می دهد. سپس اگر آن محصول خوب و با کیفیت بود آن را به دیگران و فالور هایش معرفی می کند. حالا سایتی که آن محصول را ارائه می کند و یا شرکت همان محصول، برای تبلیغ بیش تر کد تخفیف به فالور های پیج آن بیوتی بلاگر می دهد.

عکس های صدف ترابی در کجا منتشر می شود؟

صدف ترابی در پیج اینستاگرام خود عکس های بسیاری را از خود منتشر می کند. که همه آن عکس ها نکاتی را درباره آرایش و موارد بهداشتی ارائه می کند. عکس های صدف در سایت های مختلف نیز موجود است، که تنها با یک سرچ ساده و جست و جوی آسان می توان به آن دست یافت.

سن صدف ترابی

سن صدف ترابی چقدر است؟

یکی از موضوعاتی که شاید توجه بسیاری را به خود جلب کند. سن صدف ترابی و یا شل بیوتی مشهور می باشد، چرا که صدف یک دختر جوان و متولد دهه ۷۰ می باشد. او که در ۱۴ ماه خرداد و در سال ۷۳ هجری شمسی زاده شده است، این روز ها تنها بیست و شش سال دارد. یکی از نکاتی که باعث تعجب می شود. آن است که صدف با این که تنها بیست و شش سال دارد. مدت زیادی است، که ازدواج نیز کرده است. باید بگویم او خیلی زود و رد سن پایین ازدواج کرده است. به شکلی که او در زمانی که تنها بیست سال داشته است، ازدواج می کند. در نتیجه ۶ سال از ازدواج او می گذرد.

البته بهتر است بگوییم او ۶ سال است که نامزد کرده است. چرا که صدف در سن بیست سالگی با پسری جوان به نام کسری عباسی آشنا می شود. سپس ۵ سال به صورت نامزد با یک دیگر در ارتباط هستند، بعد از آن نیز در سال ۱۳۹۸ هجری شمسی ازدواج کرده و در سال ۱۳۹۹ هجری شمسی و در محدودیت های کرونایی به خانه خودشان می روند.

صدف ترابی و صدف بیوتی یکی هستند ؟

یکی از اشتباه های رایجی که اکثر دنبال کننده های اینستاگرام به آن دچار می شوند. تفاوت شل بیوتی یا همان صدف ترابی با صدف بیوتی است. صدف بیوتی که در کشور آمریکا ساکن است، یک بیوتی بلاگر ایرانی است. صدف بیوتی و شل بیوتی شاید از نظر حرفه شبیه به یک دیگر باشند. اما دو شخصیت کاملا مجزا با روشی کاملا متفاوت هستند، که تنها به دلیل شباهت اسمی با یک دیگر اشتباه گرفته می شوند.

یوتیوب صدف ترابی

اگر از مخاطب های فضای یوتیوب باشید، به راحتی می توانید چنل شل بیوتی و یا همان صدف ترابی را پیدا کرده و دنبال کنید. صدف در چنل خود که در یوتیوب دارد، ویدیو های موجود در صفحه اینستاگرام خود را که کمی طولانی تر هستند، منتشر می کند. به همین دلیل با مراجعه به یوتیوب و جست و جوی نام او می توانید به ویدیو های آموزشی مکاپ و آرایش او دست پیدا کنید. ساده ترین راه استفاده از لینک یوتیوب صدف ترابی می باشد که همین حالا در دسترس شما قرار دادیم.

مصاحبه با صدف ترابی

بیوتی بلاگری و درآمد های حاصل از آن چقدر است؟

یکی از شغل های پر درآمد در جامعه امروز بیوتی بلاگری می باشد. چرا که تقاضای بسیاری در جامعه امروز از سمت مردان و زنان برای آن موجود است. این شغل و حرفه که مدت زیادی نیست، در کشور ایران جا افتاده است و در مدت زمان کوتاهی بسیاری را به خود جذب کرد.

در این حرفه در ابتدا لازم است، تا فرد که قصد دارد خود را یک بیوتی بلاگر معرفی کند. لوازم آرایشی و بهداشتی بسیاری را فراهم کند. این اتفاق نیازمند هزینه بسیاری است، در نتیجه این حرفه در ابتدا نیاز به سرمایه دارد. اما بعد از گذشت مدتی و زمانی که در فضای مجازی فالور های بسیار داشته باشی و به شهرت برسی، شرایط کاملا متفاوت می شود.

به شکلی که شرکت ها و یا کارخانه های لوازم آرایشی و بهداشتی خود محصولات شان را برای تست برای بیوتی بلاگر ها می فرستند. در کنار نیز می توان با یک شرکت و یا برند توافق کرده و قرارداد بست. تا به تبلیغ محصولات شان بپردازی. این روشی است که می توان از طریق آن به درآمد بسیاری رسید.

مصاحبه با صدف ترابی

در مصاحبه هایی که با این دختر جوان ایرانی صورت گرفته است. او در ابتدا علاقه شخصی خود را در این مسیر عنوان کرده است. سپس یکی از الگو های خود را در این حرفه، صدف بیوتی معرفی کرده است. که جز اولین دختر های ایرانی بوده است، که ان حرفه را راه اندازی کرده اند و یا به شکلی بومی سازی کرده اند. صدف ترابی همسر و خانواده اش را بهترین حامی های خود در این مسیر دانسته است. او معتقد است بخش عمده ای از شهرت و پیشرفت او به دلیل همدلی همسرش، کسری می باشد.

درآمد شل بیوتی

دوست پسر صدف ترابی کیست؟

صدف ترابی و کسری عباسی در سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، زمانی که صدف تنها بیست سال داشت با یک دیگر آشنا شدند. این دو به مدت پنج سال با یک دیگر نامزد بوده و ارتباط داشتند. به شکلی که در سال ۱۳۹۸ هجری شمسی و زمانی که صدف بیست و پنج سال داشت، تصمیم به قانونی کردن رابطه خود گرفتند. آن ها سال گذشته با یک دیگر ازدواج کرده و امسال نیز در شرایط محدودیت های کرونایی، با یک دیگر ازدواج کرده و به خانه خود رفتند.

درآمد شل بیوتی چه مقدار است؟

بخش عمده ای از درآمد صدف ترابی از طریق پیج اینستاگرام شل بیوتی تامین می شود. البته او از طریق ویدیو هایی که در فضای یوتیوب می گذارد و بازدید هایی که از پیجش می شود، نیز درآمد کسب می کند. اما در حالت کلی بخش عمده ای از درآمد این دختر جوان ایرانی از طریق اشتغال و فعالیت در زمینه بیوتی بلاگری است.

سوالات متداول

صدف ترابی در بین بیوتی بلاگر ها و در فضای مجازی با چه نامی شناخته می شود ؟

صدف ترابی در فضای مجازی با نام شل بیوتی شناخته می شود.

صدف بیوتی متولد چه تاریخی است ؟

صدف ترابی، بیوتی بلاگر جوان ایرانی، در روز ۱۴ ماه خرداد و در سال ۱۳۷۳ هجری شمسی به دنیا آمده است.

نام همسر صدف ترابی چیست ؟

همسر صدف ترابی، مشهور به شل بیوتی، کسری عباسی است.

صدف ترابی در چه سالی ازدواج کرده است ؟

صدف ترابی و کسری عباسی به مدت ۵ سال با یک دیگر در رابطه بوده اند و سپس در سال گذشته با یک دیگر ازدواج کرده و پیوند خود را قانونی کردند.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]