سامان اقدمی جوان ترین هکر ایرانی می باشد، که سال های بسیاری است، که به این کار مشغول است. بعد از حضور شایان به عنوان هکر در تلویزیون ایران، دید مثبت به سمت هکر ها روانه شد. به شکلی که افرادی هم چون سامان که در جهت مثبت از حرفه و توانایی های خود استفاده می کردند. در نگاه مردم از ارزش خاصی برخوردار شدند. البته موضوع شایان کاملا متفاوت بود، چرا که مدتی را در زندان گذرانده بود. اما سامان از همان ابتدای کار تنها از توان مندی و استعداد خود در جهت نشان قدرت کشورش بهره گرفته بود. این پسر جوان که سال های بسیاری از عمر خود را در این زمینه صرف کرده است، همیشه هک کردن و برنامه نویسی را به صورت تفریح می دانسته است. به شکلی که برای کار اصلی خود نیز این پیشه را انتخاب نکرده است.

برای آشنایی با این پسر جوان ایرانی و خدماتی که برای ملت و کشور خود انجام داده است. توصیه می شود که این مقاله را به صورت دقیق دنبال کنید. چرا که در این مقاله به طو کامل به زندگی شخصی و حرفه ای این جوان پرداخته ایم. در کنار نیز از اقدام های هک او در جهان بهره گرفته ایم. چرا که سامان یک نماد ملی است، که تا به حال برای کشور و میهن خود خدمت های ارزنده ای را داشته است.

سامان اقدمی کیست

سامان اقدمی کیست؟

سامان اقدمی جوان ایرانی می باشد، که در زمینه hack  سرآمد است. چرا که او تا به حال کار های بسیاری را به صورت نمادین برای نمایش قدرتی کشورش انجام داده است. این پسر جوان تنها بیست و شش سال دارد. او که تا به حال کار ها و خدمت های بسیاری را انجام داده است، در حال حاضر نیز در حمله های سایبری یکی از گزینه های اصلی مقاومت است. این پسر جوان و زیبا چهره ایرانی، تا به حال حتی یک بار نیز به فکر استفاده نادرست از توانایی های خود نبوده است.

سامان که در شهر تبریز متولد شده است، در همین هر نیز بزرگ شده است. او که در حال حاضر ساکن تبریز می باشد، در سال  1376 هجری شمسی متولد شده است. یکی از جذابیت های زندگی سامان عدم علاقه او به دنبال کردن رشته کامپیوتر است. چرا که این پسر نابغه توانایی دست یافتن به هر گونه رشته و شغلی را دارد. او که از نبوغ کامپیوتر و ریاضی برخودار است، در هنگام کنکور توجه بسیاری را به خود جلب کرد. چرا که بر خلاف تصور بسیاری به رشت های ریاضی علاقه نشان نداد. به صورتی که بعد از گذشت مدت کوتاهی تلاش برای کنکور تجربی، توانست در رشته پزشکی استان خود قبول شود.

سامان بار ها در مصاحبه های خود از عدم علاقه به کار در زمینه کامپیوتر گفته است. این پسر ایرانی خوش اندام و باهوش، رشته پزشکی را برای ارتباط مستقیم با مردم انتخاب کرده است. این هکر جوان ایرانی علاقه مند به کمک به مردم کشورش از هر گونه راه و مسیری است. سامان مسیر رشته پزشکی را یکی از هموار ترین راه ها برای کمک دیده است. به صورتی که می خواهد به طور مستقیم به کشور خود خدمت کند.

اینستاگرام سامان اقدمی چگونه است؟

در پیج اینستاگرامی سامان اقدمی بخش های متعدد و مختلفی موجود می باشد. این هکر ایرانی جوان و زیبا سال های بسیاری از عمر خود را در این حرفه گذاشته است. از طرفی به صورت دائمی تمام اطلاعات خود را به روز می کند. سپس بعد از اپدیت اطلاعات خود و شیوه های جدید، از هر گونه حمله سایبری با خبر است. به همین دلیل مدتی است، که این جوان بیست و شش ساله ایرانی، تصمیم گرفته است تا به مردم خود از طریقی دیگر نیز خدمت کند. یکی از ابعاد خدمت او به مردم کشورش، اگاهی ان ها از خطر هایی است، که گریبان گیر ان ها می باشد. به همین خاطر در پیج خود به تولید محتوا مشغول است. محتوایی که این پسر ایرانی در پی تولید ان می باشد، اگاه سازی مردم عادی است.

به شکلی که در پیج پر مخاطب اینستاگرام خو که با ایدی samanaghdami فعال می باشد. ویدیو هایی را از خود منتشر می کند، که در ان ها به اگاهی بخشی در زمینه حمله های سایبری می پردازد. این پسر جون با انتشار این ویدیو ها در تلاش برای حفظ مردم خود از خطر های موجود در این روز های دنیا است. چرا که این مرد جوان خود و توانایی های خود را به مردم کشور خود وام دار می داند.

ویدیو هایی که سامان از خود و فعالیت های خود منتشر می کند، زیر نظر ارگان های دولتی و نظامی کشور می باشد. به صورتی که در کنار این ویدیو ها نیز ارم های ارتش و پلیس فتا موجود می باشد. این مرد جوان ویدیو های خود را به ساده ترین زبان ممکن متتشر می کند. تا درک ان برای مردم عادی راحت و ساده باشد.

سامان اقدمی کیست

بیوگرافی سامان اقدمی

سامان اقدمی که در تبریز زندگی می کند. در حال حاضر دانشجو سال های اخیر پزشکی می باشد. به صورتی که این پسر جوان و خوش قلب در دانشگاه ارومیه به تحصیل رشته پرشکی مشغول است. او در مصاحبه های خود حرفی از رفتن و نماندن در کشور نزده است. بسته به اقداماتی که او برای کشور خود تا به حال انجام داده است، این احتمال رد می شود.

این مرد جوان به گفته های خودش تا به حال معلم و یا استادی در زمینه کامپیوتر و یا برنامه نویسی نداشته است. به همین خاطر هیچ گاه این رشته را به صورت حرفه ای و جدی دنبال نکرده است. بر اساس گفته های سامان، او از سن ۹ سالگی این حرفه را فرا گرفته است. منبع او نیز برای اموزش این حرفه و توان مندی در اصول برنامه نویسی، مقاله ها و کتاب های زبان اصلی بوده است. بر اساس ادعایی که او کرده است، تنها در ان سن به این رشته و کار های مربوط به ان علاقه داشته است. در نتیجه هر کاری کرده است تا به خواسته خود برسد. او زبان خود را نیز برای اموزش بهتر این رشته قوی کرده است.

این پسر جوان از سن ۱۶ سالگی این حرفه را به صورت جدی دنبال کرده است. به شکلی که خود به مدت زمان هفت سال به صورت اماتور در پی یادگیری این رشته بوده است. سامان خود را دارای نبوغی خاص نمی داند، بلکه تنها راه رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای را تلاش و پشت کار می داند. این پسر هکر سال های بسیاری است، که شعر نیز می گوید. او بر خلاف چهره جدی که دارد، از بسیار روحیه لطیفی برخوردار می باشد.

هکر پیج شاهین نجفی

هکر پیج شاهین نجفی کیست؟

جز اولین هک های ملی و نمادین او حمله به پیج شاهین نجفی بود. شاهین نجفی که یکی از منفورترین رپرها ایرانی می باشد. سال های بسیاری است، که در کشور المان ساکن است. این خواننده مشهور پاپ، از کشور خود فرار کرده است و هیچ کس از جایگاه او در المان نیز با خبر نیست. چرا که او به خواندن اشعاری می پردازد، که همگی سیاسی می باشد.

چند سال پیش که هنوز کسی سامان را نمی شناخت، او با هک کردن و حمله سایبری به پیج اینستا شاهین نجفی، خود را به جهان شناساند. سامان این اقدام را یک حرکت نظامی و سایبری دانست که نشان از ضعف ملت های دشمن و شاهین نجفی می باشد. بر اساس گفته های خود اقدمی، او بعد از هک پیج شاهین یک بار دیگر نیز پیج او را هک کرده است. این حرکت او باعث شد تا اغلب ایرانی هایی که با این جوان نا اشنا بودند، از او و فعالیت هایش اطلاع کامل پیدا کنند.

این پسر ایرانی اقدام های ملی دیگری نیز داشته است. به صورتی که سال های کوتاهی بعد از هک کردن پیج شاهین نجفی، به هک کردن پیج ها و سایت های کشور های عربی و اسرائیلی پرداخت. به صورتی که این پسر جوان با انجام این حملات قصد نمایش قدرت کشور خود را داشت. او اغلب سایت هایی را هک می کرد، که جز امن ترین سایت های ان کشور ها بودند. سامان مدعی شده است، که پیج های اینستاگرامی افرادی هم چون شاهزاده عرب سرین و ندا یاسی را نیز هک کرده است. تمام رفتار های این مرد جوان به صورت نمادین می باشد. او قصد دارد تا عزت ملت خود را به دنیا نشان دهد.

هکر پیج سامان ویلسون

اقدمی هکر پیج سامان ویلسون هم بوده است

سامان اقدمی چندی پیش به هک کردن پیج سامان ویلسون پرداخت. سامان ویلسون که یکی از خواننده های رپ فارسی می باشد. از طرفدار های بسیاری برخوردار می باشد. هک کردن پیج او برای سامان اقدمی معایبی را نیز در بر داشت. چرا که انتی فن های او شروع به حمله به پیج اقدمی کردند. بعد از ان که این اتفاق ها سر و صدای بسیاری را در رسانه به بار اورد. اقدمی یکی از وویس های ویلسون را منتشر کرد. سامان ویلسون در یکی از وویس های خود با سهراب م جی از ترک های ایرانی بد گویی می کند. همین امر باعث می شود، تا اقدمی به هک کردن پیج او دست بزند.

سوالات متداول

سامان اقدمی متولد چه سالی است؟

سامان اقدمی متولد سال ۱۳۷۶ هجری شمسی است.

سامان اقدمی از چه سنی به صورت حرفه ای هک را دنبال کرد؟

سامان اقدمی از سن ۱۶ سالگی به صورت حرفه ای هک و برنامه نویسی را دنبال کرد.

پیج سامان ویلسون به چه دلیل هک شد؟

پیج اینستاگرام سامان ویلسون به دلیل بد گویی راجب مردم ترک زبان ایران توسط سامان اقدمی هک شد.

شاهین نجفی مشغول به چه کاری است؟

شاهین نجفی یکی از خواننده های محبوب و مشهور ایرانی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]