سمیرا سالی یکی از یوتیوبرهای دختر، گیمر و استریمر ایرانی است که گیم پلی های خودش از بازی های با حال و ترند را در کانال یوتیوبش آپلود می کند. علاوه بر این او ویدئوهای ری اکت و آموزشی کوتاهی هم از این بازی ها برای دنبال کننندگان خود در یوتیوب منتشر می کند. او در ژانویه ۲۰۲۰ به شبکه اجتماعی یوتیوب پیوست و حالا یکی از یوتیوبرهای معروف است که ویدئوهایش در این شبکه اجتماعی بازدید زیادی داشته است.

او دختری بسیار مهربان و دوست داشتنی است و با دنبال کنندگانش در اینستاگرام و یوتیوب رابطه صمیمی و دوستانه دارد و به همین دلیل هم بسیار محبوب است. این استریمر در مدت زمان کوتاهی که از شروع فعالیتش می گذرد پیشرفت قابل توجه و البته طرفداران زیادی هم به دست آورده است.

سمیرا سالی کیست؟

سمیرا سالی کیست؟

سمیرا سالی یکی از گیمرها و از بهترین پلیرهای ایرانی است که ویدئوهایی مربوط به گیم پلی خودش را در یوتیوب منتشر می کند و در واقع یک استریمر هم هست. ویدئوهای او در یوتیوب تا کنون بیشتر از ۶۰۰ هزار بازدید داشته است و در مدت کوتاهی توانسته سابسکرایب زیادی کسب کند. سمیرا سالی یک خواهر و یک برادر دارد، که خواهرش از او ۵ سال بزرگتر است و برادرش هم ۸ سال از او کوچکتر است.

این یوتیوبر جوان ایرانی و دوست داشتنی، از بچگی عاشق بازی های آتاری، سگا، میکرو و پلی استیشن بوده است و همین باعث شده که امروز یک گیمر و استریمر موفق باشد و از این طریق درآمد کسب کند. او در دانشگاه در رشته مهندسی کامپیوتر و برنامه نویسی تحصیل کرده است و به همه طرفدارانش توصیه می کند که به درس و تحصیل خود اهمیت زیادی بدهند.

یکی از تفریحات او علاوه بر سفر و طبیعت گردی تماشای فیلم و سریال است. یکی از فیلم های مورد علاقه سمیرا سالی فیلم اینتراستلار به کارگردانی کریستوفر نولان است که تاثیر زیادی روی او گذاشته و به گفته خودش چند بار این فیلم رو تماشا کرده است. او همینطور علاقه زیادی به فیلم جوکر دارد، البته بنابر گفته های خودش، کلا علاقه زیادی به فیلم دیدن دارد و انتخاب یکی دو تا فیلم از بین تمام فیلم هایی که دوست دارد، برایش سخت است.

یکی از سریال های مورد علاقه او هم سریال معروف گیم آف ترونز است، البته سریال فرندز را هم خیلی دوست دارد. او در جواب طرفدارانش که از او پرسیده بودند بعد از استریمر شدن به چه شغلی علاقه دارد، گفت که البته استریم کردن شغل مورد علاقه اش نبوده است، هر چند الان از این کار لذت می برد. اما از بچگی به وکالت علاقه داشته و دوست داشته وکیل شود و هنوز هم فکر می کند برای این شغل مناسب است. او در مسیر گیمر و استریمر شدن، از حمایت خانواده و به خصوص مادرش برخوردار بوده است.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

سمیرا سالی یکی از دخترهای ایرانی گیمر و استریمر و همچنین اینفلوئنسر است که دو سال است در یوتیوب فعالیت می کند. او بازی های ترند و با حالی که بازی می کند را در کانال یوتیوبش استریم می کند. این یوتیوبر کارش را از فوریه ۲۰۲۰ و در آپارات شروع کرد، چون فکر می کرد سرعت اینترنتش برای ویدئو گذاشتن با بقیه برنامه ها خوب نیست. بعد از آپارات وارد توئیچ شد و اول با گیم های ساده و بعد با بازی فورتنایت ادامه داد. سمیرا سالی بیشتر به گذاشتن استریم های خود در توئیچ علاقه دارد تا یوتیوب و فعالیتش در توئیچ بیشتر از یوتیوب است.

ویدئوهای استریم او را در اینستاگرامش هم می توانید مشاهده کنید. او در همین زمان کوتاه، بسیار مورد توجه علاقه مندان به گیم و استریم در یوتیوب قرار گرفته است. علاوه بر استریم کردن، او ویدئوهای جذاب دیگری هم مثل دابسمش و چالش های طنز در پیج یوتیوبش دارد، مثلا یکی از این ویدئوها با نام مخ زنی بیشتر از صد هزار بازدید داشته است.

سمیرا سالی به همراه چند یوتیوبر دیگر قرار بود در ساخت ویدئویی برای آدامس اکشن همکاری داشته باشد، که هنوز خبری از آن همکاری نشده است و ویدئویی از آن ها منتشر نشده است.

عکس های سمیرا سالی را در کجا مشاهده کنیم؟

بهترین منبع برای دیدن عکس های سمیرا سالی اینستاگرام اوست، او را در این شبکه اجتماعی دنبال کنید و عکس های زیبایی که از خود به اشتراک می گذارد را ببینید. یکی از عکس های زیبایی که او در اینستاگرامش منتشر کرده است، عکس هایش از سفر به روستای زیبای ابیانه است. عکس زیر یکی از عکس هایی است که او را در گشت و گذارش به این مکان زیبا و دیدنی کاشان نشان می دهد. سمیرا سالی ساکن تهران است اما به این روستای دیدنی زیاد سفر می کند و به گفته خودش از قدم زدن در کوچه های این روستا هیچوقت سیر نمی شود. شاید اصالت خانوادگی این یوتیوبر جوان به شهر کاشان و روستای زیبای ابیانه بر می گردد.

کلا او به طبیعت گردی علاقه زیادی دارد و از دیدن طبیعت، جنگل و درخت و همینطور شنیدن صدای آب، صدای پرنده ها و صدای باد وقتی لای شاخ و برگ درخت ها می پیچد، حس خوبی می گیرد. او عکس های گشت و گذارش در طبیعت را در اینستاگرام با طرفد ارانش به اشتراک می گذارد تا این حس خوب را به آن ها هم منتقل کند.

آدرس پیج اینستاگرام سمیرا سالی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سمیرا سالی چیست؟

سمیرا سالی در اینستاگرام با آیدی samirasaly فعالیت می کند و نزدیک به ۸۱ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. ویدیو های سمیرا سالی را علاوه بر یوتیوب و آپارات، می توانید در این پیج نیز دنبال کنید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس کانال یوتیوب او SamiraSaly است که می توانید استریم ها و همچنین چالش های سمیرا سالی را در آن دنبال کنید. او یکی از یوتیوبرهای جوانی است که بلافاصله بعد از شروع فعالیتش در یوتیوب مورد توجه علاقه مندان به گیم و کاربران یوتیوب قرار گرفت. از او مصاحبه هایی هم در یوتیوب و از جمله در برنامه PH Talk موجود است که به همراه یکی دیگر از گیمرهای جوان ایرانی یعنی ایکس‌ ماری در این برنامه حضور دارد. اگر مایل به دیدن ویدئوی صحبت های او و ایکس ماری هستید، می توانید این ویدئو را در یوتیوب و آپارات پیدا کنید و تماشا کنید.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

بیشترین فعالیت سمیرا سالی یوتیوب و اینستاگرام او است و برای دیدن ویدئوهایش بهتر است او را در این دو شبکه اجتماعی دنبال کنید. اما راه دیگر دیدن ویدئوهای سمیرا سالی آپارات است که شاید دسترسی به آن به دلیل فیلتر نبودن برای کاربران داخل ایران، راحت تر باشد. او در توئیچ نیز فعالیت زیادی دارد و بیشتر تمایل دارد تا گیم هایش را در توئیچ استریم کند.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

در واقع یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی است که افراد ویدئوهای خود را با هدف کسب درآمد منتشر می کنند. این گیمر ایرانی دختر، هم یکی از کسانی است که ویدئوهای گیم پلی و استریم و یا چالش های خود را در کانالش در یوتیوب منتشر می کند و با توجه به تعداد بازدیدهایی که ویدئوهایش دارد، درآمد کسب می کند. میزان دقیق درآمد او مشخص نیست.

سمیرا سالی کجا زندگی می کند؟

این گیمر جوان ساکن تهران است و اصالت او احتمالا به شهر اصفهان بر می گردد. او هم مانند بسیاری از یوتیوبرها و گیمرهای ایرانی دیگر قصد مهاجرت دارد، اما هنوز مهاجرت نکرده است و به همراه خانواده اش در تهران زندگی می کند. این را از عکس های سمیرا سالی که در اینستاگرامش منتشر می کند هم می توان فهمید چون در تمام عکس هایش شال یا روسری سرش است.

آیا سمیرا سالی ازدواج کرده است؟

اطلاعات زیادی از بیوگرافی سمیرا سالی و روابط خصوصی اش منتشر نشده است، اما همینقدر می دانیم که او مجرد است و تا به حال هم ازدواج نکرده است. او در حال حاضر در منزل پدری اش و همراه با خانواده در تهران زندگی می کند. عکسی که در ادامه می بینید توسط او حدود چهار ماه پیش و در روز تولدش منتشر شده است و او را پشت میز کار و در اتاقش نشان می دهد.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب سمیرا سالی چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب سمیرا سالی چقدر است؟

این یوتیوبر جوان نزدیک به ۱۲ هزار سابسکرایب، در کانال یوتیوب خود دارد. ویدئوهایی که سمیرا سالی تا به حال در یوتیوبش منتشر کرده است، بیشتر از ۶۰۰ هزار ویو داشته است. تنها یکی از ویدئوهای او در یوتیوب به نام مخ زنی بیشتر از ۱۰۰ هزار بازدید داشته است. او در پلتفرم توییچ نیز فعال است و می توانید کارهای او در این شبکه اجتماعی هم دنبال کنید.

سوالات متداول

  1. سمیرا سالی در چه زمینه ای فعال است؟

    سمیرا سالی گیمر و استریمر است و ویدئوهای خود را در کانال یوتیوبش منتشر می کند. او در مدت زمان کوتاه فعالیتش توانسته طرفداران زیادی جذب کند.

  2. سمیرا سالی کجا زندگی می کند؟

    او ساکن ایران و شهر تهران است، هر چند او هم مانند تمام همکارانش به فکر مهاجرت و رفتن از ایران است تا بتواند راحت تر فعالیت کند.

  3. سمیرا سالی در کدام شبکه اجتماعی فعالیت می کند؟

    او بیشترین فعالیتش در یوتیوب و اینستاگرام است و آیدی اش در شبکه های اجتماعی samirasaly است.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]