اگر تمایل دارید تا در رابطه با سارا حاتمی یکی از بی حیا ترین بازیگران زن اطلاعات جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
سارا حاتمی کیست؟

سارا حاتمی کیست؟

سارا حاتمی یکی از بازیگران نقش سریال زخم کاری است که با توجه به این سریال این روزها به شهرت نسبتاً خوبی رسیده است. به همین دلیل سوالاتی برای برخی از افراد به وجود می آید؛ مانند این که سارا حاتمی کیست؟ و یا این که تمایل دارند تا در رابطه با مشخصات سارا حاتمی بیشتر بدانند. حتی برای برخی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید؛ این است که سارا حاتمی متولد چه ماهی است؟ به همین دلیل در این قسمت قرار است به یکی از موضوعات جذاب یعنی بیوگرافی سارا حاتمی بپردازیم. در ابتدا باید بگوییم که خانم حاتمی متولد سال ۱۳۸۴ در تهران است. او یکی از بازیگران نوظهور شبکه خانگی می باشد که با توجه به حضورش در سریال زخم کاری به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است.

وی دانش‌ آموزان مقطع دبیرستان می باشد که از کلاس بازیگری مستقیم وارد سریال زخم کاری شد. او در نقش مائده در کنار مرتضی امینی تبار توانست به شهرت نسبتاً خوبی برسد و این روزها به یکی از بازیگران سرشناس ایرانی تبدیل شده است.

از کلاس های بازیگری تا حضور در سریال زخم کاری

خانم حاتمی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که من یک سال و نیم نزد آقای اشکان خطیبی کلاس بازیگری می رفتم. ایشان من را به آقای کیومرث مرادی پیشنهاد کردند؛ بعد از آن به دفتر آقای کیومرث مرادی که مسئول انتخاب بازیگران سریال زخم کاری بود. رفتم و سپس آن ها گفتند خبر می‌ دهند و چند روز بعد با من تماس گرفتند و دوباره رفتم تست دادم و به این گونه برای سریال زخم کاری قبول شدم.

او در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرد زمانی که من برای این سریال قبول شدم و قرار بود تا در کنار خیلی از بازیگران معروف و سرشناس ایرانی نقش آفرینی کنم بسیار هیجان زده و خوشحال شدم. جالب است که بدانید با این که این بازیگر نوظهور متولد سال ۸۴ است و در حال حاضر ۱۶ سال دارد. اما به دلیل این که چهره او بیشتر از سنش به نظر می رسد، به همین دلیل خیلی از افراد و مخاطبان او نمی‌ دانند که این بازیگر در حال حاضر ۱۶ سال دارد.

این بازیگر معروف در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرده بود قبل از شروع این سریال من به همراه مرتضی امینی تبار حدود ده جلسه سوارکاری یاد گرفتیم و بعد از این مهارت در سریال استفاده کردیم. من اوایل کمی از اسب می ترسیدم چون واقعا برایم سخت بود، اما کم‌ کم سوارکاری را یاد گرفتم و ترسم ریخت. هم چنین او افزود که ما در اوایل اجازه نداشتیم تا در وسط فیلمبرداری کار را مشاهده کنیم. موقع تدوین نیز آقای مهدویان می گفتند شما نباید تا چند ماه کار را مشاهده کنید. البته زمانی که برای اولین بار رفتم و قسمتی که در این سریال حضور داشتم را دیدم، کاملا عوض شده بودم و عاشق نقش شدم. از دیگران می پرسیدم که چطور ممکن است؟ چرا انقدر خوب، مگر می‌ شود؟ در آن زمان بسیار هیجان زده شده بودم و بیشتر متوجه شدم که در چه جایگاهی قرار گرفته ام.

مرتضی امینی تبار و سارا حاتمی

مرتضی امینی تبار یکی از بازیگران نقش سریال زخم کاری بوده است. او تصویری از خود و سارا حاتمی منتشر کرد. نام مرتضی در این سریال میثم و نام سارا، مائده بود. او در کپشن این تصویر نوشت که این قصه دیگر تمام شد اما اگر با دقت بیش تری به اطرفمان نگاه کنیم متوجه خواهیم شد افرادی هستند که دست خود را به خون فرزندان خود آغشته کرده اند.

او بیان کرد که افراد زیادی مانند مائده قربانی هوس ها و بی رحمی بزرگ تر های خود می شوند و میثم های زیادی در کنارمان هستند و فریاد می زنند. او گفت که هر چقدر برای تنهایی و غم مائده باید گریه کرد، برای بازیگری او باید دست زد. او به تحسین و تمجید سارا برای ایفای نقش بسیار خوبش در این فیلم ادامه داد. بهتر است بدانید که مرتضی امینی و سارا با هم به کلاس های سوار کاری می رفتند و دوست های بسیار خوبی برای یک دیگر بودند.

آدرس پیج اینستاگرام سارا حاتمی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام این بازیگر نوجوان

این روزها اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های محبوبی تبدیل شده است که خیلی از مردم در سراسر دنیا از این شبکه استفاده می‌ کنند که این موضوع شامل افراد معروف مانند بازیگران نیز می‌ باشد. حال از آن جایی که سارا حاتمی یکی از بازیگران نوظهور می باشد؛ به همین دلیل برای این که بتواند به شهرت بیشتری برسد، فعالیت گسترده‌ ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد. حال اگر شما تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام سارا حاتمی را دارید، پیشنهاد ما این است که نام او را به طور کامل در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از ۱۰۰ کا فالوور دارد به همین دلیل پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روزها سارا حاتمی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است. او به صورت روتین و روزمره پست ها و استوری های متعددی را برای مخاطبان و فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد. تمام این پست‌ ها با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال شما با دنبال کردن پیج سارا حاتمی می‌ توانید از جدید ترین اخبار او مطلع شوید؛ به این صورت به مشاهده عکس ها و کلیپ های جدید او بپردازید. حال این موضوع را هم باید افزود برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه هایی که او در آن ها فعالیت می‌ کند؛ مانند آدرس یوتیوب سارا حاتمی نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجو این برنامه مراجعه نمایید.

عکس های سارا حاتمی را چگونه مشاهده کنیم؟

عکس های سارا حاتمی را چگونه مشاهده کنیم؟

از آن جایی که خانم حاتمی به یکی از بازیگران جدید و نوظهور تبدیل شده است که با نقش آفرینی در سریال زخم کاری مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است؛ به همین دلیل خیلی از افراد تمایل به مشاهده عکس های او را دارند. قصد آن ها این است که ؛ به این گونه بیشتر با این بازیگر نوجوان آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که روش های متعددی برای مشاهده عکس های خانم حاتمی وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید؛ می توانید عکس های جالبی از این بازیگر نوجوان را در لوکیشن‌ های مختلف با ژست های متفاوت مشاهده نمایید. هم چنین با مراجعه به فن پیج های او نیز می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از خانم حاتمی را مشاهده کنید.

حال این موضوع را هم باید افزود علاوه بر شبکه‌ های مجازی اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این بازیگر را جستجو کنید؛ نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. شما می توانید در اینترنت هم به مشاهده عکس های او در لوکیشن‌ های مختلف و یا حتی به مشاهده عکس های او در سریال زخم کاری بپردازید و از مشاهده این عکس ها لذت ببرید.

چه حاشیه هایی برای سارا حاتمی به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای او به وجود آمد؟

این روزها در پیرامون خیلی از افراد معروف و سرشناس مانند بازیگران حاشیه ها و جنجال های متعددی مشاهده می شود. حال این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که سارا حاتمی با توجه به سریال محبوب زخم کاری به یکباره به شهرت نسبتاً خوبی رسید. او مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت؛ به همین دلیل تمام کارها و فعالیت‌ های او زیر ذره بین خیلی از رسانه‌ ها و مردم قرار گرفته است. به همین دلیل برای او نیز هر از گاهی حاشیه‌ هایی به وجود می‌ آید. حال از مهم ترین حاشیه‌ هایی که تا به اکنون برای این بازیگر نوظهور به وجود آمده است؛ می‌ توان به موضوعاتی مانند: خبر مهاجرت او به خارج از کشور، پخش شدن شماره سارا حاتمی در شبکه های مجازی، درگیری او با برخی از تهیه‌ کنندگان بر سر دستمزد، روابط شخصی او، درگیری که با برخی از بازیگران در سر صحنه فیلمبرداری داشته است و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

سارا هنوز مجرد است؟

از آن جایی که این روزها خانم حاتمی مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است؛ به همین دلیل اکثر آن ها تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او بیشتر بدانند. آیا این بازیگر ازدواج کرده و یا مجرد است؟ در ابتدا باید بگوییم که گاهی اوقات، تیترهایی با عنوان سارا حاتمی در کنار همسرش و یا عکس های همسر سارا حاتمی در برخی از پیج ها مشاهده می شود. تمام این تیترها، دروغ و حاشیه ای بیش نمی باشد. برخی از پیج ها برای بالا بردن تعداد بازدیدشان از این حاشیه ها استفاده می کنند. خانم حاتمی در حال حاضر ۱۶ سال دارد و هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. او در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که قصد ازدواج ندارد و می‌ خواهد تمام تمرکز و هدفش را بر روی حرفه اش و پیشرفت در آن قرار دهد.

ازدواج این بازیگر شایعه است؟

ازدواج این بازیگر شایعه است؟

سارا سن کمی دارد اما حواشی زیادی در مورد ازدواج او ایجاد شده است و برخی گمان می کنند که او متاهل می باشد. اما باید بدانید که او هم اکنون مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است. در سریال زخم کاری مائده به عنوان یک دختر بسیار خوشبخت دیده می شود. اگر این فیلم را دیده باشید متوجه می شوید که اطرافیان او گمان می کنند که پدر و مادرش او را بی نهایت دوست دارند اما او در زندگی خود دچار تشنج ها و مشکلات عاطفی بسیاری است.

در این کار، جواد عزتی امید بسیاری به سارا می داد و به او می گفت که این یک کار عادی نیست و به وسیله این فیلم نام تو در لیست بهترین بازیگران قرار می گیرد و حتی سال های بعد نیز با یک سرچ کردن کوچک، می توان به اطلاعاتی از تو رسید. او به سارا حاتمی می گفت که کاری که انجام می دهی بسیار مهم است، پس سعی کن آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهی چرا که این کار ضبط می شود و دیگر نمی توان آن را تغییر داد.

او پس از بازی در این فیلم، با وکنش های بسیاری مواجه شد و افراد بر اساس سلیقه و برداشت خود از این نقش، نظرات خود را بیان می کردند. اما سارا حاتمی اعلام کرد که بازخوردهای بسیار خوبی هم داشته است و پس از آن به چند فیلم کوتاه دعوت شد. او با بازی کردن در سریال زخم کاری تجربه های بسیاری به دست آورد و اکنون می تواند در هر نقشی، بهترین اجرا را داشته باشد.

او در این سریال که اولین فیلم او بود، احساس غریبی و ترس و استرس نداشت چرا که گروه فیلم برداری سریال زخم کاری مانند خانواده سارا با او رفتار می کردند و سارا در این مورد همیشه سپاس گذار آن ها می باشد. او پس از ماه ها توانست سر ضبط حاظر شود و با دیدن نقش خود، بسیار شوکه شد. او توقع چنینی نقش خوبی را نداشت و بسیار سریع توانست با نقش خود ارتباط برقرار کند و به گفته خودش، او عاشق نقشش بود.

نسبت او با لیلا حاتمی چیست؟

اگر توجه کرده باشید، فامیل سارا حاتمی مشابه با فامیلی لیلا حاتمی می‌ باشد. لیلا حاتمی یکی از بازیگران سرشناس و معروف اهل ایران است که این روز ها طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر کشور بدست آورده است. حال خیلی از افراد تصور می‌ کنند که این دو بازیگر به دلیل تشابه فامیلی، نسبت فامیلی با هم دارند. اما در این باره باید بگوییم که این دو بازیگر فقط فامیل مشابهی دارند و سارا حاتمی هیچ گونه نسبت فامیلی با لیلا حاتمی ندارد.

هم چنین جالب است که بدانید این بازیگر نوظهور در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود، فامیلی من نقش کوچکی در شهرت من داشته است. چرا که زمانی که مردم متوجه می‌ شوند فامیلی من حاتمی است تصور می‌ کنند که با لیلا حاتمی نسبت فامیلی دارم. اما در این باره باید بگوییم که من با خانم حاتمی هیچ گونه نسبت فامیلی ندارم، اما یکی از طرفداران بزرگ ایشان هستم. به نظر من خانم حاتمی یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی است؛ من تمایل دارم تا همانند ایشان در آینده‌ به افتخارات و جوایز متعددی دست پیدا کنم و در بین مردم به محبوبیت و شهرت خوبی برسم.

سارا حاتمی دختر کیست؟

این بازیگر دختر کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل اخباری در رابطه با این که پدر این بازیگر معروف یکی از افراد سرشناس در ایران است؛ در شبکه های مجازی منتشر شد. به همین دلیل برای خیلی از افراد سوالی که به وجود آمد، این بوده است که خانم حاتمی دختر کیست؟ در این باره باید بگوییم که تمام این اخبار شایعه ای بیش نیست که توسط عده ای در شبکه های مجازی منتشر شده است.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که خانم حاتمی در رابطه با خانواده و پدر و مادرش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است؛ به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این بازیگر نوجوان در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود؛ از همان ابتدا پدر و مادرش از حرفه و شغل او حمایت کردند و هیچگاه با کاری که انجام می دهد، مخالفت نکرده اند.

این بازیگر در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

خانم حاتمی با توجه به نقش آفرینی در سریال زخم کاری و به دلیل بازی خوبش مورد توجه خیلی از منتقدین و مردم قرار گرفت و خیلی از مردم از بازی خوب او تعریف کردند و طرفدار این بازیگر نوظهور شدند. بعد از این سریال، پیشنهادات کاری برای او به وجود آمد و این بازیگر نیز برخی از این پیشنهادات را قبول کرده است و در بعضی از فیلم ها نقش آفرینی کرده است. حال در این قسمت قرار است به معرفی برخی از بهترین فیلمهای سارا حاتمی که در این فیلم ها نقش آفرینی کرده است بپردازیم؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بلع

فیلم کوتاه (بلع) به کارگردانی حسین ترک‌ جوش و تهیه‌ کنندگی مشترک شقایق عزیزی و حسین ترک‌ جوش می باشد. در این فیلم سارا حاتمی در کنار بازیگرانی مانند: مهدی کوشکی، هامون سیدی و شیوا طاهری نقش آفرینی کرده است. خلاصه داستان این فیلم (می‌ بلعم مرگ را تا ذره ذره در خونم جاری شود) بهتر است که بدانید پخش بین المللی این فیلم برعهده کمپانی فوروارد است و فیلم به مدیریت حسین ترک جوش می باشد.

سارا حاتمی چند سال دارد؟

سارا حاتمی چند سال دارد؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این بازیگر نوظهور متولد سال ۱۳۸۴ در تهران می باشد و در حال حاضر ۱۶ سال دارد. حال خیلی از افراد تصور نمی کنند؛ که این بازیگر متولد دهه هشتاد و ۱۶ ساله باشد، چرا که به چهره جا افتاده او بیشتر از ۱۶ سال می‌ خورد. اما با این حال باید بگوییم که او متولد دهه ۸۰ است و در حال حاضر در سن ۱۶ سالگی خود می باشد و در مقطع دبیرستان تحصیل می کند. خانم حاتمی در یکی از صحبت های خود بیان کرده است که من در کنار بازیگری در مقطع دبیرستان تحصیل می کنم و می خواهم تا مقطع دبیرستان را با نمرات عالی به پایان برسانم و به دانشگاه بروم، چرا که از درس خواندن لذت می برم.

سارا حاتمی در زخم کاری

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم سارا حاتمی با نقش آفرین در سریال محبوب زخم کاری به شهرت نسبتاً خوبی رسیده است. حال در رابطه با سریال زخم کاری باید بگوییم که زخم کاری یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر جنایی به تهیه‌ کنندگی محمدرضا تخت‌ کشیان و به کارگردانی محمدحسین مهدویان می باشد؛ که بر اساس رمان بیست زخم کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌ زاد است. این سریال در ماه خرداد ۱۴۰۰ به نمایش درآمد. در این مجموعه سارا حاتمی در کنار بازیگران سرشناس و معروفی مانند: جواد عزتی، رعنا آزادی ور، سعید چنگیزیان، هانیه توسلی، الهه حصاری، مهدی زمین‌ پرداز، عباس جمشیدی فر، امیرحسین هاشمی و مائده طهماسبی به ایفای نقش پرداخت.

برخی از افراد بیان کردند که سارا حاتمی به دلیل این که در کنار خیلی از بازیگران سرشناس و معروف ایرانی در این سریال حضور داشته است، به همین دلیل مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت و به دلیل بازی خوبش به محبوبیت نسبتاً زیادی نیز رسید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که این بازیگر نوجوان در این سریال نقش مائده ریز آبادی را بر عهده داشته است.

سارا حاتمی در بانوی عمارت چه نقشی داشت؟

بانوی عمارت یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد و تهیه‌ کنندگی مجید مولایی و به قلم احسان جوانمرد است. این مجموعه محصول سال ۹۶-۹۷ صدا و سیمای می باشد. خلاصه داستان این مجموعه: بانوی عمارت ملودرام عاشقانه‌ ای را در مقطعی از تاریخ دوران قاجار را به تصویر می کشد که در این بستر به مهم‌ ترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی پرداخته شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که در این سریال بازیگران متعددی حضور داشتند ؛ در بین آن ها، بازیگران نوجوان نیز حضور داشته اند و نقش آفرینی کرده اند. به همین دلیل برخی افراد تصور کردند که سارا حاتمی نیز در این سریال حضور داشته است و نقش‌ یکی از دختران ارسلان را برعهده داشته است. اما در این باره باید بگوییم که این بازیگر نوجوان در این سریال حضور نداشته است و هم چنین اخباری که در رابطه با حضور او در سریال بانوی عمارت در شبکه های مجازی منتشر شده است، دروغ و حاشیه ای بیش نمی باشد.

آیا این بازیگر جایزه ای هم دریافت کرده است؟

آیا این بازیگر جایزه ای هم دریافت کرده است؟

بعد از بازی درخشان خانم حاتمی در سریال زخم کاری او مورد تعریف و تمجید خیلی از منتقدین و رسانه‌ ها قرار گرفت و هم چنین به محبوبیت بسیار خوبی در بین مردم رسید. بعد از نقش آفرینی او در این سریال خیلی از افراد بیان کردند که سارا حاتمی آینده درخشانی در بازیگری دارد و به زودی به یکی از بازیگران معروف و سرشناس تبدیل خواهد شد. البته این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که او تا به اکنون در فیلم‌ ها و سریال‌ های بسیار کمی حضور داشته است. او در ابتدای فعالیت حرفه ای خود قرار دارد، به همین دلیل تا به اکنون هیچ گونه جایزه ای را کسب نکرده است.

البته این موضوع را هم باید افزود که او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرد که این روزها تمام تمرکز و هدفش را بر روی بازیگری قرار داده است. او می‌ خواهد تا در آینده‌ ای نزدیک به یکی از بهترین بازیگران ایرانی تبدیل شود، چرا که از کودکی علاقه بسیار زیادی به بازیگری داشته است.

او از تئاتر وارد دنیای بازیگری شد؟

سارا حاتمی در تئاتر فعالیت می‌ کرده است، او در چندین تئاتر به تهیه کنندگی و کارگردانی اشکان خطیبی حضور داشته است. هم چنین او در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که کار کردن با آقای اشکان خطیبی همیشه برای من جذاب و هیجان انگیز بوده است. من در کنار ایشان مطالب بسیار خوبی را آموختم. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید زمانی که اشکان خطیبی پی به استعداد خوب سارا حاتمی برد، او را به آقای کیومرث مرادی معرفی کرد و به این گونه وی از تئاتر وارد دنیای بازیگری شد.

این روزها مشاهده می‌ شود که خانم‌ حاتمی در سینما و تلویزیون، در برخی از فیلم های کوتاه و یا نمایش های خانگی حضور داشته است. به دلیل استعداد خوبی که در بازیگری دارد، مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است و حتی توانسته مخاطبان و طرفداران زیادی را نیز بدست آورد.

سارا حاتمی و نیکی نصیریان

سارا حاتمی و نیکی نصیریان

سارا حاتمی یک بازیگر جوان است که در سال ۱۳۸۴ متولد شده است. او اولین بار در سال ۱۴۰۰ توانست در سریال پر مخاطب زخم کاری ایفای نقش داشته باشد و در واقع این اولین فعالیت سارا بود. او در فیلم کت چرمی که در سال ۱۴۰۱ ساخته نیز فعالیت داشت و توانست به عنوان بهترین مکمل نقش زن، سیمرغ به دست آورد.

سارا به واسطه حمایت های مادرش توانست به یک بازیگر نمونه تبدیل شود. او در دوره های آموزش بازیگری که توسط اشکان خطیبی برگزار می شد، شرکت کرد و اشکان خطیبی با دیدن استعدادش او را به کیومرث مرادی معرفی کرد. کیومرث احمدی فردی است که بازیگران سریال زخم کاری را انتخاب می کرد و با تست گرفتن از سارا، او را به عنوان یک بازیگر در این سریال انتخاب کرد.

سارا در سریال زخم کاری به عنوان یک دختر جوان و سردرگم ایفای نقش می کرد که به یکی از خویشاوندان خود وابسته می شود. او قبل از بازی در این فیلم به مدت دو سال در تئاتر حضور داشت. بهتر است بدانید که سارا حاتمی برای بازی در این سریال، به کلاس های اسب سواری مراجعه می کرد.

نیکی نصیریان هم یکی دیگر از بازیگر های جوان ایرانی است که از کودکی خود در این زمینه فعالیت داشت. او برای اولین بار در سریال بزنگاه فعالیت داشت. این سریال ساخته رضا عطاران بود. او در رشته بازیگری تحصیل نکرده است. نیکی در سال ۱۳۸۲ متولد شده است. او در سریال بزنگاه، در نقش دختر آقای عطاران که درسا نام داشت فعالیت می کرد.

او که در آن زمان فقط ۵ سال سن داشت، به خوبی می توانست دیالوگ های خود را حفظ کند و به راحتی نقش خود را ایفا می کرد. نیکی در فیلم های بسیاری حضور داشت، پری دریایی، به دنیا آمدن و به دنبال خوشبختی تعدادی از فیلم های او می باشد. او در سن ۱۵ سالگی در فیلم بانوی عمارت حضور داشت. او در سریال های بسیاری حضور داشت. نیکی در مصاحبه هایش بیان کرده است که برای بازیگر شدن هیچ دوره ای ندیده است و در هیچ کلاسی شرکت نکرده است.

سارا حاتمی کت چرمی

فیلم کت چرمی مخاطب بسیاری داشت. برای این فیلم ۱۴۰ بازیگر تست دادن و سارا توانست یکی از بازیگر های این فیلم شود. در فیلم کت چرمی سارا نقش دختری به نام ثریا را بازی می کند که این دختر نوجوان به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده است. نقش سارا در فیلم زخم کاری تفاوت بسیاری با نقش کت چرمی داشت.

اما او به خوبی توانست در این فیلم نیز ایفای نقش کند. او برای درک بهتر از اعتیاد، به مراکز ترک اعتیاد مراجعه می کرد و با افرادی که درگیر اعتیادشده بودند، صحبت می کرد. می توان گفت که این دختر جوان تلاش بسیاری برای نقش های خود می کند. فیلم کت چرمی در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ و در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر اکران شد.

سارا حاتمی در جشنواره فیلم فجر

سارا حاتمی در جشنواره فیلم فجر

سارا به دلیل ایفای نقش در فیلم کت چرمی، در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد. او در این جشنواره جوایزی را به دست آورد. خبرگزاری فارس در مورد نقش سارا در این فیلم بیان کرده است که او نقش بسیار درخشان و تاثیر گزاری داشته است و این تنها نکته مثبت در این فیلم بوده است. نونیوز هم از سارا حاتمی به عنوان بهترین بازیگر در این فیلم یاد کرده است. با این که سارا در فیلم های زیادی حضور نداشته است، اما به درستی می تواند هر نقشی را انجم دهد و او یکی از بازیگران آینده دار ایران است.

آیا سارا حاتمی جایزه سیمرغ را گرفته است؟

همان طور که در قسمت های قبل بیان کردیم، سارا در فیلم های بسیار کمی حضور داشته است اما هر دوی این فیلم ها بسیار پر مخاطب و هیجان انگیز بوده اند. او با بازی درخشان خود توانست در فیلم کت چرمی در جشنواره فجر، سیمرغ بهترین مکمل بازیگر زن را به دست آورد. این موفقیت بزرگی برای ادامه راه این بازیگر زیبا است. کت چرمی به کارگردانی میرزا محمدی بوده است.

لایو محمودیان با سارا حاتمی

لایو محمودیان با این بازیگر زخم کاری

محمودیان کارگردان سریال زخم کاری بود. او در یکی از لایوهای خود با سارا صحبت می کرد. محمودیان در دفتر خود بود و با سارا در مورد قسمت های آخر این سریال صحبت می کرد. او با شوخی از سارا می خواست که قسمت آخر زخم کاری را لو بدهند. لایو این دو نفر حدود ۳ دقیقه طول کشید و از سختی های بازیگری و کارها و فعالیت های خود صحبت کردند.

رابطه این بازیگر با خانواده اش به چه صورت است؟

گفته می شود که سارا حاتمی رابطه بسیار خوبی با خانواده خود دارد. او می گوید که با توجه به علاقه ای که از کودکی به بازیگری داشته است، توانسته به کمک مادرش به کلاس های آموزشی بازیگری بپیوندد. او می گوید که در خانواده او کسی در این زمینه فعالیت نکرده است و اطلاعات کمی در این مورد داشته اند.

مادر سارا با وجود سختی های بازیگری، همیشه حامی دختر خود بوده است و در هر لحظه از او و فعالیت هایش حمایت می کرده است. او برای اینده خود برنامه خاصی ندارد و ممکن است که بخواهد به بازیگری ادامه بدهد. در هر صورت خانواده او اعلام کرده اند که حامی فرزند خود هستند و در هر شغلی که فعالیت داشته باشد، از او پشتیبانی خواهند کرد.

سوالات متداول

 1. سارا حاتمی کیست؟

  سارا حاتمی متولد سال ۱۳۸۴ در تهران است و در حال حاضر ۱۶ سال دارد. او یکی از بازیگران با استعدادی است که این روزها توانسته با توجه به بازی خوبش، مخاطبان و طرفداران زیادی را به دست آورد.

 2. او با نقش آفرینی در چه سریالی به شهرت رسید؟

  اشکان خطیبی او را به آقای کیومرث مرادی معرفی کرد و به این گونه او وارد دنیای بازیگری شد. او با نقش آفرینی در سریال محبوب و جنجالی زخم کاری توانست مورد توجه مردم قرار گیرد و به شهرت نسبتاً خوبی رسید و این روزها طرفداران زیادی نیز دارد.

 3. افراد چگونه می توانند عکس های سارا حاتمی را مشاهده کنند؟

  اگر شما هم تمایل به مشاهده عکس های این بازیگر نوظهور را دارید، پیشنهاد ما این است که به شبکه‌ های مجازی او مراجعه نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر در اینترنت عبارت سارا حاتمی را جستجو کنید، نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

 4. آیا این بازیگر ازدواج کرده است؟

  مدتی قبل اخباری در رابطه با این که سارا حاتمی ازدواج کرده است در شبکه های مجازی منتشر شد. اما در این باره باید بگوییم که او ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]