بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی یکی از جنجالی ترین خبرهای بازیگران ایرانی است. بسیاری از افراد دوست دارند بدانند در بین بازیگران داخل و خارج ایران، کدام دسته جز بی حیا ترین ها قرار دارند.

امروزه بسیاری از بازیگران با داشتن پوشش های نامتعارف و به قول خودشان امروزی و همچنین انتشار ویدیو های جنجالی از خود و زندگی شخصی اشان، در این دسته قرار دارند.

لیست عناوین محتوا پنهان
بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چه افرادی هستند؟

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چه افرادی هستند؟

امروزه به دست آوردن شهرت و فالوور در اینستاگرام به راحتی ممکن است. برخی از چهره های دنیای بازیگری سعی کرده اند تا با انجام یک سری کار های ناشایست و حتی تیپ ها بسیار ناپسند در این دسته قرار بگیرند. برخی از این بازیگران این کار ها را تنها برای کسب شهرت و معروفیت در فضای مجازی انجام داده اند و از این طریق توانسته اند به شهرت برسند. برای این دسته از افراد رسیدن به فالوور بالا مزیت محسوب می شود.

بهنوش بختیاری

یکی از بازیگران ساکن در ایران که در این لیست قرار دارد، بهنوش بختیاری است. او در این سال ها سعی کرده است با هر حاشیه و شایعه ای که می تواند معروف شود. برای این بازیگر این که چقدر این حواشی ممکن است چهره او را نزد مخاطبان و مردم خراب کند، به هیچ وجه مهم نبوده است.

او با انتشار تصاویر زیادی در مکان های مختلف از خودش و با انواع پوشش ها، که بسیاری از آن ها در جامعه ما نا متعارف خوانده می شوند، بی حیایی خودش را نشان داده است. بهنوش بختیاری تا به حال با افراد پر حاشیه زیادی دعوا را آغاز کرده است و در مسائلی که به او به هیچ وجه مربوط نبوده اند، اظهار نظرات جنجالی کرده است. یکی از درگیری های بهنوش مربوط به درگیری او با امیر تتلو است.

امیر تتلو در این سال ها نشان داده است از فحاشی و زدن حرف های رکیک هیچ ابایی ندارد. بهنوش بختیاری در اقدامی در ابتدا به طرفداری از این خواننده برخاست؛ اما خیلی سریع موضعش را تغییر داد و در اقدامی عجیب شروع به زدن حرف های ناشایست به او کرد.

امیر تتلو اصلا ساکت نماند و به این اقدام عجیب خانم بازیگر واکنش نشان داد. او حرف های رکیکی به بهنوش بختیاری زد. بهنوش خیلی سریع حرف های خودش در اینستاگرام را پاک کرد و این موضوع را بیان کرد که خیلی زود از این خواننده جنجالی شکایت خواهد کرد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که بازیگری کم سن و سال به شمار می رود، یکی دو سالی است که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. تا قبل از مهاجرتش، ریحانه در زمان حضورش در کشور نیز بی حیایی های زیادی را انجام داده بود.

یکی از اقدامات عجیب ریحانه که انتقاد های فراوانی را برای او به همراه داشت، مربوط به یکی از مصاحبه های خبری بود که او به عنوان بازیگر در آن حضور داشت. ریحانه در این مصاحبه کاملا از خودش بی خود بود و حرکات عجیبی با لب و دهانش جلوی دوربین در می آورد. پس از این مصاحبه واکنش های منفی زیادی به حرکات و رفتار عجیب او انجام شد و عده ای رفتار های او را به رفتار بازیگران فیلم های پورن نسبت دادند. ریحانه در صفحه اش این رفتار را با حرکات آنجلینا جولی مقایسه کرد و رفتارش را شبیه او دانست. نسبت به این گفته عجیب او نیز مجددا واکنش هایی به سمتش روانه شد.

ریحانه پارسا پس از مهاجرتش به ترکیه نیز از بازار بی حیایی و حاشیه دور نماند. او برای خودش با گفته های مختلف شایعات زیادی را رقم زد. او در ترکیه با پویان مختاری و نیلی افشار، که چهره های منفوری در اینستاگرام بودند، رفت و آمد کرد و شایعه رابطه نامشروع پویان مختاری و ریحانه پارسا تا مدت ها در فضای مجازی و لایو های اینستاگرامی شنیده می شد.

ریحانه پارسا که به خوبی متوجه شد از این شایعات چقدر فالوور می تواند به دست‌ آورد، پس از منتشر شدن آهنگ جنجالی ساسی مانکن، که در آن از یک پورن استار معروف استفاده شده بود، شروع به گفتن این که دوست دارد این شغل بی حیایی را در آینده داشته باشد، باز هم بازار حاشیه و شایعه را به سمت خودش کشاند.

او امروزه در اینستاگرامش فعالیت زیادی دارد و با انتشار تصاویر بسیار نا متعارف با پوشش های ناپسند و برهنه سعی در جذب بیش تر فالوور دارد. ریحانه آن قدر عجیب و بی حیا در فضای مجازی ظاهر شده است که هیچ کس از اقدامات بعدی او اطلاعی ندارد.

سحر قریشی

یکی دیگر از بازیگران بی حیا و جنجالی کشورمان سحر قریشی است. او تا به امروز رفتار ها نامتعارف و حواشی زیادی را برای خودش به دست آورده است. یکی از پر حاشیه ترین اقدامات این بازیگر مربوط به زمانی است که تصاویرش با مهدی طارمی، فوتبالیست کشورمان منتشر شد. این تصاویر در آتلیه و با آگاهی هر دو گرفته شده بودند و در زمان منتشر شدنشان حواشی زیادی برای این دو چهره درست کردند.

سحر قریشی در بسیاری از تصاویر در آغوش مهدی قرار دارد و این ها نشان از ارتباط صمیمی و نزدیک این دو بود. آن ها هر دو این قضیه را منکر شدند و این تصاویر را فتوشاپ دانستند. مخاطبان باهوش می دانستند که این دو با یکدیگر در ارتباط نامشروعی هستند و فقط نمی خواهند کسی از این ارتباط مطلبی بداند. این تصاویر و منتشر شدنشان وجه کاری هر دو این چهره ها را خراب کرد که هنوز هم در کامنت های اینستاگرامیشان خبر از این تصاویر موجود است.

این تنها بی حیایی سحر در زندگی کاری اش نبوده است، او بار ها با حرف های نسنجیده واکنش های زیادی را به سمت خودش کشیده است. این بازیگر به تازگی حرف هایی درباره امیر تتلو می زند و به طور مستقیم و غیر مستقیم نشان داده است که از ارتباط داشتن با این خواننده اصلا بدش نمی آید.

حتی در زمانی شایعه شده بود این بازیگر با پویان مختاری، چهره منفور و شاخ اینستاگرامی، در ارتباط است. او با واکنش ندادن به این خبر و سکوتش به زیاد شدن این شایعه دامن زد و موجب انتشار بیش تر آن در بین مردم شد.

بهاره رهنما

بهار رهنما یکی از بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است. او تا به امروز حواشی زیادی را در فضای مجازی برای خودش رقم زده است. او با اقدام به پوشیدن لباس های مختلف و رنگی قصد دارد تا دیگران و جوانان را به داشتن پوشش های رنگی دعوت کند. او در هنگام ازدواج دومش در اقدامی عجیب، تصاویر زیادی از خودش منتشر کرد که ژست های بسیار عجیب و نامتعارفی در آن ها داشت.

این اقدام بی حیایی خانم بازیگر سبب شد تا بار دیگر سوژه رسانه ها شود و در بسیاری از پیج ها و سایت های خبر جز گروه بی حیا ترین بازیگران زن قرار بگیرد. بهاره رهنما بی حیایی هایش مختص همین موارد نیست.

او در بحث هایی که به او به هیچ وجه مربوط نیستند شرکت می کند و با زدن حرف های ناشایست به دیگران سعی می کنند مخاطبانش را بیش تر کند.

آخرین بحث او با سیروان خسروی، خواننده پاپ کشورمان بود که اصلا به او مربوط نمی شد. او آن قدر بی حیا است که خیلی راحت به قوم های ایرانی مانند لر ها توهین می کند و آن ها را احمق می نامد. در قسمتی از برنامه بفرمایید شام او ذهنیت و باطن دختران امروزی را لری بیان کرد. نسبت به این اقدام عجیب او واکنش های زیادی صورت گرفت.

این چهره به همراه اسامی دیگر این لیست جز بد حجاب بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی هم به شمار می روند. نکته ای که بسیار جالب است این موضوع است که بهاره رهنما در این سال ها با بسیاری از برند های پوشاک اسلامی همکاری کرده است و این همکاری ها هرگز نتوانستند برای آن شرکت ها و برند ها موفقیت آمیز باشند.

سوگل طهماسبی بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است؟

سوگل طهماسبی بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است؟

سوگل طهماسبی در این سال ها این را نشان داده است که یکی از بی حیا ترین بازیگران زن سینمای کشورمان (سینمای ایران در ویکی پدیا) به حساب می آید. این بازیگر با پوشش چادر و حجاب اسلامی کامل برای اولین بار وارد صحنه بازیگری شد؛ اما امروزه دیگر خبری از آن خانواده مذهبی و سنتی که از آن ها صحبت می کرد در او دیده نمی شود.

عکس های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده تصاویر بی حیا ترین بازیگران ایرانی کافی است به اینترنت مراجعه کنید. در دنیای اینترنت و عصر تکنولوژی امروزی، تصاویر زیادی از این چهره ها موجود هستند.

راه دیگر مراجعه صفحات این بازیگران در اینستاگرام و پلتفرم های مرتبط است. بسیاری از این بازیگران بی حیا در کشور خودمان زندگی می کنند و خیلی راحت توانسته اند برخی موازین کشور و قوانین جامعه را زیر پا بگذارند.

این بازیگران در اینستاگرام تصاویر زیادی از خودشان در بدترین و نامناسب ترین پوشش ها را منتشر می کنند. این کار آن ها آسیب های زیادی به جامعه و به خصوص قشر جوان جامعه می زند و به نوعی جوانان را تشویق به داشتن این نوع پوشش ها می کنند.

برای بررسی دقیق تر در این مورد توصیه می کنیم که به لیست مربوط به بازیگران ایرانی بی حجاب توجه داشته باشید.

آدرس صفحه اینستاگرام بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چیست؟

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی اینستا را مکانی برای انتشار تصاویر خودشان می دانند. آن ها از انتشار تصاویرشان در هر حالتی استقبال می کنند و هیچ ترسی برای انتشار خصوصی ترین تصاویرشان هم ندارند.

در این سال ها این بازیگران به خوبی از برنامه های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب استفاده کرده اند و با انتشار تصاویر نامناسبشان فالوور های زیادی را به دست آورده اند.

یوتیوب بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی هم بسیار فعال است. برخی از پیج های اینستاگرامی و یوتیوبی تصاویر و کلیپ های زیادی از این دسته بازیگران را منتشر می کنند و در بی حیایی آن ها سهیم می شوند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور

بسیاری از بازیگران بی حیای ایرانی به کشور های خارج از ایران مهاجرت کرده اند. مقصد بسیاری از این بازیگران کشور ترکیه بوده است.

امروزه ریحانه پارسا و خیلی از بازیگران ایرانی در این کشور زندگی می کنند و در ترکیه که کشور آزاد تری نسبت به ایران است، به انتشار تصاویر و ویدیو های بی حیایی خود مشغول هستند.

آیا مصاحبه ای با بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی انجام شده است؟

آیا مصاحبه ای با بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی انجام شده است؟

رسانه ها در این سال ها ترجیح داده اند تا به سمت این بازیگران بی حیا به هیچ عنوان کشیده نشوند. آن ها مصاحبه کردن با این بازیگران را به نوعی نقطه سیاه و منفی در کارنامه خود می دانند و این نکته را به خوبی متوجه هستند که ممکن است مصاحبه با این افراد، باعث ممنوع الکاری همیشگی این خبرنگاران شود.

این بازیگران بی حیا بیش تر با سایت ها زرد و لایو های اینستاگرامی خاصی سعی در کسب شهرت دارند. آن ها سعی می کنند تا فعالیتشان را در اینستاگرام بالا ببرند و بتوانند از این برنامه، به جای مصاحبه با سایت ها و شبکه های مختلف تلویزیونی، شهرتشان را روز به روز افزایش دهند.

حاشیه های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های این بازیگران بی حیا بیش تر به ارتباطاتشان با دیگر چهره های شاخ و منفور اینستاگرامی بر می گردد. آن ها سعی می کنند تا از طریق چسباندن خودشان به چهره های پر فالوور اینستاگرامی، مخاطبان بیش تری را به دست آورند.

این دقیقا کاری است که سحر قریشی به شدت به آن مشغول است. این بازیگر سعی می کند تا با کمک گرفتن از چهره های معروفی مانند امید علومی و مهدی طارمی و امیر تتلو خودش را سر زبان ها بیندازد و شهرتش را زیاد کند.

ریحانه پارسا بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی است؟

ریحانه پارسا بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی است؟

این بازیگر از زمان حضورش تا ایران تا امروز که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است، مدام با اقدامات و فعالیت های عجیبش سعی می کند بی حیا بودنش را نشان مخاطب دهد.

او به مصرف مواد و الکل روی آورده است و کار های عجیب و دور از ذهن سالم را در ترکیه انجام می دهد.

او از پخش شدن تصاویر برهنه اش در اینستاگرام هیچ ابایی ندارد و شاید حتی از به دست آوردن این حواشی در زندگی اش استقبال هم می کند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی از نظر مردم

از نظر مردم سحر قریشی، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در دسته بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی قرار دارند. این بازیگران، حرفه اصلیشان را بازیگری نمی دانند و سعی می کنند تنها در پلتفرم های مجازی مانند اینستاگرام به شهرت برسند.

برای این بازیگران معروف بودن در اینستاگرام شرط اصلی است و آن ها سعی می کنند از هر اتفاق ساده ای برای بیش تر شدن حواشی زندگیشان بهره بگیرند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در ترکیه

در این سال ها ریحانه پارسا لقب پر حاشیه ترین و بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی مقیم ترکیه را داشته است. هر روز از ریحانه خبر جنجالی جدیدی منتشر می شود. در اوایل مهاجرت او به این کشور پدر و خانواده اش حمایتشان را از او به طرق مختلف نشان می دادند اما امروزه پدر او گفته است که دیگر دختری به نام ریحانه ندارد. امروزه حتی خانواده این بازیگر نیز او را رد کرده اند.

او سعی می کند خودش را با گلشیفته فراهانی مقایسه کند و ارزشش را مانند او بداند. اما نسبت به این مقایسه مسخره او واکنش های منفی زیادی برایش شکل گرفته است. مردم گلشیفته را بسیار دوست دارند و او بعد از مهاجرتش جایگاه های بسیار خوبی را به دست آورد.

ریحانه پارسا، پس از مهاجرتش تبدیل به چهره منفور در اینستاگرام شد. او از گفتن هیچ شایعه و حاشیه بی حیایی برای خودش کوتاهی نکرده است و تا آن جا پیش رفته است که چندی پیش اعلام کرد دوست دارد پورن استاری را تجربه کند. این گفته ها برای او بهای سنگینی داشتند و ممکن است در آینده برای او صدمات جبران ناپذیری را رقم بزنند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در چه فیلم هایی بازی کردند؟

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در چه فیلم هایی بازی کردند؟

بازیگران زن بی حیای ایران در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده اند. حضور این افراد در فیلم هایشان اصلا باعث کم تر دیده شدن این فیلم ها نشده است و به خوبی توانسته اند مخاطبان را راضی کنند.

در این لیست به برخی از فیلم های این بازیگران بی حیا اشاره خواهیم کرد.

دلنوازان

حضور سحر قریشی در سینما و تلویزیون بعد از بازی در نقش یلدا در این فیلم رقم خورد. این فیلم با استقبال زیادی از سوی مخاطبان تولید شد و معرف بازیگران زیادی بوده است. این فیلم منجر به جدایی سحر از همسر اولش شد و او را وارد دنیای بازیگری و حاشیه سینمای ایران کرد.

پژمان

یکی از فیلم های بهاره رهنما این سریال پر بیننده است. در این سریال رهنما توانست به خوبی از پس نقشش بر بیاید و شروع حواشی زندگیش را با این فیلم رقم بزند. او در این فیلم نقش خواهر پژمان جمشیدی را بازی می کرد.

پدر

این سریال در سال های اخیر یکی از پر بیننده ترین سریال های تلویزیونی بود. بسیاری از اهالی سینما ریحانه پارسا را بعد از این فیلم یکی از چهره هایی که ممکن است در آینده سوپر استار سینما شود، دانستند.

ریحانه در این فیلم شهرت زیادی به دست آورد اما درست بعد از بازی در  نقشش در این سریال پر مخاطب تصمیم به مهاجرت به کشور ترکیه را گرفت.

این مهاجرت برای عوامل این سریال نقطه بدی در کارنامه هنریشان ایجاد کرد؛ چرا که بسیاری از افراد به ساخت سری دوم این سریال امیدوار بودند.

شب های برره

بهنوش بختیاری در این سریال پرمخاطب یکی از نقش های اصلی را ایفا می کرد. مهران مدیری کارگردان این مجموعه بود که به نوعی نقش موثری در معروفیت امروزی بختیاری دارد.

مدیری پس از شروع حواشی زندگی بهنوش دیگر پیشنهاد بازی در فیلم ها و آثارش را به وی نداد.

خوب بد جلف ۲: ارتش سری

یکی دیگر از فیلم های سینمایی ریحانه پارسا این فیلم است. ریحانه قبل از آن که به کشور ترکیه مهاجرت کند در این فیلم بازی کرده بود اما این فیلم برای بعد از مهاجرت او قرار بود وارد سینما شود. ممنوع الکاری و ممنوع التصویری ریحانه به دلیل مهاجرتش ضربه سنگینی را به عوامل این سریال زد.

آن ها مجبور شدند فیلمبرداری های این سریال را برای بار دوم انجام دهند و هزینه زیادی را بابت این موضوع پرداختند. این فیلم به دلیل نبود ریحانه در آن و حواشی ناشی از عدم حضور این بازیگر، نتوانست آن قدر ها فروش داشته باشد و موفق دیده شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. <strong>بازیگران زن بی حیا با چه اقداماتی سعی در کسب شهرت دارند؟</strong>

  این بازیگران زن از انجام هیچ کاری ابایی ندارند. آن ها سعی می کنند تا در اینترنت درباره ارتباطشان با افراد منفور و شاخ های اینستاگرامی، مخاطب به دست آورند و معروف شوند.

 2. <strong>بازیگران بی حیای سینمای امروز ایران چه کسانی هستند؟</strong>

  بازیگرانی مانند سحر قریشی، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در لیست بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی قرار دارند.

 3. <strong>پوشش بازیگران بی حیای زن چگونه است؟</strong>

  آن ها سعی می کنند از پوشش هایی که برای آن ها شایعه ایجاد می کند و در جامعه نامتعارف است، استفاده نمایند.

 4. <strong>ریحانه پارسا با چه سریالی در ایران معروف بود؟</strong>

  این بازیگر پر حاشیه با سریال پدر موفقیت و شهرت زیادی به دست آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]