سارا ایزابل طاهری یکی از مدل های زیبا و جذاب ایرانی تبار است که در کشور فرانسه متولد شده است و تا به حال دو بار با پرچم کشور ایران در مسابقات دختر شایسته ی قاره اروپا شرکت کرده است؛ این مدل خوش چهره ی ایرانی در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی دو بار به عنوان دختر شایسته ی قاره ی اروپا انتخاب شده است و پرچم ایران را بالا برده است، در این مطلب به بیوگرافی سارا طاهری یکی از سلبریتی های اینستاگرام و بررسی حضورش در مسابقات دختران شایسته ی اروپا می پردازیم.

بیوگرافی سارا طاهری مدل

بیوگرافی سارا طاهری مدل

سارا طاهری در تاریخ نهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و سه یا به عبارت دیگر سال هزار و نهصد و نود و پنج میلادی در کشور فرانسه متولد شده است و در حال حاضر ۲۶ سال سن دارد، این دختر شایسته و مدل ایرانی خوش چهره و زیبا اصالتا ایرانی می باشد و در یک خانواده ی ایرانی متولد شده است و در کشور فرانسه بزرگ شده است؛ او به عنوان مدل با برند های مختلفی همکاری کرده است.

قد سارا طاهری چقدر است؟

همان طور که می دانید در مسابقات انتخاب دختران شایسته معیار های مختلفی در شرکت کنندگانی مانند سارا طاهری بررسی شده است که زیبایی و تناسب اندام تنها بخش کوچکی از فاکتور های مهم برای راه یافتن به جمع فینالیست های این دسته از مسابقات می باشد و شما برای شرکت کردن در این مسابقات انتخابی دختران شایسته علاوه بر این که باید زیبا و خوش اندام باشید باید از دیگر مهارت ها به خصوص ارتباط اجتماعی و هوش و شخصیت دل نشین و زیبایی نیز برخوردار باشید.

بنا بر آنچه گفته شد برخلاف تصور عموم مردم که فکر می کنند دختران شایسته ای مانند سارا طاهری لزوما زیباترین زنان نماینده ی هر کشور هستند، در واقع زیبایی چهره و اندامی خوش تراش و متناسب تنها بخش کوچکی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار در تصمیمات داور های این مسابقات و انتخاب برندگان دختران شایسته دارد و آنها در واقع زیباترین دختران و زنان کشور های مختلف نیستند بلکه نماینده ای از زنان آن کشور ها هستند.

قد سارا طاهری

انتخاب به عنوان دختر شایسته

قد بلند و اندامی باریک و کشیده یکی از فاکتور های مهم و بسیار تاثیر گذار در انتخاب شرکت کنندگان در مسابقات دختران شایسته و نیز شغل مدلینگ می باشد، شما برای تبدیل شدن به یک مدل حرفه ای و ارتقا پیدا کردن به درجه ی سوپر مدل باید ابتدا قد قابل قبولی داشته باشید، سارا طاهری نیز یکی از شرکت کنندگان این مسابقات می باشد که قد بلند و استانداری از دیدگاه داوران این مسابقه داشته است.

سارا ایزابلا طاهری دختر شایسته ی ایرانی تبار، برنده ی تاج دختر شایسته ی قاره ی اروپا در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی می باشد، اگرچه این دختر شایسته ی خوش چهره در کشور فرانسه متولد شده است اما سارا طاهری اصالتی ایرانی دارد و از پدر و مادری ایرانی متولد شده است، این مدل زیبا و جذاب ایرانی با پرچم کشور ایران در مسابقات انتخاب دختر شایسته ی قاره ی اروپا شرکت کرده است.

سارا طاهری بازیگر هم بوده است؟

سارا طاهری بازیگر، یک هنر پیشه و بازیگر اهل کشور ایران است که در دهه ی هفتاد در سینمای ایران فعالیت کمی داشته است، این خانم بازیگر در دهه ی هفتاد فقط در دو فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است و به غیر از این اثر در فیلم های سینمایی دیگر حضور پیدا نکرده است و در میان مردم چندان شناخته شده نیست، این بازیگر با کارگردانانی هم چون محمد جعفری هرندی و سامان مقدم در این دو اثر سینمایی همکاری کرده است.

عکس سارا طاهری

عکس سارا طاهری

شما با جست و جو کردن نام سارا طاهری در گوگل و هم چنین مراجعه به صفحه ی شخصی این دختر شایسته ی ایرانی در فضای اینستاگرام می توانید به تعداد زیادی از عکس های این مدل جذاب و خوش چهره ی ایرانی دست پیدا کنید؛ سارا ایزابل طاهری در پیج اینستاگرام خود عکس های بسیاری از زندگی شخصی و سفر هایش با دنبال کنندگان و هوادارانش به اشتراک گذاشته است.

هم چنین عکس های مربوط به مسابقات دختر شایسته ی اروپا نیز در اینترنت وجود دارند و شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی دختر شایسته اروپا به آدرس misseuropecontinental و ورود به بخش برندگان سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی عکس سارا ایزابل طاهری را در این قسمت مشاهده کنید، هم چنین عکس های سارا با تاج این مسابقه نیز در این وب سایت موجود است.

سارا طاهری بازیگر

اینستاگرام سارا طاهری

آدرس صفحه ی شخصی سارا ایزابل طاهری در اینستاگرام به صورت saraisabellataheri می باشد، این مدل زیبا و جذاب ایرانی در اینستاگرام حدود هشتاد و هفت هزار نفر دنبال کننده دارد و تا به امروز بیش از هزار تصویر از خودش با دنبال کنندگان و دوست دارانش در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که شما می توانید با مراجعه به این صفحه عکس سارا ایزابل طاهری را در آنجا مشاهده کنید. برای دنبال کردن اینستاگرام سارا طاهری می توانید از این لینک استفاده کنید.

علاقه این مدل ایرانی به گردشگری

این مدل زیبا و خوش چهره ی ایرانی تبار در قسمت بیو در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام خود را یک گردشگر جهانی معرفی کرده است، به نظر می رسد که سارا علاقه ی فراوانی به سفر کردن دارد و تا به حال از مناطق مختلفی از جمله جنوب آفریقا، مکزیکوسیتی، پاریس، میلان و بسیاری از شهر های مختلف دیگر دیدن کرده است و از سفر کردن بسیار لذت می برد.

سارا طاهری در یوتیوب

سارا طاهری در یوتیوب

شما می توانید نام سارا را در گوگل جست و جو کنید و سپس به یوتیوب وارد شوید، با ورود به یوتیوب به ویدیو های مختلفی از این دختر شایسته ی ایرانی دسترسی پیدا کنید؛ ویدیو های متنوعی از این مدل جذاب ایرانی تبار در یوتیوب قرار گرفته است که در از جمله ی پر بازدید ترین این ویدیو ها می توان به مصاحبه های انجام شده توسط او، مراحل آرایش و آماده شدن برای حضور در مراسم دختران شایسته و سپس لحظه دریافت عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۹ میلادی اشاره کرد.

فیلم سارا طاهری

همان طور که در تیتر های قبلی گفته شد سارا به عنوان بازیگر، یک هنر پیشه ی ایرانی است که تا به حال تنها در دو فیلم سینمایی حضور پیدا کرده است، این هنر پیشه ی ایرانی در سال هزار و سیصد و هفتاد و سه در فیلم سینمایی حالا چه می شود به کارگردانی محمد جعفری هرندی و در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در فیلم سینمایی سیاوش به کارگردانی و نویسندگی سامان مقدم بازی کرده است.

درامد سارا طاهری

درامد سارا طاهری از مدلینگ

درآمد اصلی سارا از طریق حرفه ی مدلینگ تامین می شود، اگرچه او به عنوان دختر شایسته ی قاره ی اروپا در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی فعالیت های گوناگونی دارد و در زمینه های مختلفی قابلیت ها و توانایی های زیادی از خود نشان داده است اما در واقع منبع درآمد اصلی این دختر شایسته ی ایرانی تبار همان مدلینگ می باشد و از طریق همکاری با برند های مختلف جهان درآمد بسیاری کسب می کند.

دوست پسر سارا طاهری کیست؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد و کنجکاو باشید که بدانید که همسر سارا کیست و آیا او ازدواج کرده است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال شما باید گفت که این دختر شایسته و زیبای ایرانی تبار در حال حاضر مجرد می باشد و در هیچ رابطه ی عاشقانه ای به سر نمی برد، طاهری تا به حال ازدواج نکرده است و هم اکنون همسر و دوست پسری ندارد و با کسی در ارتباط عاشقانه ای نیست.

در انتها هم لازم است بگوییم که اگر برایتان سوال شده که سلبریتی کیست و چگونه می توان سلبریتی شد از لینک هایی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید. بدون شک با درک درست از معنی سلبریتی می توانید شما هم مانند سارا طاعری به محبوبیت بالایی برسید.

سوالات متداول

سارا چند سال دارد و در کجا زندگی می کند؟

سارا ایزابل طاهری در سال ۱۹۹۵ میلادی در کشور فرانسه متولد شده است و ۲۶ ساله است، او در حال حاضر به دلیل حرفه ی مدلینگ در شهر لندن در کشور انگلستان زندگی می کند.

آیا سارا ازدواج کرده است؟

خیر، سارا ایزابل طاهری تاکنون ازدواج نکرده است و همسری ندارد، او در حال حاضر در رابطه ی عاشقانه ای نیست و مجرد می باشد.

سارا در کدام سال در مسابقات دختران شایسته اروپا شرکت کرده است؟

سارا ایزابل طاهری در دو سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی با پرچم ایران در این مسابقات حاضر شد و به عنوان دختر شایسته اروپا در این دو سال متوالی انتخاب شده است.برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]