اگر تمایل دارید تا در رابطه با سارپ بوزکورت از بازیگران ترکی اطلاعات مفید و کاملی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سارپ بوزکورت کیست؟

سارپ بوزکورت کیست؟

این روزها در ترکیه بازیگران متعددی مشاهده می‌ شوند که برخی از آن ها با توجه به نقش آفرین در سریال‌ ها و یا فیلم های محبوب و پرمخاطب توانسته اند به شهرت نسبتاً خوبی برسند که این موضوع شامل سارپ بوزکورت که از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی است نیز می‌ باشد. حال در این قسمت قرار است به مرور بیوگرافی سارپ بوزکورت بپردازیم. سارپ متولد ۴ اکتبر ۱۹۸۹ در مرسین است، او تحصیلکرده بازیگری از دانشگاه سابانجی می باشد. قد سارپ بوزکورت ۱۷۵ سانتی متر است و لاغر اندام نیز می باشد. بهتر است که بدانید او از سن ۱۰ سالگی توسط تولگا چویک پسر عموی کمدین خود توانست بازیگری را شروع کند.

حال این موضوع را هم باید افزود که او اولین بازی تلویزیونی خود را در بابا اوی در سال ۱۹۹۷ انجام داد. بابا اوی یک سریال بسیار معروف و محبوب در ترکیه بوده است. هم چنین باید افزود که اولین فیلم او سن کیمسین در سال ۲۰۱۲ بوده است.

عکس های سارپ بوزکورت را از کجا ببینیم؟

سارپ با توجه به نقش آفرینی در سریال های متعدد این روز ها توانسته به یکی از بازیگران محبوب در ترکیه تبدیل شود که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز دارد. حال خیلی از افراد برای این که جویای احوال او شوند، تمایل به مشاهده عکس های این بازیگر معروف را دارند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های سارپ وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به پیج اصلی سارپ بوزکورت در اینستاگرام مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود علاوه بر روی شبکه های مجازی اگر به اینترنت مراجعه نمایید نیز می‌ توانید عکس های مختلفی از این بازیگر را جستجو کنید. هم چنین در اینترنت می توانید عکس هایی مانند: عکس سلین در تو درم را بزن، عکس مایا بازیگر کودک ترکی، عکس چائری و باشاک را جستجو کنید و یا حتی اطلاعاتی را در رابطه با اسم واقعی ادا در سریال عشق مشروط و یا افه اکمان را بدست آورید و یا حتی به جستجو اوریم دوغان اینستاگرام او و یا حتی اینستاگرام مایا باسول بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام سارپ بوزکورت چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سارپ بوزکورت چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و کاربردی است که این روز ها برخی از افراد معروف با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می‌ دهند، توانسته اند مخاطبان و طرفداران بیشتری را به دست آورند که این موضوع شامل سارپ نیز می باشد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این بازیگر معروف اهل ترکیه را دارید، پیشنهاد ما این است که نام او را به طور کامل در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که سارپ در اینستاگرام بیش از ۹۳۳ کا فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

البته ناگفته نماند که این روز ها سارپ بوزکورت اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و از طریق پیج خود به معرفی سریال ها و فیلم هایی که در آن ها نقش آفرینی کرده است، می‌ پردازد. هم چنین وی گاهی اوقات عکس‌ ها و فیلم‌ های متعددی را نیز برای فالوورانش به اشتراک می گذارد. حال شما به دنبال کردن پیج اینستاگرام او می توانید از جدید ترین اخبار این بازیگر مطلع شوید و به مشاهده عکس های او نیز بپردازید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی سارپ مانند آدرس یوتیوب سارپ بوزکورت کافیست تا همانند اینستاگرام به قسمت جستجو این برنامه مراجعه نمایید.

همسر سارپ بوزکورت کیست؟

این روز ها بیشترین جستجویی که در اینترنت در رابطه با سارپ انجام می‌ شود در مورد روابط شخصی او می باشد، چرا که خیلی از افراد تمایل دارند تا بدانند که همسر این بازیگر معروف اهل ترکیه کیست؟ در این باره باید بگوییم که او در سال ۲۰۱۶ با خانمی به نام ازگی شیمشک ازدواج کرده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که حاصل این ازدواج یک پسر می باشد. هم چنین جالب است که بدانید ازگی شیمشک به واسطه همسر بازیگر معروف خود توانسته این روز ها به شهرت نسبتاً خوبی برسد و هم چنین در اینستاگرام نیز دنبال کنندگان زیادی را به دست آورده است و امروزه با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می دهد، به همین دلیل از او به عنوان بلاگر یاد می شود. در نهایت باید افزود که از مهم ترین حاشیه این بازیگر می توان به این که او از همسرش جدا شده است، اشاره کرد که البته این حاشیه توسط وی تکذیب شد.

سارپ بوزکورت در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

سارپ بوزکورت در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم او از سن ۱۰ سالگی در حرفه بازیگری فعالیت خود را شروع کرده است و تا به اکنون در فیلم‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است. وی را در حال حاضر از جذاب ترین بازیگران ترکی محسوب می کنند. حال در این قسمت قرار است به معرفی بهترین فیلم های او بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سن کیمسن

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید سارپ با حضور و نقش آفرینی در فیلم سن کیمسن که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است، برای اولین بار فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده است. داستان این فیلم بیشتر حول محور رانندگان تاکسی می باشد.

عملیات هشت

عملیات هشت (Hareket Sekiz) یک فیلم ترکی است که سارپ در این فیلم در کنار خیلی از بازیگران معروف به ایفای نقش پرداخته است. خلاصه داستان: سه پلیس که رییس مافیای روسیه را تعقیب می کنند و … . این فیلم در سال ۲۰۱۹ اکران شده است.

قانون شکنان

از دیگر فیلم‌ های این بازیگر معروف می‌ توان به قانون شکنان اشاره کرد. بهتر است که بدانید این فیلم در سال ۲۰۱۴ اکران شده است.

سارپ بوزکورت مدل است؟

سارپ بوزکورت مدل است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از آن جایی که سارپ یکی از بازیگران سرشناس ترکیه به شمار می‌ رود، به همین دلیل هر از گاهی مدل برخی از برند های معروف نیز می‌ شود. این موضوع را هم باید افزود که او تا به اکنون همکاری‌ هایی با برخی از کمپانی ها و شرکت های معروف نیز داشته است.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم سارپ در سال ۲۰۱۶ با خانمی به نام ازگی شیمشک ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر می باشد. می توانید عکس های متعددی از فرزند این بازیگر معروف را در صفحه اینستاگرام او جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین این بازیگر معروف در یکی از صحبت های خود بیان کرده است که با تولد فرزندش خوشبختی او و همسرش کامل شده است.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

درآمد این بازیگر چقدر است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای مخاطبان این بازیگر معروف به وجود می آید، این است که ثروت و میزان درآمد سارپ چقدر است؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که او تا به اکنون در هیچ کدام از صحبت‌ ها و مصاحبه‌ های خود در مورد میزان درآمد و ثروتش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی‌ باشد.

البته باید افزود از آن جایی که او سالیان طولانی است که در این حرفه فعالیت می کند و تا به اکنون در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است، به همین دلیل توانسته ثروت خوبی را از طریق بازیگری برای خود به دست آورد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او برای بازی در هر فیلم و یا قسمتی از سریال مبالغ قابل توجهی را به عنوان دستمزد دریافت می کند.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

با این که سارپ سالیان طولانی است که در حرفه بازیگری فعالیت می‌ کند و تا به اکنون بازی او در خیلی از فیلم‌ ها و سریال‌ ها مورد تعریف و تمجید خیلی از مردم و هم چنین منتقدین قرار گرفته است، اما باید بگوییم که او تا به اکنون هیچ افتخار و یا جایزه ای را کسب نکرده است.

سوالات متداول

 1. سارپ بوزکورت کیست؟

  او متولد ماه اکتبر ۱۹۸۹ در مرسین است و تحصیلکرده بازیگری از دانشگاه سابانجی می باشد که از سن ۱۰ سالگی توسط پسر عموی کمدین خود توانست بازیگری را شروع کند.

 2. همسر سارپ کیست؟

  در سال ۲۰۱۶ او با خانمی به نام ازگی شیمشک ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر می باشد.

 3. میزان ثروت سارپ بوزکورت چقدر است؟

  در رابطه با میزان ثروت این بازیگر معروف در اینترنت اطلاعاتی در دسترس نمی باشد، البته از آن جایی که او مدت زمان طولانی است که در این حرفه فعالیت می کند، به همین دلیل توانسته ثروت خوبی را برای خود جمع آوری کند.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های او بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های سارپ بازیگر اهل ترکیه پیشنهاد ما این است که به شبکه های مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]