شادی خاقانی یکی از فعالان در شبکه یوتیوب و از بهترین یوتیوبرهای دختر می باشد. وی به عنوان یکی از برترین یوتیوبر های ایرانی شناخته می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این یوتیوبر در ادامه مقاله همراه ما باشید. تا اطلاعاتی درباره زندگی شخصی و شغلی این یوتیوبر با شما به اشتراک‌بگذاریم.

شادی خاقانی کیست؟

شادی خاقانی کیست؟

شادی خاقانی یکی از یوتیوبر های ایرانی و در عین حال از اینفلوئنسرها می باشد. وی با فعالیت در صفحات مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب توانسته است به مشهوریت بالایی در فضای مجازی دست پیدا کند. خاقانی با ساخت و انتشار ویدیو هایی از گردشگری خود و صحبت با مخاطبانش توامسته در یوتیوب به عنوان یک چهره شناخته شده باشد. شادی خاقانی متولد ایران می باشد اما در حال حاضر ساکن اتریش است. این یوتیوبر مدرک تحصیلی مهندسی سازه دارد و در اتریش به عنوان مهندس ناظر مشغول به کار می باشد. این یوتیوبر با تلاش های بی وقفه خود توانسته است یک زندگی خوب در کشور اتریش برای خود بسازد. از ویدیو های جذاب وی می توان به سفر گردشگری او به آمریکا اشاره کرد. وی درباره این سفر می گوید حدود چهار سال زحمت کشیده است و پس انداز کرده است تا بتواند به این سفر گردشگری در آمریکا برود.

همچنین لازم ذکر است خاقانی از دانش آموخته های دانشگاه فاخ هوخ شوله در اتریش می باشد. مدرک این دانشگاه هیچ فرقی با دانشگاه عادی در این کشور ندارد، لذا تنها فرق آن مربوط به نوع تدریس و قوانین آن کلاس می باشد. زیرا حضور در کلاس های این دانشگاه اجباری می باشد. همچنین فرد برای ورود به این دانشگاه باید هزینه ای را پرداخت کند. با این حال که دانشگاه دیگر هیچ هزینه ای از اتریشی ها دریافت نمی کند اما این دانشگاه از افراد اتریش نیز هزینه دریافت می‌کند. این یوتیوبر مدرک تحصیلی خود را از این دانشگاه در اتریش اخذ نموده است و در حال حاضر نیز به عنوان مهندس در کشور اتریش و به عنوان یوتیوبر در یوتیوب مشغول به فعالیت می باشد.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

شادی خاقانی با فعالیت در اینستاگرام توانست مخاطبانی را جذب کنند و تبدیل به یکی از اینفلوئنسر های معروف ایرانی شود، سپس به مرور زمان وارد یوتیوب می شود و با استفاده از این برنامه شروع به پخش ویدیو های پر مخاطب می زند. او ویدیو هایی از سفر های گردشگری خود را منتشر می کند و این موضوع می تواند برای بسیاری از افرادی که علاقه دارند به سفر های متعددی در خارج از کشور بروند جالب باشد. وی به دلیل اینکه ساکن اتریش می باشد بیشتر ویدیو های وی مربوط به اروپا می باشد و بیشتر به کشور های آلمانی سفر کرده است. لذا در ویدیویی وی از سفر آمریکا خود گفته است و قسمت هایی از مناطق گردشی خود را به صورت ویدیو در یوتیوب خود منتشر کرده است. آمریکا تنها سفر او خارج از محدوده اروپا بوده است که به گفته خودش چهار سال برای رفتن به این سفر زحمت کشیده است. به همین منظور شادی خاقانی با انتشار ویدیو هایی از این قبیل توانسته است در یوتیوب به معروفیت برسد و دنبال کننده های بالایی را جذب کند.

عکس های شادی خاقانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شادی خاقانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های شادی خاقانی شما می توانید به برنامه های مجازی نظیر اینستاگرام مراجعه کنید. با سرچ کردن نام وی در اینیتاگرام عکس هایی از او را مشاهده خواهید کرد. همچنین با مراجعه به پیج اصلی او در اینستاگرام می توانید جدید ترین عکس های منتشر شده توسط وی را ببینید. لذا به دلیل فیلترینگ شاید دسترسی به این برنامه برای شما سخت شده باشد. به همین منظور ما راه آسان تری را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر در گوگل عکس هایی را از این یوتیوبر مشاهده کنید و در صورت لازم آن را دانلود کنید. همچنین ما در این مقاله نیز تعدادی از عکس های وی را به اشتراک گذاشته ایم که شما می توانید با استفاده از این مقاله عکس های خاقانی را مشاهده و دانلود کنید.

آدرس پیج اینستاگرام شادی خاقانی چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام شادی خاقانی شما می توانید با جستجو نام وی در این برنامه به انگلیسی صفحه اصلی وی را پیدا کنید. باید دقت داشته باشید که اولین صفحه و با بیشترین دنبال کننده می تواند پیج اصلی خاقانی باشد. شما می توانید با دنبال کردن وی در اینستاگرام اطلاعات دقیق تری درباره زندگی شخصی و شغلی او کسب نمایید. همچنین وی در اینستاگرام خود زمان اشتراک گذاری ویدیو های یوتیوب خود را نیز اعلام‌ می کند به همین منظور برای دانستن زمان پخش ویدیو های او می توانید در این برنامه وی را دنبال کنید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

یوتیوب یکی از برنامه هایی می باشد که در حال حاضر طرفداران بالایی را به خود گرفته است. برای پیدا کردن چنل یوتیوب این یوتیوبر شما می توانید با سرچ نام وی در این برنامه به راحتی چنل او را بیابید و با دنبال کردن وی و روشن کردن زنگوله می توانید به راحتی از انتشار ویدیو های شادی خاقانی با خبر شوید و جدید ترین ویدیو های وی را مشاهده نمایید.

ویدیو های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده کردن ویدیو های این یوتیوبر شما می توانید با مراجعه به برنامه های مجازی مانند یوتیوب و اینستاگرام ویدیو هایی را از وی تماشا کنید. همچنین با دنبال کردن او در صفحه اصلی یوتیوب و اینستاگرامش می توانید جدید ترین ویدیو های انتشار شده توسط شادی خاقانی را مشاهده نمایید. اما به دلیل فیلترینگ شاید دسترسی به این برنامه ها برای شما دشوار شده باشد. به همین منظور ما به شما راه آسان تری را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با جستجو در گوگل و از طریق سایت های معتبر ویدیو هایی را از این یوتیوبر مشاهده نمایید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

شادی خاقانی یکی از فعالان در شبکه یوتیوب می باشد. همانطور که می دانید درآمد یوتیوبر ها بسیار بالا می باشد و آنها با داشتن دنبال کننده های بیشتر و بازدید های بالا می توانند به درآمد خود در یوتیوب اضافه کنند. شادی خاقانی به غیر از فعالیت در یوتیوب در کشور اتریش به عنوان مهندس ناظر مشغول به کار می باشد که درآمد قابل توجهی را نیز دریافت می کند. وی در یکی از ویدیو های خود درباره درآمدش می‌گوید که در تابستان و دوران کریسمس درآمدش دو برابر می شود. زیرا در این کشور هزینه سفر کارمندان خود را نیز پرداخت می‌کنند. به همین جهت در دو فصل از سال دو برابر حقوق دریافت می‌کند. درآمد دریافتی وی به همراه درآمد یوتیوب می تواند یک درآمد قابل توجهی برای وی باشد. لذا ما از رقم درآمد وی اطلاعاتی در دست نداریم به همین منظور نمی توانیم به طور دقیق درباره رقم درآمد وی صحبتی داشته باشیم.

شادی خاقانی کجا زندگی می کند؟

این یوتیوبر اهل ایران می باشد. اما به دلایلی قصد مهاجرت از این را می گیرد. وی در حال حاضر ساکن کشور اتریش می باشد و تا به حال برای زندگی به کشور دیگری سفر نکرده است. او سالهاست که در کشور اتریش به مشغول به کار و زندگی است.

آیا شادی خاقانی ازدواج کرده است؟

آیا شادی خاقانی ازدواج کرده است؟

شادی خاقانی از یوتیوبر های معروف ایرانی می باشد. که فعالیت های بسیاری را در شبکه های مجازی دارد. این یوتیوبر در حال حاضر مجرد می باشد و اطلاعاتی از ازدواج وی در دست نمی باشد. به همین منظور می توانیم بگوییم وی مجرد می باشد. همچنین در سفر های گردشگری او در ویدیو های یوتیوبی خود فردی کنار او حضور ندارد و معمولا سفر های تنهایی می رود. این موضوع نیز می تواند به مجرد بودن این یوتیوبر اضافه کند.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب شادی خاقانی چقدر است؟

شادی خاقانی از فعالانی می باشد که سابسکرایب های بالایی دارد. این یوتیوبر با بالا بودن تعداد سابسکرایب های خود توانسته به درآمدی از طریق این برنامه برسد. همچنین شادی خاقانی اینستا فعالی نیز دارد که شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام وی عکس های شادی خاقانی و استوری های روزانه او را تماشا کنید. شادی خاقانی اتریش زندگی می کند و این موضوع باعث شده است که بتواند سابسکرایب های بالایی بگیرد. زیرا وی با سفر های خود به مناطق دیگر و گرفتن ویدیو هایی از گردش خود توانسته است مخاطبان خود را راضی نگه دارد. همانطور که می دانید در این کشور آلمانی زبان می باشند و کشور های آلمانی زبان نیز مخصوصا خود کشور آلمان به اتریش نزدیک می باشند. به همین ترتیب وی در کشور های آلمانی زبان سفر های بیشتری را داشته است. اما به غیر از اروپا یک بار نیز به آمریکا سفر کرده است که شما می توانید با مراجعه به صفحه او در یوتیوب ویدیو هایی از گردشگری او به آمریکا را تماشا کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. شادی خاقانی کیست؟

  شادی خاقانی از یوتیوبر های معروف ایرانی می باشد.

 2. مدرک تحصیلی این یوتیوبر چیست؟

  شادی خاقانی با تحصیل در دانشگاه فاخ هوخ شوله مدرک مهندسی سازه را اخذ نموده است.

 3. دانشگاه فاخ هوخ شوله چه تفاوتی با دانشگاه معمولی دارد؟

  مدرک هر دو از ارزش یکسانی برخوردار است تنها تفاوت این دو دانشگاه به اجباری بودن کلاس های فاخ هوخ شوله و پرداخت شهریه در این دانشگاه می باشد.

 4. شغل شادی خاقانی چیست؟

  شادی خاقانی به غیر از یوتیوبری به عنوان مهندس ناظر در اتریش مشغول به کار می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]