شهرام کاشانی یکی از خوانندگان ایرانی است؛ که توانسته در طول فعالیت هنری خود توجه افراد را به هنر خود جلب کند و هر روز بر طرفدارانش بی افزاید این علاقه مندان و طرفداران این خواننده محبوب مشتاق هستند که از زندگی شخصی و هنری و علت فوت این شخصیت و وضعیت او در روز های آخر زندگیش که فیلم های گوناگونی از آن وجود دارد بیشتر بدانند و ما سعی کردیم اطلاعات جامع و کاملی در مورد این خواننده نامی در اختیار شما بگذاریم. امیدواریم تا انتهای مقاله نگاه گرم و توجه شما را همراه خود داشته باشیم.

شهرام کاشانی کیست؟

شهرام کاشانی کیست؟

شهرام شهبال معروف به شهرام کاشانی متولد ۱۶ تیر سال ۱۳۵۳ می باشد او از خوانندگان پاپ ایرانی بسیار مطرح بود. نام پدر او فرخ شهبال که همراه دو فرزند دیگرش در کانادا و یا آلمان زندگی می کند او در تهران متولد شده است و اصالتا اردبیلی می باشد مادر او مدتی با محمود قربانی شوهر سابق گوگوش ازدواج کرده بود. این خواننده معروف ایرانی در نوجوانی ایران را ترک کرد و مدتی در ترکیه زندگی می کرد و بعد به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در آن جا به حرفه خوانندگی مشغول شد. او در سن ۱۸ سالگی اولین فعالیت هنری خود را در آمریکا آغاز کرد. فعالیتی که از سال ۱۹۹۱ آغاز شد و در سال ۲۰۲۱ میلادی برای همیشه پایان یافت. او به دلیل داشتن شیوه نادرست در زندگی و استفاده بیش از حد مشروبات الکلی متاسفانه خیلی زود دار فانی را وداع گفت. و در دفتر زندگی خود ازدواجی را به ثبت رسانده بود که مدت زیادی دوام نیاورد و سریع از هم فرو پاشید. دفتر زندگی که در استانبول ترکیه برای همیشه بسته شد.

عکس های شهرام کاشانی را در کجا ببینیم؟

علاقه مندان و طرفداران این خواننده متوفی ایرانی می توانند برای دیدن عکس های او به صفحات اینترنتی رجوع کنند و با جستجو نام او در مرورگر گوگل عکس های این خواننده پاپ را مشاهده نمایند.

آدرس پیج اینستاگرام شهرام کاشانی چیست؟

این خواننده از خوانندگان قدیمی ایرانی با آهنگ هایی که از خود به یادگار گذاشت در یاد و قلب طرفدارانش تا ابد زنده خواهد ماند. او به دلیل اعتیاد به مواد الکلی مشکل کبد پیدا کرد و همین باعث مرگ زود هنگام او شد و پیج اینستاگرام او با درگذشت او غیر فعال شده است.

علت مرگ شهرام کاشانی چه بود؟

شهرام کاشانی خواننده ایرانی به دلیل زیاده روی در مصرف مشروبات الکلی باعث شد که کبدش به مشکل بخورد و بیمار شود و مدتی درگیر بیماری خود بود بیماری که بر اثر سهل انگاری و عدم کنترل خود در مصرف مشروبات الکلی به آن دچار شده بود سرانجام این خواننده پاپ در اواخر تیر ۱۴۰۰ دچار ورم کبد شد و در بیمارستان آجی بادام ترکیه بستری شد در طی این مدت که در بیمارستان بستری بود به ویروس کرونا مبتلا شد کرونا قلب او رانیز درگیر کرده بود و مدتی در کما بود و سرانجام در ۶ مرداد به دلیل بیماری کبدی و ابتلا به ویروس کرونا در سن ۴۷ سالگی درگذشت.

درآمد این خواننده از کجاست؟

درآمد این خواننده از کجاست؟

این خواننده فقط در زمینه موسیقی فعالیت داشت و عمده درآمد او از طریق خوانندگی و موسیقی نیز بود و فعالیت دیگری در هیچ حرفه ای نداشت. او به دلیل اعتیاد از لحاظ مالی در وضعیت مناسبی قرار نداشته است و در سال های اخر عمر خود در وضعیت مناسبی قرار نداشت و عکس هایی از او دیده می شد که نشان می داد که زندگی او رو به نابودی بوده است.

شهرام کاشانی در کدام کشور زندگی می کرد؟

شهرام کاشانی در نوجوانی ایران را برای همیشه ترک کرد او مدتی در ترکیه زندگی می کرد و کاملا به زبان آن ها مسلط شده بود او در سن ۱۸ سالگی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در آن جا زندگی می کرد. بعد از مدتی دوباره به ترکیه باز گشت تا به ایران نزدیک باشد و چند باری به ایران آمده بود و در نهایت در استانبول ترکیه دار فانی را وداع گفت و پیکرش به آمریکا برگردانده شد. او اولین فعالیت هنری خود را در ایالات متحده آمریکا انجام داد.

حاشیه های این خواننده درباره چه موضوعاتی است؟

در اطراف این خواننده پاپ ایرانی حاشیه های متعدد زیادی وجود داشت او زندگی پر از حاشیه و جنجال داشت حاشیه هایی در مورد روابط او و حاشیه هایی در مورد اعتیاد او و خیلی دیگر از این مدل حاشیه ها یکی از حاشیه های او که جنجال به پا کرد حضور او در یکی از کنسرت هایش به صورت مست بود که یک جنجال اساسی به پا کرد. مرگ این خواننده نیز هم حواشی زیادی داشت که به گونه های مختلف بیان شده بود.

آیا تا به حال مصاحبه ای با شهرام کاشانی انجام شده است؟

شهرام کاشانی در طول زندگی خود مصاحبه های گوناگونی با شبکه ها و مجله های مختلف انجام داده بود او به دلیل اجرا آهنگ های زیبا و خاطره انگیزش طرفداران زیادی داشت افرادی که تمایل داشتند در مورد او بیشتر بدانند از این جهت شبکه ها و مجله های مختلفی با او به مصاحبه می پرداختند نمونه ای از این مصاحبه ها می توان به مصاحبه او با مجله جوان اشاره کرد که در مورد بیماری خود این چنین می گوید: قصه دردسر های من شاید از ده سال پیش شروع شد که به هر مجلسی می رفتم بساط مشروب بر پا بود، من به مرور به کبدم صدمه زدم سه سال و نیم پیش که من به دبی نقل مکان کرده بودم افراط در مشروب خوری به من صدمه زد.

همسر شهرام کاشانی کیست؟

همسر شهرام کاشانی کیست؟

نام همسر شهرام کاشانی مریم کاشانی می باشد او متولد سال ۱۳۶۰ می باشد که در تهران متولد شده است مریم کاشانی از ۱۶ سالگی به دبی مهاجرت نمود و در آن جا با شهرام کاشانی آشنا شد و با او ازدواج کرد. ازدواج آن ها دوامی نداشت و به دلایل نامعلوم از یکدیگر جدا شدند.

بهترین آهنگ های شهرام کاشانی کدامند؟

شهرام کاشانی فعالیت هنری خود را از سال ۱۹۹۱ آغاز کرد این خواننده آهنگ های متفاوتی را از خود به یادگار گذاشته است آهنگ هایی که بعد از مرگ او هم نیز شنیده می شود و طرفداران خود را دارد، آهنگ هایی که صدای او را برای همیشه ماندگار کرد و افراد زیادی هنوز با شنیدن آهنگ های او خاطرات زیبایشان زنده می شود آهنگ هایی نظیر تو باید برگردی، طرز نگاهت، حواسم هست، آذر، نازی جون، دختر بندری و ….

آهنگ نازی جون

این آهنگ زیبا و قدیمی که از آلبوم نگو شهرام کاشانی می باشد که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد ترانه سرا ی این آهنگ بهبود و آهنگساز آن افغانی و تنظیم کننده این اثر شوبرت آواکیان می باشد.

آهنگ دختر بندری

این آهنگ نیز از آابوم رنگ عشق شهرام می باشد که در سال ۲۰۰۰ منتشر شده است ترانه سرا و آهنگساز این اثر علی هاتف می باشد و این آهنگ توسط شوبرت آواکیان تنظیم شده است. آهنگ زیبا و نوستالژی که هنوز دانلود می شود و افراد علاقه مند به شنیدن آن هستند.

آهنگ طرز نگاهت

آهنگ طرز نگاهت که از تک آهنگ های شهرام کاشانی می باشد که ترانه سرای آن نلی و آهنگساز و تنظیم کننده آن ارمیا نیک می باشد. تک آهنگی که با صدای شهرام کاشانی ماندگار شد.

شهرام کاشانی اعتیاد داشت؟

شهرام کاشانی اعتیاد داشت؟

شهرام کاشانی خواننده پاپ هرچند که در عرصه موسیقی توانست به شهرت برسد و موفق باشد ولی در زندگی شخصی خود این چنین نبود او با زیاده روی هایی که در مصرف مشروبات الکلی داشت و با اعتیاد به آن ها به سلامتی خود صدمه جبران ناپذیری را وارد کرد و زندگی شخصی او آن چنان که از عکس ها و فیلم های اعتیاد او مشخص بود جالب نبود و در وضعیت بدی به سر می برد.

شهرام کاشانی کجا دفن شد؟

شهرام کاشانی در مدت بیماری خود که به ورم کبد مبتلا شده بود و همزمان با آن در گیر کرونا بود در بیمارستانی در ترکیه دار فانی را وداع گفت پیکر او بعد از یک هفته به ایالات متحده آمریکا انتقال داده شده بود و در قبرستان ولی اوکس به خاک سپرده شد.

آهنگ های شهرام کاشانی را از کجا دانلود کنیم؟

علاقه مندان و طرفداران ای خواننده پاپ لس آنجلسی می توانند برای دانلود آهنگ هایی او به صفحات اینترنتی مراجعه کنند و با ورود به سایت های معتبر در این زمینه آهنگ های شنیدنی او را نظیر دختر بندری و نازی جون و همه میگن و … را دانلود نمایند.

سوالات متداول

 1. محمود قربانی با شهرام کاشانی چه نسبتی دارد؟

  مادر شهرام کاشانی در مقطعی با محمود قربانی همسر سابق گوگوش ازدواج کرده بود.

 2. شهرام کاشانی متولد چه سالی و در کجا است؟

  شهرام کاشانی متولد۱۶ تیر ۱۳۵۳ می باشد و در تهران متولد شده است.

 3. شهرام کاشانی در چه تاریخی فوت کرد و علت مرگ او چه بود؟

  شهرام کاشانی در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۰ به علت بیماری کبد و ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد.

 4. شهرام کاشانی اولین فعالیت هنری خود را در چند سالگی و در کجا انجام داده است؟

  این خواننده لس آنجلسی در سن ۱۸ سالگی اولین فعالیت هنری خود را در ایالات متحده آمریکا انجام داده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]