در این مقاله می خواهیم شما را با فیلم های تینیجری آشنا کنیم و بگوییم که چه فیلم هایی برای این سنین مناسب است پس همراه ما باشید تا فیلم هایی که تینیجر ها می توانند مشاهده کنند را بدانید و از اطلاعات کافی بهره مند شوید. اگر هم نمی دانید تینیجر چیست کلیک کنید.

لیست عناوین محتوا پنهان
فیلم های تینیجری برتر

فیلم های تینیجری برتر

پس از معرفی بهترین سریال های تینیجری نوبت به بهترین فیلم ها رسیده است. در ابتدای مقاله می خواهیم در مورد فیلم های تینیجری با شما صحبت کنیم در واقع تینیجرها با توجه به سنی که از ۱۳ تا ۱۹ سال دارند فیلم‌های متعددی تماشا می‌کنند ولی هر فیلمی مناسب سن آنها نیست و نباید آن ها را نگاه کنند که به چند مورد از فیلم هایی که برای این سنین مناسب است می پردازیم و محتویات این فیلم‌ها را برای شما بازگو می کنیم پس همراه ما باشید تا با فیلم های برتر تینیجرها که علاقه زیادی به ان دارند آشنا شوید. این فیلم ها برترین ها در سایت imdb بوده اند.

فیلم friends

از فیلم هایی که مناسب است و همیشه توصیه می‌ شود که این فیلم ها را تماشا کنند می‌ توانیم به فیلم فرندز اشاره کنیم که به معنای دوستان می باشد و یکی از فیلم های برتر تینیجرها است که اکثر تینیجرها نیز این فیلم را تماشا کرده‌اند و به آن علاقه خاصی دارند و برای سنین ۱۳ تا ۱۹ سال نیز مناسب می باشد و می توانند تماشا کنند. بیشتر تینیجر های خارجی عاشق این فیلم هستند.

فیلم The edge of Seventeen

این فیلم نیز توانسته است در لیست بهترین فیلم های برتر تینیجر قرار گیرد و در این فیلم هیلی استاینفلد فیلم نقش دختر ۱۷ ساله را اجرا می کند که نامش نادین می باشد که در دوران چالش برانگیزی از زندگی اش به سر می برد و مشکلات نوجوانی و موانعی سر راه او قرار می‌ گیرد را بازگو می کند این درام تینیجری باعث شده است که بسیاری از بزرگسالان نیز این فیلم را تماشا کنند و از محتوای این فیلم بهره مند شوند از دیگر بازیگران این فیلم می توانیم به وودی هارلسون اشاره کنیم که در نقش مربی نادین در این فیلم حضور دارد و نقش آفرینی کرده است.

فیلم lady bird

این فیلم درام تینیجری دارد و نوجوانان زیادی به این فیلم علاقه مند هستند در واقع درام این فیلم کمدی می باشد و نویسندگی و کارگردانی این فیلم را گرتا گرویگ انجام داده است که در سال ۲۰۱۷ نیز این فیلم ساخته شد و نقدهای بسیار خوبی را به آن فیلم کردند و دختری با موهای صورتی می توان گفت که در دوران نوجوانی است و مشکلات دختران نوجوان را برسر راهش می بیند که این موانع را پشت سر می‌ گذارد. این فیلم بازیگرانی همچون شالامی و لوکاس هجز و لوری متکالف نقش‌ آفرینی کرده‌اند.

فیلم Dead poets Society

‏این فیلم در رابطه با مدرسه و استادی می‌باشد که چالش‌ های زیادی در این مدرسه انجام می شود و دانش آموزان در شروع سال تحصیلی جدید در کالج ولتون استاد ادبیات انگلیسی آن ها عوض می‌ شود و فردی به نام جان کیتینگ جایگزین استاد قبلی می شود و روش های تدریس جدیدی را برای خودش به همراه دارد که بسیار مصمم است دانش اموزانش روش تدریس را یاد بگیرند و با استفاده از شعر اموزش های خودش را به صورت آکادمیک به آنها یاد بدهد تا آنها چالش‌ های جدیدی را برای یادگیری داشته باشند.

فیلم parks of being a wallflower

در این فیلم بازیگران بسیار حرفه ای نقش آفرینی می کنند و فیلمنامه این داستان به گونه ای است که در این فیلم پسری نوجوان در نقش چارلی بازی می‌کند و نام اصلی این بازیگر لوگان لرمن می‌باشد که از اضطراب و نگرانی و افسردگی برخوردار است و از این موضوع رنج می برد و در نامه های ناشناس این وقایع و اتفاقاتی که برای او می افتد را برای دوستانش بازگو می کند از دیگر بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توانیم به نینا دوبرو، ازرا میلر و اما واتسون نیز اشاره کنیم.

فیلم Superbad

از دیگر فیلم هایی که مناسب تینیجرها می باشد می‌توانیم به این مورد اشاره کنیم موضوع این فیلم این گونه است که دو نفر از پسران نوجوان با یکدیگر قرار می بندند که قبل از اینکه جشن فارغ التحصیلی آن ها برگزار شود حتماً باید وارد یک رابطه عاشقانه شوند و رابطه عاشقانه را تجربه کنند که برای آنکه بتوانند صحبت‌هایشان را عملی کنند دست به هر کاری می زنند از دیگر هنرمندانی که در این فیلم نقش آفرینی کرده است می توانیم به اما واتسون اشاره کنیم

فیلم Booksmart

‏این فیلم راجع به نوجوانان صحبت می کند که در آستانه فارغ التحصیلی هستند و تصمیمی را در مورد جشن فارغ التحصیلی خود می گیرند و می خواهند به اندازه ۴ سال تحصیلی که پشت سر گذاشته اند تنها در یک شب باقی مانده خوش بگذرانند و تمام خوشگذرانی هایی که تاکنون تجربه نکردند را تجربه کنند و بترکاند. این نقش دو دوست با بازیگری امیلی هالپرن و سارا هاسکینز می‌باشد و در آخر نیز متوجه این موضوع می باشند که خوشگذرانی به معنای یکی شدن با بقیه نیست و نباید هر کاری را انجام دهند.

فیلم Bring it on

یکی از بهترین فیلم هایی که در ژانر کمدی می‌ باشد فیلم Bring it on است که از بهترین فیلم‌ های ورزشی در دوران دبیرستان است که در آن کریستین دانست به عنوان نفر اول دختران تشویق کننده نقش آفرینی می کند و داستان این گروه تشویق کننده اینگونه است که اعضای گروه متوجه این موضوع می شوند که کاپیتان سابق گروهشان تمامی حرکاتی که برای تشویق انجام می‌ دهد را از تیم داخلی در لس آنجلس کپی کرده است و این گونه می شود که حرف ها و حدیث ها راجع به آنها آغاز می‌شود.

فیلم Carrie

این فیلم یکی از ژانرهایی می‌ باشد که اکثر نوجوانان به آن علاقه دارند و در ان دختری بازی می‌ کند که در نقش کری وایت طرد شده است و توسط همکلاسی‌ هایش، اطرافیانش و مادرش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و او توانسته است از طریق این فیلم اولین نامزد اسکار را به دست گیرد این بازیگر مشهور سیسی اسپیسک می باشد که توانسته است با بازی در این فیلم به شهرت فراوانی دست پیدا کند و او در این فیلم قدرت حرکات اجسام را دارد و می‌ تواند از این طریق از تک تک همکلاسی‌هایش و مادرش انتقام آزار و اذیت هایی که به او کرده بودند را بگیرد.

فیلم fame

این فیلم در رابطه با دانش‌ آموزان آکادمی می باشد که در هنرهای نمایشی در نیویورک امتحانات و آزمون های خوانندگی و نوازندگی را پشت سر می گذارند و در این دوران برای اشنایی با دنیای تئاتر و دنیای هنر تحت آموزش قرار می گیرند و در طول سال تحصیلی نیز اتفاقاتی برای آنها رخ می‌ دهد که یکی از ژانرهای بسیار آموزنده می‌ باشد و اکثر نوجوانان می توانند این فیلم را مشاهده کنند و برای این سنین نیز کاملا مناسب است.

لیست بهترین فیلم های تینیجری عاشقانه

لیست بهترین فیلم های تینیجری عاشقانه

در ادامه می خواهیم در رابطه با فیلم های عاشقانه با شما صحبت کنیم و بگوییم که چه فیلم‌ هایی توانستند در این لیست قرار بگیرند امروزه تینیجرها علاقه خاصی به دیدن فیلم های عاشقانه دارند و کمتر سمت فیلم های ماجراجویانه و دیگر فیلم ها می روند که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم البته برخی از فیلم های عاشقانه مناسب سنین آنها نیستند و باید فیلم هایی را مشاهده کنند که مناسب سنین ۱۳ تا ۱۹ سال باشد.

فیلم to all the boys I’ve loved before

این فیلم که ژانر عاشقانه دارد داستان زندگی دختری به نام لاراجین را صحبت می‌ کند که از بچگی عاشق هر کسی که می شده است برای او یک نامه عاشقانه می‌ نوشته ولی هیچ وقت آن نامه ها را پست نکرده است و در این حین اتفاقی باعث می شود که تمامی این نامه ها به دست پسر هایی که دوستش داشته است برسد و کل زندگی او تغییر کند این فیلم در سال ۲۰۱۶ وارد سینما شد و امسال نیز این فیلم توانسته است قسمت دومش را منتشر کند.

فیلم The kissing booth

از دیگر فیلم‌ هایی که ژانر عاشقانه دارد می‌ توانیم به the kissing booth اشاره کنیم که یک دانش‌آموز دبیرستانی عاشق برادر بهترین دوستش می شود و آنها در این رابطه خط قرمزهایی برای خودشان دارند و قول دادند که از خط قرمزهای خانواده خودشان عبور نکنند یک سری اتفاقات در بین رابطه آنها پیش می‌آید و متوجه می‌ شوند که به هم علاقه دارند و داستان از اینجا آغاز می‌شود این فیلم را اکثر تینیجر هایی از سن ۱۳ تا ۱۶ هستند دیده اند.

فیلم Twilight

از دیگر فیلم هایی که توانسته است طرفداران بسیار زیادی داشته باشد می‌ توانیم به Twilight اشاره کنیم که داستانی عاشقانه و ترسناک است و ایزابلا سوان دختری که تصمیم می‌ گیرد بعد از ازدواج مجدد مادرش با پدرش که افسر پلیس است زندگی کند و او به شهر پدرش می رود و در دانشگاه با شخصی به نام ادوارد آشنا می‌شود که داستان بسیار عجیبی برای او رقم می خورد و متوجه این موضوع می شود که خانواده‌ای که ادوارد در آن زندگی می‌کند همه خون آشام هستند ولی ادوارد به خاطر عشقی که به ایزابلا دارد حاضر نیست او را رها کند و برای او دست به هر کاری می زند.

فیلم The fault in our stars

از دیگر فیلم های تینیجری عاشقانه می توانیم به The fault in our stars اشاره کنیم که یک دختر و پسر در مرکز مشاوره با هم آشنا می شوند و هر دو مبتلا به سرطان هستند و آرزوهایی برای خودشان دارند که عاشق یکدیگر می شوند و تمام لحظاتی که از زندگی برایشان باقی مانده است را در کنار هم زندگی می‌ کنند و به دنبال آرزوهایشان می‌ روند و این فیلم توانسته است در دنیا ۳۰۷ میلیون دلار فروش داشته باشد و از محبوب ترین فیلم های تینیجری قرار گیرد.

فیلم five feet apart

این فیلم در رابطه با زندگی یک دختر و یک پسر دبیرستانی که به علت بیماری خاص ریوی در بیمارستان هستند ساخته شده است و آن ها در این فیلم عاشق یکدیگر می شوند ولی به علت بیماری هایی که دارند نمی توانند یکدیگر را لمس کنند و به هم نزدیک شوند زیرا ممکن است این بیماری موجب مرگ شخص مقابل شود و آنها باید قوانینی را در این رابطه حفظ کنند و همیشه پنج قدم از یکدیگر فاصله داشته باشند که سختی های این روابط را در این فیلم به نمایش گذاشته است و توانست مورد تحسین بسیاری از افراد قرار گیرد.

دانلود فیلم تینیجری را از چه طریقی انجام دهیم؟

دانلود فیلم تینیجری را از چه طریقی انجام دهیم؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با دانلود فیلم تینیجری با شما صحبت کنیم و بگوییم که این فیلم‌ ها را می‌ توانید از چه طریقی دانلود کنید هر گاه خواستید فیلمی را دانلود کنید می توانید ابتدا به گوگل بروید و در آنجا فیلم مد نظر خودتان را سرچ کنید و سپس بهترین کیفیت را برای دانلود انتخاب کنید و اگر می خواهید فیلم‌ بدون‌ سانسور باشد نیز باید این موضوع را سرچ کنید تا بدون سانسور فیلم برایتان بالا بیاید و سپس کار دانلود را انجام دهید تا این فیلم در گوشی شما ذخیره شود.

از دیگر کارهایی که می توانید این فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنید این است که به آپارات بروید و در آنجا این فیلم را به صورت آنلاین نگاه کنید ولی در گوشی خودتان دانلود را انجام ندهید دانلود این فیلم را نیز می توانید از طریق اینستاگرام انجام دهید اما فیلم های اینستاگرام کوتاه اند پس بهترین راه این است که به گوگل بروید تا این دانلود را با فیلم کامل همراه داشته باشید. دانلود فیلم تینیجری جدید را نیز می توانید از طریق گوگل پیدا کنید و فیلم‌ هایی که اخیراً منتشر شده اند را ببینید.

فیلم های تینیجری دبیرستانی

امروزه فیلم های زیادی منتشر شده است و از طریق این فیلم ها بازیگران توانستند به شهرت زیادی دست پیدا کنند که اکثر نوجوانان این فیلم را تماشا می‌ کنند و تینیجر هایی که در سنین ۱۳ تا ۱۹ سال هستند به تماشای این فیلم ها می پردازند. در این میان برخی از فیلم ها هستند که مناسب سنین دبیرستانی می‌ باشند و آن ها می‌ توانند این فیلم‌ ها را کاملاً تماشا کنند اما برخی از این فیلم‌ها برای این سنین مناسب نیست و باید از دیدن آن خودداری کنند که در ادامه به چند مورد از فیلم هایی که برای سنین دبیرستان مناسب می باشد نیز می پردازیم و محتویات این فیلم‌ ها را برای شما بازگو می کنیم. از فیلم هایی که مناسب سنین دبیرستانی می باشد می توانیم به دفترچه خاطرات اشاره کنیم که یک درام عاشقانه دارد و زندگی یک پسر به نام نوا را نشان می‌ دهد که فقیر و احساساتی است و در تعطیلات تابستان عاشق یک دختر پولدار می شود. خانواده آن ها با این رابطه مخالف هستند و این موضوع باعث جدایی آنها می شود که این فیلم نیز توانسته تینیجرهای زیادی را به خودش جذب کند.

از دیگر فیلم هایی که می توانیم برای دبیرستانی ها اشاره کنیم فیلم خون آشام یا گرگ و میش می باشد که توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند و با بازی ادوارد که در این فیلم خون آشام است و عاشق یک دختر می‌شود صحبت کنیم که آن دختر در کنار پدرش که یک افسر پلیس است زندگی می‌ کند و بعد از اینکه مادرش تصمیم می‌ گیرد ازدواج مجدد داشته باشد از مادرش جدا می‌شود که در کنار پدرش به زندگی ادامه دهد و به مدرسه می‌ رود و در دانشگاه با شخصی به نام ادوارد آشنا می‌شود که یک خون آشام است و این دو داستانی عاشقانه را رقم می‌ زنند. از دیگر فیلم ها می توانیم به عشق رزی اشاره کنیم که این فیلم نیز ژانر عاشقانه دارد و برای دبیرستانی ها مناسب است. روزی و الکس بهترین دوست های یکدیگر از بچگی هستند و موانعی سر راه این دو قرار می‌ گیرد و آنها مسیر های اشتباهی را در زندگی انتخاب می کنند.

ژانر های فیلم های تینیجری

ژانر های فیلم های تینیجری

تمامی فیلم هایی که مشاهده می کنید ژانرهای متفاوتی دارد و هر ژانر می‌ تواند تاثیر متفاوتی روی یک نوجوان داشته باشد که به برخی از ژانرها می‌ پردازیم و توضیح می‌دهیم که اینجا ژانرها به چه فیلم هایی باز می‌گردد و نوجوانان می‌ توانند کدام یک از این ژانرها را تماشا کنند پس همراه ما باشید تا اطلاعات کافی از ژانر های انواع فیلم های تینیجری داشته باشید.

فیلم های تینیجری ترسناک

از دیگر ژانرها می توانیم به ژانر ترسناک اشاره کنیم که اکثر نوجوانانی که از بین ۱۳ تا ۱۹ سال هستند علاقه بسیار زیادی دارند که فیلم های ترسناک تماشا کنند اما از این موضوع اطلاع ندارند که این فیلم ها می تواند تاثیرات خیلی بدی روی آن ها بگذارد و به صورت مخفیانه این فیلم ها را تماشا می‌ کنند که می‌ توانیم به فیلم گرگ و میش اشاره کنیم که این فیلم توانسته است در ژانر عاشقانه ترسناک قرار گیرد و نوجوانان زیادی را جذب خودش کند.

فیلم های تینیجری ماجراجویی

از دیگر ژانرهایی که می‌ توانیم به آن اشاره کنیم ژانر ماجراجویی می باشد که در اغلب اوقات این ژانر از محبوبیت بسیاری از نوجوانان قرار می‌ گیرد و مخصوصاً پسرها که به این ژانرها علاقه زیادی دارند. از فیلم‌ هایی که توانسته در ژانر ماجراجویی قرار بگیرد می‌ توانیم به هابیت اشاره کنیم که از محبوبترین و پرفروشترین فیلم ها بوده است و ژانر این فیلم باعث شده است که بسیاری از نوجوانان چه دختر و چه پسر این فیلم را تماشا کنند و از دیدن آن لذت ببرند.

فیلم های تینیجری عاشقانه

فیلم های تینیجری عاشقانه

از محبوب ترین ژانرهای فیلم ها می توانیم به ژانر عاشقانه اشاره کنیم که برخی از نوجوانانی که از سنین ۱۵ تا ۱۹ سال هستند علاقه خاصی به دیدن ژانر عاشقانه دارند. در میان ژانرهای عاشقانه می‌ توانیم به فیلم five feet apart اشاره کنیم که داستان فیلم از این قرار است که یک دختر و یک پسر دچار سرطان هستند و نمی‌ توانند به یکدیگر نزدیک شوند و عاشق هم می شوند بدون اینکه همدیگر را لمس کنند و به هم نزدیک شوند زیرا فقط آنها می‌ توانند پنج قدم از هم فاصله داشته باشند و بیشتر از این پنج قدم نمی توانند به هم نزدیک شوند که این فیلم نیز یکی از فیلم های عاشقانه می باشد.

فیلم های تینیجری کمدی

از محبوب ترین و دیدنی ترین ژانرها می‌توانیم به فیلم های کمدی اشاره کنیم که اکثر نوجوانان و بزرگسالان به آن نگاه می کنند از محبوب ترین فیلم های کمدی می توانیم به جان تاکر باید بمیرد اشاره کنیم که این فیلم در سال ۲۰۰۶ به اکران گذاشته شده بود و در مورد دختر دبیرستانی می باشد که ستاره بسکتبال است و همزمان با سه نفر در رابطه می باشد و می خواهند که این دختر را شکست دهند.

فیلم های تینیجری غمگین

از دیگر فیلم های تینیجری که بسیار غمگین هستند می توانیم به فیلم دلیبال اشاره کنیم که محصول ترکیه می باشد و یکی از فیلم هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد اما انتهای این فیلم کمی غمگین است بسیاری از نوجوانان در این فیلم احساساتی می‌ شوند و گریه می کنند و این فیلم به این شکل است که دو شخص عاشق یکدیگر می شوند و با هم ازدواج می‌ کنند اما پسری که در این فیلم نقش آفرینی می کند به بیماری مبتلا می شود و می میرد و در انتهای فیلم نیز برای همسرش ویدیو می‌گیرد و تمام احساساتش را به او می گوید که از غمگین ترین فیلم های اخیر نیز می باشد.

فیلم های تینیجری فانتزی

فیلم های تینیجری فانتزی

از فیلم های تینیجری فانتزی نیز می‌ توانیم به راشمور بپردازیم که در سال ۱۹۹۸ منتشر شده است و یک دانش آموز تنبل عاشق یکی از معلمان جوانش می‌ شود و برای به دست آوردن این معلم با فردی مسن رقابت می کند که یکی از فیلم های فانتزی محسوب می شود و بیننده های این ژانر از فیلم‌ ها می‌توان گفت کم هستند.

بازیگران مشهور در فیلم های تینیجری چه کسانی هستند؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با بازیگران مشهور که در این فیلم ها نقش آفرینی کرده اند صحبت کنیم پس همراه ما باشید.

اما واتسون

اما واتسون یکی از بازیگران مشهوری است که در فیلم های تینیجری زیادی نقش آفرینی کرده است و یکی از فیلم هایی که او در آن نقش آفرینی کرده و توانست طرفداران زیادی را جذب خود کند می توانیم به هری پاتر اشاره کنیم که او در این فیلم توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند.

کریستوفر لی

یکی دیگر از بازیگرانی که در فیلم های تینیجری بسیار زیادی بازی کرده است و در اکثر فیلم های ماجراجویانه نیز حضور دارد او در سن ۹۳ سالگی از دنیا رفت و حدود ۳۰۰ اثر سینمایی در طول عمرش جا گذاشته است. از فیلم هایی که در آن نقش آفرینی کرده است می‌ توانیم به تالار ایینه، دراکولا و… اشاره کنیم.

جانی دپ

او نیز یکی از بازیگران مشهور می‌ باشد که در فیلم های تینیجری زیادی بازی کرده است و از طریق بازی در فیلم دزدان دریایی توانست به شهرت زیادی در میان تینیجرها دست پیدا کند و از این طریق بتواند خودش را در فیلم های تینیجری شناخته کند.

فیلم های تینیجری نتفلیکس

 • فیلم Happy as lazzaro
 • فیلم Roma
 • فیلم Marriage story
 • فیلم The little prince
 • فیلم Okja

جوایز فیلم های تینیجری

 • جایزه اسکار
 • جایزه بهترین نقش های مکمل
 • جایزه گلدن گلوب
 • جایزه بهترین فیلم نامه در فستیوال کن

حاشیه های فیلم های تینیجری در چه مورد است؟

 • پشت پرده فیلم ها
 • روابط پنهانی بازیگران
 • کپی فیلمنامه از کشورهای دیگر
 • فیلمبرداری از صحنه های سکس و گریه برخی بازیگران
سوالات متداول

سوالات متداول

 1. فیلم های تینیجری عاشقانه ۲۰۲۰ را از چه طریق دانلود کنیم؟

  این دانلود را می توانید از طریق گوگل انجام دهید.

 2. معرفی بهترین فیلم های تینیجری را از چه طریق ببینیم؟

  می توانید به گوگل بروید و لیستی از بهترین فیلم های تینیجری سرچ کنید.

 3. تینیجرها چه ژانری از فیلم را دوست دارند؟

  اکثر ان ها به ژانرهای عاشقانه و ماجراجویانه علاقه دارند.

 4. تینیجر یعنی چه؟

  تینیجر به نوجوانان ۱۳ تا ۱۹ سال گفته می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]