در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. در این مورد توصیه هم می کنیم که بعد از مطالعه مقاله به موضوع مهم جنجالی ترین خبرهای سلبریتی ها در ۲۰۲۱ هم توجه داشته باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
جنجالی ترین حاشیه های 2021 در اینستاگرام

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در اینستاگرام کدامند؟

اینستاگرام به یکی از شبکه های محبوب و کاربردی در بین مردم تبدیل شده است که خیلی از افراد از این شبکه استفاده می ‌کنند. در این قسمت به جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در اینستاگرام می ‌پردازیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ از ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سابق ایرانی و یکی از سلبریتی های معروف و پرحاشیه است که مدتی است حواشی زیادی برای خود به وجود آورده است. او از زمانی که به ترکیه مهاجرت کرده است، حواشی بیشتری را برای خود به وجود آورده است. از حواشی جدید او می ‌توان به کشف حجابش در لایو و دوستی اش با پویان مختاری یکی از شاخ های مجازی اشاره کرد.

پویان مختاری

پویان مختاری یکی از شاخ های مجازی است که با ایجاد حواشی و درگیری های ساختگی در اینستاگرام به معروفیت رسیده است. از جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ او می توان به جدایی اش از نیلی افشار و دعوای ساختگیش با امیر تتلو اشاره کرد.

ساشا سبحانی

ساشا سبحانی یکی دیگر از شاخ های مجازی است و مهارت خاصی در درست کردن حاشیه دارد. از حواشی او در سال ۲۰۲۱ می ‌توان به دستگیریش در اسپانیا اشاره کرد.

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ از بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران پر کار و معروف ایرانی است که برخی اوقات با استوری هایی که می ‌گذارد، حواشی زیادی را به وجود می‌ آورد. از جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ او می‌ توان به درگیریش با ریحانه پارسا یکی از بازیگران سابق ایرانی اشاره کرد.برای اطلاعات بیشتر می توانید سری به مقاله بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا بزنید.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در توییتر

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در توییتر چیست؟

سلبریتی های ایرانی و شاخ های مجازی با توییت زدن نیز حواشی زیادی را به وجود آورده اند که در این قسمت به جنجالی ترین توییتر ها خواهیم پرداخت همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

توییت مهناز افشار

مهناز افشار یکی از بازیگران مطرح و معروف ایرانی است که گاهی اوقات با توییت هایی که می زند حواشی بسیار زیادی را به وجود می‌ آورد. به جرات می ‌توان گفت که یکی از پر سر و صدا ترین توییت های مهناز افشار واکنش او به حضور نیرو های حشد الشعبی در کشور بوده است. این توییت حواشی بسیار زیادی را در پی داشت و تا مدت ها کاربران در مورد آن صحبت می کردند.

توییت جهانگیری

مدتی قبل یکی از توییت هایی که حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد متعلق به جهانگیری بوده است. او نسبت به آن توییت واکنش نشان داد و در توییتی دیگر نوشت: متاسفانه اشتباه ادمین بوده است.

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در مورد توییت پرستو صالحی

پرستو صالحی یکی از بازیگران معروف و پر کار ایرانی است که گاهی اوقات با توییت ‌هایش حواشی بسیار زیادی را به وجود می ‌آورد. از جنجالی ‌ترین توییت های اخیر او می‌ توان به توییتی که در مورد اوضاع نابسامان کشور و مسئولین صحبت کرده است، اشاره کرد که با انتقاد تندش، حواشی زیادی را به وجود آورد.

توییت ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی از بازیگران محبوب و مطرح ایرانی است که از او به عنوان صدای مردم ایران یاد می ‌شود. او اخیرا توییت های جنجالی زیادی برای دفاع از مردم ایران و انتقاد از اوضاع نابسامان کشور زده است.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در یوتیوب

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در یوتیوب

یوتیوب از دیگر شبکه ‌های اجتماعی است که به دلیل این که یک منبع درآمد خوب نیز به شمار می رود، در بین افراد بسیار محبوب شده است. در این قسمت به ‌جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در یوتیوب می ‌پردازیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

جدایی نیلی افشار از پویان مختاری

نیلی افشار که یکی از شاخ های مجازی است که با انتشار عکس ها و کلیپ های غیر معقول و هم چنین ایجاد حواشی توانست در اینستاگرام به شهرت زیادی برسد از آن جایی که یوتیوب درآمد خوبی دارد، او نیز مرکز فعالیت خود را یوتیوب قرار داده است. از ویدیوی جنجالی او که مدتی قبل در یوتیوب قرار داده است و حواشی بسیار زیادی را نیز به وجود آورده، می توان به ویدیو (یک روز کامل با نیلی) اشاره کرد.

این ویدیو حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از افراد از او انتقاد کردند و در این باره بیان کرده بودند که او شخص مهمی نیست که بخواهد مانند سلبریتی های خارجی از یک روز کاملش فیلم بگیرد و آن را در یوتیوب قرار دهد. هم چنین افزودند که او تمام این کار ها را برای پول در آوردن از یوتیوب انجام داده است.

مهاجرت نگین فضلی به ترکیه

نگین فضلی یکی از چهره های معروف اینستاگرامی می باشد که حدود یک و نیم میلیون فالوور دارد. او مدتی قبل به ترکیه مهاجرت کرده است و به غیر از اینستاگرام از شبکه های دیگری مانند یوتیوب نیز استفاده می‌ کند. او به دلیل این که بتواند بازدید کلیپ های خود را در یوتیوب بالا ببرد تا به این گونه بتواند درآمدزایی کند، اخیراً یک کلیپ از خود با موضوع سوال و جواب در یوتیوب قرار داده است که حواشی بسیار زیادی را به دنبال داشته است.

صدف بیوتی

صدف بیوتی یکی از بلاگر های معروف و محبوب ایرانی ساکن آمریکا می‌ باشد. او به دلیل این که بتواند به خوبی از یوتیوب درآمدزایی کند، فیلم های زیادی از خود با موضوعات متفاوت در یوتیوب منتشر می ‌کند که برخی از آن ها حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. یکی از ویدیو هایی که اخیراً در یوتیوب قرار داده است و حواشی بسیار زیادی داشته است همراه با همسرش علی بوده است.

هم چنین صدف در مصاحبه خود با سینا بیان کرده بود که از طریق ویدیو هایی که در یوتیوب می ‌گذارد توانسته است درآمد خوبی به دست آورد. به همین دلیل صدف در ابتدا ویدیو های خود را در یوتیوب قرار می دهد تا فالووران کنجکاو شوند و به یوتیوب او مراجعه کنند و آن کلیپ ها را مشاهده کنند و بعد از مدتی آن ها را در اینستاگرام نیز قرار می ‌دهد.

دوستی دنیا جهانبخت و مهراد جم

از آن جایی که یوتیوب درآمد خوبی برای چهره های اینستاگرامی داشته است، دنیا جهانبخت که از چهره های معروف اینستاگرام و یا به اصطلاح شاخ مجازی، نیز به یوتیوب پیوست. او ویدیو های بسیار جنجالی از خود در یوتیوب منتشر می‌ کند تا به این گونه بازدید ویدیو هایش بالا برود تا بتواند این گونه درآمدزایی کند. از ویدیو های اخیر او که حواشی بسیار زیادی به وجود آورده است می ‌توان به ویدیویی که در مورد دوست پسر جدیدش یعنی مهراد جم صحبت کرده است اشاره کرد.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 در آپارات

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ در آپارات

آپارات یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که افراد می ‌توانند در آن کلیپ ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارند در این قسمت به جنجالی ترین آن ها خواهیم پرداخت.

الناز قاسمی در آپارات

الناز قاسمی یکی از دنسر های معروف ایرانی ساکن کانادا می باشد که مدتی قبل در آپارات کلیپ رقصی از خود منتشر کرد که بسیار بحث برانگیز بوده است.

رقص نازنین همدانی با آهنگ جدید ساسی در آپارات

نازنین همدانی یکی دیگر از دنسر های معروف ایرانی ساکن ترکیه است که مدتی قبل کلیپی از رقص خود با آهنگ جدید ساسی در آپارات منتشر کرد که حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد.

میلاد حاتمی

میلاد حاتمی یکی از شاخ های مجازی است که مدتی قبل کلیپ بازداشت شدن او در آپارات منتشر شد، حواشی زیادی را به وجود آورد.

محسن ایزدی

محسن ایزدی یکی از بلاگر های معروف ایرانی است که مدتی قبل کلیپ طنزی از خود در آپارات منتشر کرد که بسیار جالب و بحث برانگیز بوده است.

عکس های جنجالی ترین حاشیه های 2021

عکس های جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ را در کجا ببینیم؟

در این قسمت به تصاویر جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت همراه ما تا انتهای مطالب باشید. هم چنین برای دانستن جنجالی ترین حاشیه های سال گذشته می توانید از اینترنت استفاده کنید. در اینترنت حتی اخبار جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ مدل ها نیز برای علاقمندان قرار داده می شود.

عکس دستگیری حاتمی

مدتی قبل میلاد حاتمی عکسی با دستبند به دست از خود منتشر کرد که حواشی زیادی را به وجود آورد.

عکس سحر قریشی

سحر قریشی از بازیگران خوب ایرانی، مدتی قبل عکسی از خود در اینستاگرام منتشر کرد که در آن با استفاده از نرم افزار چهره خود را به یک زن جوان، کودک، پیرمرد و مرد جوان تبدیل کرده بود که بسیار جالب و بحث برانگیز بوده است.

عکس کسن ‌زدن شهاب حسینی در آمریکا

مدتی قبل از شهاب حسینی عکسی منتشر شد که در آمریکا که در حال واکسن ‌زدن است که حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد.

عکس بدون ریش و سبیل ابی

مدتی قبل ابی خواننده معروف ایرانی عکس بدون ریش و سبیل از خود در اینستاگرام منتشر کرد که حواشی بسیار زیادی را در به وجود آورد.

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ بازیگران ایرانی

گاهی اوقات بازیگران ایرانی نیز حواشی را برای خود به وجود می‌ آورند. ما در این قسمت به آن ها خواهیم پرداخت، هم چنین می ‌توانید اخبار جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ بازیگران خارجی در اینترنت جستجو کنید.

شیلا خداداد

مدتی قبل شیلا خداداد در یکی از مصاحبه های خود یکی از شاخ های مجازی را مورد انتقاد قرار داد که حواشی زیادی را به وجود آورد.

سارا و نیکا

سارا و نیکا بازیگران پایتخت به دلیل انتشار عکس های بی حجابی از خود، از این سریال حذف شدند که حواشی زیادی را به وجود آورد.

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ از بهاره رهنما

بهاره رهنما یکی از بازیگران پرحاشیه ایرانی مدتی قبل در برنامه تلویزیونی با هم حرف‌ های بسیار جنجالی در مورد بازیگران ایرانی گفته بود.

جنجالی ترین حاشیه های 2021 فوتبالیست ها

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ فوتبالیست ها

در این قسمت به حواشی ۲۰۲۱ فوتبالیست ها خواهیم پرداخت همراه با باشید.

فوت علی انصاریان با ابتلا به کرونا

علی انصاریان بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و استقلال متاسفانه به دلیل ابتلا به کرونا مدتی قبل چشم از جهان فرو بست.

مرگ مهرداد میناوند بر اثر کویید ۱۹

مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران مدتی قبل، متاسفانه به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

آشتی علی دایی و علی کریمی

بعد از مدت ها علی دایی و علی کریمی با هم آشتی کردند که حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد.

کامنت سردار آزمون برای آرمین ۲afm

مدتی قبل آرمین ۲afm از خوانندگان معروف، آهنگی را منتشر کرد که سردار آزمون برای او کامنت گذاشت که کامنت او حواشی زیادی را به وجود آورد.

سوالات متداول

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ متعلق به کدام بازیگر است؟

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ متعلق ریحانه پارسا است.

خبر فوت کدام سلبریتی ها حواشی زیادی را به وجود آورد؟

خبر فوت علی انصاریان و مهرداد میناوند

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ متعلق به کدام شاخ مجازی است؟

جنجالی ترین حاشیه های ۲۰۲۱ متعلق به میلاد حاتمی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]