این روز ها با حضور مردم و فعالیت های چهره های شناخته شده مثل تینا بخشی در دنیای مجازی بیش از پیش روبه رو هستیم. با این اوصاف بیش تر صفحه ها در شبکه های مجازی به جنجال های بسیاری از افراد به خصوص کسانی که از طریق رسانه ها تریبونی برای خود درست می کنند، می پردازند. افرادی به این موضوعات بال و پر می دهند و باعث دیده شدن موضوعات این چنینی و حتی خود شخص می شود. تینا بخشی یکی از سلبریتی های اینستاگرام و به قولی یکی از چهره های معاند جمهوری اسلامی ایران است که در ادامه با مدل متفاوت دابسمش های او آشنا خواهیم شد.

تینا بخشی
تینا بخشی بمب دابسمش


تینا بخشی کیست ؟

تینا بخشی دابسمش ساز ایرانی است که در این حوزه فعالیت به شدت جنجالی دارد. با اینکه اغلب کاربران او را نمی شناسند اما قظعا با دابسمش های او به طرق مختلف آشنا هستند. او پس از انتشار ویدئویی غوغا کننده در اینستاگرام خود برخی از مخاطبان آن را به خود جذب کرد. او مدتی مورد توجه کاربران قرار گرفت و پس از آن فعالیت خود را در این زمینه افزایش داد. او هم اکنون دنبال کننده ی کمی در اینستاگرام دارد. چرا که بیشتر مردم هنوز نمیدانند دابسمشی که غوغا کرد مال کیست. از این رو نام سازنده ی آن را نمی دانند و کاربران آن طور که باید او را نمی شناسند.

تینا بخشی بود که دابسمش داره میریزه را ساخت و بعد از آن بازتاب زیاد و گسترده ای در رسانه ها به وجود آورد که او را شگفت زده کرد. او با دیدن واکنش های کاربران و پسندیدن محتوای دابسمشش، کارش را جدی تر ادامه داد.

تینا بخشی بانوی آهنین

بسیاری از خبر گذاری های خارج از ایران تینا بخشی را بانوی آهنین خطاب می کنند و عنوان ارتش تک نفره را به او می دهند. چرا که در این مسیر تنهاست و خودش همه ی کارهایش را پیش می برد. او حتی ایده هایش برای خودش است و از کسی کپی نمی کند. تینا بخشی با توجه به شواهد در حال حاضر مقیم کانادا بوده و در آنجا سکونت دارد. او به صورت جدی تر در یوتیوب فعالیت میکند و دوست دارد درآمدی که از این راه به دست می آورد را به پناهندگان ایرانی مقیم کانادا بدهد و بتواند قدری از مشکلات آن ها را کم کند.


تینا بخشی و دابسمش های کنایه آمیزش

مدتی قبل جوانی به نام تینا بخشی در صفحه ی اینستاگرام خود اقدام به ساخت دابسمش های طنز آمیز سیاسی می کند و با ملودی های مختلف دابسمش هایش را پر می کند. تا اینکه دابسمش های او در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و بازتاب زیادی را می گیرد.

در نتیجه باعث می شود کم کم با فراگیر شدن این اتفاق، کاربران دیگر هم با ساخت دابسمش های مشابه تینا بخشی، جنجال فراوانی را در رسانه ها به وجود آورند. بدین گونه که او مقامات بلند پایه کشور را به سخره می گیرد و با طنزی آشکار آن ها را به حاشیه وا می دارد و دابسمش های او طرفداران خاص خود را پیدا می کند. از این رو بیشتر کاربرانی که به شاه و حکومتش ارادت دارند او را دنبال کرده و حمایت می کنند.

تینا بخشی و دابسمش های کنایه آمیزش
تینا بخشی و استایلش

محتوای دابسمش های تینا

نوع دابسمش های او به گونه ای است که در بیشتر آن ها به مقامات کشوری از جمله آقایان روحانی و جنتی و … توهین کرده است و در مواردی حتی با واکنش های شدیدی مواجهه شده است. ناگفته نماند هنوز هم به واسطه ی فعالیت کم خود آنقدر که دابسمشش ترند شد، مردم خود او را نمیشناسند و حتی نمی دانند برای اولین بار چه کسی استارت ساخت آن را زد.

در ابتدا انتشار دابسمش مولودی جنجالی اش به نام داره میریزه از آقای سید مصطفی قدم گاهی که از مداحان اهل بیت در مشهد است، مانند بمب در رسانه ها و شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام ترکید و بازتاب فراوانی در میان جوامع پیدا کرد. در ادامه با گسترش این دابسمش، اغلب مردم آن را به هر نحوی می خواندند و اینگونه بر سر زبان ها افتاد. با توجه به فعالیت او مداحان زیادی او را نقد کردند و معتقد بودند اینگونه ویدئو ها توهین به اهل بیت می باشد و از اساس درست نبوده است. اما او فعالیتش را دوست داشته و ادامه می دهد.


فعالیت تینا بخشی در اینستاگرام

با توجه به تصاویر و ویدئو هایی که در صفحه ی شخصی تینا بخشی وجود دارد و انتشار پست هایی برای تقدیر از محمد رضا پهلوی نشان می دهد که او از چهره های معاند جمهوری اسلامی بوده است و از طرفداران طاغوت و شاهنشاهی می باشد. در صفحه ی اینستاگرام تینا بخشی به مقدسات و قرآن نیز اهانت شده است و می گوید هیچ چیز مقدسی وجود ندارد.

او که حالا با ماجرای دابسمش داره میریزه به شهرت دست یافته است، در استوری خود از این که دابسمش او جنجال آفرین شده ابراز خرسندی و خوشحالی کرده است.

حواشی تینا بخشی و همسر سابقش

او در یکی از خبر گذاری ها گفته است سال ها پیش با همسر سابق خود که معروف نبوده و کارش را تازه شروع کرده بود، توسط یک دوست خانوادگی آشنا شده است. او از نظر همه یک پسر با شخصیت و خوش قیافه به نظر می رسید. در همان دیدار اول مان مادرش گفته که پسرش قبلا ازدواج کرده اما به خاطر نداشتن تفاهم از همسرش جدا شده است و هر ماه بخشی از درآمدش را به عنوان قسط مهریه به حساب همسر سابقش واریز می کند.

تینا این موضوعات را نادیده گرفته و چون در خانواده ی خود یک بار شاهد ازدواج نا موفق بود. اما چون ازدواج مجدد آن شخص، یک زندگی خوب و پر آرامشی را در پی داشت تن به چنین ازدواجی داد. با همین تصور که شاید خاستگارش بتواند زندگی شاد و خوشبختی داشته باشد و برای او هم زندگی مسالمت آمیزی را تامین کند، قرار شد تحقیقاتی درباره ی او انجام دهند. پس از آن، با هم ازدواج کردند. ولی مدتی بعد متوجه می شود شوهرش با گفتن اینکه مجرد نیست و متاهل بوده مشکل دارد. تینا تصمیم می گیرد جدا شود و به زندگی زناشویی اش خاتمه دهد.

حواشی تینا بخشی و همسر سابقش
تینا بخشی

سوالات متداول

  1. تینا بخشی کجا زندگی می کند؟

    او در حال حاضر مقیم کاناداست.

  2. آیا سازنده ی دابسمش داره میریزه تک فرزند است؟

    خیر، اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما دارای یک خواهر می باشد.

  3. آیا تینا بخشی شاغل است؟

    خیر، او شاغل نیست و فقط دابسمش می سازد و از فعالان مجازی محسوب می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]