فعالیت بالای کاربران در سایت شرط بندی بوکس گواه این می باشد که از زمان گذشته تا به امروز ورزش بوکس دارای طرفداران زیادی می باشد، و عده ی زیادی سالیانه برای تماشا کردن این رقابت ها از نزدیک به کشور های میزبان سفر می کنند، تا از نزدیک شاهد این مسابقات هیجان انگیز باشند و البته بابت تماشای آنان نیز بهای گزافی را پرداخت می نمایند. اما عده محدودی هستند که به این رشته ورزشی علاقه ای نداشته اند و به تازگی به این هنر علاقه مند شده اند و تمایل دارند تا در مورد بوکس اطلاعاتی را نیز به دست آورند. هم اکنون می خواهیم در نوشته امروزدر مورد ۱۰ بوکسور برتر برای شما عزیزان صحبت کنیم و معرفی و تاریخچه مختصری از این افراد را در اختیارتان قرار دهیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
10 بوکسور برتر جهان

۱۰ بوکسور برتر جهان

اکنون می خواهیم به معرفی ۱۰ بوکسور برتر جهان بپردازیم، پس در ادامه با نهایت دقت مطالب را مطالعه نمایید.

محمد علی کلی برترین فرد در لیست ۱۰ بوکسور برتر

این شخص ایرانی کسی می باشد که افراد متعددی او را در زمینه بوکس به عنوان پنجه طلایی می شناند و وی را به عنوان بهترین بوکسور تلقی می کنند. اگر بخواهیم سرگذشت کوتاهی از او را در اختیارتان قرار دهیم باید بگوییم محمد از دوران بچگی به این رشته علاقه مند و کوشش های زیادی کرده است تا همواره در رقابت ها پیروز و موفقیت را از آن خود نماید.
او همچنین دارای وزن بسیار سنگین و در عین حال چابکی بوده است. به خاط داشتن سرعت عمل زیاد و تیز بینی در اکثر رقابت ها کمربند قهرمانی را از آن خود نموده و در حدود سن ۴۴ سالگی به علت این که مجبور نباشد به خدمت برود این رشته را ترک نموده است و البته در سال های بعدی نیز مجدداً وارد این حرفه شده است.

مانی پاکیائو

اگر بخواهیم دومین شخصی که جزء قهرمان بوکس محسوب می شود را معرفی کنیم باید یادی از مانی پاکیائو داشته باشیم. او در ۶۵ مبارزه به صورت حرفه ای شرکت نمود که عددی نزدیک به ۵۷ مورد را توانست به عنوان برد در کارنامه اش به ثبت برساند و از این ۶۵ مورد تنها ۸ مورد آن را با شکست مواجه شد. تعداد ناک اوت های او به ۳۸ مبارزه رسید.
جالب است بدانید او تنها فردی است که موفق شده تا در هر ۸ وزن کمربند قهرمانی بوکس را متعلق به خود کند.

مایک تایسون نفر سوم در لیست ۱۰ بوکسور برتر

سومین شخص موفق در حرفه بوک که لقب مرد آهنی به وی داده شد، در سن ۲۰ سالگی توانست تا مقام قهرمانی فرد دارای وزن سنگین را از آن خود کند. او در کل موفق به ۵۰ برد در مسابقات شده است.

شوگر ری رابینسون

شوگر ری رابینسون به عنوان چهارمین فرد مبارز در بین برتر های بوکس به شمار می آید. او نیز در نهایت ۲۰۰ رقابت را تجربه که در ۱۷۳ مورد آنان موفق شده است تا کمربند قهرمانی را صاحب شود.

راکی مارسیانو

پنجمین فرد بوکسور معروف در تاریخ جهان راکی می باشد، که اهل ایالت آمریکا است و متولد سال ۱۹۲۳ می باشد. او در کل به تعداد ۴۹ مبارزه ای که در مسابقات جهانی شرکت داشته است، به همان میزان هم برد را تجربه نموده است و هیچ شکستی را تا به حال تجربه ننموده است.

محمد علی کلی برترین فرد در لیست 10 بوکسور برتر

جو لوییس ششمین نفر در ۱۰ بوکسور برتر دنیا

 این شخص ششمین سنگین وزن در رشته بوکس در سال ۱۹۴۱ در ایالت آمریکا به دنیا آمده است و عده ی زیادی از مردم آن شهر بر این باورند که برترین بوکسور دنیا است. وی نیز به تعداد ۷۰ دفعه در رقابت با حریف توانسته در ۶۶ مورد آن نیز به مقام قهرمانی راه پیدا کند.

فلوید می ودو

از این فرد به عنوان کسسی یاد می شود که توانسته است در این حرفه از لحاظ مادی و مالی خود را به شهرت برساند، زیرا در اکثر رقابت هایی که با افراد رقیب داشته است، موفق شده تا رتبه قهرمانی را صاحب شود و از این راه درآمد خوبی را بر جیب بزند.

روی جونز بوسکور حرفه ای

هشتمین فرد برتر بوکسور در جهان روی جونز بوده است، که به القابی همانند سوپر من را نسبت داده اند. او نیز هوک های بیار وحشتناکی را به حریف مقابل وارد می نمود و بسیار زیرکانه و ماهرانه در ۷۱ رقابتی که شرکت داشت، موفق شد تا در ۶۲ مورد آنان نیز پیروز شود.

جورج فومن یا همان جرج بزرگ در بین ۱۰ بوکسور برتر جهان

لقب جورج فومن جرج بزرگ می باشد و به عنوان نهمین شخص بوکسور نیز به حساب می آید. او به صورت رسمی موفق به اجرای ۷۶ رقابت کاملاً حرفه ای شده است و در ۷۶ مورد آنان تجربه موفقیت را کسب نموده است. جالب است بدانید مسن ترین شخص در مسابقات می باشد.

شوگر ری لئونارد

از شوگر نیز به عنوان قند بوکسور ها یاد می شود. وی در کل توانسته از بین ۴۰ مبارزه تعداد ۳۶ مورد را در کارنامه اش با موفقیت و برد به ثبت برساند و در ۲۵ مبارزه رقیبان خود را ناک اوت نماید.

10 بوکسور برتر قهرمان ufc

۱۰ بوکسور برتر قهرمان ufc

۱۰ بوکسور برتر قهرمان از آخر به اول به ترتیب زیر می باشند:

 • محمد علی کلی
 • مانی پاکیائو
 • مایک تایسون
 • شوگر ری رابینسون
 • راکی مارسیانو
 • جو لوییس
 • فلوید می ودو
 • روی جونز
 • جورج فومن
 • شوگر ری لئونارد

۱۰ بوکسور برتر ایران

اگر بخواهیم از ده نفر برتر بوکسور ایرانی نمونه ای را برایتان نام ببریم، شخصی به نام امیر علی اکبری از برجسته ترین و با اقتدار ترین بوکسور های سنگین وزن ایران به شمار می آید که در اکثر نبرد های خود به صورت چابکانه و با حرکات عالی مشتش توانسته تا رقیبان خود را از پای در بیاورد. جالب است بدانید که از وی به عنوان پنجه طلایی نیز یاد می شود.

10 بوکسور برتر دنیا

۱۰ بوکسور برتر دنیا

زنان و مردان بوکسور زیادی هستند که در سال های متعددی در این رشته به فعالیت پرداخته اند، اما این دلیل نمی شود که تمامی آنان در جایگاه و سطح عالی قرار بگیرند. هم اکنون می خواهیم ۱۰ بوکسور برتر دنیا را به شما معرفی کنیم که این اشخاص عبارتند از: محمد علی کلی، مانی پاکیائو، مایک تایسون، شوگر ری رابینسون، راکی مارسیانو، جو لوییس، فلوید می ودو، روی جونز، جورج فومن وشوگر ری لئونارد. این اشخاص از سنین نوجوانی و کودکی وارد این عرصه شده اند و در اکثر مسابقات حریفان خود را مغلوب نموده اند و شکست های کمی را تجربه نموده اند.

۱۰ بوکسور برتر تاریخ

ما در این مقاله در مورد رشته بوکس و قهرمانان سنگین وزن، اخباری را در اختیارتان قرار دادیم و به شما افرادی همچون،مانی پاکیائو، ترینس کراو فورد، گنادی گلوکین، واسیل لومانچکو،رومن گونزالز که جزء بوکسور های برتر تاریخ به شمار می روند را معرفی نمودیم، امیدواریم از این مطالب بهره کافی را برده باشید.

همه شما مخاطبان عزیزی امروز به سایت ما جهت مطالعه اخبار مربوط به بوکسور ها مراجعه نمودید، باید بدانید که در مطالب ذکر شده در موارد فوق، توضیحات کاملی در رابطه با برترین بوکسور ها را در اختیارتان قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید به راحتی و با سرچ عنوان مد نظر خود به موضوع اصلی دسترسی پیدا کنید.

قدرت ضربه مشت محمد علی کلی

قدرت ضربه مشت محمد علی کلی

محمد علی کلی یکی از انسان هایی بود که در ضربه مشت تبحر خاصی داشت، از او به عنوان بوکسور سنگین وزن یاد می شد و یکی از برترین اشخاص و شخصیت های ورزشی تا قرن بیست و یک شناخته می شد، البته وی مدتی به دلیل حضور نداشتن در سربازی تمایلی به ادامه این فعالیت نداشت و به ناچار مجبور به ترک فعالیت در این عرصه شد.
جالب است بدانید که این فرد توانا بوکس را از سنین دوازده سالگی خود شروع نمود و تا پایان ۴۳ سالگی خود به این ورزش ادامه داد.
از وی به عنوان چهره ای جذاب و الهام بخش در داخل رینگ یاد می نمودند. مدتی بعد از وقوع انقلاب و روی آوردن وی به دین اسلام، خودش به تنهایی مشکلاتی را ایجاد نمود که مقصرش تنها خودش بود و عده ای از او به عنوان فعال سیاسی یاد می نمودند و در مدتی هم توسط دولت خارج به دلیل نرفتن خدمت دستگیر و روانه زندان شد.

لیست قهرمانان بوکس سنگین وزن جهان و ۱۰ بوکسور برتر تاریخ

اگر به لیست قهرمانان سنگین وزن جهان رجوع کرده باشید و علاقه مند به دانستن این موضوع باشید که چه کسانی در این رشته دارای وزن و سرعت عمل بالایی بوده اند، متوجه شده اید که در آغاز شروع فعالیت در این عرصه وزن افراد هیچ دخالت و منعی برای ورودشان در این رشته ورزشی را نداشت.
قابل توجه شما دوست داران عزیز که ، اولین قهرمانی که دارای وزن نود کیلو بود به پسر قوی بوستون معروف بود. البته در حال حاضر حداقل سنگینی وزنی که برای افراد در نظر گرفته می شود، ۸۰ کیلوگرم می باشد.
البته باید بدانید که این مقدار برای شرکت در مسابقه های کنونی مجاز نمی باشند و توسط سازمان جهانی و فدراسیون بین المللی بوکس جلوی فعالیت عموم سنگین وزن فعال در این حوزه ورزشی گرفته می شود و آنان را نیز جریمه می نمایند.
ویتالی کلیچو نیز بوکسور اهل ایالت اوکراین می باشد که او نیز در سال ۲۰۰۵ غوغایی به پا نمود و هم اکنون از وی به عنوان قهرمان بازنشسته یاد می کنند، هم چنان آن قدر در این حرفه از تبحر خاصی برخور دار بوده است که او را به رقیب اجباری یاد می نمودند.

بهترین بوکسور جهان ۲۰۱۹

اگر تمایل دارید تا از این موضوع مطلع شوید که بهترین بوکسور جهان در سال ۲۰۱۹ چه کسی بوده است، کافی است به سایت های مربوط به این افراد ورزشکار مراجعه نمایید. بهتر است بدانید که سایت ما همواره به روز می شود و شما را از مهم ترین اخبار مطلع می سازد.
قابل توجه شما عزیزان که، ۵ نفر برتر در مسابقات ۲۰۱۹ عبارتند از: الکساندر اوسیک، واسیلی لوماچنکو، ارول اسپنسر جونیور، ترنس کرافورد و کانلو آلوارز.

بهترین بوکسور حال حاظر جهان

در سال های اخیر رقابت های تنگا تنگی در میان رقبای حاضر در رشته بوکس وجود دارد. در بین تمامی بوکسور های ماهر از کل جهان، تعداد اندکی از آنان نیز موفق شده اند تا امتیازات بالاتری نسبت به سایر دریافت نمایند و خود را در طر های اول جدول قرار بدهند. بهترین بوکسور حال حاظر جهان سائول آلورز می باشد که، دارای وزن بسیار پایین و بالاترین درآمد را در هر مسابقه از آن خود نموده است.
قابل ذکر است که افرادی که به هر دلیلی نتوانستند تا در دوره ای از میان رقابت ها شرکت نمایند، به محض این که در مسابقه های بعدی حضور پیدا کنند، شانس این را دارند تا بر اساس رتبه و جایگاهشان در جدول حضور پیدا کنند.

سوالات متداول در مورد ۱۰ بوکسور برتر

 1. رایج ترین لقب روی جونز چیست؟

  کاپیتان هوک

 2. کدام یک از ۱۰ بوکسور برتر دنیا به مدت ۱۲ سال توانست عنوان قهرمان سنگین وزن را متعلق به خود نماید؟

  جو لوییس در سال ۱۹۳۷ تا ۱۹۴۹

 3. برترین شخص سنگین وزن در عرصه بوکس چه کسی است؟

  محمد علی کلی می باشد.

 4. <br>بوکسور معروفی که لقب پدر خوانده به او داده شده بود چه کسی است؟

  مانی پاکیائو بوکسور معروفی است که ملقب به پدر خوانده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]