اوگور ییلدیران از بازیگران ترکی است که در ۲۶ ژوئیه سال ۱۹۸۱ در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او تحصیلاتش را در آکادمی ورزشی GAZI در رشته ژیمناستیک پیش برد. اولین تجربه بازیگری اوگور در سال ۲۰۱۴ بود که در سریال تلویزیونی filinta در سال ۲۰۱۴ بازی کرد. نقش او در این سریال garbis بود. او همچنین در سال ۲۰۱۶ در نقش سلیم در سریال تلویزیونی icerda ایفای نقش کرد. آخرین کار او سریال پرطرفدار گودال است که او در این سریال نقش کمال را دارد. البته که نقش نینجای سیاه را هم دارد. این سریال در سال ۲۰۱۷ در تلویزیون پخش شد. امروز می خواهیم با اوگور ییلدیران بیشتر آشنا شویم. همراه ما باشید.

اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور از بازیگران ترکی مرد، رقاص و کارگردان است که بیشتر فعالیت های او در زمینه بازیگری بوده است که در سال ۱۹۸۱ در ترکیه به دنیا آمد و اکنون ۴۰ سال دارد. اوگور همچنین چند فیلم را هم کارگردانی کرده است و در آن ها هم موفق بوده است. او با سریال گودال که در سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ در آن بازی کرد به شهرت خود اضافه کرد جوری که الان ایرانی ها هم او را می شناسند. البته او در سال ۲۰۲۰ از این سریال خداحافظی کرد و به همکاری اش با سینان اوزتورک خاتمه داد. اوگور تحصیلاتش را در آکادمی ورزشی در رشته ژیمناستیک به پایان رساند و به دلیلی علاقه زیادی که به رقص داشت، در این عرصه هم فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد.

در سال ۲۰۰۹، او در آهنگ Dum Tek Tek که حادیسه در مسابقه سوروویژن خواند، حادیسه را به عنوان یک رقصنده همراهی کرد. او اولین بازیگری خود را در سال ۲۰۱۴ انجام داد. از مشخصات شخصی اش می توانیم به قد او اشاره کنیم. اوگو ییلدیران ۱.۷۵ متر قد دارد. او یک برادر به نام مصطفی ییلیدران هم دارد. جالب اینجاست که مصطفی هم در زمینه بازیگری به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

عکس های اوگور ییلدیران را از کجا ببینیم؟

اوگور از جذاب ترین بازیگران ترکی در فضای مجازی فعالیت ندارد که در بخش بعدی به آن می پردازیم پس نمی توانیم از طریق عکس هایی که خودش در پیج ها و حساب های شخصی اش آپلود می کند، او را ببینیم. می توانیم با جستجو کردن نام فارسی یا لاتین اوگور ییلدیران (Ugur Yildiran) به عکس های او دسترسی داشته باشیم. همچنین موزیک ویدیو ها و کلیپ های مختلفی از او در سریال گودال درست و در فضای مجازی پخش شده که با دیدن آن فیلم ها هم می توانید عکس هایش را ببینید. همان طور هم که می دانید اوگور بازیگر است و در سریال ها و فیلم هایی که بازی کرده قطعا عکسی از چهره او پیداست که این هم یکی از راه های دستیابی به عکس اوگور است. در نهایت سایت های معتبر خارجی و ایرانی هم هستند که درباره اوگور ییلدیران نوشتند. می توانید با مراجعه به این سایت ها عکس های او را پیدا کنید.

آدرس پیج اینستاگرام اوگور ییلدیران چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام اوگور ییلدیران چیست؟

اوگور ییلدیران زندگی آرام و بی حاشیه و به دور از فضای مجازی را به زندگی پر شور و پرحاشیه اینترنتی ترجیح می دهد. او پیج اینستاگرام دارد ولی در آن فعالیت آن چنانی نمی کند و تا همین چند وقت پیش اصلا پستی در پیج اینستاگرام خود آپلود نمی کرد ولی اکنون ۲۶ پست در پیج خودش آپلود کرده که عکس های شخصی او هستند. فن پیج های او بیشتر از خودش پست آپلود کردند که اگر می خواهید به پیج فن پیج هایش دسترسی داشته باشید نام اینستاگرام اوگور را در اینترنت سرچ کنید و به آیدی هایی که برای خود اوگور نیستند سر بزنید. جالب است بدانید با این فعالیت کم هم حدود نیم میلیون نفر پیج او را فالو کردند. همچنین او حدود ۵۰۰ نفر را هم فالو کرده که تمامی آن ها بازیگران اهل کشور خودش مثل اشلین مالبورا و داملا ماکار هستند. آدرس پیج او ugur_yildiran@ است که با وارد کردن این آیدی در اینستاگرام می توانید پیج او را پیدا کنید. او در بیو اینستاگرامی اش، خود را آرتیست و هنرمند معرفی کرده است.

همسر اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور ییلدیران تاکنون که ۴۰ سال دارد مجرد باقی مانده و هنوز به جرگه متاهلین نپیوسته است. البته تاکنون هم زنی در زندگی او نبوده و او علاقه ای به رابطه عاشقانه ندارد. او زندگی اش و مسیرش را دوست دارد و دوست دارد همین طوری پیشرفت کند تا این که درگیر خانواده شود و پیشرفت خودش را کند تر کند. چندی پیش عکس هایی از او در کنار یک خانم ترکیه ای به عنوان نامزد وی منتشر شده بود به هیچ وجه صحت ندارد.

اوگور ییلدیران در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

او فیلمی بازی نکرده ولی ۴ تا سریال بازی کرده که در تلویزیون پخش شدند. با این که تعداد سریال هایش کم هستند، ولی توانسته در کمترین زمان و تعداد بیشترین بهره وری را بکند و در سریال های معروف و پربیننده ای ایفای نقش بکند. در زیر می خواهیم به ۳ تا از آن ها بپردازیم:

Içerde

این سریال داستان جدا شدن دو برادر از یکدیگر است. اکنون در طرف مقابل قانون، برادران سارپ و مرت در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و غافل از برادری خود به جنگ می پردازند.

Çukur (گودال)

داستان این سریال که تقریبا در کشور های خاورمیانه معروف شده محله ای خطرناک به نام «گودال» که توسط یک خانواده مافیایی نجیب به نام کوچوالی اداره می شود، است. وقتی خانواده در خطر از دست دادن کنترل گودال هستند، کوچک ترین پسر آن ها اکنون باید به خانه خود بازگردد، جایی که هرگز نتوانست از آن فرار کند. ژانر های این سریال درام، جنایی و اکشن است.

Kuzgun

خلاصه این سریال بدین شکل است که زندگی خانوادگی کوزگون در نتیجه کولیسی که علیه پدرش که پلیس است، به کلی تغییر می کند. کوزگون در اسارت، درد، خشم و مبارزه ای خواهد افتاد که ۲۰ سال طول خواهد کشید. این سریال هم در ژانر رمانتیک، درام و اکشن است و توانست بازیگران و ستاره های این سریال را معروف کند.

اوگور ییلدیران مدل است؟

خیر او علاقه ای به مدل شدن ندارد. همان طور که گفتیم، او رد رشته ژیمناستیک فعالیت داشته و به رقاصی هم علاقه داشته و در چند مسابقه شرکت کرده است ولی هرگز دوست ندارد کار مدلینگ را انجام دهد.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

اوگور هیچ همسری ندارد چون زندگی بدون خانواده و رابطه را ترجیح می دهد. همچنان که همسری ندارد، فرزندی هم ندارد. او در مصاحبه هایش گفته است که زندگی مجردی برایش خیلی بهتر است و پیشنهاد هایی هم بوده که او رد کرده چون معتقده در این بازه زمانی باید روی کارش تمرکز کند.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

شغل اوگور بازیگری است که شغل کم درآمدی هم نیست. همچنان که او کار کارگردانی و رقاصی هم می کند و به مراسم های مختلف دعوت می شود. درآمد او شاید مثل بازیگران تاپ ترکی نباشد چون فیلم و سریال های زیادی کار نکرده ولی از همان گودال، آخرین کار او درآمد هنگفتی داشته است. او از طریق جای دیگری درآمد ندارد. نه تبلیغات اینستاگرام انجام می دهد نه حساب یوتیوب دارد.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

او افتخار چندانی نداشته از آن جایی که بیشتر سریال هایی که بازی کرده نقش کمکی بوده و نقش اصلی نبوده است. او در عرصه رقاصی در چند مسابقه مثل سال ۲۰۰۹ در هادیس شرکت کرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا نقش نینجای سیاه را اوگور ییلدیران بازی کرده است؟

  بله. اوگور در شروع برنامه، از آراس بولوت اینملی بازیگر کاراکتر یاماچ کوچوالی درخواست کرد که به روی صحنه بیاید و با مردم صحبت کند. وقتی آراس بولوت اینملی روی سن رفت، بعد از احوالپرسی از اوگور ییلدیران پرسید: بالاخره متوجه نشدم! نینجا کی بود؟و اوگور با خنده و دراز کردن پا به سمت جلو و انجام حرکات نینجایی پاسخ داد: نمی دانم. که همین پاسخ منفی کافی بود تا بفهمیم نقش نینجای سیاه برای این بازیگر است.

 2. آیا اوگور فرزند و همسر دارد؟

  اوگور ییلدیران تاکنون از مجردی در نیامده و احساس می کند الان وقت خوبی برای تشکیل خانواده و وارد رابطه شدن نیست و باید روی کار های بیشتر تمرکز کند تا بتواند پیشرفت کند. از این رو فرزندی هم ندارد. او مثل بعضی از سلبریتی ها زندگی به دور از خانواده و صرفا بازیگری را ترجیح می دهد.

 3. اوگور ییلدیران مدل است؟

  خیر او علاقه ای به مدل شدن ندارد. همان طور که گفتیم، او رد رشته ژیمناستیک فعالیت داشته و به رقاصی هم علاقه داشته و در چند مسابقه شرکت کرده است ولی هرگز دوست ندارد کار مدلینگ را انجام دهد.

 4. فعالیت های اوگور ییلدیران در فضای مجازی به چه شکل است؟

  او همچنان که زندگی به دور از خانواده را دوست دارد، زندگی به دور از حواشی و فضای مجازی هم در اولویتش می باشد. او حساب شخصی به جز حسابی در اینستاگرام ندارد. او در اینستاگرام هم خیلی کم فعالیت می کند طوری که در یکی دو سال پیش هیچ پستی در پیجش منتشر نکرده بود ولی جدیدا با آپلود کردن پست هایش تعداد آن ها را به ۲۶ رسانده است. او در فضاهای مجازی دیگر مثل یوتیوب، توییتر، فیسبوک و غیره فعالیت نمی کند و حسابی هم ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]