ایکس ایکس ایکس تنتاسیون نیز یکی دیگر از خواننده های سبک رپ می باشد که خیلی ها او را بهترین رپر جهان می دانند! او در دوران کودکی با مسائل و معضلات مختلفی روبرو بوده است و حتی در برخی از دعواهایی که به صورت خیابانی انجام می شد هم حضور داشت. وی تا به حال به خاطر دزدی و حمل سلاح گرم نیز چند باری دستگیر شده بود که البته همین که از زندان آزاد شد تصمیم گرفت تا دیگر به سمت کارهای خلاف نرود و به جای آن به موسیقی بپردازد. وی مدتی را در این راه فعالیت کرد و توانست به موفقیت هایی هم دست یابد و به شهرت برسد. اما زمانی که تازه به اوج شهرت خود رسیده بود اتفاق بسیار بدی برایش پیش می آید و می میرد. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد XXX tentacion به شما می دهیم. با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

بیوگرافی ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه صورت می باشد؟

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون کیست؟ یکی از سوالاتی است که بیشتر افراد با آن مواجه شده اند و دوست دارند تا در مورد این خواننده اطلاعاتی را بدست بیاورند. در اینجا باید به این نکته هم اشاره کنیم که برخی ها نام او را به صورت اکس اکس اکس تنتاسیون می نویسند و به همین خاطر دچار تردید هایی می شوند. اما جاهسه دواین ریکاردو انفروی اسم کامل وی می باشد که در ۲۳ ژانویه سال ۱۹۹۸ میلادی در پلانتیسن فلوریدا به دنیا آمده است. اصالت پدر و مادر او جامائیکایی می باشد. اسم کوچک او از یک آهنگ باب مارلی به نام So Jah Seh گرفته شده است. او در مصاحبه ای گفته بود که احتمالا خانواده اش ریشه ای مصری، سوریایی، هندی و نیز ایتالیایی دارد. مادرش به حال خودش نبود و به همین دلیل مادربزرگش مسئول بزرگ کردن او شده بود. در سن ۶ سالگی زمانی که در خیابان راه می رفتند، مردی مزاحم می شود و او به آن مرد حمله می کند و وی را زخمی می کند.

در سال ۲۰۰۸ میلادی، ۱۰ ساله شده بود که پدرش به مدت ۹ سال زندانی شد. او به جرم حمل مواد مخدر به زندان رفته بود و سپس در سال ۲۰۱۶ به کشور خودش جامائیکا دیپورت شد. زندگینامه ایکس ایکس تنتاسیون را می خوانید که بسیار هیجانی است. زمانی که مدرسه می رفت، با اصرار عمه اش به گروه کر مدرسه وارد شد. در همان زمان بود که او به موسیقی علاقمند شد و سپس در گروه کر کلیسا نیز عضو شد. او با یک دانش آموز دیگر درگیر شد و او را به شدت کتک زد که موجب شد تا از این گروه اخراج شود. پس از آن به مدرسه ای به نام مارگیت منتقل شد و در آنجا هم دعوا کرد و اخراج شد. پس از آن به موزیک های رپ گوش می داد و پیانو زدن و گیتار را از همان طریق یاد گرفت.

خانه ایکس ایکس ایکس تنتاسیون کجاست؟

در حال حاضر او در منطقه پلانتیسن فلوریدا مستقر است و در حال حاضر مشخص نیست که او این خانه شیک و زیبا را خریداری کرده است یا آن را اجاره کرده است. به همین دلیل برخی از گمانه زنی ها است که می گویند که این خانه مال خود او بوده است و زمانی که توانسته پولی برای خود دست و پا کند و به دلیل اینکه خانواده اش در آن احساس راحتی کنند، این خانه را خریداری کرده است. همانطور که می دانید او به همراه خانواده اش وضعیت خوبی نداشتند و همواره با فقر و تنگدستی دست و پنجه نرم می کردند.

همچنین آنها همواره در محله هایی زندگی می کردند که همیشه محل رفت و آمد خلافکاران بوده است و هر روز جنگ و دعوت و درگیری را نظاره گر بودند. این موضوع روی روحیه این خواننده نیز تاثیر گذاشته بود و به همین دلیل موجب شد تا از مدرسه و گروه کر اخراج شود . سپس او به سمت موزیک روی آورد و از این طریق توانست که پول خوبی را به جیب بزند و برای خود تجهیزات و خانه و ماشین را خریداری کند. در حال حاضر خانه او در بهترین مکان شهر فلوریدا می باشد و گفته می شود که چند میلیون دلار قیمت آن برآورد می شود.

خانه ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

شغل ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چیست؟

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون بیشتر به رپر مشهور است و همه او را خواننده می شناسند اما باید بگوییم که وی در تهیه کنندگی هم تبهر خاصی دارد. او از همان دورانی که از زندان آزاد شد تصمیم قاطع گرفت و با خودش گفت که باید به کارهایی بپردازد که علاقه دارد. او به تنهایی تلاش کرد و توانست کارهای خود را ضبط و سپس راهی بازار کند. تمام تکنیک های لازم را خودش یاد گرفت و علاوه بر خوانندگی کارهای تدوین و تولید را نیز خودش انجام می داد. اگر دقت کرده باشید در اوایل چند کار خوب را ارائه داد که تمام کارهایش را خودش انجام داده بود. علاوه بر آن، وی یکی از ترانه نویسان قابل این سبک می باشد که بیشتر آهنگ های خود را نیز سروده است. از این موضوعات که بگذریم، این خواننده یک بلاگر معروف است که توانسته در یوتیوب کاربران زیادی را به طرف خود جذب کند. او در این صفحه هم فعالیت بسیاری دارد.

درآمد ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چقدر است؟

به طور دقیق مشخص نیست که این خواننده در حال حاضر چقدر درآمد دارد اما مجله معروف آمریکایی به نام فوربس مقاله ای را به منتشر کرده بود در مورد پردرآمدترین خواننده های رپ که در حال حاضر فعالیت نمی کنند. در این گزارش آمده بود که موزیک چیزی نیست که بتوانید آن را متوقف کنید، حتی اگر خوانندگان آنها در بین ما حضور نداشته باشند. در این گزارش به کارهای پر طرفدار خوانندگانی مانند مایکل جکسون اشاره کرده بود که با اینکه این خواننده سال ها پیش مرده است اما موزیک هایش هنوز هم فروش دارند.

جلوتر که می رویم در این مقاله به ایکس ایکس ایکس تنتاسیون نیز رسیده است که میزان فروش کارهای وی با سال گذشته را مقایسه کرده بود و با وجود کاهش ۲۷ درصد، اما نتیجه گرفته بود که موسیقی های او یکی از پر فروش ترین موزیک هایی است که وجود دارد و مبلغ آن هم ۱۰ میلیون دلار می باشد. البته برخی از سایت ها هم گفته اند که این میزان مبلغ کل دارایی این خواننده است که موفق شده از فعالیت های خود کسب کند.

همسر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

همسر ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چه کسی است؟

در سال ۲۰۱۴ میلادی این خواننده با جنوا آیالا که مشخص نیست چیکاره بوده است، آشنا می شود. آنها مدتی را به طور دوستانه می گذرانند تا اینکه به هم علاقمند می شوند اما به دلیل اختلافاتی که میان آنها رخ می دهد، با هم درگیری لفظی پیدا می کنند و از هم جدا می شوند. جنسیس سانچز فرد بعدی است که این خواننده با وی رابطه گرم دوستانه برقرار کرده بود. آنها بارها در رستوران و مکان های عمومی با هم دیده می شدند و همه فکر می کردند که آنها با هم رابطه عمیقی دارند اما پس از مدتی به مشکل می خورند و همسرش از وی به دلیل سوء استفاده جنسی شکایت می کند.

فرزندان ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چه کسانی هستند؟

بر اساس گزارشات، او تنها یک پسر دارد. زمانی که او توسط افرادی که می خواستند پول های وی را بدزدند، به قتل رسید، همه از این خبر متاثر شده بودند. او تا آن زمان تنها با دو نفر رابطه داشت که همه می دانستند. دختر اولی جنوا آیالا بود که پس از دو سال از او جدا شد و سپس با جنسیس سانچز دوست شد که در ابتدا با هم رابطه خوبی داشتند اما پس از مدتی با هم به اختلاف خوردند و از هم جدا شدند. همسرش از وی شکایت کرد و به قاضی گفت که از وی سوء استفاده جنسی کرده است. در همین حین بود که خبر مرگ او منتشر می شود. همه شوکه شده بودند. چند روز از این اتفاق سخت گذشت تا اینکه همسرش اعلام می کند که وی باردار است و این پسر او است. مادرش هم این موضوع را رسانه ای می کند و می گوید که اسمش را گکیوم آنفروی می گذارند.

مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه صورت بوده است؟

علت مرگ ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به این صورت بوده است که طبق گزارش های مختلف، او همراه خود پول نقد داشته و سپس مورد هجوم افراد دزد قرار گرفته بود. در آن روز وی حدود ۶۰ هزار دلار پول نقد همراه داشته و همین موضوع موجب می شود که توجه دزدان جلب شود. او در بعد از ظهر ۱۸ ژوئن سال ۲۰۱۸ میلادی در میدان موتور سواری RIVA مورد هجوم افراد ناشناخته مسلح قرار می گیرد. او به خاطر مقاومت تیر می خورد و که چند تا از آنها به ناحیه گردن وی اصابت کرده بود. مردم خیلی سریع به اورژانس زنگ می زنند و تا زمانی که آمبولانس می رسد، خون زیادی از وی رفته بود و به همین امید چندانی به زنده ماندن او وجود نداشت. او در بیمارستان در سال ۵:۳۰ می میرد.

برخی از خبرگزاری های اعلام کردند که قاتل ایکس ایکس ایکس تنتاسیون افراد خطرناکی مانند دریک ویلیامز، رابرت آلن، میشن بوترایت و ترایون نیو سام می باشند. گفته می شود که این افراد زمانی که او وارد بانک می شود و پول نقد می گیرد، وی را تحت نظر داشته و با رسیدن به یک محل مناسب حمله را آغاز کرده اند. سپس آنها که می بینند که وی استقامت می کند، چند تیر به او شلیک می کنند و پول را برمی دارند و فرار می کنند.

اینستاگرام ایکس ایکس ایکس تنتاسیون

آیا اینستاگرام ایکس ایکس ایکس تنتاسیون فعال می باشد؟

پیج ایکس ایکس ایکس تنتاسیون در شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال حاضر فعال است و گفته می شود که توسط یکی از طرفدارانش مدیریت می شود. این صفحه در حال حاضر با اینکه خود او دیگر در بین ما نیست اما بیش از ۱۸ میلیون و ۴۹۰ هزار فالور دارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که تا به حال تنها یک پست منتشر کرده است و فعالیت آن چندان زیاد نیست. در این پست عکس ایکس ایکس ایکس تنتاسیون را نشان می دهد که به صورت وارونه است و بیش از ۲۳ میلیون بار لایک گرفته است. این تصویر تا به حال حدود ۹ میلیون کامنت را هم گرفته که رقم زیادی می باشد. در زیر آن عبارتی نوشته شده است که معنی آن به فارسی می شود دوست دشتن جنگ می باشد.

موفق ترین آهن های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون شامل چه مواردی می باشند؟

زمانی که خیلی کوچک بود به خاطر حمل سلاح گرم و دعواهای فیزیکی به کانون کودکان رفت و در آنجا به کارهای خلاف خود فکر کرد و پس از آن بود که تصمیم گرفت وارد رشته موسیقی شود. درست پس از اینکه از این کانون آزاد شد وارد این رشته شد و رفته رفته با تلاش و پشتکار موفق شد تا توجه همه را به طرف خود جلب کند. در ادامه به معروفترین موزیک های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون اشاره می کنیم.

Look at me

اولین آهنگ او بود که به صورت حرفه ای خوانده شده بود و در سال ۲۰۱۵ میلادی ضبط و در سال ۲۰۱۶ به بازار منتشر شد. این آهنگ در بیلبورد هات ۱۰۰ امریکا رتبه ۳۴ را از آن خود کرد. همچنین این آهنگ روی سامانه ساندکلود بارگزاری شد و موفق شد تا بیش از ۱۷۴ میلیون بار گوش داده شود. در شبکه یوتیوب هم حدود ۳۴۸ میلیون بازدید را کسب کرد که رقمی خیره کننده است. به حدی که می توان این اثر را به عنوان بهترین آهنگ های رپ جهان شناخت.

Yung Bratz

این آهنگ در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و موفق شد که توجهات زیادی را جلب کند. این آهنگ از آلبوم معروف Revenge می باشد که شهرت زیادی دارد.

save me

از جمله کارهایی است که در سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار عرضه شده است و سبک آن هیپ هاپ و رپ می باشد و توانسته در برخی از بیلبوردها هم رتبه هایی را کسب کند.

Hope

در یوتیوب، ساندکلود و دیگر سامانه های موسیقی منتشر شده است و توانسته که بازدید های فراوانی را بگیرد. همچنین این آهنگ در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شده است.

Fuck Love

تریپی رد خواننده مشهور رپ آمریکایی با او در این آهنگ همکاری کرده است و موفق شد تا در بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا جایگاه ۲۸ را کسب کند. همچنین این آهنگ در بریتانیا رتبه ۱۰ را از آن خود کرده است.

SAD!

از جمله آهنگ های مشهور ایکس ایکس ایکس تنتاسیون می باشد که موفق شده تا در بیلبورد آمریکا بالاترین جایگاه در بین موسیقی هایش را کسب کند. در بیلبورد هات ۱۰۰ آمریکا در صدر ایستاد و موزیک ویدئوی آن هم پس از آن در یوتیوب غوغا کرد.

Moonlight

پس از انتشار این آهنگ، استقبال خوبی از آن شد و موفق شد تا در بیلبورد داغ آمریکا جایگاه سیزدهم را کسب کند. همچنین این موسیقی موفق شد تا جواز مشهور پلاتینیوم را نیز کسب کند. ناگفته نماند که این آهنگ سومین آهنگی بود که در کشور آمریکا موفق شده تا بالاترین جایگاه را کسب کند.

Ex bitch

این آهنگ یکی از آهنگ های آلبوم معروف او به نام Bad Vibes Forever می باشد که به سبک پاپ خوانده شده است و توانسته با این آهنگ سبکی متفاوت تر از رپ را ارائه دهد.

Infinity

این آهنگ نیز در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و گفته می شود که در آن جوئی بادا که یک هنرمند مشهور است نیز نقش آفرینی کرده است و استقبال خوبی هم از آن شد.

Revenge

این آلبوم ایکس ایکس ایکس تنتاسیون از جمله آلبوم های معروف او می باشد که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر و ۸ ترانه هم دارد و می توانید آن را از سایت های مختلف دانلود نمایید.

آلبوم XXX tentacion

رازهای ایکس ایکس ایکس تنتاسیون  چه بود؟

زنده بودن ایکس ایکس ایکس تنتاسیون یکی از رازهای عجیب و غریبی بود که در زمان کشته شدن او منتشر شده بود. در آن زمان که یک سال از قتل او می گذشت، خبرهایی در فضای مجازی در این مورد منتشر می شد که او هنوز زنده است و حتی فیلمی هم از وی در فضای مجازی منتشر شده است که ادعا می کنند متعلق به وی می باشد و او در حال حاضر زنده است.

ریمیکس آهنگ مهتاب از ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه صورت می باشد؟

این ریمیکس با کیفیتی بالا ساخته شده است و توانسته پس از انتشار عنوان های خوبی را هم بدست بیاورد. این موسیقی همچنین جایزه هایی را نیز برنده شده است و در چارت های کشورهای مختلف جایگاه های خوبی را هم کسب کرده است. ریمیکس های این خواننده نیز در بسیاری از سایت هایی که در زمینه موسیقی کار می کنند، وجود دارند و می توانید با مراجعه به آنها این موسیقی ها را در اختیار داشته باشید و از آنها لذت ببرید.

کنسرت های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون در کدام شهرها برگزار شده است؟

از عکس های ایکس ایکس ایکس تنتاسیون می توان این برداشت را کرد که او یک کنسرتی را در شهر هادسون اجرا کرده است. همچنین او تا به حال کنسرت های زیادی را در کشورهای دیگر برگزار کرده است. ناگفته نماند که در یک سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا حتی برخی از خوانندگان از جمله وی کنسرت هایی را به صورت آنلاین برگزار کرده اند که پول خوبی را هم از این طریق توانسته به جیب بزند. او تا به حال تورهای زیادی را برگزار کرده است که برخی از آنها تنها جنبه تبلیغاتی دارند و بیشتر برای کسب درآمد انجام می شود.

 پلی لیست XXX tentacion  شامل چه مواردی می باشند؟

تمام کارهای ایکس ایکس ایکس تنتاسیون را شامل می شوند و می توانید با جدا کردن این آهنگ ها، موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در این لیست معمولا گلچینی از برترین آهنگ ها موجود می باشند که طرفداران زیادی دارند. در حال حاضر شما می توانید این پلی لیست ها را در سایت های مختلفی در اختیار داشته باشید.

قبر XXX tentacion  کجاست

معروف ترین آلبوم XXX tentacion چیست؟

جواب دادن به این سوال سخت است و همانطور که می دانید این خواننده تا به حال آلبوم های مشهور زیادی را به بازار عرضه کرده است. اما یکی از مشهورترین آنها Revenge  می باشد که دارای ۸ موزیک می باشد و آهنگ هایش توانسته جایگاه های خوبی را در چارت های کشورهای آمریکا و سایر کشورها بدست بیاورد.

قبر XXX tentacion  کجاست؟

محل دفن او در فلوریدا می باشد که در همان شهری که زندگی می کرد، دفن شده است. در روز مراسم دفنش چند تن از طرفدارانش نیز حضور داشتند و چندین رپر معروف هم آمده بودند. او آهنگ SAD را قبل از مرگ خود ضبط کرده بود و پس از مرگش منتشر شد که طرفداران زیادی دارد. اما برخی ها کلیپی را منتشر کردند که ادعا می کردند که او هنوز هم زنده است و در یک شهر دیگر زندگی می کند.

 ماشین XXX tentacion  چیست؟

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون نیز مانند بسیاری از خواننده های دیگر دوست داشت تا بهترین مارک ها را سوار شود و به همین خاطر هر روز یکی از ماشین های خود را از پارکینگ بیرون می آورد و سوار آنها می شد. او البته چندان به شهرت زیادی نرسیده بود و تازه داشت جان می گرفت که به قتل رسید. مشخص نیست که در واقع چند تا ماشین دارد و یا مدل اتومبیل او چند است اما گفته می شود که پس از مرگش برخی ها تصمیم گرفتند تا مدل ماشین او را به نمایش بگذارند که موجب شد تا برخی از هوادارانش به این موضوع اعتراض کنند و درگیری هایی هم به وجود آمد اما پس از مدتی خوابید.

سوالات متداول

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چگونه به قتل رسید؟

او با خود ۶۰ هزار دلار پول نقد همراه داشت و در راه برگشت با دزدان برخورد می کند و استقامت می کند و سپس تیز می خورد و می میرد.

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون چقدر درآمد دارد؟

مشخص نبود که درآمد او چقدر بود اما توانسته بود که زندگی خود را سر و سامان بدهد و تا حدودی از وضعیت بد اقتصادی رهایی یابد.

ایکس ایکس ایکس تنتاسیون به چه جرمی به زندان افتاده بود؟

او زمانی که کودک بود به خاطر دعوا و حمل سلاح گرم به کانون تربیت کودکان رفت و زمانی که از آنجا آزاد شد، این کارها را کنار گذاشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]