موسیقی شامل نسل‌ های مختلف است و به این صورت نیز دسته بندی می شود. آخرین نسل از رپ فارسی تا به امروز رپرهای نسل ۴ هستند. که رپ جدید و امروزی را شامل می شود. در ادامه درباره موسیقی رپ و رپرهای نسل چهارم بیشتر خواهیم گفت.

لیست عناوین محتوا پنهان
رپرهای نسل 4 چه افرادی هستند؟

رپرهای نسل ۴ چه افرادی هستند؟

از افراد زیادی می‌ توان به عنوان رپر های نسل چهارم نام برد، در ادامه ۸ نفر از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

علیرضا ان ام

این رپر جوان با نام هنری علیرضا ان ام، به تازگی کار خود را شروع کرده است و سابقه طولانی در خوانندگی دارد. تعداد هواداران او در بین افراد دهه ۸۰ بسیار بیشتر از سنین بالاتر است و تا کنون چند آلبوم منتشر کرده است که از میان آن ها می‌ توان از آلبوم اتمسفر دو نام برد که شامل ۱۰ ترک است. با مراجعه به سایت های مختلف و معتبر موسیقی می توانید این آلبوم زیبا را دانلود کنید.

حمید میرزایی

این رپر که خود از متولدین دهه ۸۰ است و بسیار کم سن و سال می باشد، فعالیت خود را در سنین پایین شروع کرده و تا به امروز توانسته است که چند آهنگ جذاب را منتشر کند. او از محبوب ترین رپر های نسل چهارم و صدای او بی شباهت به رپر معروف، هیچکس نیست و از صدای فوق العاده ای برخوردار است.

پوبون

پوبون که از افراد مشهور موسیقی رپ است و توانسته جای خود را در قلب هواداران اش باز کند، با نام اصلی پوریا بنکداری و نام هنری پوبون در حرفه رپ شروع به فعالیت کرده است. او از سابقه زیادی در موسیقی رپ برخوردار نیست و از خواننده های تازه کار است، اما از شهرت زیادی در بین نسل جوان بر خوردار است. پوبون علاوه بر صدای زیبایی که دارد از چهره زیبایی نیز بر خوردار است و نه تنها به حرفه خوانندگی بلکه به بازیگری، آهنگ سازی و طراحی صدا نیز می پردازد.

اشکان کاگان

اشکان کاگان

اشکان کمان گیری، رپر نسل جوان ایرانی متولد ۱۳۶۳ در شهر گرگان می باشد. از کودکی از علاقه مندان به موسیقی بوده و استعداد خود را به نمایش گذاشته است و موسیقی را از اساتید معروفی چون علی اصغر شاه زیدی، حمیدرضا نوربخش و محمدرضا شجریان آموخته است. اشکان کاگان با تیتراژ سریال ستایش ۳ به شهرت رسید و افراد زیادی او را می شناسند و به جمع هواداران او پیوسته اند.

رایان

رایان یکی دیگر از رپرهای معروف و نوجوانی است که به تازگی کار خود را شروع کرده اما خیلی‌ ها از طرفداران او هستند. از نظر برخی ها رایان تجربه زیادی برای منتشر کردن آهنگ ندارد و هنوز بسیار کم سن و سال است اما او به همه ثابت کرده است که از استعداد فوق‌ العاده‌ ای بر خوردار است و نظر بسیاری را تا کنون به خود جلب کرده است.

علی نجدی از رپرهای نسل ۴

علی نجدی از دیگر رپرهای نسل چهار ایران و بسیار خوش ذوق و خوش صدا می باشد. سبک‌ های او با بقیه رپر های ایرانی متفاوت است و همین موضوع باعث شده که طرفداران بسیاری داشته باشد. او علاوه بر سبک خاصی که دارد متن آهنگ های اش نیز بسیار خاص و جذاب است. می توانید آهنگ های او را در لیست بهترین آهنگ های رپ در سایت های موسیقی ببینید و دانلود کنید.

هیپ هاپولوژیست

یکی از خوانندگان معروفی است که در لیست رپرهای نسل ۴ قرار دارد. هیپ هاپولوژیست تا کنون به تنهایی آهنگ های زیادی منتشر کرده، اما می توان به آهنگ های او که با همکاری دیگر رپرهای معروف منتشر کرده است اشاره کرد. از میان این آهنگ ها می‌ توان از ترک دوازده سال پیش که با همراهی بهزاد لیتو آن را خوانده است نام برد که بسیار خاص و پرطرفدار می باشد.

چرسی

از خوانندگان نو پا رپ می باشد که نام اصلی او مهدی اکبرپور است. در بندرعباس متولد شده و تقریبا ۸ سال است که خوانندگی را دنبال می کند و دانشجوی انصرافی رشته معماری بوده است. در مصاحبه های اش گفته است که خانواده‌ اش مخالفت زیادی با موسیقی و خوانندگی او کرده اند. او دو سال است که در ژانر رپ به‌ صورت حرفه‌ ای فعالیت دارد و توانسته است در این حرفه بدرخشد و تا کنون آهنگ های مشترکی با عرفان و دیگر خواننده های رپ اجرا کرده است.

معرفی گروه های رپی نسل چهار

معرفی گروه های رپی نسل چهار

رپرهای نسل ۴ جوان ترین و تازه کار ترین رپرهای ایرانی هستند که معمولا سن آن ها زیر ۳۰ سال می باشد. این افراد توانسته اند با ترانه های خود توجه افراد بسیاری را جلب کنند. جالب است بدانید که تعدادی از رپرهای این نسل با همکاری یک دیگر گروه های مختلفی را تشکیل داده اند و در آن فعالیت می کنند. در ادامه به این گروه ها اشاره می کنیم.

گروه بلاد

بلاد نام یک گروه رپ فارسی است که هنرمندان مختلفی در آن فعالیت می کنند. در گروه بلاد ویناک و هیپ هاپولوژیست و اشکان کاگان حضور دارند. بهتر است بدانید که هیپ هاپولوژیست یک خواننده نسل ۴ است که استعداد زیادی در سبک دریل دارد و به عنوان دکتر شناخته می شود. ویناک هم یکی از رپرهای بسیار معروف و پر طرفدار است که در گذشته با اشکان کاگان همکاری های مختلفی داشته است.

اکنون خبر رسیده است که این سه رپر با کمک یک دیگر لیبل بلاد را ایجاد کرده اند و قصد دارند تحت نظر آن فعالیت های خود را انجام بدهند. می توانید در کانال یوتیوب رپرهای نسل ۴، ترانه های مختلفی با این لیبل مشاهده کنید. شمرون هیلز یکی از ترانه های اشکان کاگان و ویناک است که آن را با این لیبل منتشر کرده اند و در سایت های بسیار معتبری منتشر کرده اند.

گروه زد و بند

گروه زد و بند یک گروه رپ است که از خوانندگان نسل ۴ تشکیل شده است. بهتر است بدانید که این لیبل را حمید صفت ایجاد کرده است و هدف او معرفی کردن و حمایت از رپرهای تازه کار بوده است. آکیو، گاد پوری، کامیار بامداد، هومن فیل، آردا و امیر ای پی اعضای این لیبل هستند. تا کنون افراد بسیاری از این لیبل حمایت کرده اند و ترانه های بسیاری با لیبل زد و بند منتشر شده است.

حالا چی و کیک نام دو ترانه از این گروه می باشد که می توان آن ها را از اینترنت دانلود کرد. این رپرهای نسل ۴ اینستاگرام فعالی دارند و صفحه ای را برای لیبل زد و بند ایجاد کرده اند و تمامی فعالیت های خود را در این صفحه قرار می دهند. برای اطلاعات بیش تر می توان به این صفحه مراجعه نمایید.

رپرهای نسل 4 چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپرهای نسل ۴ چه حاشیه هایی داشته اند؟

امروز بسیاری از افراد معروف سلبریتی درگیر حاشیه هایی هستند. این حاشیه‌ ها هم باعث دردسر هایی برای این هنرمندان شده و هم در بیشتر اوقات به معروفیت آن ها کمک می‌ کند. به همین دلیل بسیاری از افراد سرشناس مشهور عمداً برای خود شایعات و حاشیه هایی درست کرده و طرفداران آن ها نیز به این شایعات دامن زده و باعث جذب بسیاری از مردم می شود. خوانندگان رپ نیز اخیراً با ایجاد حاشیه هایی مثل درگیری با دیگر خوانندگان و یا افشای روابط خود باعث ایجاد حواشی می شوند که توجه بسیاری را به خود جلب می کند.

عکس رپرهای نسل ۴

طرفداران افراد معروف همیشه به دنبال عکس افراد مشهور مورد علاقه خود هستند. از این رو هنرمندان مخصوصاً خواننده ها از خود عکس هایی در فضای مجازی به اشتراک می‌ گذارند. این عکس‌ ها می‌ تواند از زندگی خصوصی و خانواده آن ها و یا از صحنه هایی در رابطه با کنسرت ها و اجرای آهنگ های آن ها باشد که از خود به نمایش می گذارند و هواداران نیز از این عکس ها استقبال می کنند.

پیج اینستاگرام رپرهای نسل چهار چیست؟

اینستاگرام که یکی از شبکه های پرطرفدار و با ۵۰ میلیون کاربر فعال در ایران است، فضای مناسبی برای دیده شدن و به شهرت رسیدن است. همچنین شما می‌ توانید افراد معروف مورد علاقه خود را از طریق این شبکه اجتماعی دنبال کنید. برای پیدا کردن پیج اینستاگرام این افراد به راحتی می توانید آن ها را با سرچ نام شان به انگلیسی در این شبکه اجتماعی پیدا و دنبال کنید.

معروف ترین آهنگ های رپرهای نسل چهار کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رپرهای نسل چهار کدامند؟

رپ از موسیقی هایی است که مورد توجه نسل جوان قرار گرفته و طرفداران زیادی در دنیا دارد. رپرهای نسل ۴ با فعالیتی که در این زمینه دارند توانسته‌ اند، طرفداران این سبک از موسیقی را افزایش دهند. از بهترین و معروف ترین آهنگ های این خواننده ها می توان به دیره دیگه از پوبون، خواننده معروف رپ و خط قرمز از حمید میرزایی و آهنگ پرواز از الوند، نام برد. بعد از پخش آن ها شهرت این خواننده های رپ ایرانی بیشتر شده است.

بهترین رپر نسل ۴ چه کسی است؟

نمی‌ توان به طور قطع از شخصی به نام بهترین رپر نسل ۴ نام برد. زیرا همه این خواننده ها که متولدین دهه هفتاد و هشتاد هستند به نحوی توانسته اند در کار خود پیشرفت کنند و هوادارانی را در بین مردم داشته باشند. بنابراین هر کدام از آن ها می تواند بهترین باشد. اما اگر بخواهیم از بین آن ها از پر طرفدار ترین شان نام ببریم و به عنوان بهترین آن را معرفی کنیم می‌ توانیم از رپرهای مانند پوبون و علیرضا ان ام نام برد که افرادی مانند هیچکس و یاس نیز از آن ها حمایت کرده اند.

کدام یک از رپرهای نسل چهار فعالیت کمی دارند؟

کدام یک از رپرهای نسل چهار فعالیت کمی دارند؟

بسیاری از این رپرها روز به روز فعالیت خود را در هنر افزایش داده و به تعداد هواداران خود می‌ افزایند. اما برخی از آن ها از طرفداران کمتری نسبت به بقیه رپر ها برخوردار هستند و این می‌ تواند به دلیل تجربه کمتر و نوپایی در عرصه خوانندگی باشد. از این میان می‌ توان از اشکان کاگان نام برد که تجربه کافی در عرصه هنر را نداشته و فعالیت او به دلیل سن کم اش نسبت به رپرهای دیگر کمتر می باشد. او در اینستاگرام دنبال کنندگان کمتری نسبت به سایر رپرها دارد و دارای ۷۵ هزار فالوور می باشد.

دانلود فول آلبوم رپرهای نسل ۴

بسیاری از سایت ها در زمینه موسیقی و پخش آلبوم های خوانندگان فعالیت دارند. اگر شما هم به دنبال دانلود آلبوم های این افراد هستید می توانید با سرچ نام این آلبوم ها آن ها را در سایت های معتبر پیدا کنید. همچنین می توانید از طریق کانال هایی که در تلگرام ایجاد شده و هدف آن دسترسی بهتر و ساده تر به آلبوم های خواننده های معروف است، این آلبوم ها را به راحتی دانلود کنید.

کدام یک از رپرهای نسل ۴ در ایران زندگی می کنند؟

کدام یک از رپرهای نسل ۴ در ایران زندگی می کنند؟

موسیقی رپ در کشور ایران غیر قانونی به حساب می آید و رپرهایی که در ایران حضور دارند باید به صورت مخفیانه و به اصطلاح زیر زمینی ترک های خود را منتشر کنند. افرادی که به عنوان رپر در ایران حضور دارند، تا کنون با مشکلات قانونی بسیار زیادی درگیر شده اند و بسیاری از رپرها در زندان های این کشور به سر می برند.

رپرهای نسل چهار اکثرا برای پیشرفت در کار خود از ایران مهاجرت کرده اند و به صورت آزادانه تری به فعالیت خود در خوانندگی ادامه می دهند. هیپ هاپولوژیست یکی از رپرهای نسل ۴ است که در ایران حضور دارد، اما فعالیت زیادی در عرصه خوانندگی دارد. اشکان کاگان هم در یکی دیگر از شهرهای ایران سکونت دارد و تا کنون ترانه های بسیاری را به صورت غیر قانونی منتشر کرده اند.

چرسی هم نام یکی دیگر از خوانندگان ایرانی است که در ایران زندگی می کند. هم اکنون می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه کنید و آهنگ های رپرهای نسل ۴ را به همراه متن آن ها به دست آورید.

درآمد رپرهای نسل چهار چقدر است؟

خوانندگی یکی از حرفه‌ های بسیار پر درآمد دنیا است. با توجه به علاقه‌ ای که بسیاری از مردم به موسیقی دارند این حرفه روز به روز در حال پیشرفت است. از این رو خوانندگان با برگزاری کنسرت ها در شهر های مختلف کسب درآمد می‌ کنند. موسیقی رپ نیز از طرفداران بسیاری برخوردار است و سالانه افراد زیادی در کنسرت های خوانندگان رپ شرکت می کنند اما میزان درآمد هر خواننده‌ ای بستگی به معروفیت او در بین مردم دارد. خوانندگان رپ نسل چهارم به دلیل معروفیت کمتری که دارند فعالیت کمی نیز در این عرصه دارند و درآمد کمتری نسبت به سایر هنرمندان دارند. اما می توان پیش‌ بینی کرد که این افراد در آینده و با فعالیت بیشتر می توانند درآمد بیشتری نیز داشته باشند.

رپرهای نسل 4 کجا زندگی می کنند؟

رپرهای نسل ۴ کجا زندگی می کنند؟

بسیاری از این خوانندگان به کشورهای خارجی مهاجرت کرده و حرفه‌ خود را در این کشورها ادامه می دهند. از جمله این کشورها می‌ توان به آمریکا، کانادا، ترکیه و دبی اشاره کرد.

معروف ترین دیس و دیس بک رپرهای نسل چهار

دیس به معنی حمله به شخصی دیگر است که در بین خوانندگان موسیقی رپ رواج پیدا کرده است. این دیس ها باعث درگیری‌ هایی در بین خوانندگان و شایعات و حاشیه‌ هایی در بین مردم شده است. ترک های دیس نه تنها در بین خوانندگان مطرح و بسیار معروف بلکه در بین خوانند های کم تجربه و رپ نسل چهار نیز وجود دارد. این دیس ها را می‌ توانید در یوتیوب و چنل های تلگرامی و با جستجو در گوگل پیدا کنید.

بررسی کنسرت رپرهای نسل ۴

رپرهای نسل ۴ طرفداران بسیار زیادی دارند و اکثر ترانه های آن ها در تعداد بسیار بالایی دانلود شده است. بسیاری از خوانندگان این نسل موفق شده اند که کنسرت های مختلفی را در کشورهای بسیاری برگذار کنند و همیشه استقبال بسیار خوبی از این کنسرت ها شده است. تعدادی از این رپرها در دبی، استانبول و سایر کشورها حضور داشته و کنسرت های به یاد ماندنی ای را اجرا کرده اند.

هم اکنون می توانید کنسرت این خواننده ها را در اینترنت و به صورت ویدئو به دست آورید. بهتر است بدانید که بیش ترین حواشی رپرهای نسل ۴ مربوط به کنسرت این افراد است چرا که آن ها حرکات غیر قابل پیش بینی زیادی را در کنسرت های خود انجام می دهند، هیپ هاپولوژیست در یکی از کنسرت های خود به طور ناگهانی لباس خود را در آورد و باعث تعجب افراد بسیاری شد. در تعداد دیگری از این کنسرت ها، سایر رپرهای معروف به عنوان خواننده مهمان حضور پیدا می کنند وجو بسیار خوبی را به وجود می آورند.

مقایسه رپرهای نسل ۴ و نسل 5 رپ فارس

مقایسه رپرهای نسل ۴ و نسل ۵ رپ فارس

مهم ترین مقایسه رپرهای نسل ۴ و نسل ۵ رپ فارسی، در مورد سن و سال این افراد است. رپرهای نسل ۴ همان طور که قبلا هم بیان کرده بودیم، معمولا افراد متولد دهه ۷۰ بوده اند، اما رپرهای نسل ۵ مربوط به دهه ۸۰ می باشند و معمولا کم تر از ۲۰ سال سن دارند. رپرهای نسل ۴ مهارت و تجربه زیادی در رپ کردن دارند و تا کنون توانسته اند ترانه ها و آثار بسیاری را به صورت رسمی منتشر کنند.

اما رپرهای نسل ۵ تا کنون موفق به انتشار آهنگ های رسمی نشده اند و بیش تر فعالیت آن ها در زمینه فری استایل می باشد و بیش تر در فضای مجازی دیده شده اند. رپرهای نسل ۴ نسبت به رپرهای نسل ۵، از معروفیت و محبوبیت بیش تری برخوردار هستند و در بین مردم شناخته تر هستند. اینستاگرام رپرهای نسل ۴ و نسل ۵ را به دست آورید و رپ کردن آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایید و نظرات خود را برای آن ها کامنت کنید.

سوالات متداول

 1. چه افرادی در لیست رپرهای نسل چهار ایران قرار دارند؟

  رپرهای معروفی مانند علیرضا ان ام، حمید میرزایی، پوبون، رایان، علی تجدی، چرسی، اشکان کارگان و غیره از افرادی هست اند که نام آن ها در بین اسامی رپرهای نسل ۴ قرار دارد.

 2. نام اصلی اشکان کاگان چیست؟

  این رپر جوان با نام اصلی اشکان کمانگیری و نام هنری اشکان کاگان فعالیت می کند.

 3. معروف ترین آهنگ حمید میرزایی چه نام دارد؟

  معروف ترین آهنگ این خواننده با نام خط قرمز منتشر شده است.

 4. آلبوم اتمسفر ۲ اثر کدام یک از رپرهای نسل ۴ است؟

  این آلبوم متعلق به علیرضا ام ان می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]