قصد داریم اشکان کاگان را به شما معرفی کنیم. آهنگ های رپ فارسی از جمله آهنگ هایی می باشند که چند سالی است به عنوان نوعی موسیقی رایج شده است. در زمان قدیم توجهی به این سبک موسیقی نمی شد و طرفداران زیادی نداشت ولی با گذشت زمان بر تعداد طرفداران آن افزوده شد. آهنگ های رپ مانند دیگر آهنگ ها به آهنگساز حرفه ای نیاز دارد به همین جهت افراد زیادی مشغول آهنگسازی در این سبک شده اند.

هیپ هاپ نیز همزمان با آهنگ های رپ رشد پیدا کرد و افراد زیادی این دو سبک را یکی می دانند. یکی از افرادی که در این سبک به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده فعالیت می کند اشکان کاگان می باشد. اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای این هنرمند در اختیار شما می گذاریم و امیدواریم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان کیست؟

اشکان بشیری معروف و ملقب به اشکان کاگان از رپرهای نسل ۴ او متولد ۲۷ آذر سال ۱۳۷۳ می باشد. او در شهر بابلسر متولد شده است و در آنجا ساکن می باشد. فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است او از کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشته است و با گذشت زمان علاقمند به موسیقی رپ و هیپ هاپ شده است و با گذراندن دوره های آموزشی و فراگیری این سبک توانست به صورت حرفه ای در زمینه آهنگسازی رپ فعالیت کند. اطلاعات زیادی از خانواده او در اختیار نمی باشد و او در صفحه شخصی خود در مورد زندگی شخصی و خانواده خود هیچ اطلاعاتی را در اختیار کاربران نگذاشته است.

این آهنگساز در بین جوانان و نوجوانان دهه ۷۰ و ۸۰ به چهره ای مشهور تبدیل شده است و مورد توجه این نسل ها قرار گرفته است. آهنگ های رپ معمولا در بین افراد دهه های ۶۰ و ۵۰ محبوبیتی ندارد و از جایگاهی برخوردار نمی باشد که این نشان دهنده تفاوت موسیقیایی نسل های مختلف می باشد. اشکان کاگان از نمونه هنرمندان و جوانانی است که بسیار به این سبک علاقه مند است و با پشتکار خود آینده روشنی را در این عرصه برای خود ترسیم کرده است. روز به روز به افراد فعال در این سبک افزوده می شود و طرفداران این سبک موسیقی بیشتر از قبل می شود.

معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

این هنرمند جوان و جویای نام آهنگ های زیادی را تولید کرده است و با هنرمندان زیادی همکاری کرده است. او برای تولید و تنظیم هر یک از کارهای خود وقت و دقت بالایی را صرف کرده است به گونه ای که تمام آهنگ های او در دسته آهنگ های پر طرفدار رپ قرار گرفته است‌. آهنگ های او در بین هم نسلانش بسیار شنیده شده است و طرفداران خود را نیز دارد. از جمله آهنگ های او می توان به آهنگ قرص، آهنگ آژیر، آهنگ کاردی، ماریو پوزو، قانونی اشاره کرد.

آهنگ قرص

این آهنگ نتیجه هنرنمایی هیپ هالوژیست، پدر دریل فارسی و اشکان کاگان می باشد که در بین جوانان بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است و افراد زیادی آن را دانلود نموده و آن را شنیده اند. این آهنگ در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

آهنگ آژیر

آین آهنگ توسط هنرمندان شاخصی چون هیپ هالوژیست و اشکان کاگان تولید شده است و در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است. علاقه مندان می توانند این آهنگ را دانلود نمایند.

آهنگ ماریو پوزو

این آهنگ توسط هیپ هالوژیست، سینا زا و و اشکان کاگان تولید شده است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

آهنگ قانونی

این آهنگ هم بسیار شنیده شد و مورد استقبال افراد قرار گرفت این یکی از بهترین کارهای اشکان کاگان می باشد که در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شده است. او در صفحه شخصی خود پستی را به این آهنگ اختصاص داده است که به معرفی آهنگ قانونی پرداخته است.

آهنگ کاردی

این آهنگ یکی دیگر از کارهای این آهنگساز جوان می باشد که در سال ۲۰۲۲ منتشر شده است. علاقمندان می توانند این آهنگ را دانلود نموده و به آن گوش فرا دهند‌.

آهنگ دوپام

این آهنگ نتیجه همکاری اژدر و اشکان کاگان می باشد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. که این همکاری بسیار موفقیت آمیز بوده است و این آهنگ هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

آهنگ خیمه شب بازی

این آهنگ اثری بی نظیر از کاگان و بابک تایگ می باشد که در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شده است.

آهنگ پرواز

آین آهنگ پر طرفدار اثر دیگری از این هنرمند جوان می باشد که در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است.

هنوز نمی شناسمت

تک آهنگی که نتیجه همکاری کاگان و حسام مولایی می باشد. این آهنگ در سبک رپ می باشد.

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

آهنگ های این آهنگساز رپ تک آهنگ می باشد که با هنرمندان مختلفی همکاری کرده است. او در کارنامه هنری خود آلبومی را هنوز منتشر نکرده است.

اشکان کاگان چه حاشیه هایی داشته است؟

با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی میزان حاشیه های به وجود آمده برای افراد مشهور بسیار بیشتر شده است و زندگی شخصی و حرفه ای این افراد نسبت به قبل بیشتر در زیر ذره بین قرار گرفته است. حاشیه همیشه در کنار شهرت می باشد حاشیه هایی که گاهی ناخواسته و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به وجود می آید. باید دقت داشت که برای کم شدن این حاشیه علم خود را از موضوع افزایش دهیم و هر مطلبی را که در مورد فردی شنیده ایم تا زمان اطلاع کامل از صحت آن منتقل نکنیم و صحت مطلب زمانی حاصل می شود که منبع خبر و اطلاع رسانی معتبر باشد.

اشکان کاگان با توجه به تعداد فالوورهای بالایش در اینستاگرام به فردی شناخته شده و مشهور در این حرفه تبدیل شده است و به همین جهت حاشیه های زیادی در مورد این شخص وجود دارد که این حاشیه ها در مورد زندگی شخصی و حرفه ای او می باشد.

اشکان کاگان کجا زندگی می کند؟

اشکان کاگان این هنرمند که چند سالی است به صورت حرفه ای پا به عرصه موسیقی رپ گذاشته است در ایران زندگی می کند و ساکن بابلسر نیز می باشد.

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

فعالیت اصلی این فرد در زمینه موسیقی می باشد و به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در این عرصه فعالیت می کند که درآمد حاصل از این فعالیت با توجه به سابقه کاری او خوب می باشد. او به کسب درآمد از طریق صفحه شخصی خود با انجام تبلیغات مختلف می پردازد.

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

اشکان کاگان در اینستاگرام فعالیت دارد. ۱۷۱ هزار فالوور صفحه او را دنبال می کنند و او در صفحه شخصی خود ۱۰۲ پست به اشتراک گذاشته است که تعدادی از این پست ها معرفی کارهای او می باشد. علاقه مندان و طرفداران این هنرمند با ذوق و دوست داشتنی می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند. یا اینکه می توانند مستقیم به پیج او به نشانی prod kagan مراجعه کنند و از طریق صفحه شخصی این هنرمند جوان در جریان فعالیت های هنری او قرار گیرند.

توییتر اشکان کاگان فعال است؟

توییتر اشکان کاگان فعال است؟

توییتر اشکان کاگان فعال می باشد چون او یکی از هنرمندان جوان تازه کار می باشد که انرژی زیادی برای دنیای مجازی و اتفاقات آن دارد و در بیشتر برنامه های شناخته شده حضور پر رنگ دارد. او در برنامه توییتر اکانت معتبری دارد که در آن توییت های مختلفی می زند و به گونه ای نظر خودش را در مورد همه چیز بیان می کند. او بیشتر پست هایی که منتشر می کند در قالب انتقاد به دیگران می باشد و در مورد آهنگ های دیگر رپرها بحث های جدیدی را ایجاد می کند. توییتر این چهره همچون دیگر خواننده های نسل جدید سبک رپ فعال می باشد و در مدت زمان های مشخص پست ها جدیدی را با موضوعات مختلف به اشتراک می گذارد و همه افرادی که علاقه مند هستند می توانند این موارد را مشاهده کنند.

عکس های اشکان کاگان را در کجا مشاهده کنیم؟

این هنرمند توانمند و تازه کار و مشهور طرفداران خیلی زیادی دارد که علاقمند هستند عکس های بیشتری از او را مشاهده نمایند. به این منظور آن ها می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو نام او در مرورگر گوگل عکس های او را مشاهده نمایند. همچنین می توانند به صفحه شخصی او در اینستاگرام مراجعه نمایند و عکس ها و فیلم هایی که او در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند.

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این هنرمند جوان که فعالیت هنری خود را در زمینه موسیقی رپ به تازگی آغاز کرده است و تنها پنج سال می باشد که در این حرفه فعالیت می کند او تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است.

همسر اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

هیچ اطلاعاتی در مورد رابطه او با فرد خاصی موجود نمی باشد و در این مورد این هنرمند جویای نام هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده است.

اشکان کاگان تا کنون با کدام رپرها همکاری کرده است؟

این ِآهنگساز جوان در کارنامه حرفه ای خود سابقه همکاری با رپرهای مختلفی را دارد که او در همه همکاری های خود بسیار خوش درخشیده است. او در زمینه رپ آهنگ هایی را تولید کرده است که نشان دهنده علاقه و علم زیاد او به این حرفه می باشد.

معروف ترین دیس های اشکان کاگان کدامند؟

آهنگ دیس و یا دیس ترک به ترانه هایی گفته می شود که هدف اصلی آن حمله لفظی به شخص دیگری است. آهنگ های دیس نتیجه اختلاف و نزاع موجود میان دو نفر است. یکی از معروف ترین دیس های اشکان کاگان آهنگ دیس به دانیال نیز می باشد.

چه کسانی به اشکان کاگان دیس دادند؟

اشکان کاگان یکی از چهره هایی می باشد که قبلا فقط در زمینه تهیه کنندگی و ساخت آهنگ فعالیت داشته است؛ اما در حال حاضر مدتی است که وارد حوزه خوانندگی شده است و این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهد چون در آن استعداد زیادی دارد و مهارت های فردی خودش را به خوبی نمایش می دهد. خواننده هایی که در سبک رپ فعالیت دارند حاشیه های مختلفی همچون دیس و دیس بک بازی دارند که باید توجه داشت اشکان کاگان نیز جزء همین موارد می باشد و او هم در این رابطه فعالیت های زیادی انجام می دهد.

خواننده های هم نسل او به تعداد زیادی هستند؛ اما همه این چهره ها به کاگان دیس نداده اند. خواننده هایی همچون امیر تتلو و پوریا پوتک که از چهره های موفق سبک رپ هستند جزء افرادی به شمار می روند که به اشکان کاگان رپر جوان دیس های مختلف داده اند و به طور کلی از مخالفان جدی کار او هستند. شایع نیز یکی از چهره هایی می باشد که اشکان کاگان را مورد خطاب قرار داده است و در مورد کار او واکنش های منفی داشته و هنوز هم دارد و این موضوع مورد توجه علاقه مندان به سبک رپ می باشد.

ویدیوهای اشکان کاگان

در گذشته او بیشتر برای ساخت آهنگ ها و سرمایه گذاری آن ها فعالیت می کرد اما در حال حاضر سعی می کند استعداد خودش را در سبک های مختلفی همچون خواندن و اجرا در ویدیوها پرورش دهد و مخاطبان زیادی را جذب خود کند. او کلیپ ها و لایوهای ضبط شده زیادی به همراه هیپ هاپولوژیست و به صورت تک نفره دارد که تمامی این موارد برای مخاطبان او قابل دسترس هستند. ویدیوهای او سبک خاص های خاص خودش را دارند و محتویات هنری و جالبی دارند که مربوط به آهنگ ها هستند.

آیا اشکان کاگان بچه دارد؟

اشکان کاگان در حال حاضر مجرد می باشد و خارج ایران تنها زندگی می کند و تمامی فعالیت های حرفه ای خودش را در کنار هنرمندان هم دوره خودش انجام می دهد و بیشتر متمرکز بر روی هدف های جدید خود در این راه می باشد. او متاهل نمی باشد و تا کنون با هیچ فردی ازدواج نکرده است و این مورد یکی از اصلی ترین بخش های بیوگرافی او می باشد که بارها در پلتفرم های مختلف و رسانه های معتبر تکرار شده است. او رابطه جدی با هیچ شخصی نداشته و ندارد و به همین دلیل است که بچه ندارد.

آهنگ جدید اشکان کاگان چه نام دارد؟

آهنگ جدید اشکان کاگان چه نام دارد؟

آخرین آهنگ این چهره که تا حد زیادی مورد توجه مردم قرار گرفت در تابستان سال ۱۴۰۲ منتشر شد و نام او عشق می باشد. این آهنگ با همکاری دورچی یکی از خوانندگان مشهور سبک رپ که اخیرا بیشتر از قبل به شهرت رسیده است ساخته شده است و در اختیار مخاطبان آن ها قرار گرفته است. این آهنگ در سبک رپ خوانده شده است و به همین دلیل است که هنوز هم در صدر لیست آهنگ های جدید قرار دارد. آهنگ با تو از اشکان کاگان نیز نسبتا جدید می باشد چون در سال ۱۴۰۲ منتشر شده است.

واکنش اشکان کاگان به لایو تتلو و پیشرو

اشکان کاگان در جبهه هیپ هاپولوژیست قرار دارد و نظرات او با این رپر مشترک می باشد. در رابطه با لایو امیر تتلو و رضا پیشرو که در مورد بسیاری از رپرهای جوان صحبت شده بود اشکان کاگان واکنش های خیلی منفی داشته است و تمامی صحبت های این خوانندگان در لایو را مورد بررسی قرار داده است. آن ها نسبت به تمامی انتقادهایی که صورت می گیرد حرف های منفی می زنند و جواب های محکمی را منتشر می کنند که تمامی این جزئیات در برنامه هایی همچون یوتیوب و اینستاگرام وجود دارند و شما می توانید نسخه های کامل آن را مشاهده کنید.

واکنش اشکان کاگان به نبودن توی کنسرت دبی یپهاپولوژیست

اشکان کاگان در آخرین کنسرت و یکی از مهم ترین کنسرت های هیپهاپولوژیست حضور نداشته است و بسیاری از مردم را در مورد این موضوع کنجکاو کرده است. چون همان طور که مطرح کردیم آن ها رابطه صمیمی و همکاری های حرفه ای و موفق بسیار زیادی داشته اند. اما به دلیل نبود شرایط و مشکلاتی که برای اشکان کاگان وجود داشت. او در آخرین کنسرت هیپ هاپولوژیست حضور نداشت و بعد از آن ماجرا نسبت به نبود خودش در ویدیو یوتیوب جزئیات را برای مردم بازگو کرد.

توییت اشکان کاگان خطاب به امیر تتلو

توییت اشکان کاگان خطاب به امیر تتلو

اشکان کاگان از مخالفان جدی تتلو می باشد و از زمانی که فعالیت های خودش را شروع کرده است نسبت به آخرین اخبار این چهره صحبت ها و توییت های مختلفی را نشر داده است که برای تمامی طرفداران آن ها جالب می باشد. او توییت های زیادی را در رابطه با محتویات کار تتلو ساخته است که تمامی آن ها در اکانت توییتر او وجود دارند و قابل مشاهده هستند. او توییت هایی که می زند با توجه به هر اتفاق و آهنگ جدیدی به روز می شود و شما می توانید این موضوع را به خوبی در ظاهر صحبت های منتشر شده او مشاهده کنید

سوالات متداول

 1. اشکان کاگان متولد چه سالی می باشد؟

  این آهنگساز رپ متولد ۲۷ آذر ۱۳۷۳ هجری شمسی می باشد.

 2. صفحه شخصی این هنرمند چند فالوور دارد؟

  صفحه شخصی این هنرمند جوان ۱۷۱ هزار فالوور دارد.

 3. اشکان کاگان فعالیت هنری خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

  این هنرمند فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است.

 4. آهنگ های این آهنگساز در کدام سبک می باشد؟

  سبک موسیقی آهنگ های کاگان رپ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]