یکی از خوانندگان مطرح رپ نسل چهارم گه توانسته غوغای عجیبی در صنعت موسیقی رپ فارسی برپا کند، هیپ هاپولوژیست می باشد. این خواننده که ابتدا کار خود را در ایران و سپس ادامه کار خودش را در خارج از کشور پیش گرفت، امروز موضوع اصلی مقاله ما خواهد بود. با ما همراه باشید تا بیوگرافی این شخض بیشتر آشنا شوید.

هیپ هاپولوژیست کیست؟

هیپ هاپولوژیست کیست؟

شاید با جست و جو کردن در گوگل و این که بدانید که آیا هیپ هاپولوژیست بیوگرافی دارد یا نه، مشاهده کرده باشید که هیچ بیوگرافی ای در زمینه این خواننده مطرح به صورت تخصصی موجود نمی باشد. هیپ هاپولوژیست که نام او سروش می باشد، به تازگی وارد عرصه موسیقی رپ دریل شده اما بسیار خوب توانسته در زمان کم بدرخشد و طرفداران بسیاری را برای خود جمع آوری کند. این خواننده رپ مطرح، ۲۸ سال سن داشته و اهل مازندران می باشد. او به این موضوع علاقه دارد که بتواند مانند دیگر رپر های بزرگ، خودش را در بین مردم شناخته تر کند.

این خواننده خود به نوشتن آهنگ هایش می پردازد. البته این موضوع بین خوانندگان رپ معمولا مرسوم است زیرا آهنگ های آن ها باید با حس و حال زندگی روزمره مردم به یک نوع باشد و تنها این خواننده رپ است که می تواند این موضوع را به راحتی به مخاطبانش ارائه دهد. سروش از کودکی در زمینه نوشتن موسیقی فعالیت داشت و همین موضوع نیز باعث شد تا در حال حاضر بتواند بهترین آهنگ ها را ارائه دهد و در زمان یک سالی که وارد عرصه موسیقی رپ به صورت تخصصی شده است، طرفداران بسیار زیادی را برای خود جمع آوری کند.

معروف ترین آهنگ های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

با این که اشاره کردیم این خواننده به تازگی وارد عرصه موسیقی رپ شده است، اما در کارنامه کاری خود تا به امروز تعداد بسیاری از آهنگ های این خواننده وجود دارد که تبدیل به یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این خواننده تازه کار شده است. او را پدر دریل فارسی می دانند. با ما در این قسمت همراه باشید تا تعدادی از آهنگ های این خواننده را که جزء معروف ترین ها بوده است به شما عزیزان ارائه دهیم.

هود

هود یکی از آهنگ های جدید این خواننده می باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این آهنگ در بسیاری از سایت های معتبر برای دانلود قرار گرفت که شما می توانید با جست و جو در گوگل به این سایت دست پیدا کنید.

ماشاالله

دیگر آهنگ مطرح این خواننده که به همراه دیگر رپر نسل چهارم یعنی چرسی خوانده شده است، ماشاالله نام دارد که جزء معروف ترین آهنگ های سروش و چرسی قرار گرفته است.

آژیر

آهنگ آژیر نیز دیگر آهنگ بسیار مطرح این خواننده می باشد که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد و جزء بهترین ها قرار گرفت. این آهنگ تا به امروز نیز هنوز تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده است.

نباید

دیگر آهنگ مطرح هیپ هاپولوژیست ترک نباید می باشد که پس از انتشارش در تمامی سایت هایی که به بحث و گفت و گو در مورد آهنگ های رپ می پردازند، صحبت در مورد این آهنگ مطرح و جنجالی بود.

کاردی

اگر بخواهیم گوییم که هیپ هاپولوژیست دقیقا با کدام آهنگ به شهرت رسید، باید به آهنگ کاردی که یکی از بهترین های این خواننده می باشد اشاره کنیم. این آهنگ باعث شد تا سروش به یک شبه به عنوان یکی از بهترین رپر ها شناخته شود.

رز

دیگر آهنگ معروف این خواننده آهنگ رز می باشد که تا به امروز توانسته تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کند و در تمامی سایت های معروف مربوط به موسیقی برای دانلود قرار بگیرد.

دوکی

آهنگ دوکی نیز جزء آن دسته از آهنگ های بود که پس از انتشار توانست جایگاه خوبی را در بین آهنگ های رپ برای خودش دست و پا کند و تا به امروز نیز از این آهنگ به عنوان یکی از بهترین های رپ یاد می شود.

۱۲ سال پیش

آهنگ ۱۲ سال پیش دیگر آهنگ بسیار خوب این خواننده می باشد که به همراه یکی از بهترین رپر های ایرانی یعنی بهزاد لیتو اجرا شده است. آهنگ ۱۲ سال پیش تا به امروز تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده است.

۵am

آهنگ ۵am هم تقریبا می توان گفت از آن دسته از آهنگ هایی می باشد که پس از منتشر شدن تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرد. این آهنگ نیز در حال حاضر برای تبلیغ نامش در بیو اینستاگرام این خواننده قرار دارد.

قرص

و در آخر، آهنگ قرص است که یکی از بهترین آهنگ های این خواننده بسیار مطرح ایرانی می باشد. این آهنگ را می توانید در حال حاضر به راحتی از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

بهترین آلبوم های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

این خواننده که به تازگی وارد عرصه موسیقی رپ شده است، تا به امروز آلبومی را ارائه نداده و تنها از این شخص آهنگ های تک را مشاهده کرده ایم که به همراه دیگر خواننده ها خوانده شده و یا خود به تنهایی این آهنگ ها را اجرا کرده است. البته طرفداران و استعداد این خواننده در زمینه موسیقی رپ آنقدر بالا می باشد که در آینده ای نه چندان دور صد در صد شاهد آلبومی از این رپر برتر هستیم اما در حال حاضر وی تمامی توجه و کار خود را بر روی تک آهنگ های خود قرار داده است.

هیپ هاپولوژیست چه حاشیه هایی داشته است؟

هیپ هاپولوژیست چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده با این که مدت زمان کمی است که به شهرت رسیده اما تعدادی حواشی را برای خود به وجود آورده است. او ابتدا کار خود را با دیس های مختلف به خوانندگان رپ نسل چهارم که هم رده خودش هستند شروع کرد و باعث شد تا نشانه حواشی بر روی او قرار بگیرد. او دیس های بسیاری را به دانیال یکی از خواننده های رپ نسل خودش منتشر کرده است که باعث ایجاد هرج و مرج بسیار در فضای مجازی و بین طرفداران خود و دانیال شده است.

هیپ هاپولوژیست کجا زندگی می کند؟

همان طور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، این خواننده در شمال ایران زندگی می کرده است. او تقریبا تا سن ۲۶ سالگی در این شهر به سکونت می پرداخت تا این که فهمید برای این که بتواند زمینه موسیقی خود را وسیع تر کند، باید محل زندگی خودش را تغییر دهد. در ایران پیشرفت کردن در زمینه موسیقی رپ کاری انجام نشدنی و یا بسیار سخت می باشد. به همین دلیل وی اقدام به مهاجرت کرد و در حال حاضر در ترکیه است.

درآمد هیپ هاپولوژیست چقدر است؟

درآمد هیپ هاپولوژیست چقدر است؟

اگر به اینستاگرام این خواننده مراجعه کنید، مشاهده می کنید که وی دارای درآمد بالا و نسبتا خوبی می باشد. این فرد با مهاجرتش به ترکیه و منتشر کردن آهنگ های مختلف و همکاری با دیگر خواننده ها توانسته است برای خود درآمد بسیار خوبی را کسب کند. مانند دیگر خواننده های رپ، اطلاع از مقدار دقیق درآمد این خواننده مشخص نیست اما می توان گفت که درآمدی بالا می باشد.

پیج اینستاگرام هیپ هاپولوژیست چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، این خواننده دارای صفحه رسمی اینستاگرام می باشد. شما می توانید با دنبال کردن این صفحه از تمامی اخبار مربوط به این خواننده به راحتی مطلع شوید. کافیست به اپلیکیشن اینستاگرام مراجعه کرده و با جست و جو عبارت hiphoplogist وارد صفحه اینستاگرام این خواننده شوید. برای دانلود آهنگ هایی که در این صفحه قرار دارد نیز به گوگل مراجعه کرده و به جست و جو عبارت هایی مانند دانلود آهنگ هیپ هاپولوژیست ۵am، نباید هیپ هاپولوژیست و یا هیپ هاپولوژیست آژیر بپردازید.

عکس های هیپ هاپولوژیست را در کجا مشاهده کنیم؟

یکی از راه هایی که می توانید با این خواننده مطرح ارتباط برقرار کنید و او را بیشتر بشناسید، مشاهده کردن عکس های این خواننده می باشد. شما می توانید به راحتی با جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل تمامی عکس های این خواننده را به کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. هم چنین می توانید نام او را در کنار نام دیگر خواننده ها قرار دهید تا بتوانید عکس های بهتر و بیشتری را از این خواننده مشاهده کنید.

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این خواننده تا به امروز موفق به برگزاری کنستری نشده است. شاید این موضوع به این دلیل است که وی هنوز آنقدر که باید در زمینه رپ دارای طرفدار نیست. البته که اینستاگرام او بالا صد هزار دنبال کننده دارد اما آیا به هنگام برگزاری کنسرت تمامی این صد هزار نفر او را همراهی می کنند؟! این موارد باعث می شود تا این خواننده هنوز در زمینه کاری خود به دنبال پیشرفت باشد تا بعد ها با برگزاری یک کنسرت بهتر بتواند خود را بیشتر در زمینه موسیقی رپ ثابت کند.

همسر هیپ هاپولوژیست کیست؟

سروش هیپ هاپولوژیست تا به امروز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. این که با چه فردی در رابطه می باشد و یا این که اصلا دارای دوست دختر هست یا خیر نیز دیگر سوال هایی است که از سوی طرفداران این خواننده مطرح شده است اما هنوز جوابی برای آن ها وجود ندارد زیرا اطلاعاتی مربوط به زندگی شخصی این خواننده رپ مطرح در دسترس نیست.

معروف ترین دیس های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

در بین آهنگ های این خواننده ما آهنگ هایی را مشاهده می کنیم که به عنوان دیس معرفی شده اند. یکی از معروف ترین دیس ها این خواننده، دیس آهنگی است که همان طور که اشاره کردیم آن را به دانیال داده که بسیار نیز بین آهنگ های این خواننده درخشیده است.

هیپ هاپولوژیست تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

هیپ هاپولوژیست تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

این خواننده تا به امروز توانسته با تعداد بسیاری از رپر های مطرح همکاری داشته باشد و آهنگ های بسیار مطرحی را ارائه دهد. به عنوان مثل وی تا به امروز با چرسی، تهم، بهزاد لیتو و سزاوار همکاری های بسیاربی نظیری داشته است که می توانید آهنگ های آن ها را به راحتی دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. چگونه می توان آهنگ های این خواننده را دانلود کرد؟

  به راحتی با مراجعه به انواع سایت های معتبر با جست و جو عبارت هایی مانند آهنگ جدید هیپ هاپولوژیست، دانلود آهنگ های هیپ هاپولوژیست و یا هیپ هاپولوژیست قرص این آهنگ ها را دانلود کنید.

 2. از چه طریقی می توان عکس های این خواننده را مشاهده کرد؟

  به راحتی با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل و یا استفاده از اینستاگرام این خواننده را می توان مشاهده کرد.

 3. آیا این رپر کنسرتی برگزار کرده است؟

  وی تا به امروز هیچ کنسرتی را برگزار نکرده است.

 4. آیا این فرد در ایران زندگی می کند؟

  این رپر در ابتدا در ایران بود اما پس از گذر زمان به ترکیه مهاجرت کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۴]