زوج های بازیگر شامل افرادی می شود که در زمینه هنر بازیگری مشغول به فعالیت می باشند و ضمن آشنایی با یکدیگر ازدواج کرده اند. این نوع آشنایی و ازدواج در زمینه هنر در تمام کشورهای دنیا مرسوم می باشد. در کشورمان نیز تا کنون ازدواج هایی بین هنرمندان مطرح صورت گرفته است. تعداد بسیاری از این هنرمندان در صحنه تئاتر یا فیلم مشترک با یکدیگر آشنا شده اند. برخی از این ازدواج ها پس از گذشت مدتی تداوم نیافته و این زوج های مطرح از یکدیگر جدا شده اند اما برخی از آن ها پایداری و تداوم بسیاری یافته است و سالیان طولانی است که این افراد کنار یکدیگر مشغول به زندگی می باشند.

لیست عناوین محتوا پنهان
سوسن پرور

زوج های بازیگر جدید چه افرادی می باشند؟

ازدواج بین هنرمندان و بازیگران در تمام کشورهای دنیا مرسوم می باشد و تا کنون تعداد ازدواج زیادی در این زمینه و عرصه هنر رخ داده است. در کشور ما نیز این ازدواج ها بسیار اتفاق افتاده است و ازدواج های بسیاری در زمینه هنر رخ داده است. عرصه بازیگری نیز یکی از شاخه های هنر می باشد که افراد و بازیگران بسیاری در این حرفه مشغول به فعالیت می باشند. تا کنون در این حرفه ازدواج های بسیاری بین هنرمندان اتفاق افتاده است که برخی از آن ها بسیار تداوم داشته است و برخی از آن ها نیز در نهایت منجر به جدایی شده است.

نوید محمدزاده و فرشته حسینی

نوید محمد زاده متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ می باشد و در فیلم های مطرحی به ایفای نقش پرداخته است. وی در فیلم های ابد و یک روز و متری شش و نیم بسیار خوش درخشید. نوید محمدزاده طی سال جاری با فرشته حسینی دیگر بازیگر مطرح کشورمان ازدواج کرده است. فرشته حسینی متولد ۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۶ در ایران می باشد که اصالتی افغانستانی دارد و در سریال نمایش خانگی قورباغه در کنار نوید محمدزاده بسیار خوش درخشید.

نگار جواهریان و رامبد جوان

نگار جواهریان متولد ۲۲ دی ماه سال ۱۳۶۱ می باشد که در سال ۱۳۹۵ با رامبد جوان ازدواج کرد. رامبد جوان متولد یک دی سال پنجاه می باشد. نگار جواهریان و رامبد جوان برای تولد فرزندشان نوردخت به کانادا سفر کردند که این سفر حواشی بسیاری را برای این زوج به وجود آورد.

لیلا حاتمی و علی مصفا

لیلا حاتمی از مطرح ترین بازیگران سینما ایران می باشد که در روز ۹ مهر ماه سال پنجاه و یک متولد شد. این بازیگر توانمند فرزند علی حاتمی از بزرگان عرصه هنر کشور می باشد و مادر وی نیز خانم زری خوشکام از هنرمندان محبوب و توانمند ایران می باشند. لیلا حاتمی در سال ۱۳۷۷ با علی مصفا هنرمند مطرح و محبوب کشورمان ازدواج کرد. علی مصفا متولد ۱۱ آذر سال ۱۳۴۵ می باشد. این زوج بازیگر دارای دو فرزند به نام های عسل و مانی می باشند.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ می باشد که هم اکنون ۳۸ سال سن دارد. این بازیگر که اخیرا در سریال زخم کاری بسیار خوش درخشید و نمایش هنرمندانه ای داشت در سال ۱۳۹۹ با مهدی پاکدل دیگر هنرمند توانمند و محبوب کشورمان ازدواج کرد. مهدی پاکدل در ۱۰ تیر ۱۳۵۹ در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد. برادر بزرگتر مهدی پاکدل، حسین پاکدل از هنرمندان محبوب کشورمان می باشد. مسعود پاکدل نیز از هنرمندان عکاس است.

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی حدود ۴ سال پیش با یکدیگر ازدواج کردند. سمانه پاکدل متولد ۲۶ مهر ماه ۱۳۶۶ می باشد و هادی کاظمی نیز متولد ۱۳ آبان ۱۳۵۵ می باشد. هادی کاظمی از هنرمندان مطرح طنز کشور می باشد که نقش های ماندگاری در قهوه تلخ در نقش بابا شاه و در شب های برره در نقش نظام دوبرره را از خود به نمایش گذاشت.

نرگس محمدی و علی اوجی

این زوج هنرمند در سال ۱۳۹۶ با یکدیگر ازدواج کرده اند. نرگس محمدی متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۲ می باشد و علی اوجی متولد ۱۷ اسفند همین سال می باشد. نرگس محمدی با بازی در سریال ستایش شهرت و محبوبیت بسیاری کسب کرد. علی اوجی نیز از هنرمندان عرصه طنز کشور می باشد.

اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

اشکان خطیبی هنرمند مطرح کشورمان که اخیرا با بازی زیبا و هنرمندانه در سریال نمایش خانگی خاتون در حال درخشش می باشد متولد ۱۹ مهرماه سال ۱۳۵۸ می باشد. اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی بازیگر و نقاش توانمند کشورمان در سال ۱۳۹۵ با یکدیگر ازدواج کردند.

شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی متولد ۳ فروردین ۱۳۵۱ می باشد که در سال ۱۳۸۴ با علیرضا آرا هنرمند بازیگری کشورمان ازدواج کرد. علیرضا آرا متولد ۱۳ دی ۱۳۵۴ می باشد. این زوج هنرمند تا کنون جوایز بسیاری را کسب کرده اند.

نیما فلاح و سحرولدبیگی

نیما فلاح و سحرولدبیگی

این زوج در سال ۱۳۸۲ با یکدیگر ازدواج کرده اند. سحر ولدبیگی متولد اول تیر ماه سال ۱۳۵۶ می باشد و نیما فلاح نیز متولد ۴ دی ماه ۱۳۵۱ می باشد.

ساعد سهیلی و گلوریا هاردی

ساعد سهیلی از جمله بازیگران سرشناس کشور می باشد که در خانواده ای کاملا هنرمند و فعال در عرصه بازیگری در مشهد به دنیا آمد. پدر وی سعید سهیلی از کارگردانان مطرح و شناخته شده سینما می باشد. برادر وی سینا مهراد نیز از جمله فعالان عرصه‌ بازیگری می باشد. خواهران ساعد سهیلی نیز در همین حرفه مشغول به فعالیت می باشند.

گلوریا هاردی از بازیگران سرشناس و محبوب کشور می باشد که متولد کشور فرانسه است. مادر گلوریا اصالتی شیرازی دارد و پدرش فرانسوی است. وی سال ۱۳۹۵ با ساعد سهیلی ازدواج کرد و برای ادامه زندگی به ایران آمد و هم اکنون در حرفه بازیگری مشغول به کار می باشد و در فیلم و سریال های متعدد به ایفای نقش پرداخته است.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر از چهره هایی است که طی سال های اخیر بسیار پر کار بوده است و نامش در فیلم و سریال های شبکه نمایش خانگی متعددی مطرح شد. وی متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ می باشد. همسر وی منوچهر هادی از کارگردانان شناخته شده سینما و تلویزیون می باشد که متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ است. یکتا ناصر طی سال های اخیر در فیلم و سریال هایی که همسرش به عنوان کارگردان حضور داشته است به ایفای نقش پرداخته است که از جمله آن ها می توان به سریال نمایش خانگی عاشقانه و دل اشاره کرد. در حال حاضر نیز منوچهر هادی در حال کارگرانی سریال نمایش خانگی نیسان آبی می باشد. یکتا ناصر نیز در این سریال حضور دارد.

امیر جعفری و ریما رامین فر

امیر جعفری متولد ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ می باشد. این بازیگر که از جمله بازیگران محبوب سینما و تلویزیون کشور می باشد اکثرا در فیلم و سریال های طنز به ایفای نقش پرداخته است اما تعدادی کار با نقش متفاوت نیز در کارنامه هنری وی وجود دارد. ریما رامین فر متولد پنجم فروردین ۱۳۴۹ می باشد که ضمن کار در یک تئاتر با امیر جعفری آشنا شد و به گفته خودش در برنامه دورهمی این آشنایی بسیار طول کشید و پس از حدود ۱۰ سال سرانجام با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج دارای یک فرزند نوجوان به نام آیین می باشند. امیر جعفری و ریما رامین فر یکی از زوج های بازیگر محبوب در میان ایرانیان می باشند.

پژمان بازغی و مستانه مهاجر

پژمان بازغی از جمله بازیگران سرشناس و محبوب سینما و تلویزیون ایران می باشد که متولد ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ است. وی در سال ۱۳۸۶ با مستانه مهاجر از هنرمندان مطرح همین عرصه ازدواج کرد. مستانه مهاجر متولد ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۵۳ از کارگردانان، تدوین گران و بازیگران مطرح حوزه هنر می باشد.

رویا تیموریان و مسعود رایگان

رویا تیموریان متولد ۲۷ اسفند ۱۳۳۷ می باشد. وی دارای دو فرزند به نام های دنیا و درنا مدنی می باشد که دنیا مدنی از جمله بازیگران مطرح این روزهای سینما و تلویزیون ایران می باشد. رویا تیموریان در مسیر حرفه بازیگری بسیار موفق عمل کرده است و از جمله بازیگران محبوب این عرصه به شمار می آید. وی در سال ۱۳۸۲ با مسعود رایگان دیگر هنرمند مطرح کشورمان ازدواج کرد. مسعود رایگان متولد ۱ بهمن ماه سال ۱۳۳۳ می باشد که از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود به طور جدی و حرفه‌ ای را در این حرفه آغاز کرد و در فیلم و سریال های متعددی به ایفای نقش پرداخت. این زوج محبوب عرصه بازیگری در فیلم و سریال های مشترکی نیز به ایفای نقش پرداخته اند که از جمله آن ها می توان به سریال نمایش خانگی هم گناه و مستند من ناصر حجازی هستم اشاره کرد. سریال هم گناه نیز سریالی بسیار پر مخاطب و جذاب بود که این زوج در آن ایفای نقش هنرمندانه ای داشتند.

جواد عزتی و مه لقا باقری

جواد عزتی از جمله مطرح ترین و محبوب ترین بازیگران حال حاضر کشور ایران می باشد که متولد ۲۰ دی ماه ۱۳۶۰ می باشد. جواد عزتی تا کنون در فیلم و سریال های مختلف و مطرحی به ایفای نقش پرداخته است. او در این فیلم و سریال ها در نقش های متعدد و مختلفی به هنرمندی پرداخته و همین موضوع باعث تمایز او از سایر بازیگران می باشد.

جواد عزتی نقش های کاملا متفاوتی را به گونه ای ماهرانه و هنرمندانه به نمایش گذاشته است. می توان به نقش پیرمرد مسن در سریال نمایش خانگی قهوه تلخ، نقش های طنز در سریال درد سر های عظیم ۱ و ۲ و نقش روحانی در سریال تلویزیونی دودکش و فیلم سینمایی فرشته ها با هم می آیند اشاره کرد. آخرین فعالیت کارنامه هنری این هنرمند توانمند حضور در سریال نمایش خانگی زخم کاری می باشد. این سریال با بازی هنرمندانه جواد عزتی به نقطه قوتی در شبکه نمایش خانگی تبدیل شد که مخاطبان بسیاری را وادار به تماشا این سریال کرد. این سریال در قالب ۱۵ قسمت هر جمعه در شبکه نمایش خانگی پخش شد.

مه لقا باقری از جمله هنرمندان توانمند حرفه بازیگری می باشد که سابقا از کارگردانان مطرح تئاتر نیز بوده است. وی متولد ۲۵ خرداد ۱۳۶۰ می باشد. مه لقا باقری همسر جواد عزتی و از دیگر زوج های بازیگر می باشد که این دو هنرمند محبوب در سال ۱۳۸۵ با یکدیگر ازدواج کرده اند. مه لقا باقری و جواد عزتی در فیلم و سریال های مشترک بسیاری با یکدیگر حضور داشته اند که از جمله آن ها می توان به سریال باغ مظفر، درد سر های عظیم ۲، فیلم سینمایی شنای پروانه و آینه بغل و هم چنین سریال نمایش خانگی زخم کاری اشاره کرد. مه لقا باقری نیز در سریال زخم کاری بسیار خوش درخشید و ایفای نقش هنرمندانه ای را به نمایش گذاشت. او نیز از جمله نقطه قوت های این فیلم محبوب و پر مخاطب قرار گرفت.

زوج های بازیگر قدیمی چه افرادی می باشند؟

زوج های بازیگر قدیمی چه افرادی می باشند؟

این زوج ها بازیگران مطرحی هستند که سالیان طولانی است که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

حسین پاکدل و عاطفه رضوی

حسین پاکدل متولد سال ۱۳۳۸ و عاطفه رضوی متولد اسفند ماه ۱۳۴۷ می باشند. این زوج بازیگر دارای یک فرزند دختر به نام صبا هستند.

بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا

این زوج موفق عرصه بازیگری دارای ۳ فرزند به نام های شقایق، گلشیفته و آذرخش می باشند. شقایق و گلشیفته نیز از بازیگران مطرح و محبوب می باشند.

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

این زوج حدود ۲۰ سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده اند و دارای فرزند مشترک نمی باشند. امین حیایی از همسر اولش مونا بانکی پور دارای فرزندی به نام دارا می باشد. دارا حیایی نیز از بازیگران نوظهور می باشد.

محمود پاک نیت و مهرنوش صبر کن

این زوج هنرمند و قدیمی حدود ۴۰ سال است که با یکدیگر ازدواج کرده اند و دارای دو فرزند به نام های مسعود و مهراد می باشند.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

فرهاد آئیش متولد ۲۷ شهریور سال ۱۳۳۱ می باشد و مائده طهماسبی نیز متولد ۱۹ تیر ماه سال ۱۳۳۶ می باشد. این زوج از زوج های قدیمی و محبوب عرصه هنر بازیگری در ایران می باشند.

رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی

رویا نونهالی متولد ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۴۱ می باشد و همسرش آقای رامین حیدری فاروقی متولد سال ۱۳۴۵ می باشند. این زوج بازیگر دارای فرزند دختری به نام خاتون می باشند.

زوج های بازیگر قدیمی چه افرادی می باشند؟

کدام یک از زوج های بازیگر طلاق گرفته اند؟

علاوه بر ازدواج های بسیاری که در حرفه بازیگری بین بازیگران مطرح رخ می دهد گه گاه نیز جدایی هایی اتفاق می افتد. در عرصه سینما و تلویزیون ایران نیز تا کنون چندین جدایی و طلاق رخ داده است که از جمله آن ها می توان به جدایی سحر دولت شاهی و رامبد جوان، مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی، محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان، بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی و همچنین محراب قاسم خانی و شقایق دهقان اشاره کرد.

عکس های زوج های بازیگر را در کجا ببینیم؟

زندگی مشترک زوج های مطرح بازیگری و هنری در سراسر دنیا همواره مورد توجه علاقه مندان و طرفداران و سایت های خبرگزاری قرار دارد. برای تماشای عکس های این زوج های بازیگر چندین گزینه مطرح است که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

در دسترس ترین گزینه مرورگر گوگل می باشد که با جست و جوی نام زوج مورد نظر می توان عکس های مختلفی نیز از این زوج ها را تماشا کرد. علاوه بر عکس های این افراد ویدئو های مختلفی نیز از این زوج ها در گوگل وجود دارد. هم چنین فیلم های مختلفی که این بازیگران در آن ها به ایفای نقش پرداخته اند را نیز می توان از این مرورگر دانلود و تماشا کرد. گزینه بعدی سایت ها و خبر گزاری های متعدد می باشد که حواشی و عکس های افراد سلبریتی و زوج های بازیگر را به اشتراک می گذارند. صفحه رسمی اینستاگرام این افراد نیز گزینه قابل دسترسی باشد که با جست و جو نامشان در قسمت سرچ اینستاگرام می توان آن را پیدا و دنبال کرد. عکس های مختلفی نیز در صفحات فن پیج این افراد و زوج های مطرح در اینستاگرام موجود می باشد که طرفداران این زوج ها در صفحات فن پیجی خود منتشر می کنند.

آدرس پیج اینستاگرام زوج های بازیگر چیست؟

نرم افزار اینستاگرام برنامه ای محبوب و پرمخاطب در بین مردم سراسر دنیا می باشد که در حال حاضر میلیون ها فعالیت کننده دارد. این برنامه پلتفرمی برای به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئو های شخصی افراد می باشد. افراد در قالب این برنامه می توانند با هواداران و علاقه مندان به خود ارتباط برقرار کنند. فعالیت در این نرم افزار گاها حواشی مختلفی را برای افراد به وجود می آورد. این نرم افزار بهترین وسیله ارتباطی برای به اشتراک گذاری فعالیت ها با علاقه مندان به افراد می باشد. هم اکنون زوج های بازیگر بسیاری در این نرم افزار دارای صفحه شخصی می باشند.

برخی از این زوج ها از جمله امیر جعفری و ریما رامین فر دارای یک صفحه مشترک می باشند و از طریق همین یک صفحه با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنند. این صفحه مشترک به آدرس amirjafari4 می باشد که هم اکنون دو میلیون و سیصد هزار دنبال کننده دارد. برای پیدا کردن آدرس اینستاگرامی این افراد می توان در خود برنامه اینستاگرام نام این افراد را جستجو کرد. در مرورگر گوگل نیز آدرس رسمی اینستاگرام این افراد را می توان مشاهده کرد.

چه حاشیه هایی برای زوج های بازیگر به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای زوج های بازیگر به وجود آمد؟

افراد مطرح و سرشناس و سلبریتی های فعال در عرصه هنر بازیگری گاها حواشی مختلفی را تجربه می کنند. رفتار این افراد مشهور تحت نگاه سایت های خبرگزاری مختلف قرار دارد. این افراد حواشی بسیار مختلفی را تجربه می کنند. طلاق را می توان از مطرح ترین حواشی زوج های بازیگر بر شمرد. علاوه بر بحث طلاق گاهی مصاحبه ها و هم چنین به اشتراک گذاری پست هایی در صفحه اینستاگرامیشان نیز حواشی مختلفی را پیرامون این افراد به وجود می آورد.

یوتیوب زوج های بازیگر

یوتیوب از جمله برنامه های پر مخاطب در سراسر دنیا محسوب می شود که متاسفانه مدت هاست که در کشور ما فیلتر می باشد. این برنامه پلتفرمی در قالب به اشتراک گذاری پست و ویدئو های آموزشی می باشد که از طریق این به اشتراک گذاری افراد می توانند به کسب درآمد بپردازند.

افراد مطرح و تعداد زیادی از سلبریتی های کشور نیز در این نرم‌ افزار اجتماعی حضور دارند و از طریق به اشتراک گذاری ویدئو های آموزشی و یا سرگرمی و فان از این طریق نیز کسب درآمد دارند. بازیگران در صورت داشتن حساب در این نرم افزار اکثرا آدرس حساب یوتیوبی خود را در بیوی صفحه اینستاگرامی خود به اشتراک می گذارند.

چرا زوج های بازیگر فیلم مشترک کم بازی می کنند؟

برخی از زوج های بازیگری در فیلم و سریال های مشترک کمی به ایفای نقش می پردازند که دلایل مختلفی را برای آن مطرح می کنند از جمله این دلایل می توان به عدم دریافت پیشنهاد مشترک اشاره کرد. اما برخی از زوج های هنرمند در فیلم و سریال های مشترک بسیاری با یکدیگر حضور دارند. از جمله این زوج ها که در فیلم های مشترکی به ایفای نقش پرداخته اند می توان به جواد عزتی و مه لقا باقری، رویا تیموریان و مسعود رایگان و سحر ولد بیگی و نیما فلاح اشاره کرد.

سبک زندگی زوج های بازیگر

هر فردی در هر حوزه مشغول به فعالیتی دارای یک سبک خاص از زندگی می باشد. هر کدام از بازیگران نیز دارای سبک خاصی از زندگی می باشند که اکثر آن ها زندگی بدون حاشیه و جنجالی را برای خود برگزیده اند و از هر گونه بحث و جدلی دوری می کنند.

کدام زوج های بازیگر خارج از کشور زندگی می کنند؟

تعدادی از بازیگران پس از ازدواج با یکدیگر برای ادامه زندگی به خارج از کشور مهاجرت می کنند و تنها برای ایفای نقش در پروژه های مختلف به ایران سفر می کنند. اما اکثر آن ها در داخل کشور مشغول به کار و فعالیت می باشند. از جمله زوج های مطرحی که پس از ازدواج به خارج از کشور مهاجرت کرده اند می توان به رضا عطاران کارگران و بازیگر طنز مطرح و محبوب کشور و همسرش فریده فرامرزی بازیگر خوب کشور اشاره کرد.

کدام زوج های بازیگر خارج از کشور زندگی می کنند؟

سوالات متداول

 1. مطرح ترین زوج های بازیگر چه کسانی هستند؟

  از مطرح ترین زوج های بازیگر می توان به مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور، رامبد جوان و نگار جواهریان، اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی و نوید محمد زاده و فرشته حسینی اشاره کرد.

 2. عکس های زوج های بازیگر را در کجا ببینیم؟

  برای مشاهده عکس های این بازیگران می توان به صفحات اینستاگرامی شان مراجعه کرد. مرورگر گوگل نیز گزینه ای در دسترس می باشد که مجموعه عکس های مختلفی در آن قرار دارد.

 3. مطرح ترین زوج های بازیگری که از یکدیگر جدا شده اند؟

  از جمله مطرح ترین زوج هایی که از یکدیگر جدا شده اند می توان به مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی، آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا و رامبد جوان و سحر دولتشاهی اشاره کرد.

 4. سبک زندگی زوج های بازیگر چگونه است؟

  بسیاری از زوج های بازیگر سبک زندگی کاملا آرام و بی حاشیه را انتخاب کرده اند و سعی در دوری از هرگونه حواشی دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]