سریال بازی مرکب یکی از بهترین سریال های چند سال اخیر می باشد که در سال ۲۰۲۱ در کره جنوبی منتشر شده است. سبک این فیلم هیجانی، اکشن و ترسناک می باشد که فصل اول آن در ۹ قسمت ساخته شده است. در ادامه این مقاله شما را با بازیگران سریال بازی مرکب آشنا می کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
بازیگران سریال بازی مرکب چه افرادی می باشند؟

بازیگران سریال بازی مرکب چه افرادی می باشند؟

همان طور که می دانید کشور کره جنوبی در سینما بسیار حرفه ای می باشد و یکی از سریال های معروف کره ای بازی مرکب می باشد که نویسندگی و کارگردانی آن بر عهده هوانگ دونگ هیوک بوده است و این فیلم به دو زبان کره ای و انگلیسی می باشد که از پلتفرم نتفلیکس پخش می شود. در مورد داستان این فیلم زیبا باید بدانید که در این سریال ۴۵۶ بازیکن که بدهی های بسیار زیادی دارند و باید بدهی شان را پرداخت کنند برای برنده شدن مبلغ ۴۵.۶ میلیارد وون به یک بازی خطرناک می روند. این بازی مرموز دارای ۶ مرحله می باشد و سبک هر بازی کودکانه می باشد و در هر بازی تعدادی از افراد حذف می شود و در آخر فقط یک نفر برنده می شود. هم چنین در این فیلم بازیگران بسیار خوبی ایفای نقش کرده اند که در ادامه قسمتی از بیوگرافی آن ها را برای شما عزیزان مطرح می کنیم.

لی جونگ جه (سونگ گی هون)

باید بدانید که لی جونگ جه یکی از نقش های اصلی فیلم بوده است و در تاریخ ۱۵ دسامبر ۱۹۷۲ در کره جنوبی متولد شده است و بازیگر و مدل های اینستاگرام کره ای است. او فارغ التحصیل رشته فیلم و تئاتر از دانشگاه دونگکوک می باشد و بازیگری را از سال ۱۹۹۳ زمانی که ۲۱ ساله بوده است آغاز کرده و این بازیگر در سال ۲۰۰۴ با بازیگر زن، کیم مین هی در رابطه بوده است. همان طور که می دانید بازی مرکب از ۹ بازی بسیار ترسناک تشکیل شده که در قسمت های پایانی هیجانی بسیار زیادی به خود می گیرد و باید بدانید که در آخر این سریال لی جونگ جه برنده بازی می شود.

پارک هه سو (چو سانگوو)

پارک هه سو که در این سریال درنقش چو سانگوو بوده است در تاریخ ۲۱ نوامبر ۱۹۸۱ در کره جنوبی متولد شده است و یکی از بازیگران برتر کره ای می باشد. وی فارغ التحصیل دانشگاه دانکوک می باشد که از سال ۲۰۰۷ وقتی ۲۶ ساله بود با تئاتر موزیکال فعالیت هنری اش را آغاز کرده است و در سال ۲۱۷ جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرده است. این هنرمند در سال ۲۰۱۹ با دوست دخترش ازدواج کرده و در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ اولین فرزند خودشان را به دنیا آورده اند.

جونگ هویون (کانگ سه بیوک)

یکی از بازیگران زن در این سریال جونگ هویون می باشد که در نقش کانگ سه بیوک بوده است و در تاریخ ۲۳ ژوئن ۱۹۹۴ در کره جنوبی متولد شده است و جزء بازیگران معروف این کشور می باشد. این هنرمند فارغ التحصیل دانشکده هنرهای نمایشی دانشگاه دونگدوک است و از سال ۲۰۱۰ زمانی که تنها ۱۶ سال داشته است فعالیت خودش را از عرصه مدلینگ شروع کرده است. وی اولین تجربه بازیگری اش را در همین سریال کسب کرده است. او از سال ۲۰۱۵ با یکی از بازیگران مرد کره ای لی دونگ هویی در رابطه بوده است.

آنوپام تریپاتی (عبدل علی)

آنوپام تریپاتی در نقش عبدل علی یکی دیگر از بازیگران برتر سریال بازی مرکب می باشد که در تاریخ ۲ نوامبر ۱۹۸۸ در هندوستان متولد شده است و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه ملی هنر کره می باشد که اولین فیلم بلند خود را به نام قصیده ای برای پدرم را در سال ۲۰۱۴ بازی کرده است. البته باید در نظر داشته باشید که این هنرمند در سال ۲۰۲۱ در سن ۳۳ سالگی با بازی در سریال اسکویید گیم به شهرت زیادی رسید.

او سونگ سو (اوه ایل نام)

او سونگ سو یکی از نقش های درخشان در این فیلم بوده و زیباترین سلبریتی های جهان است که در تاریخ ۱۹ اکتبر ۱۹۴۴ در کره جنوبی متولد شده است و فعالیت هنری خودش را از تئاتر در سال ۱۹۶۷ در ۲۳ سالگی آغاز کرد و در بیش از ۲۰۰ اثر هم کاری داشته است. او یکی از نقش های حرفه ای و مرموز در این سریال داشته است.هم چنین می توانید عکس و فیلم های زیادی را از این هنرمند مشاهده کنید. این پیرمرد در این فیلم نقش بسیار حاشیه سازی داشته است و بسیاری از نظر ها این است که این هنرمند و لی جونگ جه پدر و پسر بوده اند، زیرا هر دو به شیر حساسیت دارند و روزهای تولد مشابهی دارند. اما در فصل اول این سریال به وضوح نشان داتده نشد که این دو هنرمند در فیلم پسر و پدر باشند.

کیم جوریونگ (هان می نیو)

یکی دیگر از بازیگران زن این سریال کیم جوریونگ می باشد که در نقش هان می نیو و یکی از بازیکنان را بر عهده داشته است. این هنرمند در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۱۹۷۶ در کره جنوبی متولد شده است و یکی از بهترین بازیگران کرده است که در سال ۲۰۰۰ و در سن ۲۴ سالگی بازیگری را آغاز کرده است. جوریونگ متاهل است و یک دختر به نام کاترین دارد که در سال ۲۰۱۳ در کالیفرنیا به دنیا آمده است.

هو سونگ ته (جانگ دوک سو)

یکی از نقش های خطرناک و مرموز در این سریال متعلق به هو سونگ ته بوده است که در نقش جانگ دوک سو بازی کرده است که در تاریخ ۲۰ اکتبر ۱۹۷۷ در کره جنوبی متولد شده است. وی فارغ التحصیل دانشگاه ملی پوسان می باشد که بازیگری را از سال ۲۰۱۲ شروع کرده است. این هنرمند در این فیلم نقشی را بر عهده داشته است که برای پرداخت بدهی های قمار خود رو به این بازی می آورده است. او در این فیلم به بازیگر زنی که جزء بازیکنان است آسیب می رساند و بسیاری از افراد را به قتل می رساند.

وی هاجون (هوانگ جونهو)

وی هیون ای با نام هنری وی هاجون بازیگر مشهور کره ای می باشد که در تاریخ ۵ اوت ۱۹۹۱ در کره جنوبی متولد شده است و فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سانگ کیول می باشد که بازیگری را از سال ۲۰۱۲ وقتی ۲۱ ساله بوده آغاز کرده است و مشخصات ظاهری او قدی ۱۸۰ و وزنی ۶۸ کیلوگرم دارد. او در این فیلم نقش افسر پلیس جوان و شجاعی را بر عهده دارد که در این سریال به دنبال برادر بزرگ تر از خودش است.

لی یومی (جی یونگ)

لی یومی در نقش جی یونگ در سریال اسکویید گیم بازی کرده است و او در تاریخ ۱۸ جولای ۱۹۹۴ در کره جنوبی متولد شده است و یکی از برترین بازیگران زن کره است. این هنرمند کار خود را از سال ۲۰۱۰ وقتی ۱۶ ساله بوده است آغاز کرده و در سریال اسکوئید گیم نقش دختر جوانی را بازی کرد که به تازگی پس از کشتن پدر متجاوز خود از زندان آزاد شده است. او تا امروز در فیلم و سریال های بسیار زیادی ایفای نقش کرده است.

لی بیونگ هون (اینهو)

لی بیونگ هون در نقش اینهو در سریال بازی مرکب نقش آفرینی کرده است. این هنرمند در تاریخ ۱۳ آگوست ۱۹۷۰ در کره جنوبی به دنیا آمده است و یکی از بازیگران کره ای است. او فارغ التحصیل رشته ادبیات فرانسوی از دانشگاه هانیانگ و رشته تئاتر و سینما از دانشکده از دانشگاه چونگ آنگ می باشد و فعالیت هنری خودش را به صورت حرفه ای از سال ۱۹۹۱ و در سن ۲۱ سالگی آغاز کرده است. این هنرمند در سال ۲۰۱۳ با بازیگر زن مشهور لی مین جونگ ازدواج کردوثمره ازدواج این زوج یک فرزند می باشد.

گونگ یو

سریال بازی مرکب یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین سریال ها در این چند سال اخیر می باشد که در آن بازیگران بسیار زیاد و خوبی فعالیت کرده اند. یکی دیگر از این بازیگران گونگ یو می باشد که در تاریخ ۱۰ جولای ۱۹۷۹ در کره جنوبی متولد شده است و در این سریال به صورت افتخاری در قسمت ۱ و ۹ نقش انتخاب بازیکنان را برعهده دارد. او یکی از اینفلوئنسرهای معروف کره ای نیز می باشد.

عکس بازیگران سریال بازی مرکب

عکس بازیگران سریال بازی مرکب

همان طور که می دانید امروزه تعداد شبکه های اجتماعی زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام می باشد که تمامی سلبریتی ها در آن فعالیت دارند. شما می توانید برای دیدن عکس های بیشتر از بازیگران سریال بازی مرکب از طریق شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمایید. هم چنین جالب است بدانید این سریال در عرض یک هفته به دلیل داستان تازه و هیجان انگیزی که دارد مورد توجه جهانیان قرار گرفت. هم چنین این سریال به پربیننده ترین سریال شبکه نتفلیکس تبدیل شد و در بین مردم در شبکه های اجتماعی مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت. این سریال با موضوعی جدید و خاص موفق شد تا جوایز و افتخارات بسیار زیادی را کسب کند.

بازیگران سریال بازی مرکب معروف بودند؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم در این سریال بازیگران بسیار زیاد و مشهوری فعالیت هنری داشته است. البته باید در نظر داشته باشید که برخی از این هنرمندان با بازی در این سریال به شهرت رسیده اند. برای مثال یکی از مشهور ترین بازیگران این سریال لی جونگ جه می باشد که از سال ۱۹۹۳ و از سن ۲۱ سالگی شروع به فعالیت هنری در زمینه بازیگری کرده است و در طی سال هایی که فعالیت داشته است در فیلم و سریال های بسیار زیادی ایفای نقش کرده است. البته باید در نظر داشته باشید که این سریال دو بازیگر مهمان دارد که گونگ یو در نقش بازاریاب و فردی که برای بازی، بازیکن استخدام می کند و در قسمت ۱ و قسمت ۹ حضور دارد و لی یونگ هون در نقش هوانگ این هو که در نقش پرچم دارد در قسمت های ۹ و ۸ است.

بازیگران سریال بازی مرکب دچار چه حواشی شدند؟

بازیگران سریال بازی مرکب دچار چه حواشی شدند؟

همان طور که می دانید همیشه برای سلبریتی ها و افراد مشهور حواشی و شایعاتی به وجود می آید و برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. بازیگران کره ای درگیر حواشی زیادی می شوند و یکی از بازیگران سریال بازی مرکب گونگ یو درگیر حواشی و شایعات زیادی شده بود و این حواشی به صورتی بوده است که این بازیگر با جونگ هویون یکی دیگر از بازیگران این سریال در رابطه بوده است و او در یکی از مصاحبه هایش این شایعات را تکذیب کرد و گفته است که با این خانم هیچ رابطه ای ندارم. البته باید در نظر داشته باشید که این سریال هم حواشی زیادی را به همراه داشته است، بعد از شروع پخش سریال اسکویید گیم یکی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت در کره جنوبی از نتفلیکس شکایت کرد و این شکایت عجیب به خاطر این است که هجوم مردم برای دیدن این سریال باعث شده است که سرعت خدمات اینترنت این شرکت را کاهش پیدا کند. آن ها درخواست مبلغ عجیبی ۲۲.۹ میلیون دلار برای بهینه سازی خدمات خود کرده اند. البته باید بدانید که نتفلیکس هم مدعی است که در کره جنوبی بیشتر از ۱۶ هزار شغل ایجاد کرده است و حدود ۷۷۰ میلیارد وون سرمایه وارد این کشور کرده است.

کدام یک از بازیگران سریال بازی اسکوید گیم مسلمان هستند؟

کدام یک از بازیگران سریال بازی اسکوید گیم مسلمان هستند؟

باید بدانید که برخی از بازیگران و سلبریتی های کره ای مسلمان می شوند. اما اخباری در مورد مسلمان بودن بازیگران اسکویید گیم منتشر نشده است. هم چنین باید بدانید که تولید و فیلم برداری این مجموعه از ژوئن تا اکتبر ۲۰۲۰ ائامه داشته است و شامل وقفه اجباری یک ماهه به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ بوده است. صحنه های شهری در دجون و صحنه های جزیره سونگاپدو که واقع در اونگجین فیلم برداری شدند. در کل باید بدانید که سریال ازی مرکب در مجموع نقد های بسیار مثبتی دریافت کرده است و در هفته اول انتشار به یکی از بهترین سریال سال انتخاب شده است.

پشت صحنه بازیگران سریال بازی اسکوید گیم

اگر به سایت های مختلف اینترنتی سر بزنید کلیپ های بسیار زیادی را از پشت صحنه این سریال زیبا وجود دارد. این سریال موفق شد تا رکورد پر بیننده ترین سریال نتفلیکس را بشکند. این سوال برای افراد بسیار زیادی به وجود آمده است که آیا فصل دوم این سریال هم ساخته می شود یا نه، باید بدانید که ساخت سریال بازی مرکب بیشتر از ۱۰ سال طول کشیده است. هوانگ دونگ هیوک، برای ساخت سریال بازی مرکب، برای ساخت این سریال سختی‌ های بسیاری کشید و سال‌ها تلاش کرد تا در نهایت نتیجه سختی‌ های طولانی‌ اش را ببیند. در نهایت این نتفلیکس بود که پذیرفت روی ایده جذاب اما نادیده گرفته شده هیوک سرمایه‌ گذاری کند. این سریال را بیشتر از ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان تماشا کرده اند و این عدد روز به روز در حال افزایش است. البته باید بدانید که هوانگ دونگ هیوک برای ساخت فصل دوم این سریال ایده ای ندارد و نتفلیکس از او درخواست کرده است تا شرایط فصل دوم این سریال را بررسی کند، زیرا میلیون ها تماشاگر منتظر فصل دوم این سریال جذاب هستند.

برای دانلود سریال بازی مرکب چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود سریال بازی مرکب چه کاری باید انجام داد؟

اگر به فیلم های اکشن و دلهره آور علاقه مند هستید می توانید سریال زیبا و جذاب اسکویید گیم را در سایت های اینترنتی و سایت معتبر آپارات دانلود کنید و از آن لذت ببرید. یکی از جذابیت های این فیلم این است که زمانی که بازیکنان در بازی شرکت می کنند نمی دانند که منظور از حذف شدن مرگ آن ها می باشد و با کوچک ترین خطا جان خود را از دست می دهند. در این سریال با دیدن اولین بازی سریال  یک کشتار دسته‌ جمعی را مشاهده می کنید و نیمی از شرکت‌ کنندگان کشته می‌ شوند که این سرآغاز جنگیدن آن ها برای زنده ماندن است.

کارگردان بازیگران سریال بازی مرکب کیست؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این ریال زیبا یکی از سریال های معروف کره ای می باشد که نویسندگی و کارگردانی آن بر عهده هوانگ دونگ هیوک بوده است و این فیلم به دو زبان کره ای و انگلیسی می باشد. ژانر این فیلم تکراری می باشد، اما با این حساب جذابیت بسیار زیادی دارد و مخاطبان زیادی را جذب کرده است. این سریال، یک اثر ترسناک و درام است که به خوبی ساخته شده است. داستان‌ های پس زمینه بسیار خلاقانه ای برای شرکت‌ کنندگان مسابقه و هم چنین عوامل اجرا کننده مسابقه توسعه داده شده است. جالب است بدانید که این سریال شباهت بسیار زیادی به فیلم ژاپنی هر طور خدایان بخواهند دارند و مورد انتقاد زیادی قرار گرفته است. این فیلم اقتباسی از مانگایی با همین نام است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است و داستان آن حول محور نسخه های خطرناکی از بازی های کودکانه ای است. البته هوانگ گفته است که ، کار روی فیلم‌ نامه را از سال ۲۰۰۸ شروع کرده است و شباهت‌ های بین دو فیلم که در هنگام فیلم‌ بردای از آن‌ ها مطلع شده، تصادفی می باشد.

بازیگران سریال بازی مرکب چه جایزه ای گرفت؟

بازیگران سریال بازی مرکب چه جایزه ای گرفت؟

همان طور که در این سریال مطرح کردیم این سریال جزء برترین سریال های چند سال اخیر می باشد و این سریال تا به امروز جوایز و افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است و این جوایز شامل جایزه‌ اسکار بهترین فیلم سال و دو جایزه‌ بهترین سریال سال و بهترین سریال کوتاه سال می شود که با تاج و گامبی وزیر به خانه ببرد. تاج جوایز مهم دیگری هم چون بهترین بازیگر، بهترین نویسندگی و بهترین کارگردانی را نیز کسب کرد. هم چنین این فیلم از دید روانشناسی دو بعد روانشناختی دارد که انتقاد اجتماعی را برای مخاطبین جهانی قابل هضم‌ می‌ کند. هم چنین بازی‌ های کودکان بسیار نمادین هستند زیرا نشان می‌ دهد که رقابت مرگ و زندگی از همان دوران کودکی افراد شروع می‌ شود. در واقع، بازی‌ های کودکان استعاره‌ های خوبی برای زندگی بزرگسالان است.

ایده سریال اسکوید گیم از کجا آمد؟

در مورد ایده فیلمنامه این سریال باید بدانید که هوانگ دونگ هیوک کارگردان و فیلمنامه نویس، داستان این مجموعه را در سال ۲۰۰۸ با نام راند سیکس و با الهام از مشکلات اقتصادی خود در اوایل زندگی و هم چنین اختلاف طبقاتی  در کره جنوبی نوشته بود اما به دلیل خشونت زیاد توسط رسانه های کره ای رد شد تا این که پس از ۱۱ سال در سال ۲۰۱۹ مورد توجه شبکه جهانی نتفلیکس قرار گرفته است. جالب است بدانید هوانگ کل این مجموعه را به تنهایی نوشته است و نوشتار دو قسمت اول آن شش ماه به طول کشی، هم چنین او برای پیشبرد داستان از دوستانش نظر خواسته است.

سوالات متداول

 1. آیا دعوا بین بازیگران سریال بازی مرکب حقیقت دارد؟

  در طی سال های اخیر اخباری در مورد مشکلات بین بازیگران این سریال به وجود آمده بود که کارگردان این سریال در یکی از مصاحبه هایش گفته است که این حرف ها تنها شایعات است و همان طور که می دانید اختلاف نظر بین تمام بازیگران به وجود می آید. اما بحث و دعوایی بین آن ها نبوده است.

 2. کدام یک از بازیگران سریال بازی مرکب طلاق گرفته اند؟

  در این مقاله قسمتی از بیوگرافی بازیگران سریال بازی مرکب را برای شما عزیزان مطرح کردیم، برخی از آن ها ازدواج کرده اند و برخی دیگر مجرد هستند. تاکنون اخباری از طلاق این هنرمندان به وجود نیامده است و برخی از آن ها کلا مجرد هستند و تاکنون ازدواج نکرده اند.

 3. آیا تمام بازیگران سریال بازی مرکب جوان هستند؟

  در این سریال زیبا از تمام سنین بازیگر فعالیت دارند. همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این سریال بازیگران زیاد و بسیار خوبی دارد که بیشتر آن ها جوان هستند. در این سریال چند دختر و پسر کم سن و سال وجود دارد. البته همان طور که در این سریال بازیگران جوانی وجود دارد، بازیگران مسنی هم هستند که در نقش های بسیار مهمی فعالیت می کنند.

 4. بازخورد عموم در برابر سریال و بازیگران سریال بازی مرکب چگونه بوده است؟

  این مجموعه به عنوان نخستین درام کره ای شناخته می شود که در سطح جهانی در صدر جدول ۱۰ مجموعه تلویزیونی پر بیننده هفتگی نتفلیکس قرار گرفته است و در ۹۰ کشور مانند آمریکا و بریتانیا شماره یک شده است و به گزارش نتفلیکس بازی مرکب ۲۸ روز بعد از انتشار با بیشتر از ۱۱۱ میلیون بیننده در سطح جهانی رکورد بریجرتون با ۸۲ میلیون بیننده در دسامبر ۲۰۲۰ را شکست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]