لی یومی بازیگر کره است که می توان گفت متولد ۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴ می باشد و او یک هنر پیشه بسیار زیبا در کره جنوبی می باشد. او برای بازی در نقش جی یونگ در سریال شبکه های کره در سال ۲۰۲۱ و نام این فیلم بازی مرکب، انتخاب شده است. او از بازیگران سریال بازی مرکب می باشد. این بازیگر محبوب تا الان فیلم های خیلی زیادی را بازی کرده است و به دلیل زیبایی که دارد کارگردان ها خیلی دوست دارند که با آن همکاری کند. این بازیگر در فیلم نمایشی بازی مرکب، بازی می کند و تمام استعداد خود را نشان داده است و باید بدانید که این فیلم بسیار جذاب و دیدنی است.

لی یومی کیست؟

لی یومی کیست؟

لی یومی ویکی پدیا را می خواهیم به شما معرفی کنیم. لی یو می محبوب ترین بازیگر کره ای است و متولد ۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴ می باشد. او یک هنر پیشه فوق العاده زیبا اهل کره جنوبی می باشد. او برای بازی در نقش جی یونگ در سریال شبکه های کره در سال ۲۰۲۱ کره جنوبی، بازی مرکب، انتخاب شده است. این بازیگر کار خود را از ۱۶ سالگی شروع کرد و در اویل شغل و حرفه خود به دلیل درس و دانشگاه خود کمتر بازی می کرد اما این روز ها نقش های بسیار زیادی را بازی می کند و باید بدانید که این بازیگر زیبایی خاصی دارد که همه او را خیلی دوست دارند. در این مقاله به بیوگرافی لی یومی می پردازیم.

جدول لی یومی

تاریخ تولد لی یومی ۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴
شغلبازیگر
ملیتکره ای
سریال و فیلم های معروفدکتر جان، همه آنجا هستند، امپراتور ضربان قلب، بازی مرکب

عکس های جدید لی یومی

عکس های لی یومی که از مدل های کره ای نیز می باشد و همسرش که خیلی از طرفداران این بازیگر می پرسند باید گفت که او ازدواج نکرده است اما عکس های این بازیگر محبوب را می توانید در اینستاگرام او و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این بازیگر محبوب این روز ها خیلی مشغله کاری دارد و به گفته خود او به دلیل مشغله کاری که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی ندارند. زیرا او هم بازیگر است و هم آموزش های تهیه کنندگی را می بیند و هم پیشنهاد های خیلی خوبی به او پیشنهاد شده است. او به دنبال کار های متنوع در عرصه شغلی خود است و تا الان پیشنهاد های بسیار خوبی در این رابطه به او شده است. این بازیگر عکس های زیادی از خودش در اینستاگرام و سایت های مختلف منتشر کرده است و علاقمندان قادر خواهند بود با مراجعه به آن ها و جست و جوی نام این بازیگر توانا به عکس های مختلف او دسترسی پیدا کنند.

همسر لی یومی کیست؟

طبق مصاحبه با لی یومی باید گفت که این بازیگر خیلی خوب و جذاب کره که الان چند سال است که بازیگری می کند تا به الان مجرد بوده و ازدواج نکرده است. او در حال حاضر قصد ندارد که ازدواج کند چرا که الان درگیر نقش های جدید است و به گفته این بازیگر توانا در حال حاضر درگیر مشغله کاری و حرفه دیگر خود است تا ازدواج، اما تا به الان شایعات مختلف بسیاری در مورد ازدواج او گفته شده است که ایشان با شخصی در رابطه بوده و یا با بازیگر دیگری ازدواج کرده است. این بازیگر بسیاری از شایعات در مورد ازدواج خود را تکذیب کرده است.

پیج اینستاگرام لی یومی چیست؟

پیج اینستاگرام لی یومی چیست؟

صفحه اینستاگرام لی یومی در حال حاضر نزدیک به چند فالوور رسیده است که می توان گفت این عدد برای یک بازیگر تازه معروف فوق العاده است. اگر دوست دارید که از زندگی لحظه به لحظه او با خبر شوید می توانید صفحه شخصی او را در اینستاگرام پیدا کنید و این بازیگر زیبا را دنبال کنید. او از اینکه مردم تا این حد دوستش دارند بسیار خوشحال است و به خبرنگار های کره اعلام کرده است که توقع این همه مخاطب را نداشته است و از این که تا این حد موفق بوده است بسیار خوشحال است. البته او با توجه به اینکه یک بازیگر است، طرفداران او هم زیاد در اینستاگرام هستند. لی یومی اینستاگرام خود را باز گذاشته است تا مخاطبان او خیلی راحت او را دنبال کنند. لی یومی گفته است که خیلی ممنون که فیلم های من را در کره دوست داشتید و این باعث افتخار من است که توانستم رضایت شما عزیزان را به دست آورم.

فیلم های لی یومی کدامند؟

این بازیگر توانا و زیبا تا الان نقش های خیلی زیادی را بازی کرده است و بسیار آدم موفقی است و سریال های او بسیار طرفدار دارد. در ادامه چند مورد از بازی های این بازیگر حرفه ای را معرفی می کنیم.

دکتر جان

این فیلم بسیار جذاب است و تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است. این سریال در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است و جالب است بدانید که این بازیگر در ابتدا دوست نداشت در این فیلم نامه بازی کند اما بعد از مشاهده اسقبال مردم تصمیم گرفت در این فیلم به ایفای نقش بپردازد.

همه آنجا هستند

این سریال بسیار جذاب را این بازیگر با استعداد بازی می کند و این فیلم در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است و تا الان طرفداران زیادی را به خودش جذب کرده است.

امپراتور ضربان قلب

نام فیلم سینمایی است که این بازیگر مشهور بازی می کند و لی یومی در رابطه با این فیلم گفته است که از قبول کردن فیلم نامه این فیلم بسیار راضی هستم. این فیلم سینمایی در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است.

حواشی پیرامون لی یومی

حواشی پیرامون لی یومی

لی یومی به دلیل اینکه یک بازیگر تازه معروف است هنوز حاشیه های زیادی ندارد اما به گفته خودش زیاد به حاشیه ها توجه نمی کند. اما بسیاری از مردم در مورد این بازیگر حاشیه هایی مانند ازدواج کرده است و یا با یکی از بازیگران رابطه دارد و دوست پسر دارد گفته اند، اما او تمام این حاشیه ها را تکذیب کردند. این بازیگر گفته است که چرا مردم در مورد بازیگران تا این حد حاشیه می سازند، او از اینکه مردم بدون اینکه او را دقیق بشناسند، در موردش قضاوت می کنند و برایش حرف درست می کنند ناراحت است. طبق مصاحبه با لی یومی، او می گوید که خوانندگان هم مانند افراد دیگر هستند و فقط به خاطر شغل شان مردم در مورد شان تا این حد صحبت می کنند و او در این مورد بسیار واکنش نشان داده است. او می گوید که افراد معروف هم حق دارند که آرامش داشته باشند اما صحبت ها و حاشیه هایی که مردم در مورد بازیگران می گویند متأسفانه آرامش را از آن ها می گیرند.

لی یومی چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر بسیار حرفه ای تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است و احتمال بر آن است که او بتواند جایزه بهترین بازیگر زن امسال را دریافت کند. اگر فیلم های لی یومی را دیده باشید متوجه خواهید شد که او با تمام استعدادش در فیلم ها بازی می کند. او برنده جایزه بوئیل در سال ۲۰۲۱ شده است.

لی یومی در بازی مرکب

این فیلم یکی از فیلم های خیلی جذاب این بازیگر است که در یک پلتفرم هر هفته پخش می شود. در این سریال بازیگر های خیلی زیادی بازی می کنند که همه آن ها از بازیگر های بسیار خوب کره هستند. بسیاری از مردم کره هر هفته منتظر قسمت های جدید این سریال هستند. لی یومی گفته است که این فیلم را خیلی دوست دارد و خیلی خوشحال شدم که به من در این فیلم پیشنهاد دادند و زمانی که من فیلم نامه این سریال را خواندم فهمیدم که واقعاً دوست دارم که در آن بازی کنم و الان با تمام عشق در این سریال بازی می کنم.

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

این بازیگر خوب و توانا به موسیقی و خوانندگی هم علاقه دارد اما خوب به دلایل فعلاً نمی تواند خوانندگی کند. البته این بازیگر گاهی اوقات کلاس موسیقی می رود که به گفته خودش بسیار جدی و حرفه ای نیست و برای سرگرم کردن خود این را کار انجام می دهد.

لی یومی مدل است؟

باید بدانید که این بازیگر بسیار زیبای کره مدل هم است و برای بعضی از شرکت ها تبلیغ می کند و به دلیل جذابیت و زیبایی که دارد تا الان با چند برند مختلف لباس هم کار می کند. این بازیگر زن کره را همه می شناسند تا الان بیشتر جوانان کره او را به عنوان الگوی خود قرار داده اند و همه آن ها دوست دارند که مثل این بازیگر فوق العاده باشند. لی یومی در عشق مخفی من را دیده اید که چقدر جذاب است. باید بدانید که لی یومی و هیون جونگ با هم همکاران خوبی هستند.

سوالات متداول

 1. چرا لی یومی چند سالی را بازی نمی کرده است؟

  لی یومی چند سالی را به دلیل درس و دانشگاه نمی توانست بازی کند ولی الان وقت بسیاری دارد.

 2. لی یومی کیست؟

  این چهره یکی از بازیگران بسیار معروف و سرشناس کره است و تاکنون آثار درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

 3. خانواده لی یومی چگونه است؟

  لی یومی دوست ندارد که در مورد مسائل شخصی خود صحبت کند و ترجیح می دهد که در این رابطه جوابی ندهد.

 4. تفریحات مورد علاقه لی یومی چه چیز هایی است؟

  لی یومی مسافرت، شنا، تنیس، خرید کردن و موسیقی علاقمند است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]