بوراک دنیز از بازیگران ترکی می باشد. این بازیگر مطرح ترک در ۱۷ فوریه ۱۹۹۱ در شهر استانبول ترکیه متولد شد و هم اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. وی از سال ۲۰۱۱ به صورت جدی و رسمی فعالیت خود در حرفه بازیگری را آغاز کرد.

بوراک دنیز علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه صنعت مد نیز فعالیت دارد و از مدل های مطرح در کشور ترکیه می باشد. بوراک دنیز در سریال های ترکی متعددی به ایفای نقش پرداخته است و حواشی متعددی را نیز در زمینه های مختلف تجربه کرده است.

بوراک دنیز کیست؟

بوراک دنیز کیست؟

بوراک دنیز یکی از بازیگران ترکی مرد می باشد که تا کنون در فیلم های مختلف و متعددی به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر مطرح علاوه بر شهرت از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار می باشد. بوراک دنیز متولد ۱۷ فوریه ۱۹۹۱ در شهر استانبول کشور ترکیه می باشد و هم اکنون ۳۰ ساله می باشد. این بازیگر مطرح هم اکنون در شهر استانبول سکونت دارد. پدر و مادر وی در سنین کودکی این بازیگر از یکدیگر جدا شده اند و پس از این جدایی بوراک دنیز با مادرش زندگی کرده است. بوراک دنیز فارغ‌ التحصیل از دانشگاه ۱۸ مارس می باشد. وی تا کنون سفری به ایران نداشته است. این بازیگر در جشنواره های متعددی نامزد کسب جوایز و عنوان های مختلفی شده است. وی دو سال پیاپی نامزد جشنواره طلایی ترکیه شد. برنده این جشنواره در نهایت با رای مردم انتخاب می شود.

بوراک دنیز در سال ۲۰۱۷ از سوی دانشکده عدنان مندرس به عنوان بهترین بازیگر تلویزیونی انتخاب و معرفی شد. وی از سال ۲۰۱۱ به صورت جدی و رسمی فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرد؛ او در فیلم های مختلفی خوش درخشید و شهرت بسیاری کسب کرد. این بازیگر علاوه بر شهرت محبوبیت بسیاری نیز در بین علاقه مندان به سریال های کشور ترکیه کسب کرده است. پس از ایفای نقش در سریال کمدی رمانتیک عشق حرف حالیش نمیشه به شهرت و محبوبیت وی بسیار اضافه شد.

در این سریال بازیگر نقش مقابل بوراک دنیز، هانده ارچل بازیگر مطرح و محبوب این روزهای کشور ترکیه بود. پس از این سریال زمزمه هایی مبنی بر رابطه عاطفی بوراک دنیز و هانده ارچل به گوش می رسید. هانده ارچل اخیرا و پس از بازی در سریال تو درم را بزن رابطه عاطفی جدیدی را با کرم بورسین دیگر بازیگر مطرح ترک شروع کرده است. سریال تو درم را بزن نیز از جمله سریال هایی است که بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان به سریال های کشور ترکیه قرار گرفته است. در این سریال کرم بورسین و هانده ارچل ایفای نقش هنرمندانه ای را داشتند.

از دیگر کارهای مطرح بوراک دنیز می توان به فیلم حکایت ما اشاره کرد. این فیلم در زمینه درام ساخته شده است و بازیگر مقابل بوراک دنیز، هازال کیا دیگر بازیگر مطرح ترک بود. بوراک دنیز هم اکنون در حال ایفای نقش در سریال شاهمران می باشد که در این سریال علاوه بر بوراک دنیز محبوب سرنای ساریکایا نیز حضور دارد. سرنای ساریکایا از بازیگران زن مطرح و محبوب کشور ترکیه می باشد که فیلم های وی بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان قرار می گیرد.

سرنای ساریکایا جوایز متعدد و مختلفی را کسب کرده است و علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه صنعت مد نیز فعالیت دارد. این بازیگر مطرح زن کشور ترکیه پس از اجرای آهنگ داستان تنهایی در یکی از فیلم هایش پیشنهاد های متعددی از شرکت های موسیقی مختلف جهت تولید و تهیه آلبوم موسیقی دریافت کرد. او ضمن رد کردن آن ها عنوان کرد که زمینه فعالیت تخصصی وی در حرفه بازیگری می باشد و مایل به فعالیت در زمینه موسیقی نیست.

بوراک دنیز علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه صنعت مد نیز فعال است. این بازیگر اولین تجربه بازیگری خود را در سریال خاطرات دانشکده در نقش انور تجربه کرد. شروع حرفه ای فعالیتش از سال ۲۰۱۳ با بازی در سریال مطرح جزر و مد آغاز شد. این سریال نیز بسیار مورد توجه علاقه مندان به سریال ها کشور ترکیه قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی از آن صورت گرفت.

در این مورد نظر شما را به مطالعه ویکی پدیا Burak Deniz جلب می کنیم تا بتوانید بیوگرافی دقیق تری از او را در دسترس داشته باشید.

عکس های بوراک دنیز را در کجا ببینیم؟

عکس های بوراک دنیز را در کجا ببینیم؟

فعالیت و زندگی شخصی و هنری افراد سلبریتی و مطرح در سراسر دنیا همواره مورد توجه علاقه مندان به خودشان و هم چنین خبر گزاری ها و سایت های مختلف قرار دارد. این افراد همواره علاقه مندانی را دارند که مایل به تماشای عکس ها و ویدئوهای شخصی این افراد می باشند. برای تماشای عکس های این افراد از جمله بوراک دنیز چندین گزینه مطرح است که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

شاید بتوان گفت در دسترس ترین و مطرح ترین گزینه ممکن مرورگر گوگل می باشد که با جست و جوی نام مورد نظر خود می توان علاوه بر اخبار و حواشی مختلف آن عکس های مختلفی نیز از آن فرد را تماشا کرد. در مرورگر گوگل با جست و جو نام بوراک دنیز علاوه بر تماشای عکس های این بازیگر می توان کلیپ های مختلفی از حضور این هنرمند در جشنواره ها مختلف را نیز تماشا کرد.

جدای از این ها فیلم های مختلفی که این بازیگر در آن ها به ایفای نقش پرداخته است را نیز می توان از این مرورگر دانلود و تماشا کرد. گزینه مطرح بعدی سایت ها و خبرگزاری های متعدد می باشد که گاها اخبار و حواشی و عکس های افراد سلبریتی و مشهور را به اشتراک می گذارند. صفحه رسمی اینستاگرام بوراک دنیز نیز می تواند گزینه خوب و قابل دسترسی باشد که با جست و جو نامش در قسمت سرچ اینستاگرام می توان آن را پیدا و دنبال کرد.

بوراک دنیز در صفحه شخصی اش علاوه بر به اشتراک گذاری فعالیت هایش گاها عکس هایی از خودش نیز منتشر می کند. در سراسر دنیا افراد سلبریتی و مشهور طرفداران بسیاری دارند. یکی از راه های ابراز علاقه و ارادت به هنرمند محبوب می تواند ایجاد صفحات مختلف با نام هنرمند محبوب و به عنوان فن پیج باشد.

این مدل طرفداری و ابراز علاقه در تمام دنیا مرسوم می باشد و افراد مشهور دارای فن پیج های متعدد می باشند. این فن پیج ها در صفحات خود عکس ها و ویدئوهای مختلفی از حضور فرد محبوب شان در مراسم های مختلف منتشر می کنند. صفحات فن پیج بوراک دنیز نیز از این قاعده مستثنی نیستند و عکس های متعدد و زیادی را منتشر می کنند که با مراجعه به آن ها می توان این عکس ها را تماشا کرد.

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

زندگی شخصی و هنری افراد مشهور و محبوب گاها دارای حواشی مختلفی نیز می باشد. پس از بازی در سریال کمدی رمانتیک عشق حرف حالیش نمی شه زمزمه هایی مبنی بر رابطه عاطفی و عاشقانه بوراک دنیز و هانده ارچل در رسانه های مختلف مطرح شد. پس از گذشت مدتی این رابطه به اتمام رسید و پایان آن نیز حواشی مختلفی را به وجود آورد. پس از بازی در فیلم سینمایی آردا نیز حواشی مختلفی پیرامون رابطه وی با بوشرا دولی مطرح شد و تا حدود زیادی این حواشی رنگ واقعیت گرفت.

علاوه بر این نامزد شدن وی در جشنواره های متعدد نیز از حواشی مثبت پیرامون بوراک دنیز بوده است. این بازیگر در سال ۲۰۱۷ از سوی دانشکده عدنان مندرس جایزه بهترین بازیگر تلویزیونی را کسب نمود. علاوه بر این جایزه بوراک دنیز ۲ سال پیاپی به عنوان نامزد جشنواره طلایی ترکیه انتخاب شده بود. برنده نهایی این جشنواره در نهایت با رای مردم انتخاب می شود.

آدرس اینستاگرام بوراک دنیز چیست؟

آدرس اینستاگرام بوراک دنیز چیست؟

نرم افزار اینستاگرام برنامه ای محبوب در سراسر دنیا می باشد که هم اکنون بالغ بر ۱۰ میلیون فعالیت کننده دارد. این نرم‌ افزار پلتفرمی برای به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوهای شخصی و فعالیت های مختلف افراد می باشد. افراد در قالب این برنامه می توانند فعالیت های روزمره خود را به اشتراک بگذارند و از طریق این برنامه با هواداران و علاقه مندان به خود ارتباط برقرار کنند.

استفاده از این برنامه و فعالیت در آن گاها حواشی مختلفی را برای افراد به وجود می آورد. این نرم افزار بهترین وسیله و پل ارتباطی برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری فعالیت ها با علاقه مندان به سبک زندگی افراد می باشد. هم اکنون افراد سلبریتی و مشهور بسیاری در این نرم افزار فعالیت دارند؛ آن ها از این طریق فعالیت های شغلی یا فعالیت های روزمره و تفریحی زندگی خود را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارند.

بوراک دنیز نیز در این نرم‌ افزار اجتماعی حضوری فعال دارد و در صفحه رسمی خود عکس ها و ویدئوهای مختلفی را با علاقه مندان و دنبال کنندگان به اشتراک می گذارد. صفحه رسمی اینستاگرام بوراک دنیز به آدرس burakdeniz- می باشد که هم اکنون بالغ بر پنج و نیم میلیون دنبال کننده دارد و تا کنون ۲۲۱ پست را اشتراک گذاری کرده است. این پست ها در زمینه های مختلف می باشد که اکثر آن ها عکس هایی از بوراک دنیز می باشد.

همسر بوراک دنیز کیست؟

همسر بوراک دنیز کیست؟

زندگی مشترک و رابطه های عاطفی افراد سلبریتی همواره مورد توجه عده ای از مردم و علاقه مندان به سلبریتی ها قرار دارد. سایت های متعدد و خبر گزاری های مختلف نیز اخباری در این زمینه و حواشی پیرامون آن منتشر می کنند که گاها مورد استقبال و واکنش های مثبت افراد قرار می گیرد و گاهی نیز واکنش های منفی و دور از انتظار افراد را به دنبال دارد. بوراک دنیز در حال حاضر مجرد می باشد و همسری ندارد.

اما طبق اعلام رسانه های مختلف بوراک دنیز در سال ۲۰۱۶ با بوشرا دولی وارد رابطه عاطفی شد. بوشرا دولی نیز بازیگر و مدل مشهور ترک می باشد. بوراک دنیز و بوشرا دولی در سال ۲۰۱۸ نیز در فیلمی با عنوان آردا به طور مشترک بازی کردند و پس از آن هر روز اخبار متعددی پیرامون رابطه این دو هنرمند مطرح شد رسانه های متعددی رابطه عاطفی این دو نفر را مطرح می کردند و رسانه های مختلفی نیز خبر از ازدواج بوراک دنیز و بوشرا دولی را مطرح می کردند.

قبل از این رابطه و ایفای نقش در این فیلم سینمایی و پس از بازی در فیلم عشق حرف حالیش نمی شه نیز اخباری پیرامون رابطه بوراک دنیز و هانده ارچل مطرح شد که هیچ کدام از این دو نفر صحت این رابطه را نه تایید و نه تکذیب کردند. صحنه های مختلفی از این فیلم و نوع رابطه بوراک دنیز و هانده ارچل در رسانه ها و سایت های مختلف بازتاب گسترده داشت. هم اکنون نیز هانده ارچل پس از سریال تو درم را بزن با کرم بورسین وارد رابطه شده است. در این سریال که بسیار مورد استقبال و توجه علاقه مندان به سریال های کشور ترکیه قرار گرفته است هانده ارچل و کرم بورسین ایفای نقش هنرمندانه ای داشته اند.

درآمد این بازیگر از کجاست؟

درآمد این بازیگر از کجاست؟

بوراک دنیز فعالیت رسمی خود را از سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال خاطرات دانشکده آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۳ نیز با بازی در سریال مطرح جزر و مد مورد توجه قرار گرفت و به طور حرفه ای وارد این حرفه شد. منبع کسب درآمد بوراک دنیز از حرفه بازیگری می باشد. بوراک دنیز با بازی در فیلم های متفاوت و متعدد بسیار خوش درخشید و همین موضوع باعث دریافت پیشنهادهای بهتر و بازی در فیلم های مطرح تر شد.

این بازیگر علاوه بر فعالیت در حرفه بازیگری در زمینه صنعت مد نیز فعالیت فعال دارد. بازیگران و افراد سلبریتی که در اینستاگرام نیز فعالیت دارند و دارای میلیون ها دنبال کننده نیز هستند می توانند از طریق گرفتن تبلیغات و انتشار آن در صفحات رسمی خود درآمد های بسیاری را کسب کنند. بوراک دنیز نیز در اینستاگرام حضوری فعال دارد و هم اکنون بالغ بر پنج و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد.

بیماری بوراک دنیز چیست؟

بیماری بوراک دنیز چیست؟

زندگی افراد سلبریتی و شناخته شده همواره تحت توجه سایت ها و خبرگزاری های متعدد قرار دارد. از جمله جنبه هایی از زندگی افراد معروف که همواره مورد توجه افراد مختلف و سایت های مختلف قرار دارد بیماری های مختلف افراد معروف و شناخته شده می باشد. انتشار اخبار بیماری افراد سلبریتی و دارای شهرت همواره مورد واکنش از سوی عموم مردم و خبرگزاری های مختلف قرار می گیرد. بوراک دنیز نیز از جمله افراد سلبریتی می باشد که اخبار منتشره از این فرد نیز مورد توجه افراد و علاقه مندان قرار می گیرد.

تا کنون خبری مبنی بر بیماری این هنرمند سلبریتی منتشر نشده است و در سلامت کامل به سر می برد. این هنرمند خود نیز طی مصاحبه های متعددی مطرح کرد که به بیماری مبتلا نمی باشد و این خبر را رد کرد. علاقه مندان به افراد سلبریتی علاوه بر پیگیری زندگی شخصی و فعالیت های شغلی و هنری این افراد به شدت پیگیر وضعیت سلامت جسمی و روانی افراد محبوب و مورد علاقه خود هستند.

بهترین فیلم های بوراک دنیز کدامند؟

بهترین فیلم های بوراک دنیز کدامند؟

بوراک دنیز از جمله بازیگران مطرح و سرشناس کشور ترکیه می باشد. وی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال خاطرات دانشکده آغاز کرد و باعث شد نامش بر سر زبان ها بیافتد. سپس در سال ۲۰۱۳ با بازی در سریال مطرح جزر و مد به شهرت و محبوبیت بیشتری دست پیدا کرد. این بازیگر در سریال عشق حرف حالیش نمی شه نیز بسیار خوش درخشید و این سریال را می توان به نوعی اوج و نقطه قوت کارهای این هنرمند عنوان کرد. او در این سریال با هانده ارچل هم بازی بود.

هانده ارچل نیز از هنرمندان مطرح فیلم های کشور ترکیه می باشد که هم اکنون با بازی در فیلم مست عشق همکاری خود با سینما و هنر ایران را آغاز کرده است. فیلم مست عشق درباره زندگی مولانا می باشد و محصول مشترک کشور ایران و ترکیه می باشد که بازیگران مطرح ایرانی و خارجی در آن به ایفای نقش پرداخته اند و هم اکنون نیز در مراحل تولید می باشد. از بازیگران مطرح خارجی می توان به هانده ارچل اشاره کرد. این فیلم به کارگردانی حسن فتحی و امید ترکاشوند در حال تهیه می باشد. از سری فیلم های مطرحی که بوراک دنیز در آن ها به ایفای نقش پرداخته است؛ می توان به جزر و مد، عشق حرف حالیش نمی شه، آردا، حکایت ما و سلطان اشاره کرد.

خاطرات دانشکده

بوراک دنیز فعالیت حرفه ای خود در زمینه هنر و بازیگری را با بازی در این فیلم آغاز کرد. این فیلم در سال ۲۰۱۱ تهیه و پخش شد که بوراک دنیز در آن در نقش اونور بازی کرد که نقش اصلی این فیلم را در دست داشت.

سلطان

بوراک دنیز در سال ۲۰۱۲ یعنی ۱ سال پس از اولین کار حرفه ای خود در فیلم سلطان به ایفای نقش پرداخت. وی در این سریال تلویزیونی نیز در نقش اصلی به جلوی دوربین رفت. بوراک دنیز در این سریال در نقش تارک ظاهر شد و خوش درخشید.

جزر و مد

از جمله مجموعه های تلویزیونی مطرح کشور ترکیه می باشد که بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفت. بوراک دنیز در این سریال در نقش آراس بازی کرد. این سریال از سال ۲۰۱۳ تا سال ۲۰۱۵ از شبکه های تلویزیونی کشور ترکیه پخش شد. او در این سریال نقش مکمل را بر عهده داشت.

عشق حرف حالیش نمی شه

عشق حرف حالیش نمی شه

وی در این سریال در نقش مورات به ایفای نقش پرداخته است. این سریال طی سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ از شبکه های کشور ترکیه پخش شد و به شدت مورد استقبال علاقه مندان به سریال های کشور ترکیه قرار گرفت. در این مجموعه تلویزیونی بوراک دنیز در نقش اصلی بازی می کرد و با هانده ارچل دیگر بازیگر مطرح ترکیه هم بازی بود. پس از این همکاری زمزمه هایی مبنی بر رابطه هانده ارچل و بوراک دنیز در رسانه های مختلف مطرح و عنوان شد که هیچ کدام از این دو تن نه آن ها را تایید و نه تکذیب کردند.

آردا

این فیلم سینمایی در سال ۲۰۱۸ در کشور ترکیه تهیه شد و بوراک دنیز به عنوان نقش اصلی در نقش اوزان بازی کرد. پس از این فیلم سینمایی اخباری مبنی بر رابطه این بازیگر با بوشرا دولی دیگر بازیگر و مدل مطرح ترک عنوان شد. این دو در این فیلم در کنار یکدیگر به ایفای نقش پرداختند.

بوراک دنیز مسلمان است؟

کشور ترکیه کشوری در همسایگی ما می باشد که دین مشخص و واحدی برای پیروی افراد جامعه ندارد. اما دین اسلام در آن تقریبا پر رنگ می باشد و افراد زیادی در این کشور به دین اسلام گرایش دارند. بوراک دنیز نیز در خانواده ای مسلمان رشد یافت اما تا کنون در مورد دین و گرایش های مذهبی خود صحبتی را عنوان نکرده است. باید به این نکته توجه داشت که اعتقادات مذهبی و دین افراد مسئله ای کاملا شخصی می باشد و نباید در این رابطه کنکاش کرد.

رابطه بوراک دنیز و هازال کایا

هازال کایا متولد ۱۹۹۰ در کشور ترکیه می باشد که هم اکنون دارای همسر و ۱ فرزند می باشد. این بازیگر و بوراک دنیز در فیلم حکایت ما با یکدیگر همکاری مشترک داشته اند. خبرهای مختلفی در رابطه با ارتباط این دو رسانه ای شد از رابطه عاطفی و عاشقانه تا رابطه ای مشکل دار و پر تنش مطرح شد. اما هم اکنون این دو نفر هیچ گونه رابطه عاطفی با یکدیگر ندارند و هازال کایا ازدواج کرده است و دارای یک فرزند نیز می باشد. همسر هازال کایا علی آتای هنرمند و خواننده و کارگردان مطرح و معروف کشور ترکیه می باشد.

بوراک دنیز و همسرش

بوراک دنیز و همسرش

شاید بتوان گفت که محبوبیت بوراک دنیز به سریال عشق حرف حالیش نمی شه باز می گردد. او یکی از بازیگران مطرح ترکی است که در هفدهمین روز فوریه سال ۱۹۹۱ دیده به جهان گشود. استعداد بازیگری او از دوران کودکی شکوفا شد و سرانجام با تشویق های مادرش توانست به این مسیر راه یابد. آنچه برای طرفداران این بازیگر خوش چهره اهمیت دارد، زندگی شخصی و همسر او است.

جالب است بدانید که این بازیگر خوش چهره ترکی در سال ۲۰۱۶ با شخصی به نام بوشرا دولی در رابطه عاطفی قرار داشت. بوشرا نیز در صنعت بازیگری فعال است، اما اغلب او را به دلیل فعالیت های مدلینگش می شناسند. این دو چهره برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ در جشنواره بین المللی فیلم دبی به همراه یکدیگر دیده شدند و در نهایت نتوانستند رابطه عاطفی خود را از دید خبرنگاران مخفی کنند.

بوراک در یکی از مصاحبه خود اعلام کرد که عاشق تفکرات جالب و نگاه عمیق بوشرا به مسائل مختلف است. او همچنین متذکر می شود که بوشرا با تمام کسانی که تا به حال دیده، متفاوت می باشد و این تفاوت را دلیل اصلی جذابیتش می داند. این دو چهره در سال ۲۰۱۸ نیز با ایفای نقش در فیلمی به نام Arada برای باری دیگر در کنار یکدیگر قرار گرفتند. البته آن ها از سال ۲۰۱۹ تا کنون ارتباطی با یکدیگر نداشته اند و گفته می شود که پس از ۳ سال به رابطه خود خاتمه داده اند.

بوراک دنیز در ایران

امروزه بازیگران ترکی شناخته شده ای به ایران سفر کرده اند و نظرت مشابهی را نسبت به ایرانیان داشته اند. در واقع می توان گفت که به دلیل شباهت بسیار زیاد فرهنگ ایران و ترکیه، تمام بازیگران این کشور از سفر به ایران خوشحال بوده اند. در سال های اخیر شایعه ای در شبکه های مجازی به گوش رسید که بر سفر بوراک دنیز به ایران دلالت داشته اند. از آنجایی که او طرفداران ایرانی بسیار زیادی دارد، همیشه آرزو داشته که به ایران سفر کند و بتواند آن ها را از نزدیک ببیند.

با این حال، مسائل کاری و شخصی، از سفر او به ایران جلوگیری کرده اند. از این جهت می توان گفت که این بازیگر محبوب تا کنون به ایران سفر نکرده است. البته در سال های اخیر، بوراک اوزچویت برای ایفای نقش در فیلم سینمایی دختر شیطان با همکاری حمید فرخ نژاد وارد مذاکره شد که به نتیجه دلخواه نرسید. تشابه اسمی این دو بازیگر موجب شد تا بسیاری از افراد به اشتباه فکر کنند که بوراک دنیز به ایران سفر کرده است.

بوراک دنیز در هند

بوراک دنیز در هند

با روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و به خصوص یوتیوب، ارتباط ستارگان جهانی با یکدیگر بسیار بیشتر از قبل شده است. بوراک نیز از طریق یوتیوب توانست با ستارگان منحصر به فرد هندی ارتباط برقرار کند و در نهایت سفر به این کشور زیبا را تجربه کرد. وی تا کنون چند بار به هندوستان سفر کرده و این سفر خود را لذت بخش ترین قسمت زندگی اش می داند. وی علاقه بسیار عجیبی به غذا های تند دارد و این امر را یکی از دلایل سفر به این کشور عنوان می کند.

جالب است بدانید که بوراک در هندوستان، یک پایگاه طرفداری دارد و بار ها اعلام کرده که کشورهای ترکیه و هند، از نظر فرهنگی شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند. اصلی ترین دلیل علاقه او به هندوستان را می توان فیلم های پر از احساس آن ها دانست. از سوی دیگر او به فیلم های سینمایی سه احمق و پی کی علاقه بسیار زیادی نشان داده و از بین تمام بازیگران هندی، احترام ویژه ای برای عامر خان قائل است. از نظر او، عامر خان تنها یک بازیگر نیست؛ بلکه او یک انسان بزرگ و مرد فرهیخته ای می باشد.

وی در طول سفر خود به هند، در تلاش بود تا بتواند بازیگر هندی مورد علاقه اش را از نزدیک ببیند، اما موفق به این کار نشد. بوراک دنیز پس از بازگشت از هندوستان، اعلام کرد که سفر دوباره به این کشور را در لیست برنامه های خود قرار می دهد. دلیل این امر را می توان خونگرمی مردم هندوستان، طبیعت بکرو بی نظیر و ارتباط فرهنگی بالا دو کشور، دانست. وی همچنین در اوایل امسال نیز به عنوان مهمان افتخاری در فستیوال سرگرمی سالانه هند حضور پیدا کرد.

سریال هایی که بوراک دنیز در آن هنرنمایی کرده است؟

این ستاره محبوب ترکی، در عرصه تلویزیون فعالیت بسیار چشمگیری دارد. این امر موجب شده تا کمتر فیلم سینمایی در کارنامه هنری او، به چشم می خورد. بسیاری از ایرانیان، این چهره را با ایفای نقش در سریال عشق حرف حالیش نمیشه، می شناسند. این سریال یک مجموعه تلویزیونی بود که در ژانر درام، عاشقانه و کمدی ساخته شد و در سال ۲۰۱۶ از طریق شبکه شو تی وی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. این سریال ۳۱ قسمته، رابطه عاشقانه دو کاراکتر به نام حیات اوزون و مورات سارسیلماز را روایت می کند که از طریق روابط شغلی با یکدیگر آشنا می شوند.

مورات در این درام عاشقانه، به ایفای کاراکتر مورات سارسیلماز پرداخته است و بازیگر مقابل او را می توان هانده ارچل معرفی کرد. این سریال محبوب تا کنون به زبان های فارسی، کره ای، انگلیسی، عربی و … ترجمه شده و مخاطبان بیشماری دارد. البته هنرنمایی بوراک دنیز تنها به این سریال محدود نیست؛ بلکه او در مجموعه های تلویزیونی متعددی به ایفای نقش پرداخته که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 1. سریال سلطان در نقش تارک
 2. سریال کاچاک در نقش بوراک
 3. سریال جزر و مد در نقش آراس
 4. سریال دروغگو های کوچک شیرین در نقش توپراک
 5. سریال ملکه شب در نقش مرت
 6. سریال حکایت های ما در نقش باریش/ساواش
 7. سریال عشق های ناتمام در نقش کادیر/ اوزان
 8. سریال ماراشلی در نقش جلال/ماراشلی
بوراک دنیز و دیدم سویدان

بوراک دنیز و دیدم سویدان

سلبریتی ها در سراسر جهان معمولا روابط عاطفی پیچیده و مبهمی دارند. بوراک نیز از این قاعده مستثنی نیست و به همین دلیل نیز سعی کرده است تا روابط عاطفی و زندگی شخصی خود را در خفا نگه دارد. اما متاسفانه امروزه زندگی سلبریتی ها از پاپاراتزی ها در امان نخواهند ماند. این چهره مدتی پس از جدایی از بوشرا دولی، با دیدم سویدان آشنا شد. دیدم سویدان یکی از مدلینگ های شناخته شده و خوش چهره ترکی است که در سال ۱۹۸۴ متولد شد.

این دو چهره رابطه عاطفی خود را به دور از دوربین خبرنگاران آغاز کردند. اما پس از مدتی به دلیل روابط صمیمی بوراک دنیز با آلینا بوز، رابطه عاطفی آن ها دچار سوء تفاهم شد. این امر، به اخبار جدایی این دو چهره هنرمند در شبکه های مجازی، استناد بخشید. اما با این حال بوراک و دیدم، در اینستاگرام خود با انتشار یک استوری، اخبار جدایی را تکذیب کردند. گفته می شود که دو چهره، قهر و آشتی های متعددی دارند، اما با این حال به رابطه عاطفی خود ادامه می دهند.

اما این بار و پس از گذشت چند ماه، باز هم اخبار جدایی این دو چهره به تیتر اول مجلات و سایت های مخصوص سلبریتی ها تبدیل شده است. در حال حاضر بیش از دو هفته از آخرین ملاقات دیدم سویدان و بوراک دنیز می گذرد و گفته می شود که بوراک به همراه مدیر برنامه اش به ایسلند سفر کرده است. به نظر می رسد که اخبار جدایی این دو چهره، این بار به واقعیت بپیوندد. البته باید بدانید که در حال حاضر، هیچ کدام از آن ها این اخبار را تایید یا تکذیب نکرده اند.

این بازیگر کجا زندگی می کند؟

بوراک دنیز، مانند بسیاری از ستارگان ترکی، متولد شهر استانبول است. او تا کنون بار ها به کشورهای دیگر سفر کرده و در هر بار، پیشنهاد اقامت دائم به او داده شده است. با این وجود، این چهره محبوب هیچ تصمیمی مبنی بر مهاجرت ندارد و هم اکنون نیز در محل زادگاه خود زندگی می کند. جالب است بدانید که بوراک از دانشگاه ۱۸ مارس فارغ التحصیل شده و در سال ۲۰۱۷ نیز دانشگاه عدنان مندرس، عنوان بهترین بازیگر تلویزیونی را به او اختصاص داد.

از دیگر فعالیت های چشمگیر و هنرمندانه او در استانبول را می توان مدلینگ معرفی کرد. وی به دلیل چهره خاص و استایل جذاب و مردانه اش، در فتوشوت های متعدد فشن، دیده می شود. بسیاری از طرفداران و علاقه مندان، او را همزاد ترکی زین، خواننده معروف انگلیسی، می دانند؛ زیرا که از نظر چهره ای، به یکدیگر شباهت دارند. علاوه بر این، بوراک دنیز توانست در سال ۲۰۱۷ در نظرسنجی مرد سال که توسط مجله GQ مطرح شده بود، به عنوان بهترین بازیگر در حال پیشرفت، شناخته شود.

از دیگر نکات جالب زندگی نامه این چهره را می توان علاقه مندی او به کاراکتر های منفی دانست. وی تا کنون در بسیاری از مصاحبه هایش اعلام کرده که عاشق نقش های قاتل و جنایتکاران است و آن ها را به نقش های مثبت، ترجیح می دهد. وی در اوقات فراغت خود اغلب به گوش دادن موسیقی و سفر می پردازد. توجه داشته باشید که پدر و مادر این چهره در دوران کودکی او، از یکدیگر جدا شده اند و بوراک در کنار مادرش زندگی می کرده است.

سوالات متداول

 1. بوراک دنیز کیست؟

  بوراک دنیز بازیگر مطرح کشور ترکیه می باشد که در سال ۱۹۹۱ در استانبول ترکیه متولد شد و پس از جدایی پدر و مادرش از یکدیگر سرپرستی وی به مادرش سپرده شد.

 2. همسر بوراک کیست؟

  این بازیگر در حال حاضر مجرد می باشد؛ اما طی سال های گذشته و پس از فیلم سینمایی آردا شایعاتی مبنی بر رابطه دنیز و بوشرا دولی مطرح شد.

 3. درآمد این بازیگر از کجاست؟

  این بازیگر علاوه بر فعالیت درخشان در حرفه بازیگری در حرفه و صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد و از این طریق کسب درآمد می کند.

 4. بوراک دنیز مسلمان است؟

  وی تا کنون در هیچ مصاحبه ای در مورد دین و اعتقادات مذهبی خود صحبتی را عنوان نکرده است و باید توجه داشت که دین افراد مسئله ای کاملا شخصی می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]